NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 899 900 901 902 903 904 905 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:48  
Cytuj
Dedek ( czy jak ci tam) a ty ukończyłeś Princeton czy Harvard?umiech
Coś tam pisałeś o tym wykształceniu i mnie zaintrygowałeś...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:56  
Cytuj
tan napisałem
mam kiepskie wykształcenie
technikum bez matury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nie, na wsiach każdy ma magistra z oglądania TV


Na wsiach, ludzie nie mają czasu oglądać telewizji. ok
Dopiero gdzieś późnym wieczorem - o ile jest jeszcze na to siła....przed zaśnięciem...

Za to miasta, to sami magistrzy, doktorzy, profesorowie....No i jak wrócą z pracy.... to pyk! telewizorek.... no bo co mają robić? smiech2

Popatrzcie na ciekawe zjawisko:

- ludzie, nie mogący pogodzić się z wynikiem wyborczym, od razu zaczynają dzielić społeczeństwo na lepsze i gorsze kategorie, - siebie oczywiście wpisując w tą lepszą. To są ci sami ludzie, którzy grzali temat wypowiedzi Kaczyńskiego, na temat "gorszego sortu".





moja rodzina żyje na wsi inaczej
tv kanapa
a pies w upał wody nie ma
ale najwazniejsze aby w niedziele miec swiecące buty w kosciele
tak to wygląda niestety zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 14:11  
Cytuj
No to zupełnie nie rozumiem, dlaczego zaatakowałeś wykształcenie ludzi na wsi.

Dlaczego w ogóle zaatakowałeś wieś...:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
No to zupełnie nie rozumiem, dlaczego zaatakowałeś wykształcenie ludzi na wsi.

Dlaczego w ogóle zaatakowałeś wieś...:szok:


za żartowałem

to żart

między innymi po to bo zawsze po wyborach pokazują
ststystyki kto z jakim wykształceniem głosuje na kogo
to bez sensu bo sam znam ludzi z wyższym głosujący na Dude jak i na Trzaskowskiego albo z niskim robiący to samo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 14:45  
Cytuj
Aha.

Wiesz - statystki po wyborach są po to, żeby zaatakować przeciwnika i podbudować własny "obóz". Zwłaszcza. gdy w grę wchodzi druga tura. potluczony

A że robi się to kosztem dalszego dzielenia Polaków.... zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
tan napisałem
mam kiepskie wykształcenie
technikum bez matury



Kurde a obstawiałem w ciemno że jesteś absolwentem stalowowolskiego Oxfordu. Czyli tzw głupkiem z aspiracjami. A jednak nie...umiech




Obrazek

Mecenas Koń u Hołowczyca? Co za niespodzianka...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
Aha.

Wiesz - statystki po wyborach są po to, żeby zaatakować przeciwnika i podbudować własny "obóz". Zwłaszcza. gdy w grę wchodzi druga tura. potluczony

A że robi się to kosztem dalszego dzielenia Polaków.... zaklopotany


Ciekawe jest to w Polsce , ze po upadku komunizmu wiekszosc prezydentow i kandydatow na presydentow ma jakies powiazania Zydowskie. Nie mam nic do Zydow jesli ktos stara sie budowac Polske ale jest bynajmnie troche dziwne. Nie chodzi o tylko PiS ale i PO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
Aha.

Wiesz - statystki po wyborach są po to, żeby zaatakować przeciwnika i podbudować własny "obóz". Zwłaszcza. gdy w grę wchodzi druga tura. potluczony

A że robi się to kosztem dalszego dzielenia Polaków.... zaklopotany


Statystyki po wyborach zawsze się robi, statystyka sama w sobie nikogo nie obraża, ani kandydatów, ani wyborcow. Ten proces jest subiektywny i zależy od nastawienia konkretnego człowieka. Jeśli osoba z wykształceniem wyższym, z tytułem np inżyniera lub doktora czuje wyższość z tego powodu nad ludźmi którzy nie mają studiów, może interpretować to tak, że poparcie danego kandydata przez większość ludzi tylko po podstawówce, jest dla tego kandydata obciachowe. Osoba natomiast po podstawówce może się dziwić że ludzie z wykształceniem wyższym, niby mądrzy głosują na kogoś takiego jak...itd.
Radzilbym wyluzować i nie wywyższać się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 19:41  
Cytuj
Statystyki powyborcze robi się w taki sposób że ankietowani podają ankieterom np swoje wykształcenie i na tej podstawie tworzy się późniejsze , czasem śmieszne teorie. Nie twierdzę że wszyscy kłamią i zawyżają swoje wykształcenie , ale istnieje możliwość że nie są to dane stuprocentowo wiarygodne. Osobiście znam ludzi z licencjatem po stalowowolskim Oxfordzie , którzy zawsze pytani o wykształcenie podają : wyższe...umiech


Zresztą od dawna jestem zwolennikiem ograniczenia biernego prawa wyborczego ( czynnego zresztą też) dla ludzi o co najmniej wysokim-ponad przeciętnym ilorazie inteligencji ( bez względu na ich wykształcenie czy status majątkowy). Wtedy nie było problemu z "inteligencją" po wyższych szkołach gotowania na gazie...umiech






Andrzejku Podkarpacie zalało bo PiS obciął fundusze na regulację rzek , jak wiemy. A nie wiesz czemu zalało Warszawę?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 19:56  
Cytuj
z tego samego powodu co regularnie zalewa Stalową Wolę. Kanalizacja burzowa jest niewydolna.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 20:02  
Cytuj
No popatrz czyli zaniedbania władz miejskich. I tam , i tu?


W Warszawie pewnie jeszcze się to ciągnie bo Lech Kaczyński był złym włodarzem?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 20:07  
Cytuj
Tak, zaniedbania tu i tam. Oczywiście, większe niż zwykle opady deszczu nie mają znaczenia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Statystyki powyborcze robi się w taki sposób że ankietowani podają ankieterom np swoje wykształcenie i na tej podstawie tworzy się późniejsze , czasem śmieszne teorie. Nie twierdzę że wszyscy kłamią i zawyżają swoje wykształcenie , ale istnieje możliwość że nie są to dane stuprocentowo wiarygodne. Osobiście znam ludzi z licencjatem po stalowowolskim Oxfordzie , którzy zawsze pytani o wykształcenie podają : wyższe...umiech


A ci co obrabiają statystycznie wyniki tego nie wiedzą smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Tak, zaniedbania tu i tam. Oczywiście, większe niż zwykle opady deszczu nie mają znaczenia.



I tak i nie. W dzisiejszych czasach zbudowanie skutecznego systemu odprowadzania wody opadowej jest wykonalne. Ale na takie opady deszczu , które doprowadziły do podtopień w południowej Małopolsce czy Podkarpaciu, raczej ciężko się przygotować. Tym bardziej zwykłym skurwysyń.twem jest próba przypisania nieszczęścia , które się niewinnym ludziom przytrafiło obecnej władzy. Ale czego się spodziewać po płatnym pachołku ze sztabu POKO...umiech


Swoją drogą widziałem rozlewiska po intensywnych opadach deszczu w Stalowej Woli na Okulickiego czy obok Sezamu. Natomiast kajaki na Marszałkowskiej czy na Alejach Jerozolimskich to trochę inny kaliber, ale pewnie sztab POKO wymyśli jakiś przekaz , który to zręcznie wyjaśni...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Statystyki powyborcze robi się w taki sposób że ankietowani podają ankieterom np swoje wykształcenie i na tej podstawie tworzy się późniejsze , czasem śmieszne teorie. Nie twierdzę że wszyscy kłamią i zawyżają swoje wykształcenie , ale istnieje możliwość że nie są to dane stuprocentowo wiarygodne. Osobiście znam ludzi z licencjatem po stalowowolskim Oxfordzie , którzy zawsze pytani o wykształcenie podają : wyższe...umiech


A ci co obrabiają statystycznie wyniki tego nie wiedzą smiech2




Nie wiem bobku co oni wiedzą a czego nie. Zauważyłem jednakowoż że kategoria wykształcenia ( w rzeczonych statystykach) obejmuje w przypadku wyższego od licencjata w górę. Czyli absolwent wyższej szkoły gotowania na gazie ( zaoczny licencjat) jest traktowany tak samo jak np magister inżynier renomowanej uczelni. Dlatego jak czytam te statystyki a zwłaszcza brandzlowanie się nad nimi ogarnia mnie śmiech.


Z drugiej strony powoduje to wbrew pozorom skutek odwrotny od zamierzonego. Część ludzi rzeczywiście słysząc komunały o tym że wykształceni głosują na POKO , idą tym ślepym torem. Większość jednak głosują na przekór , bo jakim prawem ktoś robi z nich ciemniaków? Tym bardziej że nie ma żadnej jakościowej różnicy między wyborcami PiS a PO. Naprawdę inteligentni ludzie nie głosują ani na jednych ani na drugich...


No niech mi ktoś wytłumaczy czym różni się biedny , zmanipulowany dureń , który stoi na śniegu pod sądem w obronie mitycznej praworządności od takiego samego idioty , który w swoim czasie harcował na Krakowskim Przedmieściu wygadując głupstwa o zamachu w Smoleńsku?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 10:44  
Cytuj
Obrazek

Beton wyborczy PO ratuje własne poczucie wartości jak może. Na przykład twierdząc, że PiS popierają wyznawcy, że na PiS głosują ludzie z niskim wykształceniem...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 10:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak, zaniedbania tu i tam. Oczywiście, większe niż zwykle opady deszczu nie mają znaczenia.



I tak i nie. W dzisiejszych czasach zbudowanie skutecznego systemu odprowadzania wody opadowej jest wykonalne. Ale na takie opady deszczu , które doprowadziły do podtopień w południowej Małopolsce czy Podkarpaciu, raczej ciężko się przygotować. Tym bardziej zwykłym skurwysyń.twem jest próba przypisania nieszczęścia , które się niewinnym ludziom przytrafiło obecnej władzy. Ale czego się spodziewać po płatnym pachołku ze sztabu POKO...umiech


Swoją drogą widziałem rozlewiska po intensywnych opadach deszczu w Stalowej Woli na Okulickiego czy obok Sezamu. Natomiast kajaki na Marszałkowskiej czy na Alejach Jerozolimskich to trochę inny kaliber, ale pewnie sztab POKO wymyśli jakiś przekaz , który to zręcznie wyjaśni...umiech


Pięknie zinterpretowałeś braki w finansowaniu regulacji rzek. Gratulacje.

Te wpisy miriam musisz strasznie przeżywać. Co cie powstrzymuje przed komentarzem ?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 15:02  
Cytuj
Jedrek, jak zinterpretować czyszczenie kamienic przez PO? Może poczyszczą studzienki z równym oddaniem..

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
Jedrek, jak zinterpretować czyszczenie kamienic przez PO? Może poczyszczą studzienki z równym oddaniem..

Obrazek


Piszesz coś takiego a potem dajesz nosacza uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 15:48  
Cytuj
a co napisać na wylanie Wisły studzienkami deszczowymi... nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
a co napisać na wylanie Wisły studzienkami deszczowymi... nie wiem


A to nowość, możesz więcej szczegółów o tym wylaniu Wisły studzienkami deszczowymi? Czy to wersja dla nosaczy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 16:05  
Cytuj
CYTAT


Pięknie zinterpretowałeś braki w finansowaniu regulacji rzek. Gratulacje.

Te wpisy miriam musisz strasznie przeżywać. Co cie powstrzymuje przed komentarzem ?



Ty również pięknie sobie zinterpretowałeś "braki w finansowaniu regulacji rzek". Jak wszystko inne czym od pięciu lat można uderzyć w pisiorów...umiech


Chyba nie jestem na bieżąco z komentarzami Mirka. Tak to bywa Andrzejku , kiedy człowiek zagląda na forum hobbystycznie. Ci co robią to odpłatnie pewnie poruszają się tutaj z większą uwagą , nie sądzisz?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Pięknie zinterpretowałeś braki w finansowaniu regulacji rzek. Gratulacje.

Te wpisy miriam musisz strasznie przeżywać. Co cie powstrzymuje przed komentarzem ?



Ty również pięknie sobie zinterpretowałeś "braki w finansowaniu regulacji rzek". Jak wszystko inne czym od pięciu lat można uderzyć w pisiorów...umiech


Chyba nie jestem na bieżąco z komentarzami Mirka. Tak to bywa Andrzejku , kiedy człowiek zagląda na forum hobbystycznie. Ci co robią to odpłatnie pewnie poruszają się tutaj z większą uwagą , nie sądzisz?smiech2






Myślę, że masz rację ale by mieć pewność musisz pogadać z miriam i Mariolką.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 899 900 901 902 903 904 905 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »