NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Ginekolog prywatnie sobota - pilne!,
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 20:32  
Cytuj
Moze ktos sie orientuje, ktory ginekolog przyjmuje prywatnie w Stalowej w soboty?

Bardzo prosze o pomoc...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 20:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 09:55  
Cytuj
hehe, a co tam, piątkowy wieczór za ostry ?P) Spróbuj w Nisku, dr Polski on w takich sprawach pomocny, numeru nie znam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 14:02  
Cytuj
ohoho wpadka widze goodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 15:07  
Cytuj
w takich "pilnych" sprawach na pogotowiu lekarz tez powinien pomoc zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 17:37  
Cytuj
pewnie chodzi o tabletki 72 h po... zaklopotanyzaklopotanyzarumienionyzarumienionyzarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 18:03  
Cytuj
Anka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 19:38  
Cytuj
od razu musin byc wpadka?sa inne przyczyny dla ktorych trzeba sie udac pilnie do ginekologa np;nagły stan zapalny.ale wy tylko o jednym...... z tego co wiem doktor flis ma prywatny gabinet u siebie w domu,w rozwadowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2010r. 12:31  
Cytuj
No niestety niektórzy tylko o jednym - tym bardziej traktując tzw. "wpadkę" jako coś normalnego - ot zwykły wypadek przy pracy. Zapominają niestety, że pod tym "wypadeczkiem" kryje się nowe życie i nowy człowieczek i receptą nie są tu żadne tabletki wczesnoporonne, ale zgoda na przyjęcie tego, który ma się urodzić i przyjęcie konsekwencji swoich czynów. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2010r. 12:35  
Cytuj
Kiedy mohery i inne pisowce zrozumieja ze tabletka 72h po nie jest tabletką wczesnoporonną?? Ta tabletka zapobiega zajscu w ciążę, więc skoro nie było ciąży nie ma mowy o jej przerwaniu a juz tym bardziej o poronieniu. Nie można poronić kiedy nie jest się w ciąży.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 00:46  
Cytuj
Tabletka 72 po jest środkiem wczesnoporonnym. Działa w ten sposób, iż zmienia śluzówkę macicy nie dopuszczając do zagnieżdżenia się zarodka, który zostaje poroniony. Jeśli tabletka została spożyta przed owulacją, wówczas może tak zagęścić śluz w macicy, że plemniki będą mieć utrudnione - ale nie uniemożliwione! - przejście do komórki jajowej (i wtedy rzeczywiście działa jako środek zapobiegający ciąży, ale to tylko zależy od przypadku, czy ciąża już była czy jeszcze nie). Firmy produkujące tabletki 72 po wkładają duże pieniadze w to, żeby ludzie wierzyli, że to zwykła antykoncepcja (ginekolodzy doskonale wiedzą, że tak nie jest) i niestety coraz bardziej im się to udaje. No i coraz więcej osób zaczyna wierzyć w to, że ciąża zaczyna się od momentu zagnieżdżenia zarodka, nie od momentu zapłodnienia... To, że w tak wielkie i oczywiste kłamstwa ludzie dziś wierzą, jest dla mnie przerażające. P.S. Jestem osobą niewierzącą, ale logicznie myślącą. Ja, ateistka, mówię: aborcja jest zabiciem dziecka, a tabletki 72 po to środki poronne (aborcyjne).


A który ginekolog przyjmuje w sobotę - nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 14:37  
Cytuj
Zgadzam się z kacillą. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Widzę, że dla niektórych aborcja to "kosmetyczny" zabieg, coś na miarę usunięcia brodawki. Założę się, że gdyby było im dane zobaczyć kilkunastotygodniowe dziecko na USG i usłyszeć bicie jego serca, to miny by im zrzedły. I nie chcę tu na siłę nikogo przekonywać, że TO człowiek od 1 dnia poczęcia, bo każdy ma swój pogląd na ten temat. Ale zachęcam do głębszego przemyślenia, zanim ktoś podejmie pochopną decyzję...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »