NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Jakość treści na portalu Stalowe Miasto,
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 00:16  
Cytuj
Przeglądam ten portal często z czystej ciekawości co się dzieje w najbliższej okolicy, nie udzielam się ale moja cierpliwość dobiega końca i muszę się wypowiedzieć bo szlag mnie trafia jak czytam te artykuły. Nagminne błędy ortograficzne, a nawet nie tyle ortograficzne bo polska ortografia jest trudna i mało kto może powiedzieć że ją zna, to jest zwykły analfabetyzm albo sami dyslektycy. Piszą jak słyszą. Nieraz dodawałem komentarze jako niezalogowany i co ciekawe żaden się nie ukazał a błędy zostały poprawione. Dzisiaj przeczytałem artykuł pt. "Prezydent nie wytrzymał, zaatakował PiS". Polecam. Może mi ktoś wyjaśnić co autor chce przekazać przez ten artykuł?? Mam dość analfabetyzmu i imbecylizmu cechującemu artykuły ukazujące się na tym portalu. Jakby nie było jest to wizytówka tego miasta. Proponuję administracji zatrudnić jakiegoś redaktora!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 00:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
P \"Prezydent nie wytrzymał, zaatakował PiS\". Polecam. Może mi ktoś wyjaśnić co autor chce przekazać przez ten artykuł??

Arytkuł nic nie znaczy, ważny jest tytuł, który widnieje na pierwszej stronie. Zobacz, że niektórzy zakładając wątek dają odpowiedni tytuł istniejący przez cały czas trwania wątku, albo dużymi literami wypisują to co ma trafić od propagandzisty ;-) Ciekawy sposób oddziaływania na osoby, które raczej nie czytają dłuższych tekstów i nie zagłębiają się w treść bo i po co.
LOL

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 09:53  
Cytuj
Zauważyłem, że artykuły ze strony stalowka . net_ równają ostatnio w dół do poziomu SM, więc człowiek umieszczający tu swoje arty może być z siebie zadowolony jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 10:13  
Cytuj
Szanowna Redakcja na dziennikarstwie zna się tak jak ja na fizyce jądrowej :]

Brak jakichkolwiek podstaw zawodu... od rozróżniania gatunków dziennikarskich, po podst zasady (choćby cytowania)... o błędach i logice już nawet nie wspomnę.

Jeszcze raz polecę redakcji książkę, której chyba nie zdążyli jeszcze przeczytać:

Andrzej Nieczyperowicz - Dziennikarstwo od kuchni.
Jakby było mało jest jeszcze Bauer-Chudziński, Mrozowski no i oczywiście Pisarek umiech

Macie naprawdę niezłą nazwę portalu... jakby popracował na jakością treści... to mógłby to być niezły portal.
Dla ścisłości Stalówka nie ma ani jednego portalu na prawdziwym poziomie!

A na stalowkanet polecam artykuł o "hummerach"... takiego shitu dawno nie czytałam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
A na stalowkanet polecam artykuł o "hummerach"... takiego shitu dawno nie czytałam


Hehe, mnie też urzekła ta historia umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Szanowna Redakcja na dziennikarstwie zna się tak jak ja na fizyce jądrowej :]

tu bym byl ostrozny wlasciciel to hobbysta :] copywriter, webmaster, spec od zabezpieczen, spec nad spece od budowlanki, najlepszy mechanik od laguny na podkarpaciu i specjalista od dokrecania kol kluczem dynamometrycznym :] a artykuly coraz lepsze^^ dziennikarstwo dla niego to pryszcz po prostu daje sie wykazac swiezakom, albo szuka mlodych talentow, z reszta po ogloszeniach widac, zatrudnie mlodych kreatywnych, ambitnych :] czepiacie sie

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 10:57  
Cytuj
CYTAT

tu bym byl ostrozny wlasciciel to hobbysta :] copywriter, webmaster, spec od zabezpieczen, spec nad spece od budowlanki, najlepszy mechanik od laguny na podkarpaciu i specjalista od dokrecania kol kluczem dynamometrycznym :] a artykuly coraz lepsze^^


Ifeel... chciałam być miłajezyk ale widzę, że wszechstronnie uzdolniony, więc chyba za wysokie progi jak na ma konstruktywną opinię ^^

Co do edytowanej części Twego postu (której z lenistwa nie będę cytowała) to jak dla mnie, artykuły może dla niego pisać nawet gimnazjalista, ale na miłość boską niech zatrudni jednego redaktora, bądź korektora. REDAKTORA PO DZIENNIKARSTWIE, KOREKTORA PORZĄDNEGO.


Dziennikarstwo to nie tylko wklepanie kilku linijek... jakiegoś tam tekstu... wrr, zresztą ten temat i tak zaraz będzie usunięty więc nie będę sie produkowała, bo i tak redakcja nigdy mych uwag do serca nie bierze ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 11:16  
Cytuj
tak to kazdy potrafi ;]
czy prawda jest ? admin lux mundi wybral sie do parku to stopnial snieg, pojawily sie przebisniegi i spiewal skowronek, moze ktos potwierdzic ? dlaczego o tym jeszcze arta nie ma ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Przeglądam ten portal często z czystej ciekawości co się dzieje w najbliższej okolicy, nie udzielam się ale moja cierpliwość dobiega końca i muszę się wypowiedzieć bo szlag mnie trafia jak czytam te artykuły. [...]


Kolego, trafia ciebie wymieniony szlag, bo zle rozumiesz zalozenia "programowe" portalu. Tu nie ma byc tresci "jakosciowej", sila portalu jest jego forum, prawie nie cenzurowane i to tym moze szczycic sie SM. Mam nadzieje oczywiscie, ze ci niezbyt inteligentni "moderatorzy" nie zburza jedynego atutu SM - bo ostatnio widac, ze cenzorskie zapedy co po niektorych moderatorow zaczynaja im sie delikatnie wymykac spod kontroli.
Wracajac do tematu, jezeli chcesz tresci wysokiej jakosci, to musisz szukac jej gdzie indziej, np. w sztafecie, do SM przychodzi sie pobluzgac. Proste, ze jasne ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 12:09  
Cytuj
Stalowe mia chyba 2 OPCJE DO WYBORU:

1. Pójść w ślady ResMiasto i pozostawić tylko forum umiechumiech
Bądź zainwestować w kilku profesjonalistów i postawić portal na nogi.

2. Na portal o tematyce miejskiej bo info nawet na powiat nie wychodzą.. więc portal lokalny, a nie regionalne multimedium jak się hucznie nazwaliście. Wystarczą 2 osoby które znają się na rzeczy REDAKTOR I KOREKTOR plus 2-3 osoby "reporterzy".
Ale trzeba tylko chcieć.
Bardzo chciałabym usłyszeć zdanie osoby, osoby która tym zarządza ...;) (nawet na prv)

Z tego na prawde można zrobić całkiem niezły portal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 12:12  
Cytuj
Treść artykułu i sposób jej przekazu,świadczy o autorze oraz o tym,jak traktuje on czytelnika.Wpisy takie jak mój,mogą (chociaz lepiej aby tak nie było)zawierać błędy gramatyczne,ale nie ortograficzne.Staram się unikać jednych i drugich.
Czasem jednak błędy mają nieść "głębszy"przekaz.Dlaczemu?No, bo dlatemu."Włatcy móch" itp.
Dziennikarz,albo ktoś,kto chce za takiego uchodzić,musi być jednak jak żona Cezara.

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 12:34  
Cytuj
Pozwoliłam sobie przenieść temat do innego działu.... umiech


no a co do tematu do niektórzy mają trochę racji umiech nie będę wchodziła w szczegóły bo się może skończyć jak ..... tego typu podobne dyskusje tylko o ostrzejszym charakterze umiech pewnie kłotnią i zamknięciem tematu przez ... zarząd umiech ... ale czytam uważnie dalej smiech2

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 14:52  
Cytuj
anulka jezyk a slyszalem, ze ty piszesz teksty tutaj do SM chytry Prawda to ?? umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 15:13  
Cytuj
Prawda. Niektóre owszem piszę ja a raczej staram się pisać - dlatego czytam jakie uwagi i czy czasem mnie nie dotyczą smiech2 smiech2 smiech2

Kiedy przyjeżdżasz?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Nieraz dodawałem komentarze jako niezalogowany i co ciekawe żaden się nie ukazał a błędy zostały poprawione.(...)Mam dość analfabetyzmu i imbecylizmu cechującemu artykuły ukazujące się na tym portalu. Jakby nie było jest to wizytówka tego miasta. Proponuję administracji zatrudnić jakiegoś redaktora!!!


Widzisz mój drogi, przynajmniej błędy, na które wskazałeś zostały poprawione. Gdy ja ośmieliłam się (!) zwrócić uwagę, że w artykule "Św. Mikołaj w banku nie pracuje" słowa "Świąteczne promocje kuszą czczym mamieniem" to jakiś dziwoląg, nie dość, że wszystkie moje uwagi zostały usunięte, to błąd nadal widnieje.

Niestety, mało kto z SM potrafi przyjąć konstruktywną krytykę. Lepiej usunąć niewygodne posty.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:34  
Cytuj
ziuta - a Ty to podstawowke tylko skonczylas ? ciut bardziej wyrafinowane slownictwo i zdziwienie ? Dziwologi ? Troszke oczytania ... a jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo sie osmieszasz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:42  
Cytuj
Jak to taki świetny biznes to stwórzcie stowarzyszenie i zatrudnijcie redaktorów i nowy portal będzie lepszy od tego i nie będziecie się mordować czytając te artykuły.Napisałem wszystko poprawnie pewnie tak jak wy bo słowniczek orograficzny automatycznie działa hehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
ziuta - a Ty to podstawowke tylko skonczylas ? ciut bardziej wyrafinowane slownictwo i zdziwienie ? Dziwologi ? Troszke oczytania ... a jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo sie osmieszasz umiech


Proponuję zajrzeć do słownika synonimów. Można tam sprawdzić, że "kusić" i "mamić" to wyrazy bliskoznaczne, więc nie można "mamić mamieniem" ani "kusić kuszeniem". No, nieźle: "ciut bardziej wyrafinowane słownictwo"? Zatem to nie ja się ośmieszam jezyk

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:12  
Cytuj
Mogłabym prosić o następujące informacje:

Kto jest red. naczelnym Stalowego.
Od kiedy dokładnie funkcjonuje portal.
Ilość wejść na stronę

Piszę tu bo juz kiedyś coś chciałam od Was pisałam przez formularz kontaktowy i się nie doczekałam.

Z góry dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:23  
Cytuj
masz odpowiedź na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:23  
Cytuj
CYTAT
Prawda. Niektóre owszem piszę ja a raczej staram się pisać


Zwrot "staram się" to nadużycie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:25  
Cytuj
Jeszcze nie mamjezyk
Korzystając z okazji jeszcze o wydawcę proszęjezyk
Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:30  
Cytuj
masz umiech

zamykam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »