NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 781 782 783 784 785 786 787 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 13:09  
Cytuj
Kiedyś to było trochę wstyd przyznać, ale dzisiaj co mi tam. Liczę na social.

Nie mów że nie podzielisz się ze mną konserwami. Przecież po prostu mi się należą.


Ps. Co tam w sprawie niżu demograficznego? Sytuacja zażegnana?

Ps2. Był zamach czy nie było? Będzie ten Tupolew w Polsce? Czy może sprawa zażegnana?

Bo kolega mówił że chodziło tylko o korytko. Ja mu nie wierzę bo udziela kredytów na wysoki procent. Jak Żydzi kiedyś. Zanim byli prezydentami. 447

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 13:09  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 13:32  
Cytuj
Kto by się martwił niżem demograficznym skoro pisiory na naszych oczach dorzynaja resztki wolnych sądów? Wyjebali sędziego Żurka i Janka Burego z Krajowej Rady Sądownictwa i kto teraz będzie wnioskował do Prezydenta o nominacje sędziowskie?
Biedny sędzia Żurek pewnie na święta będzie głodował bo go pisowska szczujnia dojechała. Aż bym się z nim konserwą podzielił...


A co do zamachu wiem tyle ile widziałem w TVN. Pijany generał rozkazał niewyszkolonemu pilotowi lądować i skończyło się katastrofą. A pijanemu generałowi wydał rozkaz Prezydent , jemu zaś sam prezes - tak było . Nie kłamię widziałem w TVN...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 18:02  
Cytuj
CYTAT


A co do zamachu wiem tyle ile widziałem w TVN. Pijany generał rozkazał niewyszkolonemu pilotowi lądować i skończyło się katastrofą. A pijanemu generałowi wydał rozkaz Prezydent , jemu zaś sam prezes - tak było . Nie kłamię widziałem w TVN...


Jakby nie było to tak było. Zapomniałeś jeszcze dodać, że prezydent był pijany i nie zginął w katastrofie tylko go rozstrzelali, a prezio był po stosunku analnym z kotem. Tylko nie do końca wiem kto komu wsadzał. Śledczy Maciar zapewne już wie, a jeśli nie to jest baaardzo blisko prawdy. Blisko coraz bliżej. Jeszcze parę milionów i już.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 20:00  
Cytuj
Szczegóły techniczne mogłeś sobie darować. Ogólnie jestem tolerancyjny ale opowiadanie o swoich niespełnionych fantazjach mogłeś sobie odpuścić...
A i przetrzyj szmatką telefon bo pewnie ufajdany. A fuj!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 21:58  
Cytuj
Jak dotykowy to na pewno. Po przetarciu będzie lepiej widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
Szczegóły techniczne mogłeś sobie darować. Ogólnie jestem tolerancyjny ale opowiadanie o swoich niespełnionych fantazjach mogłeś sobie odpuścić...
A i przetrzyj szmatką telefon bo pewnie ufajdany. A fuj!


Już nie bądź taki oburzony. To przecież twoje klimaty.
A o szczegółach masz rację. Mogłem sobie odpuścić te miliony. PISlam nie kradnie, PISlam ma misję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 05:45  
Cytuj
Kiedyś utylizowalo się te miliony z VAT i komu to przeszkadzało?
A teraz taki jeden z drugim weźmie i jeszcze podskakuje że za 1800 nie będzie robił..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś utylizowalo się te miliony z VAT i komu to przeszkadzało?
A teraz taki jeden z drugim weźmie i jeszcze podskakuje że za 1800 nie będzie robił..


No przeszkadzało to Pisorom, bo nic z tego nie mieli. Teraz VAT kradli Banasiowi, czyli swoi, czyli dobrze. To jest właśnie dobra zmiana wg. Kaczyńskiego. Kiedyś obcy nadużywali władzy teraz mamy Kuchcińskiego, latającego tam i z powrotem. Swój, a więc to dobra zmiana. Kiedyś sędziwie wykonywali polecenia innych, teraz będą wykonywali polecenia PISu to też będzie dobra zmiana itd. itp.
… a ciemny lud to kupuje, bo to ciemny lud jest to co ma zrobić? Pomyśleć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

CHWAŁA BOHATEROM TYM CO SPALI POD KOŁDERKA 13 GRUDNIA

BÓG HONOR I OJCZYZNA



https://demot(...)-panstwa


"Deja vu!
13 grudnia...
Jarek w łóżku,
Piotrowicz w sądzie,
Teleranka nie ma...":szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 13:25  
Cytuj
CYTAT


Już nie bądź taki oburzony. To przecież twoje klimaty.
A o szczegółach masz rację. Mogłem sobie odpuścić te miliony. PISlam nie kradnie, PISlam ma misję.



Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida jak mawiał profesor Bartoszewski...


Trzy lata temu pan Diduszko oddał życie za praworządność. Cześć i chwała bohaterom!

https://mobile.twitter.com/rotax73/status/1206507885255176192

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 15:55  
Cytuj
Bób, hummus i Jachira

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 18:15  
Cytuj
Diduszko oddał życie za praworządność. Kiedyś takim jak on czy sędzia Żurek ( obrońcom Konstytucji i wolnych sądów) wybudujemy spiżowe pomniki. Oni odeszli ale pamięć o nich pozostanie.

" Swołeczeństwo " musi się w końcu ogarnąć. Jak ich pierwsza w powojennej historii Polski podwyżka cen energii uderzy po kieszeniach i pietruszka jeszcze zdrożeje to może wtedy to nastąpi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2019r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
Diduszko oddał życie za praworządność. Kiedyś takim jak on czy sędzia Żurek ( obrońcom Konstytucji i wolnych sądów) wybudujemy spiżowe pomniki. Oni odeszli ale pamięć o nich pozostanie.

" Swołeczeństwo " musi się w końcu ogarnąć. Jak ich pierwsza w powojennej historii Polski podwyżka cen energii uderzy po kieszeniach i pietruszka jeszcze zdrożeje to może wtedy to nastąpi...


Starasz się być dowcipny ale uwierz mi, nie wychodzi Ci to. Z każdym wpisem wychodzi coraz bardziej żałośnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Gru 2019r. 14:53  
Cytuj
Dopóki każdego dnia łamana jest Konstytucja takie posty jak ten twój wzbudzają jedynie politowanie.
Zamiast się czepiać szarego zwykłego człowieka jak ja , lepiej byś uświadomił kilku pisiorom z tego forum jak pierwsza w powojennej historii Polski podwyżka cen energii wpłynie na niebotyczną cenę pietruszki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2019r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś to było trochę wstyd przyznać, ale dzisiaj co mi tam. Liczę na social.



Tak wygląda przyszłość za 2 tys. Jednak jesteś spostrzegawczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 08:50  
Cytuj
I co pisiory? Wybraliście sobie władzę to teraz macie. Wprowadzili tą podwyżkę o której Andrzejek pisał już dwa lata temu ( jednak miał rację!). Jak teraz pójdziecie do sklepu po pietruszkę to się dwa razy zastanówcie czy było warto? Za Tuska było wam źle? On nigdy nic nie podniósł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 12:21  
Cytuj
Zakladam że już zaczęliście się orientować dlaczego minimalna krajowa musi drastycznie wzrosnąć. I że "wzrost" minimalnej nie oznacza wzrostu stopy życiowej ludzi ją zarabiajacych.

Głupi się ucieszy a chytry skorzysta. Prawo natury. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 13:26  
Cytuj
To prawie jak u tego biednego co przychodził po " pożyczkę" na 300% RRSO do lokalnego społecznika. Też mu się wydawało że złapał byka za rogi...


Regresie jesteśmy pewni że ta pierwsza w powojennej historii Polski podwyżka cen energii elektrycznej oznacza spadek stopy życiowej statystycznego Kowalskiego. Tylko jak to przekłuć w bunt "swołeczeństwa" żeby się w końcu zreflektowało? Oto jest pytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 14:25  
Cytuj
Postępowy lewaku socjalito stopa życiowa Kowalskiego zależy od stanu gospodarki w jakim egzystuje. Jeśli żeby skorzystać z owoców swojej pracy musi ponad połowę dochodów oddać do przemału przez machinę urzędniczą to stopa będzie na pół gwizdka. Nie ważny jest nominal ale wartość jaką prezentuje. Podwyżki rzędu kilkudziesięciu procent nie dowodzą podniesienia stopy życiowej Kowalskiego. Podwyżki kilkanaście albo kilkadziesiąt procent nie zapewnią dobrobytu dla najuboższych. Dlaczego nazywamy to Polska wersją dobrobytu

Co za różnica czy okrada mnie Tusk czy PiSowski socjalista? Jak głosuję myślę bo tym zeby ojczyzna była silna.Nie wybieram kto i jakim sposobem mnie będzie okradał. smiech2

Nawet w najbogatszych krajach masz ludzi którzy wiecznie będą chcieli coś przygarnąć "od panstwa". Zamożność narodu i poziom życia ludzi jest tam wysoki ale chętnych na social nadal nie braknie.

Ratuj biedaków ale nie twórz następnych.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 14:48  
Cytuj
Ratowanie rodaków zostawmy altruistom i filantropom pokoju lokalnego społecznika. Tyle ludzi co on z biedy wyciągnął swoimi pożyczkami...


Jak to nie ma różnicy kto podnosi podatki i opłaty? Tusk nigdy ich podnosił , Polska rosła w siłę a Polakom żyło się dostatniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 16:51  
Cytuj
Minimalna na Podkarpaciu wzrośnie mówicie? Święta Greto, po ile będzie pietruszka?
Cztery godziny samochodem dalej to za 2 tys nawet nie wstają.
Niby kraj bez granicy Schengen w środku ale dwa światy. Co oni robią z tym hajsem, dwa razy mniejsze koszty pracy o rzut bereta. Ukraińcy trochę to wyrównali ale to wcale nie pozwala nam się tutaj lepiej poczuć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
Minimalna na Podkarpaciu wzrośnie mówicie? Święta Greto, po ile będzie pietruszka?


Masz już laleczkę voodoo? Czy dopiero robisz ze sklejki i włóczki?

Zapamiętaj: musi tam być mała blondyneczka, najlepiej w niemieckim pociągu, z pietruszką w dłoni, a w tle twój głupi łeb robiący selfie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 23:33  
Cytuj
Kapiszon, zanim zgaśniesz z napięcia, przekraczasz regulamin z prędkością dźwięku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
Kapiszon, zanim zgaśniesz z napięcia, przekraczasz regulamin z prędkością dźwięku.


Regulamin to moje drugie imię. Bijcie pokłony oszołomy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2019r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
To prawie jak u tego biednego co przychodził po " pożyczkę" na 300% RRSO do lokalnego społecznika. Też mu się wydawało że złapał byka za rogi...





Daj swoją kasę na 1% RRSO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 781 782 783 784 785 786 787 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »