NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
pizzeria 8 - surowe danie,
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 14:31  
Cytuj
zamowilem przed chwila z pizzeri 8 kotleta dewolaj nadziewany pieczarkami i byl nie do zjedzenia. W srodku mieso surowe. Nie dosc ze pizza im sie zepsuła to jeszcze inne dania - zal mi ich. rozumiem jeszcze jeden kotlet nie wyszedl co tez nie powinnino sie zdazyc a tu dwa nie do zjedzenia.

//moderowano
nie zaniażaj poziomu !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 14:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:01  
Cytuj
to zgłoś reklamacje ziomek a nie sie żalisz na forum jakby to kogoś obchodziło... albo ugotuj sobie coś a nie diziesz na łatwizne chłopie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:09  
Cytuj
Piękny temat, piękna treść, wszystko pięknie... Na zdrowie...
Ósemka nigdy nie grzeszyła jakością. Obsługa zmienia się co jakiś czas ale zawsze tak samo marna, w lokalu odpychający zapach z toalet... Klientów mają chyba tylko jak zjeżdżają studenci i nie ma miejsc w innych lokalach.
W życiu bym nic stamtąd nie zjadła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:42  
Cytuj
no ok z tymi bluzgami moze przesadzilem ale to na wkur... pisalem to zaraz jak dostalem te niby jedzenie z 8. Reklamacje zlozylem. Jak sie tam nic konrketnego nie zmieni to ich rozwalkowane ciasto juz nie wiem na ile bodajze 50cm nie przyciagnie klienteriii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:44  
Cytuj
No ok zlozyles reklamacje i co? zwrocili Ci pieniązki?jezyk nie wiem dali innego kotleta rozzwin sprawe bo zem ciekawysmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:51  
Cytuj
moze to nie wygladala jak typowa reklamacja, bo tez bylem wkur... zaproponowali nowego. Ale takie zarcie niech sobie sami jedza, pewnie teraz by dorzucili cos do siebie. nie chce ani zarcia stamtad ani tych 23zł. Beda serwowac takie zarcie to nie trzeba bedzie czekac dlugo na ich koniec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:57  
Cytuj
aha.. zlozyles reklamacje ale nie przyjales ani nowego dania ani zwrotu pieniedzy hahsmiech2 dobre good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 16:21  
Cytuj
hej hej pozdrawiam kolegę, który nie chciał w niedziele gotować umiech
My dzisiaj z mężem też postanowiliśmy nie gotować i zjeść pizze z Rusticy 2 ;] I co? Mąż zadzwonił po 12, pani przyjęła zamówienie i powiedziała abyśmy poczekali 50 min bo kierowca rozwozi od godz 13 ;] No i? Jaki z tego morał? Jest 16.13 i kuźwa do tej pory nikt nie przyniósł zamówienia ani nie zadzwonił. I się wkurzyliśmy i zrobiliśmy domowy obiad. Ale co te lokale sobie robią z klientami to głowa mała, pewnie dlatego, że jest ich za dużo. Zróbmy coś aby było ich mniej to może w końcu zaczną DBAĆ o klienta!

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 17:00  
Cytuj
hahahahaha padłem ostatnio czytalismy o kebebach widmosmiech2 teraz mamy widmo rustice i niedobre kotlety morał z tego jeden-wszystkie te lokale reklamowały sie albo rekamuja na SM widocznie reklama w 200% skuteczna skoro im az tak dobrze i moga olewać po kolei klientów i zamowieniasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 17:52  
Cytuj
a widzisz a w biesiadowie zapiekanki sa smaczniejsze niz kiedys i dowożą do chałupy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 21:06  
Cytuj
Tez bylem kiedys w ósemce no i ta pizza...... miala byc z szynka, pieczarkami, papryka itd. a dostalem pizze w sumie z sama papryka i to taka gorzka ze szok. Normalnie porazka jezyk
Polecam IGUANE w nisku umiech

//moderowano
-sm
Proszę unikać błędów ortograficznych.


slicznie pRzepraszam ale mi sie [R] na klawiaturze przycina umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 21:15  
Cytuj
stecyku ,,r"Ci w gorzkim uciekło hihiumiech
Zgadzam się Iguana najlepsza!!!!Pizza Kebab niebo w gębie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 09:27  
Cytuj
Capri w nisku tańsza a jakość porównywalna co iguana.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 19:18  
Cytuj
ja tez kiedys okazje jesc pizze w 8 nio i napisze tak niedosc ze bez smaku ciasto kijowe to personel mowi sam o sobie ta pizzeria kiedys upadnie...

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 22:13  
Cytuj
w zielonym mlynie (nisko) jest dobra pizza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
w zielonym mlynie (nisko) jest dobra pizza



Jest tak dobra że wolimy ze znajomymi z innych pizzeri zamawiać chociaż do młyna mamy 3 min drogi.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 23:10  
Cytuj
Inne czyli jakie?jezyk co do mlyna sie zgadzam dobra pizza ostatnio taka chrupiąca jakas smiech2 a te inne pizzerie? iguana...? oni mają gotowe spody więc zalatuje troche gotowcem, a capri? nie jest w ogole tansza... mieli jedna tania pizze ktora sie nazywala "pieczarkowa", ale jak zauwayzli ze im schodzi z dnia na dzien podniesli sobie cene o ok. 7 złjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 23:42  
Cytuj
to ja wam powiem tak
, raczej napisze o 8-ce
kiedys wieczor typowo meska impa na chacie u mnie, piwko meczyk itd
no by co zjadl, ale zeby nie opuscic meczyku to dzwonimy , ps mieszkam obok 8ki

za 30-40 min slysze, oki pasuje ekipa sie zgodzila !
30 minelo
40 minelo
zeby nie wyjsc na dupka miedzy kumplami , wstalem wyszedlem , poszedlem do 8ki zamowilem pizze na wynos byla w 10 min !
wrocilem na chate , zjedlismy, nawet kawalek zostal
dzwonek do dzwi pizza!!!!
dziekuje juz jadlem i to waszą , przyniosłem sobie samumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2010r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Inne czyli jakie?jezyk co do mlyna sie zgadzam dobra pizza ostatnio taka chrupiąca jakas smiech2 a te inne pizzerie? iguana...? oni mają gotowe spody więc zalatuje troche gotowcem, a capri? nie jest w ogole tansza... mieli jedna tania pizze ktora sie nazywala \"pieczarkowa\", ale jak zauwayzli ze im schodzi z dnia na dzien podniesli sobie cene o ok. 7 złjezyk



W młynie jest dwie osoby która robi pizze. I w zależności kto robi to smakuje lepiej lub gorzej. A po podwyżce cen piwa to lokal nie dla mnie, za droga impreza. W kebabie kiedyś dostałem 2 (dwa!) kawałki mięsa. Rozumiem, że mięso jest drogie ale bez przesady nie samą sałatą człowiek żyje, więc od tamtej pory już nie jadam tam kebaba w bułce bo powinien się nazywać wegetariański, a sałaty za 9 zł to bym miał ze 2 kg. Lepiej do capri dopłacić lub iguany ale i tak różnice to 2-3 zt, smaczniej i bardziej syto...W biesiadowej byłem to pizza średnia ale grubość ciasta powala, wzorowana na kartce papieru chyba, że głodny wyszedłem stamtąd.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 19:05  
Cytuj
A rustika lepsza??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2010r. 09:49  
Cytuj
Z tego co wiem, to w 8 nie oszczędzają na dodatkach i nie kupują ich "okazyjnie" - wszystko jednak zależy od pracowników, bo brak im managera. Tam każdy robi co chce.




A jeśli chodzi o pizze, to ostatnio dobrą mają w Resecie i jak mówią, że trzeba czekać 40 minut - to zazwyczaj tak jest lub nawet wcześniej smiech2 Kiedyś uwielbiałam pizze z Rustici, ale parę razy dostałam spieczoną na kamień, a w dodatku na dowóz to trzeba czekać godzinami.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2010r. 10:04  
Cytuj
Raz zamówiłem w Resecie - dostałem taką pizze, że zwątpiłem smiech2 Ciasto było cienkie i wszystkie składniki wylewały się z niej umiech

Raz rozmawiałem z dziewczyną, która pracowała trochę w 8 (pizzeria) i mówiła, że mają tam własne zwierzątka, które już mają nawet własne imiona umiech i nawet te zwierzątka miały swoje małe chytry Domyślcie się o co chodzi -) Jak byłem na kuchni to zwątpiłem jak zobaczyłem to -)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2010r. 10:22  
Cytuj
No kiedyś też dostałam jakąś masakrę z Resetu, ale dałam jej szansę i teraz jest ok.

A szczury w 8 to już długo tam mieszkają, śmiem powiedzieć iż od otwarcia (w końcu to piwnica+jedzenie=raj dla szczura).

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »