NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 485 486 487 488 489 490 491 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 23:09  
Cytuj
Bardzo fajny wywiad Roberta Mazurka z Mikołajem Cieślakiem ( Mariusz z Ucha prezesa). Gość mówi konkretnie i dosadnie co myśli np. o TVP i TVN.

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1029877,mikolaj-cieslak-kabaret-moralnego-niepokoju-o-ucho-prezesatvp-i-tvn24.html

To jest właśnie niezależność poglądów , a nie pieprzenie o TVPiS i ekscytowanie się TVN. Widać że są jeszcze w tym kraju mądrzy ludzie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 23:09  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 23:18  
Cytuj
No wiesz, gdy ktoś zaczyna od "zmienił" sie reżim to traci na wstepie moje zainteresowanie.

Co mówił o reżimie PO/PSL/SLD ?

Chyba ze za poprzedniego reżimu nie mówił ze strachu smiech2 bo za obecnego sie nie boi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 10:15  
Cytuj
Edzio. Właśnie dlatego jesteś plotkarzem. Jakiś koleżka wstawił rzekomo moje zdjęcie i dla ciebie to pewnik. Tak się zachowuje baba z warzywniaka ;-) reszty nawet nie zamierzam komentować bo nie warto. Szkoda mojego cennego czasu ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Bardzo fajny wywiad Roberta Mazurka z Mikołajem Cieślakiem ( Mariusz z Ucha prezesa). Gość mówi konkretnie i dosadnie co myśli np. o TVP i TVN.

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1029877,mikolaj-cieslak-kabaret-moralnego-niepokoju-o-ucho-prezesatvp-i-tvn24.html

To jest właśnie niezależność poglądów , a nie pieprzenie o TVPiS i ekscytowanie się TVN. Widać że są jeszcze w tym kraju mądrzy ludzie.


EDO - odkąd "wytrzeźwiałeś" zgadzam się z Tobą!!!!

PS Ja "nie trzeźwieję:, aby móc ogarnąć rzeczywistość TVNowoPiSowską heheheheehegood

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 14:14  
Cytuj
Krótka pamięć. To podstawa sterowania społeczeństwem.
Należy sterować zarówno faktami i sposobem ich zapamiętywania jak i emocjami.

Dlatego teraz niewielu ludzi pamięta co tak na prawdę wyrabiało PO-PSL, a ekscytuje się tym, co dzieje się obecnie. (nie mówiąc o wcześniejszych opcjach politycznych u władzy)

Dla mnie "Uch prezesa" jest po prostu nudne.
Wygląda, jakby było robione z przymusu, na zamówienie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 17:21  
Cytuj
No cos w tym jest.
Te posiedzenia rządu Donalda były zajebiste, można się było pobrechtac, a tu po pierwszych trzech odcinkach marazm i wciąż te same gagi sytuacyjne, które z czasem staly się irytujące.
Jeszcze ten odcinek z Macierewiczem mi się podobał, a reszta to poniżej przeciętnej kabaretowej.

Może Gorski sympaztyzuje z PISem i specjalnie tak robi te odcinki, żeby im krzywdy nie zrobić, bo te o PO robił tak z sercemumiech

No ale jest tyle kabaretów, niech działają, może Czarzasty z kucykiem sami coś nakręcąsmiech2
chętnie obejrzymyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 20:45  
Cytuj
Przez 8 lat nie widzieliscie TvPO ale teraz widzicie Tvpis ? Moze dlatego ze tak kontrastuje z Tusk Vision Network ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 22:18  
Cytuj
Dla mnie osobiście nie ma jakościowej różnicy między TVP a TVN. Są to stacje propagandowe i manipulujące swoich widzów. Biednych otumanionych ludzi. PiS ma o tyle trudniej że PO w czasie swoich rządów miała po swojej stronie i TVP i TVN. PiS ma tylko TVP , co nie zmienia faktu że na obie te stacje trzeba się wykantować i je po prostu olać.

Górski na pewno sympatyzuje z PiS , bo Jarek jest tam pokazany w gruncie rzeczy pozytywnie. Stado baranów ma podnietę że ostro jadą po PiS bo tego nie ogarniają. umiech Widzowie TVN , czego się po nich spodziewać ?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 07:36  
Cytuj
To, że TVP jest teraz stacją "promującą rząd" - jest faktem.

Jak już chcecie tak analizować, to przyglądnijcie się która stacja bardziej dzieli Polaków, która sieje nienawiść. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 08:21  
Cytuj
Górski to jednak artysta najwyższej klasy. Stworzyć program/serial polityczny, który spodoba się każdej opcji to nie lada sztuka. Stworzyć coś co spodoba się każdej ze stron w tak podzielonym społeczeństwie ;-) Szacaun ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 09:18  
Cytuj
Masz rację Andrzejku. Szacaun. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 09:50  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 07:38  
Cytuj
CYTAT
Masz rację Andrzejku. Szacaun. umiech


cieszę się, że się zgadzamy ;-)

Wczorajszy odcinek oglądałeś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 07:50  
Cytuj
"Poznaniacy nie chcą, by kuratorem tegorocznego festiwalu teatralnego Malta był Oliver Frljić, twórca skandalicznego spektaklu „Klątwa”. W sobotę wyszli na ulicę, by wyrazić swój protest. Na jednym z transparentów widniał napis „Nie finansujemy chamstwa”, a uczestnicy manifestacji rozpoczęli zbiórkę podpisów pod petycją do prezydenta Poznania, w której domagają się zmiany kuratora festiwalu.

Organizowany od 26 lat festiwal Malta to wizytówka Poznania. Jego tegoroczna odsłona budzi kontrowersje z powodu powołania na kuratora imprezy Olivera Frljicia, chorwackiego reżysera, który ma na koncie skandaliczne spektakle – „Przemoc naszą i waszą”, która wywołała oburzenie podczas bydgoskiego festiwalu prapremier oraz owianej złą sławą „Klątwy”, która oburzyła widzów warszawskiego Teatru Powszechnego. "

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 19:03  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 19:31  
Cytuj
Fajne komentarze pod artykułem o referendum ;-)

Gdy pis wygrało wybory to jest to większość i tyle. Matematyka się nie liczy ;-)

W innych przypadkach ma ogromne znaczenie. Coś o Kalim?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 21:26  
Cytuj
Dezinformacja....

"W kraju RMF FM, a na świecie agencja AFP, obwieściły dziś, że Polska zamierza wycofać się z Eurokorpusu. Doniesieniom tym zdecydowanie zaprzeczył minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Wcześniej „rewelacje” zdementowali wiceszef MON i rzecznik rządu. „Trzymajmy się faktów” – zaapelował Rafał Bochenek.

Do medialnych doniesień odniósł się minister Antoni Macierewicz. „Nie jest prawdą, że PL wycofuje się z #Eurokorpusu” – napisał szef MON na Twitterze, odnosząc się do informacji, że Polska chce się wycofać z Eurokorpusu w ciągu trzech lat."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 22:51  
Cytuj
Według NIEOFICJALNYCH wiadomości RMF FM, Antoni Macierewicz zakomunikował, że Polska przestaje brać udział w organizacji wojskowej, o której nikt wcześniej nie słyszał, no może poza bezpośrednio zainteresowanymi wojskowymi.

Jutro okaże się, że połowa Polski jednak doskonale orientuje się w sprawach Eurokorpusu i popiera decyzję bo to nic nie warte dziadostwo które sporo kosztuje, a druga połowa równie dobrze zorientowana zada dramatyczne pytanie kto nas teraz będzie bronić przed bojówkami z obrony terytorialnej.

O tym jak żyć w tych nowych warunkach opowiedzą nam celebryci, znawcy i eksperci odpowiednio dobrani na antenach TVN i TV Republika.

A na koniec okaże się, że to wszystko zostało wyssane z palca i Macierewicz nic takiego nie powiedział. Witamy w Polsce.

AKTUALIZACJA
To nieprawdziwa informacja, nie warto jej komentować. Nie jest oparta na faktach - mówił w TVN24 wiceszef MON Bartosz Kownacki.

Informacje AFP i RMF jednoznacznie zdementował Antoni Macierewicz, który napisał na Twitterze: "Nie jest prawdą, że PL wycofuje się z Eurokorpusu".

Wcześniej głos w sprawie zabrał rzecznik rządu Rafał Bochenek. Także on napisał na Twitterze, że informacja o wycofaniu się Polski z Eurokorpusu jest nieprawdziwa. "Trzymajmy się faktów" - zaapelował rzecznik.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 07:26  
Cytuj
Niby bunt w wojsku, a tak naprawdę to kwik odrywanych czerwonych generałów...


"– Zapoznawałem się z życiorysami obecnej generalicji, która pojawia się w niemalże wszystkich telewizjach i zdecydowana większość z nich wstępowała do wojska w okresie stanu wojennego - mówił na antenie Telewizji Republika dr Lech Kowalski. - Ci ludzie rozpoczynali szkoły oficerskie w stanie wojennym, przez całą dekadę lat 80. wspierali towarzysza Wojciecha Jaruzelskiego, on był ich pierwszym mentorem - dodał gość programu Doroty Kani "Koniec Systemu".

"W III RP było zupełnie normalne, że ludzie komunistycznej wojskowej bezpieki zajmowali kluczowe stanowiska w armii. Dziś, gdy awansowana jest młoda kadra oficerska, generałowie, którzy odeszli do rezerwy, krytykują zmiany. Wspomagają ich posłowie Platformy Obywatelskiej, której rządy doprowadziły do fatalnego stanu wojska""

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 11:55  
Cytuj
No cóz, polskie elity wojskowe zawsze przejawiały ambicje polityczne i przywiązanie do przywilejów. W II RP było to bardzo widoczne.
Zobaczymy jak teraz? Czy uda się odpolitycznić nieco armię.
Zaryzykuje stwierdzenie, że jeśli ktoś jest żołnierzem z zamiłowania i dobrze zna i lubi to rzemiosło, to na salonach politycznych będzie czuł się źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 12:38  
Cytuj
W II RP były inne realia - Piłsudski sam był wojskowym. (Przewrót majowy he he)

Obecny model demokracji raczej wyklucza łączenie funkcji politycznych z wojskowymi.
Zbyt duża pokusa przewrotu wojskowego. I nie chodzi tylko o Polskę.
Nie po to wojsko ma cywilnych zwierzchników, żeby zajmowało się polityką.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 10:59  
Cytuj
Mirek777... mam pytanie
czy ty pisząc te posty... wklejasz je z innych mediów to wiesz co robisz dla kogo?
Tak się zastanawiam nad sensem przepisywanie i wklejanie czegoś co można przeczytać gdzieś u źródeł...
Mirek777... ty wiesz z imienia i nazwiska swojego głównego przeciwnika? Nacht czy tam jakiś inny onnn?
Mieszkasz wogole w stw czy gdzieś w Anglii a tu na forum się udzielasz?

Po prostu odpisz bo nie wiem czy pisanie o dobroci płynącej dzięki Dobrym Zmianom pisać na tym forum.
Myślę że czytelników mało obchodzi tu na SM polityka wielka... miedzy narodowa... a może byśmy wychwalali swoich... miejscowych co w pocie czoła robią co się da by żyło nam się lepiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 12:19  
Cytuj
Wiem co robię i kogo popieram.
Nie należę do PiS.
Robię to - bo chcę, nie mam z tego korzyści.
Nie wszyscy czytają "u źródła"
Nie znam Nachta - nie jest moim przeciwnikiem.:szok:
Mieszkam w Stalowej Woli.cool girl

Możesz pisać co chcesz, bylebyś nie obrażał i przestrzegał regulaminu.ok

Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość i rozwiałem wątpliwości.

Pamiętaj - to tylko forum.ok
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 14:55  
Cytuj
Dziękuję.
Nawet przez moment nie pomyślałem o obrażanie kogokolwiek.
Tak napisałem... bo na tym forum panuje tylko Mirek777 Andrzej2.0
I tak w kółko jak ci z bajki... ten co by nie napisał to tamten krytyka i odwrotnie.
Czy aby napewno pis nie robić coś dobrego co by pochwalił o to PO i na odwrót?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 15:04  
Cytuj
A to ciekawe - bo od dłuższego czasu nie prowadzę już dyskusji z "Andrzej 2.0"potluczony

Dodaj może że w tematach politycznych. I nie pomijaj takich użytkowników jak Art, Edek, Marek, delta.... - obrażą się good

Był też el.BANan ale na szczęście sobie poszedł.

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 485 486 487 488 489 490 491 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »