NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 723 724 725 726 727 728 729 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 11:34  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Nigdy nie byłem zwolennikiem tzw owczego pędu. To że owce dają się zaganiać na strzyżenie mnie nie rusza..."

To, że jakiś dzieciak wyjada suche psie kupy z piaskownicy, nie oznacza, że jest wyjątkowy. Nawet jeśli reszta dzieciaków w owczym pędzie powstrzymuje się od tego.

Pierdun z "Konopielki" też nie poddawał się narzuconym przez społeczeństwo normom. Pierdział kiedy chciał.

I to go odróżniało od niepierdzącego "produktu marketingowego specjalistów inżynierii społecznej" - tzw. Taplarskich.


W "Konopielce" jest rozmowa o Złotym Koniu zakopanym na górce pod głazem.

Od 2:10.

https://www.youtu(...)GKoCI1eM

Rozmowa z tobą Edzio przypomina rozmowę wójta z Pierdunem. Bo ty podobnie jak Pierdun masz "ogromną wiedzę". Ale jej wartość jest zbliżona do tej posiadanej przez Pierduna.

Owce siedziały cicho gdy wójt mówił, że koń cały ze złota. Ale Edzio wiedział, że grzywa i ogon śrebrne. Nie dał się zmanipulować.

PS. Edzio, co jest droższe? Złoty Koń ze śrebrną grzywą czy nieistniejąca wersja Caracala? Może art2deco ci pomoże - ona jest dobra w liczeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 11:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Nigdy nie byłem zwolennikiem tzw owczego pędu. To że owce dają się zaganiać na strzyżenie mnie nie rusza...


Głosowałeś na PiS umiech To jest ta droga pod prąd? umiech Czy raczej jak owca poszedłeś za stadem umiech

CYTAT
Takie detale odróżniają człowieka inteligentnego od produktu marketingowego specjalistów inżynierii społecznej. Wy dzieci TVN i te TVP również to właśnie takie owieczki , tresowane pieski , które jak pan (TVN albo TVP) każe w zależności od prikazu bądź podkulają ogonki bądź ujadają wniebogłosy...umiech


No tak, wyborca PiS który myśli samodzielnie i idzie pod prąd umiech Żenująco głupie te twoje wypowiedzi.

CYTAT

Andrzejku przynajmniej nie żyłem z lichwy , zatem twoje słowa po mnie spływają - po prostu!uśmiech


Pierdy Pierduna umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

"Nigdy nie byłem zwolennikiem tzw owczego pędu. To że owce dają się zaganiać na strzyżenie mnie nie rusza..."

To, że jakiś dzieciak wyjada suche psie kupy z piaskownicy, nie oznacza, że jest wyjątkowy. Nawet jeśli reszta dzieciaków w owczym pędzie powstrzymuje się od tego.

Pierdun z "Konopielki" też nie poddawał się narzuconym przez społeczeństwo normom. Pierdział kiedy chciał.

I to go odróżniało od niepierdzącego "produktu marketingowego specjalistów inżynierii społecznej" - tzw. Taplarskich.


W "Konopielce" jest rozmowa o Złotym Koniu zakopanym na górce pod głazem.

Od 2:10.

https://www.youtu(...)GKoCI1eM

Rozmowa z tobą Edzio przypomina rozmowę wójta z Pierdunem. Bo ty podobnie jak Pierdun masz "ogromną wiedzę". Ale jej wartość jest zbliżona do tej posiadanej przez Pierduna.

Owce siedziały cicho gdy wójt mówił, że koń cały ze złota. Ale Edzio wiedział, że grzywa i ogon śrebrne. Nie dał się zmanipulować.

PS. Edzio, co jest droższe? Złoty Koń ze śrebrną grzywą czy nieistniejąca wersja Caracala? Może art2deco ci pomoże - ona jest dobra w liczeniu.



Mylisz się Szwabie ze Szwabii. Wszyscy potrafią pierdzieć ale Pierdun robił to po pierwsze na zawołanie , a po wtóre spektakularnie. Innymi słowy nawet on był jednostką wybitną...umiech

Jesteś nawiedzonym świrem który widocznie ma dość czasu żeby wertować temat zakupionych przez obecną władzę śmigłowców. Jakakolwiek wymiana argumentów z tobą nie jest możliwa i dlatego zerwałem kontakt...umiech
Od samego początku tego sporu pisałem wyraźnie że chodziło mi o kłamliwe słowa twojego podwładnego ze sztabu POKO - Andrzejka , jakoby AW 101 były dwa razy droższe niż Caracale. Zresztą chyba przyznałeś mi rację tymi słowami:

Edzio. Andrzejek o śmigłowcach wie tyle co ty. Czyli prawie nic.
Dodatkowo porównując ceny śmigłowców posłużył się:
a) błędnym zaokrągleniem (podobnie jak EdoZChabzin);
b) PISowską szkołą wyliczania cen śmigłowców (jak art2deco).


Dla mnie to zamyka temat. Tylko tyle chciałem uzyskać. Jedyną moją przewiną w tej dyskusji było to że nie wiedziałem że Caracale nie były oferowane w wersji CSAR+ZOP.A cała dyskusja zaczęła się od linku lichwiarza w którym dziennikarzyna Polityki napisał że pisiory zakupili helikopter AW 101 z niewiadomym wyposażeniem. Pisałeś o wadach tego rozwiązania a tymczasem problem jest wydumany , gdyż wiadomo jakie wyposażenie musi mieć sprzęt do określonych działań. Pisałem wiele razy że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i nie mam czasu pogłębiać tego tematu. Mam pracę i rodzinę a to forum traktuję wyłącznie hobbistycznie.
Dlatego mam kompletnie wywalone na to co o mnie myślisz. Uważam cię za szurniętego i to też moim zdaniem zamyka kwestię dyskusji między nami...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 15:03  
Cytuj
CYTAT


Głosowałeś na PiS umiech To jest ta droga pod prąd? umiech Czy raczej jak owca poszedłeś za stadem umiech



No tak, wyborca PiS który myśli samodzielnie i idzie pod prąd umiech Żenująco głupie te twoje wypowiedzi.



Pierdy Pierduna umiech



Tylko głupiec nie uczy się na błędach. W 2015 roku chciałem końca rządów koalicji oszustów z gumofilcami i wybrałem tzw mniejsze zło. Niech będzie że poszedłem za stadem. Niemniej póki co zawsze w sytuacji wyboru zero-jedynkowego wybiorę PiS. Nie było nic gorszego w historii naszego kraju niż rządy PO-PSL. Teraz jest ciekawa alternatywa ludzi wolnych myślących niezależnie - Konfederacja. Niemniej jeśli dojdzie w 2020 roku do drugiej tury wyborów prezydenckich i stanie w niej Duda i Tusk , mimo całej niechęci do obecnego prezydenta wybiorę go bez wahania. Byle nie wygrał rudy szubrawiec...umiech
Ty jako dziecię TVN pewnie inaczej to widzisz ale nie mam zamiaru przekonywać cię do swoich racji.

Dla mnie wolnościowiec który jest zwolennikiem UE w obecnym wydaniu to dupa nie wolnościowiec. umiech


https://m.youtube.com/watch?v=q9YrVlGM9TU

https://m.youtube.com/watch?v=K2ftVRSfcMs

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Tylko głupiec nie uczy się na błędach. W 2015 roku chciałem końca rządów koalicji oszustów z gumofilcami i wybrałem tzw mniejsze zło. Niech będzie że poszedłem za stadem. Niemniej póki co zawsze w sytuacji wyboru zero-jedynkowego wybiorę PiS. Nie było nic gorszego w historii naszego kraju niż rządy PO-PSL. Teraz jest ciekawa alternatywa ludzi wolnych myślących niezależnie - Konfederacja. Niemniej jeśli dojdzie w 2020 roku do drugiej tury wyborów prezydenckich i stanie w niej Duda i Tusk , mimo całej niechęci do obecnego prezydenta wybiorę go bez wahania. Byle nie wygrał rudy szubrawiec...umiech
Ty jako dziecię TVN pewnie inaczej to widzisz ale nie mam zamiaru przekonywać cię do swoich racji.



Ch..zChabzin umiech Fajnie się tłumaczysz. Jak dziecko umiech

Dlaczego w 2015 roku nie głosowałeś na KORWIN? Wolałeś jak stado głosować na PiS. To pozwala mi sądzić, że teraz też zagłosujesz na PiS umiech Możesz pisać sobie co chcesz, zarzekać się ale twoje wypowiedzi i ta bezwarunkowa obrona PiS jest bardzo wymowna umiech


CYTAT

Dla mnie wolnościowiec który jest zwolennikiem UE w obecnym wydaniu to dupa nie wolnościowiec. umiech


Uwielbiam jak wysuwasz tezy na podstawie własnych myśli i uważasz to za objawioną prawdę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 15:40  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Mylisz się Szwabie ze Szwabii. Wszyscy potrafią pierdzieć ale Pierdun robił to po pierwsze na zawołanie , a po wtóre spektakularnie. Innymi słowy nawet on był jednostką wybitną..."

Wszyscy potrafią znaleźć pierdzącego hipopotama na youtube, ale tylko EdoZChabzin wkleja go na zawołanie, chociaż może mało spektakularnie. Innymi słowy jest on słabszą kopią Pierduna.


"Mam pracę i rodzinę a to forum traktuję wyłącznie hobbistycznie."

- A tutaj córeczko, wkleiłem mu pierdzącego hipopotama.
- Dobre, dobre tato.
- A tutaj wkleiłem im o nocnych polucjach i majtkach.
- Majtki! Dobre, dobre tato.
- I jeszcze wkleiłem im pierdzącego faceta.
- XD tato. Jesteś najlepszy.
- No pewnie Skarbie.
- A dlaczego oni nie wklejają pierdzenia?
- Bo nie umią.
- OMG tato, jesteś najlepszy.
- No ba.
- A o co chodzi z tym nieistniejącym śmigłowcem?
- Nie do końca wiem. Ale teraz nie mam czasu się zagłębiać. Muszę poszukać pierdzącej żyrafy.
- XD tato. Kocham Cię.
- Ja też Cię kocham Skarbie.
- Tato, a o co chodzi z tą aureolą i biciem Niemca w kask? Jaki to kolor?
- Nie teraz córeczko. Tak wiele pierdów. Tak mało czasu.


Różne hobby ludzie mają, bo i różni ludzie są. Jeden lubi jak mu Cyganie grają, drugi lubi jak mu na ekranie chłop pierdzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 15:53  
Cytuj
@EdoZChabzin

Odnośnie ceny Caracali.

Jeśli połączy się PISowską szkołę wyliczania ceny śmigłowca z twoim EdoZChabzinowym sposobem zaokrąglania liczb to cena AW101 jest 2 razy większa niż cena Caracala.

Moja rada jest taka: zamiast patrzeć na tyłki pierdzących facetów i myśleć o stojących dzidach zacznij zastanawiać się nad tym co piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 16:35  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

"Mylisz się Szwabie ze Szwabii. Wszyscy potrafią pierdzieć ale Pierdun robił to po pierwsze na zawołanie , a po wtóre spektakularnie. Innymi słowy nawet on był jednostką wybitną..."

Wszyscy potrafią znaleźć pierdzącego hipopotama na youtube, ale tylko EdoZChabzin wkleja go na zawołanie, chociaż może mało spektakularnie. Innymi słowy jest on słabszą kopią Pierduna.


"Mam pracę i rodzinę a to forum traktuję wyłącznie hobbistycznie."

- A tutaj córeczko, wkleiłem mu pierdzącego hipopotama.
- Dobre, dobre tato.
- A tutaj wkleiłem im o nocnych polucjach i majtkach.
- Majtki! Dobre, dobre tato.
- I jeszcze wkleiłem im pierdzącego faceta.
- XD tato. Jesteś najlepszy.
- No pewnie Skarbie.
- A dlaczego oni nie wklejają pierdzenia?
- Bo nie umią.
- OMG tato, jesteś najlepszy.
- No ba.
- A o co chodzi z tym nieistniejącym śmigłowcem?
- Nie do końca wiem. Ale teraz nie mam czasu się zagłębiać. Muszę poszukać pierdzącej żyrafy.
- XD tato. Kocham Cię.
- Ja też Cię kocham Skarbie.
- Tato, a o co chodzi z tą aureolą i biciem Niemca w kask? Jaki to kolor?
- Nie teraz córeczko. Tak wiele pierdów. Tak mało czasu.


Różne hobby ludzie mają, bo i różni ludzie są. Jeden lubi jak mu Cyganie grają, drugi lubi jak mu na ekranie chłop pierdzi.




Trafiłeś w same sedno! Z tobą to tylko o świniach! Ewentualnie o pierdzeniu...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tylko głupiec nie uczy się na błędach. W 2015 roku chciałem końca rządów koalicji oszustów z gumofilcami i wybrałem tzw mniejsze zło. Niech będzie że poszedłem za stadem. Niemniej póki co zawsze w sytuacji wyboru zero-jedynkowego wybiorę PiS. Nie było nic gorszego w historii naszego kraju niż rządy PO-PSL. Teraz jest ciekawa alternatywa ludzi wolnych myślących niezależnie - Konfederacja. Niemniej jeśli dojdzie w 2020 roku do drugiej tury wyborów prezydenckich i stanie w niej Duda i Tusk , mimo całej niechęci do obecnego prezydenta wybiorę go bez wahania. Byle nie wygrał rudy szubrawiec...umiech
Ty jako dziecię TVN pewnie inaczej to widzisz ale nie mam zamiaru przekonywać cię do swoich racji.



Ch..zChabzin umiech Fajnie się tłumaczysz. Jak dziecko umiech

Dlaczego w 2015 roku nie głosowałeś na KORWIN? Wolałeś jak stado głosować na PiS. To pozwala mi sądzić, że teraz też zagłosujesz na PiS umiech Możesz pisać sobie co chcesz, zarzekać się ale twoje wypowiedzi i ta bezwarunkowa obrona PiS jest bardzo wymowna umiech


CYTAT

Dla mnie wolnościowiec który jest zwolennikiem UE w obecnym wydaniu to dupa nie wolnościowiec. umiech


Uwielbiam jak wysuwasz tezy na podstawie własnych myśli i uważasz to za objawioną prawdę umiech


Tym bardziej Andrzejku nie musisz mnie bombardować ( wespół z kolegami ze sztabu POKO) pytaniami skoro znasz odpowiedź...umiech
Skoro wszystko wiesz to po co marnujesz i swój i mój czas?
Czy nie byłoby prościej gdybyś zajął się informowaniem co zrobi POKO jak dojdzie do władzy? smiech2

Nie uważam Korwina za wyrocznię. Sam Korwin to barwna ale niezbyt pociągająca postać. Ale za to wespół z Braunem czy narodowcami sprawa wygląda inaczej. Zwróć uwagę że nawet twój dotychczasowy ekspert ( guru dla głupków z aspiracjami) - obywatel D.C. deklaruje że poprze Marka Jakubiaka ( obecnie Konfederacja). Mógłbym zrozumieć że sztab PiS wziął mnie na widelec bo Konfederacja im może trochę napsuć krwi. Ale POKO zdaje się walczy o inny elektorat. Tym bardziej nie rozumiem twojego rozentuzjazmowania moją skromną osobą ani moimi poglądami?smiech2


A może podkarpackie dewianty i ich koalicjanci bezpartyjni wolnościowcy działają w zmowie?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Co zrobi POKO gdyby zdobyło władze?


Spełni obietnice dane swojemu bezrobotnemu zapleczu Andrzejku ok

https://pbs.twimg.com/media/D5S7EndXoAAjXfR.jpg


PS.
PZP2 Są szanse na karakany czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 19:45  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 21:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 22:27  
Cytuj
Mieszkania muszą potaniec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 09:25  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 15:41  
Cytuj
Putin,,, jest homo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 15:52  
Cytuj
Lada dzień wychodzi nowa książka Piątka o Morawieckim więc żelazna logika już reaguje głupim memem umiech. Funkcjonariusze zwarci i gotowi umiech


Obrazek

A tymczasem namioty pod ministerstwem sprawiedliwości umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 15:53  
Cytuj
W NASZYM POLSKIM TESCO

"W swojej ofercie Airbus Helicopters (chodzi nadal o Caracale) zgodził się na utworzenie wraz z WZL-1 jedynego w Polsce państwowego zakładu produkcji śmigłowców, w którym Polska posiadałaby 90 proc. udziałów."


"Umowa na zakup francuskich Caracali spowodowałaby zamknięcie jednej z dwóch fabryk śmigłowców w naszym kraju – powiedział na antenie Polskiego Radia minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak."


Dwie fabryki śmigłowców w naszym kraju są całkowicie w rękach zagranicznych koncernów.

Moje pytanie jest takie: dlaczego fabryka zagranicznego koncernu jest dla rządu PIS ważniejsza od takiej samej fabryki, w której Polska mogłaby mieć 90 % udziałów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 15:55  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 16:21  
Cytuj
90% udziałów w składaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 16:26  
Cytuj
Możesz rozwinąć?

Będzie ładniej wyglądać jak będę zaorywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 16:40  
Cytuj
Napisałeś 90% udziałów w składaniu. Chciałeś napisać o nabyciu licencji i praw do konstrukcji karakanów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 18:08  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 18:10  
Cytuj
Co u Rysia, bez zmian?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 18:47  
Cytuj
Googman - nie masz wstydu?
Jakichś zasad?
Odrobiny honoru?
Ludzkich odruchów?
Minimum wrażliwości?
Odrobiny wyższych uczuć?

Nie.

Nie masz.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 723 724 725 726 727 728 729 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »