NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 900 901 902 903 904 905 906 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 17:35  
Cytuj
ja jestem za naprawą wałów przeciwpowodziowych żeby kanalizacja deszczowa w warszawie lepiej działała...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 17:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
ja jestem za naprawą wałów przeciwpowodziowych żeby kanalizacja deszczowa w warszawie lepiej działała...


To super, a co w Stalowej Woli? Jaki pomysł na zalane błonia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 18:02  
Cytuj
nic nie poradzisz na to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja jestem za naprawą wałów przeciwpowodziowych żeby kanalizacja deszczowa w warszawie lepiej działała...


To super, a co w Stalowej Woli? Jaki pomysł na zalane błonia?



Może trzeba przenieść wał bliżej Sanu. To będzie ta regulacja rzek o którą ci chodziło Andrzejku?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ja jestem za naprawą wałów przeciwpowodziowych żeby kanalizacja deszczowa w warszawie lepiej działała...


To super, a co w Stalowej Woli? Jaki pomysł na zalane błonia?



Może trzeba przenieść wał bliżej Sanu. To będzie ta regulacja rzek o którą ci chodziło Andrzejku?smiech2



Czyli nic do powiedzenia. Poza głupotą, która jest znamienna dla elektotatu pis. Zresztą dla PO też.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
ja jestem za naprawą wałów przeciwpowodziowych żeby kanalizacja deszczowa w warszawie lepiej działała...

Trzeba wybić ryjówkę nadsańską i kaczki wałowe. Te drugie są szczególnie groźne. Wtedy burzówka deszczowa będzie drożna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 22:48  
Cytuj
CYTAT

kiedy człowiek zagląda na forum hobbystycznie.


Zabrakło kasy w budżecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 23:50  
Cytuj
Berka z tymi błoniami. Nie rozumiem jak można nie wpaść na to że tam wyleje. Głupota PiSowskich inwestycji nie przestaje zaskakiwać. smiech2.

Problemy rodem z jakiejś antycznej cywilizacji smiech2

Moim zdaniem jest to wina LGBTKsiandz+ albo wina Tuska.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 06:19  
Cytuj
Od dziś mamy nowy podatek, cukrowy. Ale fajnie smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 07:59  
Cytuj
CYTAT





Czyli nic do powiedzenia. Poza głupotą, która jest znamienna dla elektotatu pis. Zresztą dla PO też.





Zupełnie nie rozumiem o co chodzi Andrzejku. Wystarczy przenieść wał bliżej Sanu i będzie po sprawie. A przynajmniej nie będzie już zalewać błoń. Trochę lipa z tą przystanią no i widok się pogorszy ale za to już nigdy żaden bezpartyjny wolnościowiec ze sztabu POKO nie będzie marudził że kilka metrów od rzeki woda wylewa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 08:25  
Cytuj
"Ceny gazu dla odbiorców indywidualnych są od środy, 1 lipca niższe. To efekt zatwierdzenia w połowie czerwca przez Urząd Regulacji Energetyki niższej taryfy PGNiG Obrót Detaliczny dla gospodarstw domowych.

Jak wyjaśniał wtedy URE, w nowej taryfie ceny gazu obniżono o 10,6 proc., natomiast stawki opłat abonamentowych pozostały na niezmienionym poziomie. Oznacza to spadek średnich płatności w części rachunku płaconej PGNiG OD o 9,8 proc. dla odbiorców używających gazu. Do obniżki przyczyniły się niskie ceny gazu na Towarowej Giełdzie Energi."

Podwyżki..... wszędzie podwyżki.... ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 08:38  
Cytuj
Super, szkoda że nie prądu. Prąd w chacie mam, gazu już niestety nie.
A Mariolka, w kraju z którego pisze, ma gaz w domu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 08:40  
Cytuj
Przy obecnych pseudoekologicznych zapędach UE - ceny prądu mogą tylko rosnąć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 09:19  
Cytuj
CYTAT (stalowem)
Wysłany: 1 Lip 2010r. 10:44
Tutaj wpisujemy wszystko co dotyczy rządów PiS


10 lat już tu piszecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Przy obecnych pseudoekologicznych zapędach UE - ceny prądu mogą tylko rosnąć.

Też tak sądzę, że ta ekologia to bzdety. Znalazłem wczoraj trochę starego oleju w garażu. Już miałem go zawieść do jakiejś utylizacji, żeby było eko. Ale co mi tam, eko to ściema przecież. Wylałem w trawę. I nic się do dzisiejszego dnia nie dzieje. Mam też trochę bateryjek. Wsadzę to do worka z folii i wywalę do lasu jak będę przejeżdżał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 09:32  
Cytuj
"Czteroosobowa rodzina z Drezna w Niemczech płaci za wywóz śmieci 54 zł miesięcznie. W odległym o 270 km Wrocławiu Kowalscy w 2020 roku będą płacić 88 zł miesięcznie za taką samą usługę. - Polacy to chyba znacznie bogatsi ludzie, skoro godzą się na takie ceny"

https://wiado(...)9195649a

Dobrze że to pięćset jest to się zapłaci.
Gorzej jak dziadek z babką na emeryturze pięćset nie mają. No ale ktoś musi sfinansować. Przecież Duda z Kaczyńskim z własnej kieszeni nie wyciągną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 11:40  
Cytuj
W Warszawie Trzaskowskiego dopiero co szukali pieniędzy w śmieciach. Takie zapędy obserwowaliśmy też u nas za czasów Szlęzaka.
Gospodarka śmieciami to złoto.
Zieloni po udanej obronie niemieckiego kornika teraz będą wspomagać odejście od używania kopalin w miejsce nowoczesnych technologii z Zachodu.
Prąd będzie drogi jeżeli nie rozciągniemy tego na lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 15:42  
Cytuj
Dzisiaj słyszałem narzekania PISowców na służbę zdrowia. Lekarze nie zlecają badań ze względu na koszty. Facet ma chorą na raka córkę i lekarz stwierdził że zbankrutuje przez nią bo znów trzeba badań!

"Dziecim nie dacie?" - mówiły skurw***y jak się pchały na stołki...
Potem coś bąkali że i im się poprostu należy.

Jako naród udajemy że się leczymy. Rząd natomiast udaje że pieniądze rozdaje uśmiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 16:54  
Cytuj
Progres nie bądź Adamowicz ....

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
"Ceny gazu dla odbiorców indywidualnych są od środy, 1 lipca niższe. To efekt zatwierdzenia w połowie czerwca przez Urząd Regulacji Energetyki niższej taryfy PGNiG Obrót Detaliczny dla gospodarstw domowych.

Jak wyjaśniał wtedy URE, w nowej taryfie ceny gazu obniżono o 10,6 proc., natomiast stawki opłat abonamentowych pozostały na niezmienionym poziomie. Oznacza to spadek średnich płatności w części rachunku płaconej PGNiG OD o 9,8 proc. dla odbiorców używających gazu. Do obniżki przyczyniły się niskie ceny gazu na Towarowej Giełdzie Energi."

Podwyżki..... wszędzie podwyżki.... ok


Ceny gazu niższe na świecie to i rachunki niższe. To jak z benzyną. Przynajmniej tak powinno być.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 18:10  
Cytuj
CDN. nie bądź Macierewicz smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 20:34  
Cytuj
CYTAT

Zieloni po udanej obronie niemieckiego kornika ...

Kiedyś amerykancka stonka, tera niemiecki kornik. Brawo ty. A tam gdzie jesteś jaki pasożyt grasuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 20:54  
Cytuj
To może zamiast słowa "kornik" użyjmy - "pupilek ekoterrorystów"ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
"Ceny gazu dla odbiorców indywidualnych są od środy, 1 lipca niższe. To efekt zatwierdzenia w połowie czerwca przez Urząd Regulacji Energetyki niższej taryfy PGNiG Obrót Detaliczny dla gospodarstw domowych.

Jak wyjaśniał wtedy URE, w nowej taryfie ceny gazu obniżono o 10,6 proc., natomiast stawki opłat abonamentowych pozostały na niezmienionym poziomie. Oznacza to spadek średnich płatności w części rachunku płaconej PGNiG OD o 9,8 proc. dla odbiorców używających gazu. Do obniżki przyczyniły się niskie ceny gazu na Towarowej Giełdzie Energi."

Podwyżki..... wszędzie podwyżki.... ok


Gaz tańszy 10% a rynkowe ceny gazu spadły w rok o 40%. Co oznacza że PGNIG na odbiorcach detalicznych będzie zarabiał krocie. To jest ten sam manewr co z paliwem na stacjach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2020r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Zieloni po udanej obronie niemieckiego kornika ...

Kiedyś amerykancka stonka, tera niemiecki kornik. Brawo ty. A tam gdzie jesteś jaki pasożyt grasuje?


Taka "narracja" została uzgodniona. Jak będzie szło źle to winna zagranica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 900 901 902 903 904 905 906 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »