NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
TVK Diana - u was też?,
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 11:15  
Cytuj
Witam.

Otóż wczoraj w godzinach popołudniowych całkowicie padły mi wszystkie - bez wyjątku - kanały tv cyfrowej, a kanały na analogu śnieżą tak, że pomimo pogody na zewnątrz śniegu i szumu Ci u mnie dostatek ;o

Czy tylko ja tak mam i zawiodła technologia w mych skromnych progach czy to awaria na większą skalę i raczej muszę poczekać do "po świętach" na interwencję tzw. "fachowców"?

Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

Wesołych i zdrowych!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 11:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 11:20  
Cytuj
Właściwie to zreflektowałem się, że podobny problem mam albo z telefonem w sieci Era (abonament), który zasięgu nie łapie lub też z samą siecią Era, która mi ten sygnał dostarcza z myślą o rodzinnej świątecznej atmosferze, w myśl że święta spędza się z rodziną, a nie rozmawia przez telefon.

Uwzięło się na mnie. Ma ktoś telefon z Ery i występuje u niego ten sam problem czy to u mnie z opóźnieniem daje o sobie znać pluskwa milenijna? ;o


Wesołych raz jeszcze i mimo wszystko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 11:32  
Cytuj
u mnie anbi to ani to nie sprawialo problemów wczoraj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 11:35  
Cytuj
Diana wyłączyła mi się ok. południa, a Era poźnym wieczorem (tzn. działa ale z częstotliwością "zasięg jest przez minutę, a nie ma go przez 20 min - i tak cały czas.) ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 11:37  
Cytuj
Odkąd zmieniłem sobie Internet na Dianę to nie mogę narzekać. Praktycznie nie ma przerw. Mając wcześniejszego trzeba było mieć zdrowe nerwy.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 12:13  
Cytuj
Kolego u mnie i DIANA cyfrowa i ERA chodziła i chodzi jak powinnaumiechMoże Ci się technika psuje??smiech2 a przeważnie tak jest, że wszystko na kupe siadaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 12:27  
Cytuj
Era mi nie działa chociaż sprawdzałem na 6 telefonach, a ponadto zauważyłem, że Heyah która należy do Ery też mi siadła ... Co Ciekawe Tak Tak jak najbardziej działa i nie mam pojęcia co się dzieje.

Dodam, że chodzi o poręby. Szok i niedowierzanie.

Ale dziękuję za odpowiedź ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 12:37  
Cytuj
No ja mam ERE na abonament i umnie na centralnym wszystko dziala jak należy. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 13:01  
Cytuj
na bank ktoś musiał kombinować na klatce z podłączeniem się na lewo i ciebie musial odciąć od sygnału, podejdź do skrzynki kablówki i zobacz czy cos nie było majstrowane. Obstawiam na bank że ktoś na święta soie chciał pooglądać za free tv ;)

a jeżeli chodzi o telefon, wczoraj były okropnie przeciążone linie smsy nie dochodziły, ale już problem się sam rozwiązał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 13:12  
Cytuj
To ja nie wiem, ja ani wczoraj nie mialem problemów i w ogóle przez 7 lat uzytkowania Ery nie pamietam jakis problemow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 13:36  
Cytuj
a u mnie nie działa internet z ery właśnie próbowałem ściągać i nic nie łączy się a komórki działają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 09:25  
Cytuj
Czy przy zakupie pakietu telewizji cyfrowej w Dianie potrzebny jest montaż anteny satelitarnej (popularnego talerza) tak jak to jest np. w Cyfrowym Polsacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 14:22  
Cytuj
Kolego ja z DIANY nie mam żadnej anteny, tylko jakąś kartę w telewizor włożyli i tyleumiech co jak karta bez przewodowa(od internetu) do laptopa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
Czy przy zakupie pakietu telewizji cyfrowej w Dianie potrzebny jest montaż anteny satelitarnej (popularnego talerza) tak jak to jest np. w Cyfrowym Polsacie?


Nie trzeba anteny ale musisz miec sygnał z diany w kablu.
No i dekoder albo taką kartę, którą się wkłada do dekodera wbudowanego w tv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »