NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Wybory samorządowe 2010,
Posty: 27
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 22:20  
Cytuj
ciągle brak jakichkolwiek konkretów, ciągle powtarzasz tylko że 8 lat prezydentury jest konkretem. Poza tym ja uważam że około roku ponieważ podczas pierwszej jak i drugiej kadencji dopiero zaczyna się coś dziać na pół roku przed wyborami.

Zapewne nie jesteś zwykłym wyborcą, bo jakoś osoba obecnego prezydenta za bardzo przypadła Ci du gustu, dlatego dalsza polemika nie ma sensu

Też jestem za ciężką pracą jak najbardziej

Jeśli Szlęzak zostanie wybrany na kolejna kadencję to chociaż mam nadzieje że ten dach stadionu piłkarskiego który ostatnio został przez niego odrzucony będzie wykonany z odpowiedniego materiału

To tyle z mojej strony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 22:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
Zapewne nie jesteś zwykłym wyborcą, bo jakoś osoba obecnego prezydenta za bardzo przypadła Ci du gustu, dlatego dalsza polemika nie ma sensu


To znaczy jakim wyborcą jestem?

CYTAT
ciągle brak jakichkolwiek konkretów, ciągle powtarzasz tylko że 8 lat prezydentury jest konkretem. Poza tym ja uważam że około roku ponieważ podczas pierwszej jak i drugiej kadencji dopiero zaczyna się coś dziać na pół roku przed wyborami.


Napisz co Ci się nie podoba w mieście, co zostało w ciągu ostatnich 8 lat źle wykonane.
Ja wyobraź sobie widzę sprawy, które mi się nie podobają. Wiem jednak że żaden z pozostałych kandydatów nie zrobił by tego lepiej. Nie mam pewności, że pozostali cokolwiek by zrobili.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 23:15  
Cytuj
Ifeel good: Dyrektor ds. majątku to nie jest księgowy, tylko osoba odpowiedzialna za majątek ARP. A majątkiem ARP są tereny inwestycyjne. Fila odpowiada też za odpowiednia realizację inwestycji budowlanych zgodnie ze wsyzstkimi przepisami budowlanymi etc (np. hal produkcyjnych czy Inkubatora w Stalowej Woli)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 23:18  
Cytuj
Do lasek: a ja nie uważam że jest za młodyumiech Tam gdzie pracuje odpowiada za inwestycje warte więcej niż cały budżet inwestycyjny Stalowej Woliumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 23:21  
Cytuj
Do Andrzejek: No nie wiem, debaty chyba będą w lokalnych mediach, zawsze były... Przynajmniej na to czekam i zachęcam do zwrócenia uwagi na to co będzie mówił Fila. Bo wartoumiech

A zagłosujecie oczywiście według swojego uznaniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 23:31  
Cytuj
lasek :]
zdaje sie sporo sie zmienilo :], obwodnica, drogi (pamietasz jak wygladaly okolice hali kilka lat temu ? syf i grzyby rosly), ronda, zmiana kanalki pod nowymi drogami, swiatla, wzmocnione waly, rewitalizacja terenow pohucianych, niemcy ktorzy sie tam osiedlili ile osob zatrudniaja, city park, blaszakow kilka, tesco, kaufland nie sledze za bardzo co sie dzieje czyja przez kogo to zasluga ale nie mozesz mowic ze za kadencji szlezaka nic sie nie dzialo ?, nie pisze o tym co planowane :]
odnosnie stadionu pilkarskiego to ani grosza nie powinien dawac, na stadion powinien wjechac ciezki sprzet i wyrownac :] mozna sie przejsc jedynie dla kibicow, ale o widowisku sportowym nie ma mowy :] poza tym stadion powinien byc rentowny, a tu trzeba bedzie doplacac, basen za kadencji szlezaka zostal naprawde fajnie zrobiony, nie ma sie czego wstydzic, caly czas zapchany :]
jagodowa stolica polski to niewypal, ale nie znaczy ze to bylo zle przynajmniej widac jakas inicjatywe, nie bylo to drogie :] jak w glogowie most malowali na rozowo to ludzie sie smiali po kilku latach przechrzcili rozowy most na most tolerancji i wszyscy sa zadowoleni :] a glogow z tego slynny
edit:
CYTAT
Ifeel good: Dyrektor ds. majątku to nie jest księgowy, tylko osoba odpowiedzialna za majątek ARP. A majątkiem ARP są tereny inwestycyjne. Fila odpowiada też za odpowiednia realizację inwestycji budowlanych zgodnie ze wsyzstkimi przepisami budowlanymi etc (np. hal produkcyjnych czy Inkubatora w Stalowej Woli)

krater to teraz jescze pan fila budowlaniec ? ze przepisy zna ? bhapowiec i instruktor pierwszej pomocy ? czlowiek orkiestra ^^ btw mialem na mysli wlasnie srodki trwale :] ale ewidencja ma sie nijak do pozyskiwania :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 23:42  
Cytuj
Tego jeszcze nie było... Uśmiechnięty Fila Roberto...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 23:45  
Cytuj
Kolejny as wywiadu...

Co mogło zaszkodzić? Dopalacze? Błękit Paryża? A może to tylko szminka?
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 00:07  
Cytuj
ifeelgood nie ma co tłumaczyć. Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć, albo nie chcieć widzieć bo się jest sztabowcem jakiegoś kandydata.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 13:53  
Cytuj
Sondaż Homo Homini: PO - 37,1 proc. PiS - 23 proc.

Gdyby wybory samorządowe odbyły się na początku listopada, to PO mogłaby liczyć na 37,1 proc. głosów, PiS na 23 proc., SLD na 15,8 proc., a PSL na 7,5 proc. - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badania Opinii "Homo Homini" dla Polskiego Radia.
...
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-samorzadowe/news/sondaz-homo-homini-po-371-proc-pis-23-proc,1554443

nadal 23 % poparcia dla PiS :/ wiem że sondaże często się nie sprawdzają no ale nawet 20 % to o 20 za dużo :(

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 17:34  
Cytuj
Juz PiS aki mieszaja Jarek ma byc o 15,30 a nie o 16 a jutro powiedza ze zachorowal Jaro hehe boja sie ze ludzie przyjda i beda skandowac jak przyjedzie a tu nie ma co skandowac bo Jaro sie pojawil o 15,30 a nie o 16 a wyjdzie tylnym wyjsciem hehe
Czemu nie ma informacji ze dyrektor biura Bladka czyli Nadberezny zmienil godzine przybycie prezia???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 19:03  
Cytuj
Coś mi nie pasuje z tym kaczyńskim jutro w Stalowej Woli.... o 17 jest konwencja PISu w Rudzie Śląskiej, to trochę daleko będzie tak gnał na styk???

http://www.tvn24.pl/-1,1681306,0,1,kluzik_rostkowska-jedzie-pomagac-pis-na-slasku,wiadomosc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 20:45  
Cytuj
krater25 wyświetla mi tego linka niestety :/ www.koszty.pl/koszty/ a z kolei u mnie nie da się go otworzyć... z jakiej to strony ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 21:51  
Cytuj
ano toto zdaje sie
http://www.t v n 2 4. pl/0,1681306,0,1,kluzik_rostkowska-jedzie-pomagac-pis-na-slasku,wiadomosc.html
edit: juz w baniach wam sie p.....i tvn wycinacie ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2010r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
No własnie nie bardzo jak dla mnie...

A ja chciałabym żeby mnie przekonała. co do strony, jeżeli chodzi Ci o podstronę \"Dlaczego kandyduje\" to dla mnie żadne arugmenty.

Pytanie jest co chce zrobić, jakim sposobem w jakim czasie i co dla niej ma znaczenie priorytetowe


a mi się nawet podoba ta strona ... nie ma niewiadomo ile informacji bo po co rzucać słowa na wiatr???
Mi osobiście bardzo się podoba pomysł "zwiększenie dostępności do żłobków, przedszkoli, świetlic, klubów młodzieżowych, budowanie bezpiecznych placów zabaw" jak dla mnie dzisiejsza młodzież nie ma co ze sobą zrobić w wolnym czasie, więc przesiaduje pod blokami z piwem w ręce lub demoluje jakiś plac zabaw... nasi radni powinni zadbać o to inwestując w bezpłatne lub minimalnie płatne kluby zainteresowań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2010r. 22:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2010r. 23:32  
Cytuj
Sprowadzili mównice z Warszawy

bo ta z MDK była dla Kaczyńskiego

za duża !!


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
ano toto zdaje sie
http://www.t v n 2 4. pl/0,1681306,0,1,kluzik_rostkowska-jedzie-pomagac-pis-na-slasku,wiadomosc.html
edit: juz w baniach wam sie p.....i tvn wycinacie ?



bo TVN to "niemce i żydy" i mogą szargać dobre imię prezesasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 14:41  
Cytuj
a program wyborczy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 15:05  
Cytuj
..................

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Sondaż Homo Homini: PO - 37,1 proc. PiS - 23 proc.

Gdyby wybory samorządowe odbyły się na początku listopada, to PO mogłaby liczyć na 37,1 proc. głosów, PiS na 23 proc., SLD na 15,8 proc., a PSL na 7,5 proc. - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badania Opinii \"Homo Homini\" dla Polskiego Radia.
...
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-samorzadowe/news/sondaz-homo-homini-po-371-proc-pis-23-proc,1554443

nadal 23 % poparcia dla PiS :/ wiem że sondaże często się nie sprawdzają no ale nawet 20 % to o 20 za dużo :(


Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 15:11  
Cytuj
Posłanka Renata Butryn zaprasza na happening, który odbędzie się w sobotę o godz. 11 przed MDK "POzytywna energia" - kobiety PO na listach wyborczych do Sejmiku, Powiatu i Miasta. Zapraszamy wszystkie kobiety Stalowej Woli

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 15:11  
Cytuj


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Posłanka Renata Butryn zaprasza na happening, który odbędzie się w sobotę o godz. 11 przed MDK \"POzytywna energia\" - kobiety PO na listach wyborczych do Sejmiku, Powiatu i Miasta. Zapraszamy wszystkie kobiety Stalowej Woli

Obrazek




sory ale na tym zdjęciu nie widzę żadnej energii tym bardziej pozytywnej jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 19:42  
Cytuj
no jak nie widzisz pozytywnej energii, popatrz jak się renata pieknie do Ciebie usmiecha na plakatachumiech Szkoda, że do tego zdjęcia nikt nie kazal jej się usmiechnaćjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »