NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 437 438 439 440 441 442 443 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Jest jeszcze trochę czasu.ok

Rzadko zamieszczam jakieś grafiki smiech2

Obrazek




sokzburaka lepszyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:41  
Cytuj
Figlarzu aleś ty durny. Skoro Antek uparł się kiedyś ( zresztą słusznie) że wypleni do gołej ziemi te WSI-owe chwasty to czemu dziwi cię jego konsekwencja? To już jest taki człowiek że jak się za coś bierze to na całego. Całe to CEK NATO jest jedną wielką sciemą. Pewnie że dla nieutrudzonych myśleniem widzów TVN jest to wielka afera , ale dla całej reszty już nie.umiech
Misiewicz wszedł z fachowcami od otwierania drzwi a przecież mógł wejść z plutonem egzekucyjnym. Wtedy płk Dusza miałby nieco inne zapatrywania na tę kwestię.uśmiech

Sprawa SKOK również jest przedstawiana w telewizji dla niedorozwinietych (TVN) jako rzekoma afera PiS . Gdybym był Kaczyńskim zgodziłbym się na tą komisję bez wahania. Wszyscy poznalibysmy kulisy tej sprawy . Również związki polityków PO z panem kapitanem Polaszczykiem ( znowu to pieprzone WSI).umiech
Nie wiem figlarzu jak u ciebie z wiedzą o BFG , ale mogę cię zapewnić że straty SKOK Wołomin podane w WSI24 są wyssane z dupy. Pierwszy szef KNF Stanisław Kluza niejeden raz publicznie tłumaczył że 70 może 80 % tych pieniędzy uda się odzyskać. Tylko nie wiem czemu tych wypowiedzi WSI24 zbytnio nie nagłaśnia. Pewnie zaburzyłoby to obowiązującą narrację.

Reasumując figlarzu nasluchasz/naoglądasz się tych głupot a potem chodzisz i opowiadasz bajki. Twój żywioł to połówka czystej i ogórek na zakąske. W tym jesteś prawdziwy debeściak.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:41  
Cytuj
podnosicie poprzeczkę a temat niesalonowy...

Schetyna: Kanclerz Merkel ma bardzo dobra wiedzę odnośnie sytuacji wewnętrznej w Polsce


Obrazek Dziękujemy Grzesiu


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Jest jeszcze trochę czasu.ok

Rzadko zamieszczam jakieś grafiki smiech2

Obrazek



Ale Tusk się zmienił.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja znowuż zagłosowałem jeden raz. I już więcej tego nie zrobię.
Jest natomiast faktem że przeciwnicy PiS ( figlarz na ten przykład) słyną z kultury osobistej.umiech


Idąc tokiem rozumowania niektórych, jak ktoś nie głosował na po,nowoczesną,psl i pochwali za coś pis, z automatu jest uważany za wyborce pisu.


Ha HA idąc dalej tym tokiem rozumowania. Nie chwalisz PiS jesteś za KOD, PO i Nowoczesną ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja znowuż zagłosowałem jeden raz. I już więcej tego nie zrobię.
Jest natomiast faktem że przeciwnicy PiS ( figlarz na ten przykład) słyną z kultury osobistej.umiech


Idąc tokiem rozumowania niektórych, jak ktoś nie głosował na po,nowoczesną,psl i pochwali za coś pis, z automatu jest uważany za wyborce pisu.


Ha HA idąc dalej tym tokiem rozumowania. Nie chwalisz PiS jesteś za KOD, PO i Nowoczesną ;-)


A czy jak tak twierdzę? może pochwal się na kogo ty głosowałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:12  
Cytuj
Na Kukiza w wyborach prezydenckich. Na Hausnera do parlamentu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Na Kukiza w wyborach prezydenckich. Na Hausnera do parlamentu.


Czyli coś nas łączy, ja też na Kukiza, w prezydenckich i parlamentarnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Figlarzu aleś ty durny. Skoro Antek uparł się kiedyś ( zresztą słusznie) że wypleni do gołej ziemi te WSI-owe chwasty to czemu dziwi cię jego konsekwencja? To już jest taki człowiek że jak się za coś bierze to na całego. Całe to CEK NATO jest jedną wielką sciemą. Pewnie że dla nieutrudzonych myśleniem widzów TVN jest to wielka afera , ale dla całej reszty już nie.umiech
Misiewicz wszedł z fachowcami od otwierania drzwi a przecież mógł wejść z plutonem egzekucyjnym. Wtedy płk Dusza miałby nieco inne zapatrywania na tę kwestię.uśmiech

Sprawa SKOK również jest przedstawiana w telewizji dla niedorozwinietych (TVN) jako rzekoma afera PiS . Gdybym był Kaczyńskim zgodziłbym się na tą komisję bez wahania. Wszyscy poznalibysmy kulisy tej sprawy . Również związki polityków PO z panem kapitanem Polaszczykiem ( znowu to pieprzone WSI).umiech
Nie wiem figlarzu jak u ciebie z wiedzą o BFG , ale mogę cię zapewnić że straty SKOK Wołomin podane w WSI24 są wyssane z dupy. Pierwszy szef KNF Stanisław Kluza niejeden raz publicznie tłumaczył że 70 może 80 % tych pieniędzy uda się odzyskać. Tylko nie wiem czemu tych wypowiedzi WSI24 zbytnio nie nagłaśnia. Pewnie zaburzyłoby to obowiązującą narrację.

Reasumując figlarzu nasluchasz/naoglądasz się tych głupot a potem chodzisz i opowiadasz bajki. Twój żywioł to połówka czystej i ogórek na zakąske. W tym jesteś prawdziwy debeściak.uśmiech


IQ 70 wszystkim nie wyjaśnisz ... Czego się pisokomuchy boją ? Że PO umoczy na SKOKach ... dla tego nie chcą komisji uśmiech

Antek jedyną rzeczą za jaką powinien się brać to za trotyl i wetknąć sobie i kurduplowi w dude ...ścierwo od "roku" sponsoruje przygłupów którzy badają zamach smoleński ... jak od 7 lat już mają na to dowody smiech2 podobnie z CEK po ch... tam włazili po nocy ? Co takiego znaleźli myślicielu i na jakiej podstawie to zrobili ? Nic się nie stało smiech2 to dlaczego to jeszcze nie działa ?
Oj na miejsce miśka to ty nie wskoczysz

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:24  
Cytuj
Poprzeczka wyrównała do poziomu płynnej świadomości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:35  
Cytuj
26 generałów i ponad 250 pułkowników zapewne odeszło bo miało coś na sumieniu zarumieniony wyszkolenie takich zawodników kosztowało zapewne grubą kasę ... ale nastali pchlarze i czego się nie tkną to rozp....

ps.2deko jakiś nowy towar jest na rynku ?

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:39  
Cytuj
ehh el.Bolek ty dalej jedziesz na soku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:40  
Cytuj
Skrzypek to WSIok?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
No to edo na kogo myślisz głosować?


Naprawdę nie wiem. Biorąc pod uwagę obecny układ sił w polityce mam mętlik.
PO i Nowoczesna nigdy żeby nie wiem co. PSL to samo. Na PiS się zawiodłem , więc chyba zostaje tylko Kukiz. Chociaż mam nadzieję że pojawi coś nowego - coś bardziej na prawo od PiS.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:25  
Cytuj
CYTAT

IQ 70 wszystkim nie wyjaśnisz ... Czego się pisokomuchy boją ? Że PO umoczy na SKOKach ... dla tego nie chcą komisji uśmiech

Antek jedyną rzeczą za jaką powinien się brać to za trotyl i wetknąć sobie i kurduplowi w dude ...ścierwo od "roku" sponsoruje przygłupów którzy badają zamach smoleński ... jak od 7 lat już mają na to dowody smiech2 podobnie z CEK po ch... tam włazili po nocy ? Co takiego znaleźli myślicielu i na jakiej podstawie to zrobili ? Nic się nie stało smiech2 to dlaczego to jeszcze nie działa ?
Oj na miejsce miśka to ty nie wskoczysz


Figlarzu sam sobie zrobiłeś test na IQ. Kilka krótkich zdań i rozwiałeś wszelkie wątpliwości ( o ile ktoś je miał). umiech
Użyj swojej łepetyny ( celowo nie piszę mózgu) i pomyśl : czy gdyby tacy ludzie jak Piotr Polaszczyk czy Marcin Plichta nie mieli ochrony u samej góry mogliby przez kilka lat oszukiwać niewinnych ludzi? Ci i im podobni w czasach rządów PO uprawiali swój przestępczy proceder przez lata. Ktoś tym ludziom osłaniał zadki i pewnie nie był to ówczesny szef opozycji. Jestem skłonny przyjąć wersję ,że z pieniędzy SKOK Wołomin sponsorowano wiele różnych "inicjatyw". Pojawiają się nazwiska różnych polityków ( z PiS również). Ale tak na chłopski rozum chyba więcej mogli załatwić ci którzy na ten czas byli przy korycie.

Napisałem ci już że to całe CEK NATO to ściema. Kilku kolesi ( rodem ze SMIERSZA) zabunkrowało się na wypasionej chacie. Mieli taką koncepcję że pod flagą NATO są bezkarni. Antek negatywnie zweryfikował ich radosne przeświadczenie. Jeżeli chodzi o długie ramię Moskwy ( WSI) nie ma przeproś . Jak dla mnie zamiast ich nachodzić po nocy i zaraz puszczać wolno trzeba ich było wystrzelać pod płotem.umiech

Co do Smoleńska odpowiem ci tak: kiedy przeczytasz polskie tłumaczenie raportu MAK , raport Millera i zapoznasz się z ustaleniami komisji sejmowej ( tzw. komisji Macierewicza) , to wtedy się odezwij i chętnie z tobą podyskutuję w temacie. Żeby była jasność nie wierzę w zamach , ale po prostu w ramach dociekliwości zadałem sobie trochę trudu i postarałem się poznać różne racje . To jak mniemam odróżnia człowieka inteligentnego od debila bezmyślnie absorbującego wszystko co zobaczy w TVN ( albo TVP bo tak naprawdę nie ma różnicy). To co figlarzu dasz radę z tymi raportami czy IQ cię blokuje?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
Skrzypek to WSIok?


Skrzypek to był na dachu Andrzejku.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:37  
Cytuj
Im to nic nie dogodzi z wyjątkiem PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skrzypek to WSIok?


Skrzypek to był na dachu Andrzejku.uśmiech


Tak trudno się domyślić, że chodzi o Skrzypczaka? Był WSIokiem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 23:19  
Cytuj

A tak na poważnie gen Skrzypczak jakieś pojęcie o wojsku ma. Nic mi nie wiadomo o jego związkach z WSI/SMIERSZ. Jest z nim tylko taki problem że kilka lat temu latały za nim brukowce i opisywały jego podboje sercowe. Chłop był kochliwy , miał kilka kochanek , którym miał naobiecywać nie wiadomo co. Potem się ulotnił z monetą .smiech2
Są to prywatne sprawy każdego człowieka , ale ja bym takiego delikwenta trzymał z daleka od spraw związanych z obronnością . A nie daj Boże przy tematach z zakupem broni ( dostęp do klauzul tajne itd.)
Obcy wywiad może podsunąć takiemu lowelasowi jakąś babeczkę i szantaż gotowy. Niech szkoli młodych oficerów albo hoduje gołębie , byle dalej od ośrodków decyzyjnych. Nie wiem jaką rolę ostatnio pełnił w MON , ale nie sądzę żeby był niezastąpiony.
Generalnie jestem zdania że wojsko powinno odpuścić sobie tzw. starą kadrę.
Ludzi którzy składali przysięga na rzecz sojuszu polsko -radzieckiego czas wysłać na emeryturę. Przez 27 od obalenia komuny pewnie zdążyliśmy wykształcić ludzi gotowych zastąpić byłych oficerów LWP.
I proszę nie wyskakuj z Misiewiczem. Ten człowiek to porażka i nie mam ani ochoty ani zamiaru go bronić. Może tylko za nocną akcję w CEK NATO zasłużył na mały plusik. No i ten nieustanny jazgot w TVN. Do tej pory każdy ( a przynajmniej 90 %) ludzi odsądzanych od czci i wiary w tej telewizji dla niedorozwojów, okazywał się przyzwoitym człowiekiem . Może nie jest taki zły?uśmiech Żartuję im szybciej wyleci z MON tym lepiej.


Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 07:07  
Cytuj
Szkoda tylko że Skrzypczak po prostu zaczął politykować.
W wojsku obowiązują pewne zasady - wiedział czym ryzykuje.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 07:16  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 07:56  
Cytuj
"Ministerstwo Obrony Narodowej odniosło się do medialnych doniesień o ponownym podjęciu przez prokuraturę na polecenie sądu postępowania w sprawie działań MON z listopada 2015 r. wobec bezprawnych zachowań byłych oficerów SKW: gen. Piotra Pytla i płk. Krzysztofa Duszy. Resort podał, że działania podjęte przez pełnomocnika ministra obrony narodowej – Bartłomieja Misiewicza były zgodnie z prawem.

MON podał, że na polecenie Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, Pełnomocnik Ministra Bartłomiej Misiewicz wraz z oficerami Służby Kontrwywiadu i Żandarmerii Wojskowej uniemożliwił próby wykorzystania procesu organizowania Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO (CEK NATO) do realizacji działań noszących znamiona przestępstwa przez grupę byłych oficerów SKW z okresu rządów Platformy Obywatelskiej."

M70 - Zakładam, że sędziowie płacili za takie rzeczy jak burdele, skoro nie chcą tego ujawnić

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 08:43  
Cytuj
Zaległe składki do ZUS nigdy się nie przedawnią

Od 1 stycznia 2018 r. wpłaty firm pokryją najpierw najstarsze niezapłacone składki, a nie bieżące należności.

http://www.rp.pl/ZUS/302079902-Zalegle-skladki-do-ZUS-nigdy-sie-nie-przedawnia.html#ap-1

komentarz nie mój:

CYTAT
Ten projekt to czyste s***stwo i jeszcze jeden argument za tym, żeby w tym państwie nigdy, przenigdy nie zatrudniać kogokolwiek na etat. Ani nawet na żadną śmieciówkę, w której to pracodawca odprowadza składki. Jeśli już to należy ich brać jako samodzielne działalności gospodarcze robiące za podwykonawców i niech się sami martwią za siebie.

Niejeden biznes padł, gdy zabrakło pieniędzy na składki ZUS. Niejeden biznes co walczy o utrzymanie nie płaci składek. Cóż, zdarza się. Ryzyko biznesowe. Ale po to jest instytucja przedawnienia długu, żeby można było po jakiś czasie stanąć na nogi i wyrwać się z duszącej pętli zadłużenia. A teraz ktoś, komu powinęła się noga w biznesie ma przez całe życie borykać się z egzekucjami i rosnącymi cały czas odsetkami. Co to ma w ogóle być? Przecież nawet przestępcy, bandyci dostają od państwa drugą szansę w postaci instytucji przedawnienia oraz zatarcia skazania. A przedsiębiorca będzie borykać się z egzekucjami choćby przez dziesięciolecia. Na dodatek cały czas będą rosły odsetki. A na koniec dług i odsetki przejdą do masy spadkowej. I dalej będą odsetki narastać.

Zresztą, co ja mówię. Tu nie trzeba naprawdę będzie zbankrutować. Przecież wystarczy zwykły błąd księgowego w wyliczeniu składek, którego nie musimy być świadomi przez całe lata.

Na dodatek to aż prosi się o rozszerzenie patologii urzędniczych. Już teraz często się zdarza, że urzędy rozpoczynają egzekucje w ostatnim możliwym momencie, tuż przed przedawnieniem. Nazywa się to "hodowlą odsetek". Jak nazwa wskazuje, chodzi o to żeby narosło jak największe zobowiązanie. Teraz odsetki będzie można sobie hodować długo. Urzędy mają czas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 09:01  
Cytuj
Mam za sobą dwie upadłości firm w których pracowałem - po każdej mam dziurę w składkach.
Ciesze się, że te dziury Państwo będzie się starało załatać jak sądzę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 09:24  
Cytuj
Obrazek



CYTAT (Obywatel D.C.)
CZŁOWIEK EXCEL MUSI ODEJŚĆ

Kolejne dokonania mojego "ulubionego" ministra. Nie wyrobił na zakręcie z podatkiem bankowym ale stołek utrzymał! Ba, nawet proponuje inwigilację samochodów przez służby aby wiedzieć gdzie kto jaką autostrada jeździ - bo jak wiadomo, że lewych faktur nie było to trzeba poszukać lewych samochodów. A nuż jakiś złodziej tfu przedsiębiorca pusty przebieg robi.

Aha i nie zapominajmy o podatkach na hipermarkety - co się odwlecze to i tak zostanie w skarbówce.




Mirek, jakie państwo? Chyba Państwo Kowalscy z Państwem Nowaków ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 437 438 439 440 441 442 443 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »