NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
TVN ... TVN 24,
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 18:59  
Cytuj
Bardzo polecam ten film - ludziom myślącym

oczywiście.


Dotyczy on wielu tematów:
- Żakowskiego i jego zakłamania
- Śp. Andrzeja Leppera
- Ministra Czumy i Afery naciskowej
- prób przeforsowywania przez TVN wersji zdarzen zmyślonych przez dziennikarzy......

12 minut - ale na prawdę warto.


Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 18:59  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 21:18  
Cytuj
oglądałem oryginał ... (tą kupę oglądnąłem całe 3 sekundy pomimo szczerych chęci) ... to gdzie te rewelacje które niby miał wydrukować ?? od 7 miał chyba trochę czasu zaklopotany ... dziś jest 12 ... za miesiąc powtórzy to w TV dla normalnych a może wkręcę następnych bez mózgów ... prostak bez honoru i tyle ... jak ma jakieś mega newsy niech daje tyle w temacie ...

ps. on i dziennikarz smiech2 dobre ... rzetelny podobnie jak i zależna.pl i inne "gazety" do wychodków ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 21:33  
Cytuj
Dlatego właśnie powinni to obejrzeć myslący ludzie umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
Bardzo polecam ten film - ludziom myślącym

oczywiście.


Dotyczy on wielu tematów:
- Żakowskiego i jego zakłamania
- Śp. Andrzeja Leppera
- Ministra Czumy i Afery naciskowej
- prób przeforsowywania przez TVN wersji zdarzen zmyślonych przez dziennikarzy......

12 minut - ale na prawdę warto.




Co do obiektywizmu red. Żakowskiego to myślę że zdroworozsądkowo myślący ludzie mają wyrobioną opinię. Kiedyś oglądałem jego program w TVP Info, gdzie został zaproszony szef SLD - Grzegorz Napieralski. Uśmiałem się do łez jak zaczęli rozmawiać o kryzysie gospodarczym w Europie. Jak się dowiedziałem za kryzys odpowiedzialna jest ogólnie pojęta Prawica. Nawet w Hiszpani gdzie od siedmiu lat premierem jest Zapatero , odium za kryzys powinien wziąć na siebie premier Aznar. good
W sprawie samobójczej smierci Leppera pan redaktor zapomniał o artykule w GW , który rozpoczął tzw. " seksaferę ". To był gwóźdź do politycznej i chyba nie tylko trumny " najsłynniejszego polskiego mulata". Jeżeli chodzi o red. Sakiewicza , to jest za bardzo związany z PIS aby można go uważać za wiarygodnego. Właśnie takich mamy w Polsce dziennikarzy. Z jednej strony Lis, Żakowski , Olejnik i cały wydział propagandy premiera Tuska czyt.TVN . Z drugiej media Rydzyka , pisowska Gazeta Polska i wielu innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 00:28  
Cytuj
chyba tylko ludzie z beretem na głowie kupią kupę sakiewicza który bredzi coś o bombie którą wydrukuje nie zważając na słowa prokuratury ... to gdzie ta bomba się pytam ?? przy tym PiSmaku i głupotach jakie można było wyczytać w tym "podkładzie do ptasich klatek" napisanie następnej głupoty coś długo mu schodzi ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 01:29  
Cytuj
Miro ... oglądałem ostatnio wyjście pielgrzymnki i miałem nadzieję że
Ciebie zobaczę na kolanach na jej końcu niestety ... obłuda zawsze pozostaje nieświadoma do końca...

http://www.youtu(...)g0CoHTqM

gdzie Cie znajdę na tym filmiku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 14:12  
Cytuj
Biję się w pierś , otóż jednak redaktor Żakowski przyznał publicznie że częściowo za śmierć Leppera jest odpowiedzialne środowisko GW.
http://wpoli(...)oobronie
Nie wiem czym to jest spowodowane ale może ludzie tego pokroju mają czasami wyrzuty sumienia i cos na zasadzie elementarnego poczucia przyzwoitości. W każdym razie mnie zaskoczył, podobnie jak bardzo odważne zachowanie posła Anrzeja Czumy. I to w toku kampani wyborczej.

Wałęsa chciał zrobić z Polski drugą Japonię.
Japonia od połowy lat dziewiećdziesiątych przechodzi okres stagnacji.( niewielkie ożywienie gospodarcze w latach 2001-2005)
Tusk chciał drugiej Irlandii.
Irlandia boryka się z ogromnymi problemami i na razie nie widać światełka w tunelu. Lepiej żeby nasi macherzy-politycy nie próbowali naśladować wzorców z innych krajów , bo ściągają pecha na najsilniejsze światowe gospodarki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 17:31  
Cytuj
Obrazek

Rozważmy sytuację czysto hipotetyczną.:

Grupa bogatych i wpływowych Polaków, dla których interes kraju jest najważniejszy, wykupują duży niemiecki koncern medialny. Układają pod siebie dziennikarzy, zaczynają finansować największą niemiecką partię, jednocześnie wymuszając na kanclerzu działania propolskie w zamian za pełnienie roli tuby propagandowej. Rozpoczyna się współpraca: - utrzymanie władzy i pieniądze na partię w zamian za decyzje gospodarcze na rzecz Polski. Oczywiście narzedziem w tym wszystkim byliby ogłupiani przez niemieckojęzyczny, ale Polski w rzeczywistosci koncenr medialny.....

Możliwe? - nie - bo Niemcy nie pozwoliliby, by obcy koncern medialny ich ogłupiał. Podejrzewam też, że żaden niemiecki polityk nie zdecydowałby się na włądzę w zamian za zdradzenie swojej ojczyzny. Ale w Polsce jest to możliwe. Dzięki lemingom.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
vgh
vgh
Posty: 32
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 19:51  
Cytuj
i love tv trwam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 22:18  
Cytuj
Dlaczego wszystkich oceniasz po sobie ?? Miro to że ty się sprzedajesz jak tania dzi**a nie znaczy że każdy robi podobnie ... to ze w twoich mediach nie usłyszysz/przeczytasz złego słowa o sPiSkowcach (nawet w komentarzach) nie znaczy że wszystkie media robią podobnie ... pozdro BOT-y i marionetki ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:22  
Cytuj
Opluwanie Błogosławionego Jana Pawła II




Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:28  
Cytuj
Miro, trochę luzu. Jakie opluwanie? Wystarczy odrobina poczucia humoru. Ehh...

Materiał świetny. Nie wiedziałem, że ten dziennikarz potrafi takie rzeczyumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:03  
Cytuj
Nie pisz potem, że szanujesz Naszego Papieża, albo jesteś wierzący.......

Jan Paweł drugi - nigdy takich słów by nie wypowiedział. Parodiowanie wymowy człowieka tego pokroju.... wymowy związanej z chorobą......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:04  
Cytuj
A właśnie szanuję Jana Pawła II i jestem wierzący.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:05  
Cytuj
To się nazywa hipokryzja, obłuda, zakłamanie.....

niech ludzie czytają kim jesteś - brawo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:07  
Cytuj
Przesadzasz jak zwykle. Nie popłacz się:(

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:09  
Cytuj
Moja opinia: co do Papieża naszego "-", to już można sobie było odpuścić, SCHOROWANY człowiek, (którego szanowali i dalej szanują nie tylko katole ale i ateisći) - i dlatego taka dykcja - mnie to nie śmieszy. Myślę że granica dobrego humoru została tutaj przekroczona. Z Ratzingera jakby śmiał z "pozdrawiania ciuli" albo "ściebżeszin" to jak najbardziej ujdzie, chociaż też wypadałoby czapkę z głów zdjąć za chęci "papieża z Wehrmachtu". (PS. nie nie jestem wcale jakimś .... myślę, że wiadomo o co chodzi). Co do Pawlaka jak dla mnie mistrzostwo - zwłaszcza "podśmie-chujki". Co do "znanej polskiej aktorki lindy bogusław" Kot u Wojewódzkiego lepiej to robiłumiech Chciałbym jeszcze usłyszeć w wykonaniu tego dziennikarza Jarosława K.,Antoniego.M - tego od "mataczenia",J.K-M, Adama M. i wiem że to facet ale nie pogardziłbym Kazią Szcz. i jej "RRRRRRR" hahaha, W sumie Januszem P. tym od "polmosów" też nie. A to że facet to potrafi mnie zbytnio nie zdziwiło, kiedyś oglądałem jakiś reportaż o pracy dziennikarza - to oni bardziej ćwiczą głos, dykcję i rzeczy z tym związane niż niejedna z naszych "gwiazd" scenicznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:10  
Cytuj
zapłakać nad tobą to może Nasz Papież.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
zapłakać nad tobą to może Nasz Papież.


Pamiętaj, że Papież też był człowiekiem i jak widzę miał dużo większe poczucie humoru od takich jak ty.

A po za tym jak cie to tak razi to po co to umieszczasz na forum i tym samym przyczyniasz się do rozpowszechniania obraźliwego, wg. ciebie materiału o Janie Pawle II?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
zapłakać nad tobą to może Nasz Papież.


wasz papież Rydzyk ?? czy Natanek bo się ciut pogubiłem ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 29 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 23:26  
Cytuj
mirek zamknij sie bo mnie tacy jak ty denerwują bo mają zero poczucia humoru i zero inteligencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 06:53  
Cytuj
el.katoliku - ty zapewne modlisz się od bożka zwanego obłudą i zakłamaniem umiechumiechumiech

"losiu" - miejsce zwierząt jest w lesie umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

Przysłuchajcie się dokładnie wypowiadanym przez tego żałosnego błazna słowom. Takie sprawy trzeba nagłaśniać - to co napisałeś andrzejku to juz paranoja.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 07:26  
Cytuj
Mirek domyślam się, że o paranoi wiesz dużo więcej ode mnie. Nie będę wiec z tobą na ten temat dyskutowałumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 07:44  
Cytuj
Żeby się czegoś domyślać - trzeba najpierw myśleć - a z tym u ciebie nie najlepiej - więc się nie katuj biedaku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 07:51  
Cytuj
Wiem Mirek, nie denerwuj się, ty myślisz non stop. Stąd pewnie ta ogromna wiedza o paranoi i paranojach.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »