NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Okuninka - Jezioro Białe,
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 19:48  
Cytuj
Mam pytanie czy ktoś z was był nad jeziorem Białym w Okunince? Czy warto tam pojechać? Jaki jest stan wody? I jak wygląda zaplecze turystyczne tzn wypożyczenie sprzętu do pływania, bary z jedzonkiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:28  
Cytuj
z calkowita pewnoscia moge Ci polecic wypoczynek nad białym, woda czysciusienka jak lza, sprzet do wypozyczenia jaki tylko sobie wymarzysz, wieczorami duzo rozrywek, cala uliczka barów, ogrodkow a nawet wesole miasteczko, jedyny minus to to ze jesli chcesz zarezerwowac sobie domek to z duzym wyprzedzeniem a jesli chcesz nocowac w namiocie to spokojnie mozesz jechac kiedy chceszumiech goraco polecam i zycze udanych wakacjiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:57  
Cytuj
Polecam, byłem w tym roku i jak zwykle rewelacja good
Tutaj masz zdjęcia:
http://picasaweb.google.pl/GaleriaOkuninka/GaleriaOkuninka?feat=directlink/index.html#
A tutaj namiar na noclegi - zawsze można coś znaleźć:
http://okuninka.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 21:25  
Cytuj
Jest świetnieumiech naprawde warto pojechacumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 21:45  
Cytuj
Przestrzegam wszystkich przed tym jak to się szumnie nazywa Pensjonat pod Świerkami - Okuninkaneutralny
http://www.nocowanie.pl/noclegi/okuninka___jezioro_biale/kwatery_i_pokoje/30132/
Skutecznie mnie wyleczono ze złudzeń...neutralny
Jeśli natomiast ktoś lubi niespodzianki i wakacje ze stresem na starcie to polecam...

Pozdr DrSör

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 21:59  
Cytuj
dzięki za odpowiedzi wynajęliśmy ze znajomymi domek i jedziemy w sobotę mam tylko nadzieje, że pogoda się poprawi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 00:11  
Cytuj
polecam, pod warunkiem, że wcześniej sobie coś zarezerwujecie. my pojechaliśmy w ciemno i ze znalezieniem noclegu mieliśmy wieeeelki problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 13:01  
Cytuj
Jeżdżę tam odkąd pamiętam. Jest tam rewelacyjnie. Jestem tam co roku i jeszcze mi się nie znudziło umiech.
Woda jest super, czysta, przejrzysta a co najważniejsze dno jest bezpieczne i zero śmieci! smiech2
Co do domków to polecam nie jaki pensjonat Panda, czy coś tego typu. A bary?! chyba wszystko jedno, bo w każdym praktycznie jest to samo.Sprzęt wodny i nie tylko do wypożyczenia REWELACJA!! Myślę, że z wypoczynku będziecie na pewno zadowoleni, życzę miłej zabawy i udanego wypoczynku! ;*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 13:19  
Cytuj
Da się tam wędkować??

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 13:47  
Cytuj
jasna sprawa że da sie wędkowac tylko że Okuninka jest oblężona. Jesli jestes zainteresowny wędkowaniem napisz na pw to opisze ci sytuacje i dam pare wskazówek co do miejscówek itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Wrz 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 14:22  
Cytuj
Okuninka- my jedziemy tam w sierpniu, jest super, duzo atrakcji dla dzieci, woda czysta. Polecam

agatta
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 14:55  
Cytuj
Jakość wody 1 klasa
Polecam w 10000 %
Duzo barów itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 18:43  
Cytuj
Między Łęczną i Parczewem są o wiele ładniejsze i czystsze jeziora niż Białe w Okunince jezyk. No chyba że interesuje cię tylko wieczorno -nocne libacje to oczywiście polecam Okuninkę, atrakcji mnogo no i można spoko chodzić z browarem po ulicy a policja nie zwraca na to uwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 09:41  
Cytuj
No chyba że interesuje cię tylko wieczorno -nocne libacje to oczywiście polecam Okuninkę, atrakcji mnogo no i można spoko chodzić z browarem po ulicy a policja nie zwraca na to uwagi. [/cytat]
chodzenie z browarem po ulicy mnie nie bawi i nocne libacje raczej mnie nie czekają bo będą z nami dzieciumiechchodziło mi bardziej o możliwość wypożyczenia sprzętu i aktywnego spędzenia czasu bo leżenie plackiem na plaży to nie dla mnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 11:23  
Cytuj
Jak lubisz tłok, darcie mordy do białego rana, morze taniego alkoholu, towarzystwo lumpów, kurestwa i totalnego złodziejstwa, muzyki disco polo z gogantofonów, ślizgaczy wodnych, rozpędzonych motorówek, pseudo plaży , zaszczanego jeziora i smrodu hamburgerów nad całą Okuninką --- polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 12:10  
Cytuj
samo jeziorko ok - świetna,czysta woda,ratownicy, mola - można znaleźć sobie w miarę ciche miejsce tylko trzeba trochę się ruszyć na drugą stronę jeziora.
ale atmosfera miejsca to rzeczywiście - (zwłaszcza wieczorem) uciążliwa - powietrze składa się wówczas w 90% z dymu grillowego, wrzaski (zwłaszcza piski małolat z karuzeli rozchodzą się daleko i potrafią rozbić szkło) i różnego rodzaju śpiewy (taka globalna "szansa na sukces" dla nietrzeźwych), kakofonia przeróżnej muzy (z każdego lokalu inna i na maxa) a do tego brzdękania z automatów do gier.
masa ludzi "na deptaku" i praktycznie każdy z piwem w ręku.
i tak co wieczór.... uśmiech
polecam wybrać się trochę poza "centrum" - w smażalniach z ogródkami można zjeść dobrą rybkę z dala od tego zgiełku.ok
nieopodal tych smażalni jest wypożyczalnia rowerów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 22:27  
Cytuj
Miejsce to zostało zamordowane już kilkanaście lat temu, kiedy zaczął się totalny spęd. Ten kto wydał zgodę na wycięcie drzew w "centrum" powinien do dzisiaj gnić w kryminale.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2010r. 08:30  
Cytuj
Właśnie wróciliśmy z Okuninki i było super pogoda wspaniała, woda czysta i cieplutka, ilość ludzi na plaży do przeżycia nie było ścisku, polecam na wyjazd weekendowy bo na dłuższą metę może być nudno chyba, że ktoś lubi leniuchowanie i bierny wypoczynek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2016r. 10:59  
Cytuj
A jak tam ze stanem Jeziora? Bo coś ostatnio trąbili, że woda się pogorszyła.

Tutaj http://j-bia(...)-faktow/
Albo tutaj: http://www.dzien(...)379.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2016r. 11:10  
Cytuj
http://wczasynadbialym.pl/index/telefony-alarmowe zawsze można zadzwonić do sse i zapytać

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 06:54  
Cytuj
A czy mogę prosić o jakieś namiary na fajne noclegi, wykonałam juz dużo telefonów i nie ma miejsc. Jak myślicie jadąc w ciemno znajdę nocleg dla 4 osób. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 12:04  
Cytuj
Wlasnie wróciliśmy wczoraj i było super woda pogoda dopisała a noclegi dzwon rano,bo o 12 lub 13 miejsca sie zwalniają i my tak znaleźliśmy pokoj kolo 8 dzwonic i rezerwowac da sie wszystko załatwić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 12:07  
Cytuj
A dzisiaj napewno sie zwolnia miejsca w domkach bo duzo znajomych dzisiaj wyjezdza wiec wolnych bedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 08:07  
Cytuj
Podbijam temat, proszę o info jeśli ktoś wie o domku do wynajęcia dla 4 os. 2 dorosłych i 2 dzieci. Nie musi to być Okuninka, może Orchówek. Zależy mi na czystym miejscu, w miarę spokojnym i sprawdzonym miejscu.

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 11:18  
Cytuj
Bardzo fajnie jest kolo okuninki w miejscowosci wola uhruska i podaje na okuninke numer 797_569_248 tez fajnie tam jest ale teraz latwo znalesc noclegi a polecam po drodze zajechac i zwiedzic sobibór

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »