NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
WOŚP - Mity i fakty, Inna strona medalu:
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2011r. 21:48  
Cytuj
Temat też jest jeden więc dobrze, że chociaż przyznałeś problem WOŚPU.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2011r. 21:48  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2011r. 21:55  
Cytuj
Powtórzę bo widzę problem:

A gdzie ja napisalem ze to oszust? Nawiasem mowiac to ostantio cos sie chyba jendak przewinelo na temat klopotow fundacji Rydzyka zbierajacej nielegalnie pieniadze.

Choćby w tym zdaniu, skoro uważasz że zbiera nielegalnie to znaczy że łamie prawo, tak? Pytasz i sam sobie odpowiadasz gdzie to napisałeś.


Mam nadzieję, że już wystarczająco proste.

PS Co do tych aut, to podałeś kilka przykładów, widać rozmnożyło się do tysięcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Powtórzę bo widzę problem:

A gdzie ja napisalem ze to oszust? Nawiasem mowiac to ostantio cos sie chyba jendak przewinelo na temat klopotow fundacji Rydzyka zbierajacej nielegalnie pieniadze.

Choćby w tym zdaniu, skoro uważasz że zbiera nielegalnie to znaczy że łamie prawo, tak? Pytasz i sam sobie odpowiadasz gdzie to napisałeś.

Mam nadzieję, że już wystarczająco proste.


Zapytales o to dlaczego prokuratura nie bierze sie za oszusta Rydzyka. Odpisalem: Nawiasem mowiac to ostantio cos sie chyba jendak przewinelo na temat klopotow fundacji Rydzyka zbierajacej nielegalnie pieniadze majac na mysli prasowe doniesienia o tym.
I ponawaim pytanie dlaczego na Caritas ktory kradnie raz na iles tam lat jest juz w temacie kilka linków o badaniu jego oszustw przez porokuratue a Owsiak ktory kradnie podobno caly czas cos słabo wypada w porównaniu z tamta organizacja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »