NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10
Obrońcy krzyża ;),
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:58  
Cytuj
elbanan ty chyba także byłeś pod krzyżem w wiadomej "roli" dwulicowej jak pan Hadacz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Banan - tak ogólnie to co chciałeś pokazać przez ten wpis? Jakiś taki desperacki i pozbawiony sensu. To co zostało przytoczone plus nagrania nt podpalania budek ewidentnie pokazują, że platfusy obywatelskie to liski prowokatorki. Bardzo prawdopodobne, że dzisiejsze zajście w Toruniu to też ich robota ale tego szybko się nie dowiemy. Nie wiem jaki masz interes w obsmarowywaniu PISu ale mam nadzieję, że plynie z tego korzyść finansowa bo jak za darmo to obawiam się o Twoje zdrowie psychiczne umiech


+ 1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Wydało się po kilku latach ,ile jeszcze innych manipulacji ma PO na swoim sumieniu?
Jednym słowem
PO=PARTIA OSZUSTÓW

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:43  
Cytuj
Strasznie się miotasz elbanan smiech2 przewietrz sobie pokój, może się uspokoisz smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
Banan - tak ogólnie to co chciałeś pokazać przez ten wpis? ...

Chciałem przekazać że najmują już analfabetów do tworzenia nowych demotów ... lub że nawet nawet Macierewicz jest z PO tylko jeszcze o tym nie wiesz ... ale możesz się wkrótce dowiedzieć jak tego zechce prezes ...

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 19:28  
Cytuj
Z tym, że o prowokacjach PO trąbią ich członkowie w nagraniach z restauracji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 21:16  
Cytuj
Z tym, że sami zainteresowani zaprzeczają, a ty nie słyszałeś o montażu. Jedyna fałszywa teczka TW to teczka Jarosława. Kopie czarnych skrzynek ze Smoleńska są niewiarygodne bo nieoryginalne. Nagranie Kelnerów puszczone w internecie jest wiarygodne. Każdy wierzy w to co chce. A ja myślę, że ktoś tu nami nieźle pogrywa i najważniejszy jest konflikt PO/PiS. Nie ma nic ważniejszego. Każdy kto chce to zmienić to gówniarz po rozwodzie ze zdrowym rozsądkiem. Teraz wygra jeden z naznaczonych ale jesienią już tak łatwo nie będzie. Ciekawe jak odwołają zapowiedziane na wrzesień referendum i co zrobią z Kukizem do wyborów. Może zgwałci jakąś nastolatkę?
Żeby nie było, PO żyje z PiS i PiS żyje z PO, bez siebie nie funkcjonują. Już byli bliscy zawładnięcia całej sceny a tu nagle taki Kukiz. Nie podarują mu tego.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 21:35  
Cytuj
No wiadomo, że PO bez PiS-u by nie istniało i odwrotnie, ale ja nie jestem obrońcą PiS-u, zresztą chyba dobrze o tym wiesz jak czasem widziałeś moje komentrze. Nie jestem za żadną z tych partii, ale obecnie rządzi w kraju od wielu lat PO i na tych s....w jestem najbardziej cięty stąd szczególnie krytykuję ich umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »