NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
TVN ... TVN 24,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 14:22  
Cytuj
Co myślicie o tej stacji jako że dość często czytam że to niewiarygodna ... manipulacyjna ... Tusk24 ... itp ... itd ... stacja (oczywiście tak piszą zwolennicy pewnej partii).
sam najczęściej oglądam tą stacje jeśli chodzi o program informacyjny i jakoś nie zauważam większej stronniczości tej stacji jeśli chodzi o serwisy informacyjne ... programy publicystyczne prowadzone są raczej pod dyktando tego co dzieje się w danym momencie w kraju/na świecie ... każda strona zainteresowana danym tematem jest zapraszana do programów by bronić swoich racji ... oczywiście dziennikarze to ludzie mający własne poglądy polityczne i prowadzą dany program w taki a nie inny sposób ... ale mniejsza bo się rozpisałem a chodzi mi bardziej o zrozumienie podejścia jednej jak i drugiej strony a swoje zdanie już na ten temat już mam umiech więc bardziej chodzi mi o Wasze umiech

ps.sorki za dodanie nie w tym dziale co trzeba (bardziej pasowało by to do działu "Rozmowy na każdy temat") ale nie wiem jak to przenieść :( wiec proszę o to moda umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 14:22  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 14:52  
Cytuj
Dla mnie telewizja jak każda inna. Podają fakty tak jak pisałeś pod dyktando bieżących wydarzeń. Zapraszają wszystkie strony, ze wszystkimi rozmawiają. Jedynie brakuje mi u nich Korwina, jest zdecydowanie zbyt rzadko. Każdy dziennikarz ma swoje poglądy jak to ludzie każdy jest inny. PiS i pisuary twierdzą, że tvn jest nierzetelny i stronniczy, że faworyzuje PO. A ja tego nie widzę:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 15:31  
Cytuj
Ja oglądam wydarzenia polsatu, później POwskie fakty a na końcu Pisowskie wiadomości. W ten sposób sobie zbieram informacje i składam w całość. Jeśli ktoś jest bardzo dobrze zorientowany w bierzącej sytuacji zauważy jak TVN chroni partię rządzącą. ps. Za pis broń Boże nie jestem.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 16:31  
Cytuj
Być może właściwszą nazwą byłaby "Recenzje" miast "Fakty" umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 17:24  
Cytuj
Ja wolę zdecydowanie od tefaenu,TVN 24!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
Ja oglądam wydarzenia polsatu, później POwskie fakty a na końcu Pisowskie wiadomości. W ten sposób sobie zbieram informacje i składam w całość.


ja robiłem podobnie do czasu ... ale coś w tym jest że jedna wiadomość w TVN i TVP brzmi jakby mówili o dwóch różnych rzeczach ... porównując jedną wiadomość ... np . w biegach na 100 m wzięło udział dwóch zawodników Kaczyński i Tusk (załóżmy) wygrał Tusk ...w TVN powiedzą ... Wygrał Tusk - Kaczyński był drugi ... w TVP ... Kaczyński zajął zaszczytne drugie miejsce a Tusk był przedostatni ... w sumie to i to jest prawdą ale jakby inna wiadomość czyż nie ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 21:47  
Cytuj
No właśnie dlatego od ok 2 tygodni próbuję ograniczyć napływ nieistotnych informacji dla mnie ale jeszcze daleka droga do tego. Bo w końcu po co mi wiedzieć że na Kiribati wybrano nowego prezydenta, a Tusk pojechał do Indii skoro nic to w moim życiu nie zmieni.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:51  
Cytuj
Ja to wam powiem ze juz rzygam polityką na maksa, szczegolnię tą arena cyrkowa u nas w kraju, ale....
zyje tu i pewne rzeczy czy chce czy nie musze widziec.
Polsat - i zreszta solorz to typowy PIS
Tvn - oczywiście PO.
Ja w Polsacie manipulacje i stronniczosc zauwazam rownie czesto jak w TVN ie. Kiedyś w Monice olejnik widzialam np. wspanialą dziennikarkę na dzien dzieisjszy to głupia stronnicza pinda, której wystarczyloby, że jest dobra.
Kropka nad "i" z politykami PO, jak dla mnie flaki z olejem i mam wrazenie ze Pani Monika podpisała z nimi pakt o nireagresji, , sie troche rozpisalam, sory



Korwin na prezydenta!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 17:01  
Cytuj
Solorz typowyy PIS.. hahah chyba sie z ksiezyca urwalas,polsat zawsze byl za PO tylko w mniejszym stopniu pokazuje swoja stronniczosc na korzysc PO anizeli PrOpagandowy TVN ktory pokazuje polske,polska gospodarke i polski rzad w najlepszym mozliwym swietle a brutalna prawda jest taka ze nasze zadluzenie codziennie rosnie w skali kilkunastu milionow zlotych dziennie,rzad deprawuje solidarnosc i wszystkie inne instytucje ktore oficjalnie wspieraja PIS(oslabiaja opozycje,daza do tego samego co lukaszenka na bialorusi do panstwa autorytarnego..) .Zadluzaja nasz kraj na setki milonow zlotych.Daza do jawnego monopolu wladzy! a wy jelopy dalej na nich glosujcie i sluchajcie tego co wam mowia w TVN POLSACIe albo RADIO ZET,doprowadzi to do upadku kraju tak samo jak mialo to miejsce na wegrzech tudziez grecji,myslcie ze wtedy pomoze nam UE ? hahah.Dalej glosujcie na tych bezmuzgowcoe na czele z ryzym ktory dzis w glori i chwale z ewunia kopacz pojechal zerowac na ludzkiej tragedii na smierci polakow w niemczech.. zygam rzadem nieudaniczkikow propagandzistow i slupkowiczow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 21:16  
Cytuj
Panie Abstrakcyjnyumiech już wiem skąd ten nick.

Prosze poobserwować programy informacyjne oraz wywiady i ogolnie programy publicystyczno-polityczne, oraz zwrócic szczególna uwage na komentarze dziennikarzy Polsatuumiech Bardzo to dziwne ze wszyscy up[olitycznieni sa w jednym kierunku i to napewno ni jest PO.
Władza w REKACH PIS JEST baaaaaaaaaaaaardzo zła, a w rękach PO jak sie słyszy wreszcie moze sie cos dziać.
Jasne, z podatku liniowego zrobił się 23 vat hahahahaha.


Gdyby panowała monarchia a krolem bylby JKM zycie byłpoby piekneumiechPozdrawiam zwolenników Mikke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 08:43  
Cytuj
JESTEM YA TVN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 12:03  
Cytuj
"TVN żąda przeprosin i 200 tys. zł od "Naszego Dziennika"

Przeprosin i wpłaty 200 tys. zł na cel społeczny żąda TVN od "Naszego Dziennika" za określenie stacji jako "paszkwilanckiej" i "wrogiej polskiemu patriotyzmowi". Pozwani wnoszą o oddalenie powództwa, powołując się na prawo do swych ocen w ramach wolności słowa...

http://fakty.interia.pl/polska/news/tvn-zada-przeprosin-od-naszego-dziennika,1540993

może w końcu "Nie nasz dziennik" lub "Wasz Nocnik" nauczy się że w ramach wolnego słowa jednak nie wszystko można nabazgrać umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 12:08  
Cytuj
i bardzo dobrze, każde medium czy nawet polityk po swojemu interpretuje WOLNOŚC SŁOWA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 12:39  
Cytuj
Środowiska związane z PiSem od paru lat ogłaszają TVN za dzieło szatana i siedlisko wszelkiego zła. Dlatego trudno się dziwić że dziennikarze tefałenu nie lubią Kaczyńskiego ;) Zresztą wszystkie media manipulują, jedne mniej drugie bardziej.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
Środowiska związane z PiSem od paru lat ogłaszają TVN za dzieło szatana i siedlisko wszelkiego zła. Dlatego trudno się dziwić że dziennikarze tefałenu nie lubią Kaczyńskiego ;) Zresztą wszystkie media manipulują, jedne mniej drugie bardziej.



Tak i dlatego tak chętnie się pchają przed kamery TVN i przychodzą do stacji na wywiady. Fajnie było jak PiS bojkotował TVN i TVN24.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 18:48  
Cytuj
TVN kłamie !!!
Telewizja kłamie !!!
Ogólnie wszystkie media kłamią !!!

P.S. Takie czasy. Zmieniłem wielkie literki na małe bo Anulka mnie wykasuje :-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 18:53  
Cytuj
Bokser napisał:
CYTAT
TVN KŁAMIE !!!


A jakieś przykłady??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 19:12  
Cytuj
Andrzejek, przecież ja tylko żartowałem ;-)


A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 14:32  
Cytuj
"Nasz Dziennik" ma przeprosić TVN i zapłacić

"Nasz Dziennik" ma przeprosić TVN i wpłacić 40 tys. zł na cel społeczny za określenie stacji TVN24 jako "paszkwilanckiej" i "wrogiej polskiemu patriotyzmowi" - orzekł Sąd Okręgowy Warszawa-Praga. Wyrok jest nieprawomocny. Pozwani zapowiadają apelację. ...

http://fakty.interia.pl/polska/news/nasz-dziennik-ma-przeprosic-tvn-i-zaplacic,1546434

no to "Wasz Nocnik" beknie smiech2 niech apelują bekną więcej smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 18:34  
Cytuj
ja najpierw ogladam Pierwsz Milosc, gdy sie konczy Informacje na polsacie o 19.00 przelaczam na tvn i ogladam fakty. Wydaje mi sie ze fakty sa fajniesze tzn bardziej dowcipniejsze zwlaszcza ostatnie reportaze, zawsze cos dowcipnego umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 11:42  
Cytuj
TVN i Gazeta Wyborcza a Obiektywność.

w tv podawali, że uczestnik ów marszu było ok. 200 osób policzycie ?



Teraz aby się zrozumieć, uczestnikami marszu niepodległości, były wszystkie środowiska prawicowe, od WIPu Korwina Mikke po bardziej radykalne środowiska narodowe. Był Rafał Ziemkiewicz, Artur Zawisza, Paweł Kukiz i inni.

Cały pochód miał na celu upamiętnienie odzyskania Niepodległości.
Czy środowiskom lewicowym (stop faszystom) nie zależy na niepodległości ?

Po stronie lewicowej były wszystkie środowiska lewicowe od SLD po homośiów czy Zielonych oraz środowiska GW czy TVN oraz góru pedalstwa czyli Biedroń.


Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 12:09  
Cytuj
A którzy kandydaci wykorzystywali święto i marsz niepodległości do kampanii wyborczej?

echodna, Co to są środowiska GW i TVN?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
A którzy kandydaci wykorzystywali święto i marsz niepodległości do kampanii wyborczej?

echodna, Co to są środowiska GW i TVN?


a no takie, że codziennie masz lewacką papkę medialną zamiast faktów

wracając do Marszu:
CYTAT
Paweł Kukiz: Poparłem manifestację, która miała na celu uczczenie Święta Niepodległości i złożenie kwiatów pod pomnikiem Romana Dmowskiego. Brali w niej udział przedstawiciele różnych środowisk, którym na sercu leży dobro naszego kraju. List z prośbą o poparcie przysłali mi ludzie z Młodzieży Wszechpolskiej, których znam z forów internetowych i którym ufam. Zapewnili mnie, że będzie to manifestacja pokojowa i taką się okazała.

Czy widziała pani, żeby ktoś w czwartek hailował? To środowiska lewackie, gejowskie i anarchistyczne postanowiły zrobić kontrmanifestację, chociaż nie przypominam sobie, żeby o niepodległość Polski walczył jakiś pułk pod tęczowym sztandarem.

Mam poglądy prawicowe i ten marsz był dla mnie swoistego rodzaju odtrutką na bezideowość i skundlenie obyczajów, jakie widzę w SLD i, niestety, w mojej - kiedyś - Platformie Obywatelskiej, która coraz bardziej mentalnie do SLD się upodabnia. Przykładem na to jest choćby awans generalski dla Andrzeja Treli, zastępcy komendanta głównego policji, ZOMO-wca z 1982 roku, który pracę w MO rozpoczął z puli wakatów Służby Bezpieczeństwa.

Nie jestem za tym, żeby gejów, Żydów czy lewaków wysyłać na Madagaskar, ale to nie znaczy, że mam ochotę poddać się terrorowi tych środowisk, prowadzonych zresztą przewrotnie pod hasłami "europejskiego liberalizmu". Kiedy widziałem w TVN-ie wypowiedź młodego chłopca, który mówił, że w nowoczesnym społeczeństwie nie ma miejsca na takie pseudowartości jak naród, to mi ręce opadły. Gdyby nie Dmowski, pod którego pomnik szli wczoraj ludzie z różnych środowisk, żeby złożyć kwiaty, ten chłopak mówiłby dzisiaj po rosyjsku albo niemiecku, zaś Polska byłaby odległym wspomnieniem, znanym jedynie z przekazów historycznych.


wracając do twojego pytania:
Obrazek

brakuje tam Biedronia którego podobno spałowali w nysie.

oto lista organizacji lewicowych (blokada)
CYTAT
Lista organizacji oraz grup nieformalnych biorących udział w blokadzie 11 listopada.
Boyówki Feministyczne
Czarny Sztandar
Federacja Anarchistyczna s. Poznań/Rozbrat
Fundacja Autonomia
Fundacja MaMa
Fundacja Panoptykon
Fundacja Trans-Fuzja
Kampania Przeciw Homofobii
Kampania Solidarności z Palestyną
Kolektyw Elba
Kolektyw Kocurrra
Kolektyw NoLogo
Kolektyw Obin
Lambda Warszawa
Lewicowa Alternatywa
Otwarta Rzeczpospolita
OZZ Inicjatywa Pracownicza
Pracownicza Demokracja
Przestrzeń Inicjatyw Twórczych TEKTURA
Radykalna Akcja Solidarna
Rhythms of Resistance Lublin
Rhythms of Resistance Trójmiasto
Samba z szamba
Stowarzyszenie Aktywne Pomorze
Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej "Zgrzyt"
Stowarzyszenie Młodzi Socjaliści
Stowarzyszenie Nigdy Więcej
Stowarzyszenie Nomada
Stowarzyszenie Pro Femina
Stowarzyszenie Wolność-Równość-Solidarność
Stowarzyszenie Wspólna Ziemia
Ufa
Warszawska Akcja Antyfaszystowska
Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa
ייִדיש לעבט / jidysz lebt

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 12:38  
Cytuj
Olejniczak szedł ze sztandarami SLD, czy po prostu tam był.
Ta lista organizacji lewicowych to są środowiska GW i TVN??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Olejniczak szedł ze sztandarami SLD, czy po prostu tam był.
Ta lista organizacji lewicowych to są środowiska GW i TVN??


http://www.sta lowka .net/galeria.php?dx=313 wolisz taką kiełbasę wyborczą ? szkoda, że nie rozdawał jabłek.

pisząc o tvnie czy GW miałem na myśli ich kłamstwa o marszu i ich udział w pokazywaniu i umniejszaniu tego ruchu. GW od dwóch tygodni nawoływała w swych artykułach do udziału w kontrdemonstracji, aby zatrzymać przemarsz więc udział jest OCZYWISTY.

TVN jest stacją lewicową pokazującą gotowe wnioski, lewicowe wnioski.
To tak samo jak dla ciebie media PISu tvtrwam czy niezalezna.pl

To po prostu oczywista oczywistość.

tvtrwam = PIS
tvn = lewica (PO,sld itp)

Dlatego wbijcie sobie do głowy, że tvtrwam to tvn tylko inna opcja.

Niestety środowiska konserwatywno liberalne nie mają takich przywilejów.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »