NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 898 899 900 901 902 903 904 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 15:58  
Cytuj
@sz1982

"Szwabie ze Szwabii a czy twojego kolegę krugeja ( tego od twardego pindola) twoje moralizowanie również dotyczy? Czy posiada on immunitet , jako że niestrudzenie walczy o praworządność?smiech2"


Edziu, powiem ci jak to działa na przykładzie mirusia.


Mieliśmy dawno temu dyskusję o rządach w Polsce. Miruś dowodził, że po 1945 nie było w Polsce legalnego rządu. Ale zrobił to jak przygłup i podał taką definicję, która wykluczała legalność rządu polskiego po przewrocie majowym.

Oczywiście naprowadzałem go pytaniami i w którymś miejscu miruś zczaił się, że napisał głupotę.


Co zrobił w tej sytuacji?

Przyznał się do tego, że napisał durnotę?


Nie.

Przerwał dyskusję i nazwał mnie "kłamcą i manipulatorem".



Pomyślałem sobie wtedy "o ty ch..u".



Resztę znasz.



P.S. Jeśli Kruger zapyta mnie kiedyś "czy lubię walić czarne gruchy w tropikach" tak jak ty masz zwyczaj pytać ludzi na forum albo zacznie fantazjować o "analnych radościach" tak jak cdn.. to dołączy do zacnego grona przygłupów.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 15:58  
Cytuj

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 17:10  
Cytuj
Rozumiem czyli nam może pisać o twardym pindolu, ale ponieważ nie pisał bezpośrednio do ciebie , nie masz mu tego za złe? Całkiem roztropnie to sobie wykombinowałeś Szwabie ze Szwabii...umiech



Widziałeś notowania u bukmacherów odnośnie wyborów? Chyba te gamonie nie zaglądają na okopress. Czy inne onety ...umiech





Obrazek


Parówka.pl to też konkretne źródło informacji...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 19:44  
Cytuj
Minister finansów Tadeusz Kościński poinformował, że jeśli Unia Europejska do końca roku nie zdecyduje się w sprawie podatku cyfrowego, zrobimy to sami.

Fajnie, już nie mogę się doczekać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 19:52  
Cytuj
@sz1982

Powiem ci Edziu jak widzę różnicę między tobą i krugerem.


Wyobraź sobie dwie sytuacje.


Pierwsza sytuacja.

Kruger jedzie na wycieczkę w góry z kumplami. Jakieś zupełnie nowe miejsce, niedługo zacznie się ściemniać. Zaczynają rozbijać obóz. Kruger mówi:

- Idziemy z Filipem sprawdzić co jest za tamtym zakrętem.

Wracają po 15 minutach, zataczają się ze śmiechu.

- Z czego się śmiejecie barany?

Kruger ociera łzy z oczu i mówi.

- Bo tam jest skała, która wygląda jak kut..s.

Filip dodaje:

- Nooo. Ku..a, naprawdę.


Druga sytuacja.

Edzio jedzie na wycieczkę w góry z kumplami. Jakieś zupełnie nowe miejsce, niedługo zacznie się ściemniać. Zaczynają rozbijać obóz. Edzio mówi:

- Idziemy z Filipem sprawdzić co jest za tamtym zakrętem.

Wracają po 15 minutach, zataczają się ze śmiechu.

- Z czego się śmiejecie barany?

Edzio ociera łzy z oczu i mówi.

- Bo tam jest skała, która wygląda jak kut..s Filipa.

Cisza.

Filip odsuwa się i pyta:

- Co ty ku..a pier...sz?



Rozumiesz już?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 20:39  
Cytuj
Wyborny żart Szwabie ze Szwabii. Ostatni raz tak się uśmiałem kiedy usłyszałem jak Donald Tusk obiecywał godne płace dla policjantów i pielęgniarek...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 20:41  
Cytuj
@miruś

Inżynier od ortografii zapomniał mi odpisać, dlatego powtórzę pytanie:

"Miruś napisał o PISie, że powinien

"pozbierać się do kupy z samooczyszczaniem się z nieuczciwych polityków."



Miruś, kiedy mówisz o nieuczciwych politykach w PISie to kogo KONKRETNIE masz na myśli?"

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Minister finansów Tadeusz Kościński poinformował, że jeśli Unia Europejska do końca roku nie zdecyduje się w sprawie podatku cyfrowego, zrobimy to sami.

Fajnie, już nie mogę się doczekać.


spokojnie, słyszałeś ze nie płacą podatków u nas tylko w dwóch rajach podatkowych gdzie są zarejestrowani w EU, to teraz zapłacą raz umiech


tak to sobie wyobrażałem

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
na końcówce kampanii soku nigdy nie brakuje jusek ok
- cdn.. 3 memy
- miruś 24 memy
- jusek 192 memy




@cdn..

Teraz to 193 memy.good
Miło Cię poznać.potluczony

https://demotywatory.pl/1291463/Debile

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Cze 2020r. 15:55  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Cze 2020r. 18:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Cze 2020r. 21:08  
Cytuj
Palade znowu miał rację. Profesor Markowski znowu racji nie miał. Jakie to symptomatyczne...umiech


Hołowczyca szkoda bo wydawał się taki sympatyczny. Mam nadzieję że przynajmniej zadeklaruje poparcie dla Czaska albowiem praworządność jest najważniejsza. Poza tym było sporą komplikacją że bezpartyjni wolnościowcy ze sztabu POKO musieli pracować na dwóch kandydatów. Teraz lokalny społecznik i jego kolejne wcielenia będą w pocie czoła pracować na rzecz jednego kandydata...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 07:56  
Cytuj
Obrazek

Ten weekend był .... super spokojny.
Może kiedyś warto wprowadzić jeden dzień w tygodniu, bez polityki w mediach. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 08:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 08:40  
Cytuj
To my mamy tak dużo Polaków tylko po podstawówce? :szok:good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 09:10  
Cytuj
nie, na wsiach każdy ma magistra z oglądania TV

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 09:14  
Cytuj
Za to w miastach wszyscy są absolwentami elitarnych uczelni. Pokończyli MIT albo Yale i mieszkają w Warszawie pracując w Call Center na słuchawkach...umiech

A nasza stalowowolska inteligencja po WSIZ czy WSE też robi wrażenie...

Sorry ten najbardziej błyskotliwy skoczył zaocznie ekonomię na Politechnice Radomskiej...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
nie, na wsiach każdy ma magistra z oglądania TV


Na wsiach, ludzie nie mają czasu oglądać telewizji. ok
Dopiero gdzieś późnym wieczorem - o ile jest jeszcze na to siła....przed zaśnięciem...

Za to miasta, to sami magistrzy, doktorzy, profesorowie....No i jak wrócą z pracy.... to pyk! telewizorek.... no bo co mają robić? smiech2

Popatrzcie na ciekawe zjawisko:

- ludzie, nie mogący pogodzić się z wynikiem wyborczym, od razu zaczynają dzielić społeczeństwo na lepsze i gorsze kategorie, - siebie oczywiście wpisując w tą lepszą. To są ci sami ludzie, którzy grzali temat wypowiedzi Kaczyńskiego, na temat "gorszego sortu".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 10:45  
Cytuj
Nie jest to wynik marzeń ale, mała jest szansa że ci którzy nie głosowali na Dudę, w drugiej turze na niego zagłosują. Pierwsza tura dla niego to wystrzelanie całej amunicji, czyli max co może osiągnąć, a 45% nie wystarczy.
Gdy Hołownia utworzy partię to powtórzenie tych wyników daje szansę na utworzenie rządu większościowego bez udziału PiS. Melanż PiS z prorosyjską konfederacją to jak małżeństwo kota z psem, możliwe ale na krótką metę. Najciekawsze dopiero przed nami, tarcza wkrótce się skończy a deficyt budżetowy odbije się od sufitu. Jestem ciekaw jaka będzie wtedy retoryka PiS. Obawiam się niestety nowych podatków o charakterze janosikowym. Wytworzenie społeczeństwa, które swój dobrobyt opiera na tym co dostanie od państwa to nie jest dobry kierunek. Pomoc najuboższym jest potrzebna, ale ludzie powinni pieniądze zarabiać, a nie dostawać, byliby wtedy bardziej dowartościowani i mieli poczucie własnej godności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
To my mamy tak dużo Polaków tylko po podstawówce? :szok:good


Wg GUS wykształcenie Polaków w wieku 25-64 lat, w 2017 roku kształtowało się tak:

- niższe (podstawówka i gimnazjum) - ok. 22,5%

- średnie ok. 45%

- wyższe ok. 31%

Jak widać z niższym mamy najmniej osób, chociaż nie są dokładne, bo nie uwzględniają osób 18-25 lat i powyżej 64 lat.

CYTAT
Nie jest to wynik marzeń ale, mała jest szansa że ci którzy nie głosowali na Dudę, w drugiej turze na niego zagłosują. Pierwsza tura dla niego to wystrzelanie całej amunicji, czyli max co może osiągnąć, a 45% nie wystarczy.
Gdy Hołownia utworzy partię to powtórzenie tych wyników daje szansę na utworzenie rządu większościowego bez udziału PiS. Melanż PiS z prorosyjską konfederacją to jak małżeństwo kota z psem, możliwe ale na krótką metę. Najciekawsze dopiero przed nami, tarcza wkrótce się skończy a deficyt budżetowy odbije się od sufitu. Jestem ciekaw jaka będzie wtedy retoryka PiS. Obawiam się niestety nowych podatków o charakterze janosikowym. Wytworzenie społeczeństwa, które swój dobrobyt opiera na tym co dostanie od państwa to nie jest dobry kierunek. Pomoc najuboższym jest potrzebna, ale ludzie powinni pieniądze zarabiać, a nie dostawać, byliby wtedy bardziej dowartościowani i mieli poczucie własnej godności.


Trudno powiedzieć jak zagłosują wyborcy, których kandydat nie wszedł do drugiej tury. Czasy gdy "wódz" mówił do swoich wyborców, na kogo mają głosować w drugiej turze już dawno minęły. Wydaje mi się jednak, że wyborcy Bosaka będą podzieleni, Biedronia zagłosują na Trzaskowskiego, a Kosiniaka raczej na Dudę. Co do Hołowni, to na razie jego wypowiedzi rozczarowały jego wyborców, chęć startowania na prezydenta Warszawy z poparciem PO, może spowodować że wyborcy zagłosują na Dudę. Ale z drugiej strony, widać że elektorat Pisu kształtuje się na granicy 41-45% i trudno im jest uzyskać powyżej 50%...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 12:33  
Cytuj
Prezydent i premier po spotkaniu z amerykańskim biznesem dużo mówili o inwestycjach Microsoft i Google. Tyle, że nikt z przedstawicieli Microsoftu nie pojawił się w Pałacu Prezydenckim, a Googla nie zabrał głosu. Jak się okazuje, jeden z "amerykańskich biznesmenów", który miał brać udział w spotkaniu - nie istnieje. Tak donosi "Gazeta Wyborcza".

Na spotkaniu na ekranie pokazano też trzy nagrania amerykańskich biznesmenów, zainteresowanych działaniem w Polsce. Jak relacjonuje "GW" jednym z nich był Bob Jordan, prezes firmy RJ Construction Companies.

Problem w tym, że ów mężczyzna na spotkaniu wyglądał zupełnie inaczej niż na oficjalnej stronie internetowej firmy. "Wyborcza" zapytała Kancelarię Prezydenta, czy to ta sama osoba, ale nie otrzymała odpowiedzi.

Po kontakcie z siedzibą firmy w Dallas okazało się, że w centrali nic im nie wiadomo o tym żeby prezes nagrywał coś na spotkanie z prezydentem Polski.

Sukces odtrąbiono.
Po wyborach potwierdzi się kłamstwo,ale to będzie"po".
"Kurwizja"przechodzi sama siebie.Dwa miliardy "szczujni"nie mogą sie zmarnować.
Nie wiem jak wiele osób ogląda"goebelsówkę",ale ja mam odruch wymiotny na samo logo TVPiSdu.

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 12:34  
Cytuj
Nieee no....

"wyborcza" - ok

"gooowno wyborcze" jest dokładnie tym samym co "kurwizja" - tylko bardziej koszerne, i ma o wiele więcej lat doświadczenia w kłamstwie i manipulacji. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
Prezydent i premier po spotkaniu z amerykańskim biznesem dużo mówili o inwestycjach Microsoft i Google. Tyle, że nikt z przedstawicieli Microsoftu nie pojawił się w Pałacu Prezydenckim, a Googla nie zabrał głosu. Jak się okazuje, jeden z "amerykańskich biznesmenów", który miał brać udział w spotkaniu - nie istnieje. Tak donosi "Gazeta Wyborcza".

Na spotkaniu na ekranie pokazano też trzy nagrania amerykańskich biznesmenów, zainteresowanych działaniem w Polsce. Jak relacjonuje "GW" jednym z nich był Bob Jordan, prezes firmy RJ Construction Companies.

Problem w tym, że ów mężczyzna na spotkaniu wyglądał zupełnie inaczej niż na oficjalnej stronie internetowej firmy. "Wyborcza" zapytała Kancelarię Prezydenta, czy to ta sama osoba, ale nie otrzymała odpowiedzi.

Po kontakcie z siedzibą firmy w Dallas okazało się, że w centrali nic im nie wiadomo o tym żeby prezes nagrywał coś na spotkanie z prezydentem Polski.

Sukces odtrąbiono.
Po wyborach potwierdzi się kłamstwo,ale to będzie"po".
"Kurwizja"przechodzi sama siebie.Dwa miliardy "szczujni"nie mogą sie zmarnować.
Nie wiem jak wiele osób ogląda"goebelsówkę",ale ja mam odruch wymiotny na samo logo TVPiSdu.


To było wyłącznie spotkanie wyborcze dwóch prezydentów ubiegających się o reelekcję. Stawka - głosy Polonii amerykańskiej i pod tym względem odniosło sukces. Gospodarcze znaczenie oczywiście żadne. Ponowna reelekcja prezydentów możliwa, ale nie jest jeszcze pewna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:13  
Cytuj
Pamiętam, jak Ewa Kłamacz, żeby obniżyć koszty partyjne kampanii i móc rozpocząć ją wcześniej, "wymyśliła" obwoźne posiedzenia rządu.
Oficjalnie - rząd miał być "bliżej ludu"zaklopotany

Logistyczny koszmarek - tiry mebli, i nie wiadomo czego jeszcze, który kosztował krocie.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:43  
Cytuj
Czy przypadkiem nie było jakiejś sondy odnośnie tego jak zagłosują mieszkańcy Stalowej Woli ? Czy suchy brandzel lokalnego społecznika i jego kolegów nie miał miejsca? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę...umiech


http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=49094

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nie, na wsiach każdy ma magistra z oglądania TV


Na wsiach, ludzie nie mają czasu oglądać telewizji. ok
Dopiero gdzieś późnym wieczorem - o ile jest jeszcze na to siła....przed zaśnięciem...

Za to miasta, to sami magistrzy, doktorzy, profesorowie....No i jak wrócą z pracy.... to pyk! telewizorek.... no bo co mają robić? smiech2

Popatrzcie na ciekawe zjawisko:

- ludzie, nie mogący pogodzić się z wynikiem wyborczym, od razu zaczynają dzielić społeczeństwo na lepsze i gorsze kategorie, - siebie oczywiście wpisując w tą lepszą. To są ci sami ludzie, którzy grzali temat wypowiedzi Kaczyńskiego, na temat "gorszego sortu".






mam kiepskie wykształcenie
nie dziele nikogo
spokojnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 898 899 900 901 902 903 904 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »