NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 662 663 664 665 666 667 668 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 17:42  
Cytuj
Jak co miesiąc! Ale Wania z Petersburga mówi że ten Hans z Bochum co płaci tobie nie dostanie już od niego ani grosza...umiech
Chyba się pokłócili ? uśmiech

Andrzejku nawet więcej niż się zająknąłem. Zdążyłem je skrytykować. Przy czym myślałem że to tylko zamordyści z PiS podnoszą , a tu się okazuje że wszyscy tak robią.

A ten bank w którym pracujesz ( i z którego dzwonisz z fajnymi ofertami kredytowymi) to przypadkiem nie jest w rękach PZU a co za tym idzie w rękach dobrej zmiany?
Chyba nie jest to komfortowe uczucie brać od nich wypłatę? Czy wychodzisz z założenia że pieniądze nie śmierdzą?smiech2

Pozdrowiłeś figlarza? Jak tam stowarzyszenie bezpartyjnych wolnościowców ( i brat banana) ? Teraz jak macie fuzję z podkarpackimi dewiantami to będziecie na naszym rynku hegemonem?umiech

Swoją drogą zazdroszczę ci ,czerpać z tyłu różnych źródeł , niejedna ulicznica by się nie powstydziła ...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 17:42  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
Tak interesujesz się podwyżkami w Łodzi a nawet nie zająknąłeś się w temacie podwyżek w Stalowej Woli? Co za hipokryta umiech Dzban to dzban umiech

Przelewy przychodzą z Petersburga?


przelewy to gładko idą do Deutsche Bank, burki z SN warują nad praworządnością dojenia przez rezydenturę :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 06:50  
Cytuj
CYTAT
Jak co miesiąc! Ale Wania z Petersburga mówi że ten Hans z Bochum co płaci tobie nie dostanie już od niego ani grosza...umiech
Chyba się pokłócili ? uśmiech

Andrzejku nawet więcej niż się zająknąłem. Zdążyłem je skrytykować. Przy czym myślałem że to tylko zamordyści z PiS podnoszą , a tu się okazuje że wszyscy tak robią.

A ten bank w którym pracujesz ( i z którego dzwonisz z fajnymi ofertami kredytowymi) to przypadkiem nie jest w rękach PZU a co za tym idzie w rękach dobrej zmiany?
Chyba nie jest to komfortowe uczucie brać od nich wypłatę? Czy wychodzisz z założenia że pieniądze nie śmierdzą?smiech2

Pozdrowiłeś figlarza? Jak tam stowarzyszenie bezpartyjnych wolnościowców ( i brat banana) ? Teraz jak macie fuzję z podkarpackimi dewiantami to będziecie na naszym rynku hegemonem?umiech

Swoją drogą zazdroszczę ci ,czerpać z tyłu różnych źródeł , niejedna ulicznica by się nie powstydziła ...umiech


Bardzo dużo słów zupełnie nie w temacie umiech. Plotki, ploteczki głównie to wytwór własnej chorej wyobraźni umiech

Tak skrytykowałeś umiechumiechumiechumiech Dziwne, że sam o niej nie napisałeś tropicielu złych działań umiech

Bank, moja praca, co to ma wspólnego z tematem? Dlaczego tak bardzo interesujesz się moją osobą? Tak bardzo dużo poświęcasz czasu na pisanie o mnie. Masz rzekomo mój nr telefonu. Dlaczego nie zdzwonisz? Strach, bohater w necie, zero w świecie?

Tęsknisz za bananem? Wiesz kim jest i znów nie masz odwagi odezwać się do niego?

cdn... zabolało? prostytutko?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 08:41  
Cytuj
Obrazek

No jak to gdzie. - W "opozycji"...good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 10:08  
Cytuj
CYTAT

Bardzo dużo słów zupełnie nie w temacie umiech. Plotki, ploteczki głównie to wytwór własnej chorej wyobraźni umiech

Tak skrytykowałeś umiechumiechumiechumiech Dziwne, że sam o niej nie napisałeś tropicielu złych działań umiech

Bank, moja praca, co to ma wspólnego z tematem? Dlaczego tak bardzo interesujesz się moją osobą? Tak bardzo dużo poświęcasz czasu na pisanie o mnie. Masz rzekomo mój nr telefonu. Dlaczego nie zdzwonisz? Strach, bohater w necie, zero w świecie?

Tęsknisz za bananem? Wiesz kim jest i znów nie masz odwagi odezwać się do niego?





Gdyby mi zależało na kontakcie z tobą czy bananem nie miałbym z tym problemu. Rzecz w tym że mi na tym nie zależy. Mam was dwóch w głębokim poważaniu. umiech
Póki co to ty do wydzwaniałeś do mnie z ofertą kredytową na 5 % RRSO. smiech2. Mało brakło a bym parsknięł śmiechem...


Dziwne jest tylko to że jako rzekomy bezpartyjny wolnościowiec zbierasz tylko szumy z jednej strony. umiech Pewnie koalicjant ( podkarpackie dewianty) pilnują. Czytając twoje posty nabrałem mylnego przekonania że tylko pisiorstwo podnosi daniny.

Nie wiem czy to tęsknota , w każdym razie pozdrów tego gagatka. Był , jaki był , ale zianie z figlarza było the best of...smiech2
Zawdzięczam tej mendzie swoje ostrzeżenia , ale było warto!

To jak to jest z tą wypłatą od dojnej zmiany? Trochę niekomfortowo czy masz do tego olewające podejście?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 10:15  
Cytuj
Są przeróbki TVP - czas na przeróbki tvn...

Gdyby w Polsce były takie zamieszki....

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

No jak to gdzie. - W "opozycji"...good


Bardzo trafny komentarz. Bo oto stoimy przed postawieniem fundamentalnego pytania:

dlaczego towarzysze piętnują towarzysza?



Za to kim był, czy za dobry przykład skruchy i żalu za błędy?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 18:27  
Cytuj
CYTAT

Gdyby mi zależało na kontakcie z tobą czy bananem nie miałbym z tym problemu. Rzecz w tym że mi na tym nie zależy. Mam was dwóch w głębokim poważaniu. umiech
Póki co to ty do wydzwaniałeś do mnie z ofertą kredytową na 5 % RRSO. smiech2. Mało brakło a bym parsknięł śmiechem...


Dziwne jest tylko to że jako rzekomy bezpartyjny wolnościowiec zbierasz tylko szumy z jednej strony. umiech Pewnie koalicjant ( podkarpackie dewianty) pilnują. Czytając twoje posty nabrałem mylnego przekonania że tylko pisiorstwo podnosi daniny.

Nie wiem czy to tęsknota , w każdym razie pozdrów tego gagatka. Był , jaki był , ale zianie z figlarza było the best of...smiech2
Zawdzięczam tej mendzie swoje ostrzeżenia , ale było warto!

To jak to jest z tą wypłatą od dojnej zmiany? Trochę niekomfortowo czy masz do tego olewające podejście?umiech



To po co tyle czasu poświęcasz mojej osobie?

A co do wypłaty, to coś ci się pomieszało umiech Dojna zmiana mi ma płacić? A za co ja to twoi idole?

Obrazek

Nowy podatek?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 19:28  
Cytuj
Potwierdzasz news czy spekulacje zdrowotne? ORP Bodnar zapewne znowu odcumuje.

Tymczasem na linii molestowania Polaków bez zmian:
Krytyczny raport PE sporządzono po wrześniowej wizycie delegacji europosłów w ten kraj. Raport został przedstawiony i zaakceptowany dziś na posiedzeniu komisji swobód obywatelskich przez jej przewodniczącego.


Obrazek


Raport spotkał się ze spontanicznym uznaniem Europejczyka zgłaszającego głód uczciwości,,, na emigracji.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 06:22  
Cytuj
Nowy podatek, świetna sprawa umiech Prostytutki pękają z zachwytu umiech

A tymczasem umiech

Obrazek

I trochę czarnego humoru umiech

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 08:25  
Cytuj
No właśnie... co się stało z ostoją komunistycznej zepsutej śmietanki?

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 11:18  
Cytuj
Komuniści socjaliści. PiS socjaliści.
Komuniści chcieli by wszyscy mieli po równo. PiS woli pieniążki dla władzy + społeczeństwo na zasiłkach.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 14:20  
Cytuj
Mamy szczyt klimatyczny - z dużymi naciskami na likwidację górnictwa, energetyki opartej na węglu, hutnictwa opartego na węglu...

Gdyby to się działo za rządów PO-PSL, zapewne posłusznie zlikwidowalibyśmy wszystkie kopalnie (lub oddali w niemieckie - bardziej "odpowiedzialne" ręce). Kupilibyśmy od Francuzów przestarzałą technologię jądrową, uzależnili od ich dostaw uranu, od Niemców kupilibyśmy technologie elektrowni wiatrowych....

Zrujnowalibyśmy własny przemysł i gospodarkę i przez najbliższe 100 lat spłacalibyśmy z wielką wdzięcznością zakupione technologie, podczas gdy inne kraje dalej jechałyby na węglu...łącznie z Francją i Niemcami...(mało kto pamięta, że Niemcy zamykają elektrownie jądrowe i na rzecz węglowych i wiatrowych...)

No.. ale wtedy bylibyśmy tylko kolejnym landem niemieckim a wschód oczywiście wziąłby sobie putin, lub jego następca...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 14:44  
Cytuj
Podobną logiką i narracją kierowała się Korea Północna. Nic z tego dobrego nie wyszło.

Dostęp do energii (paliwo i prąd) jest podstawą funkcjonowania gospodarki.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 17:12  
Cytuj
Podatek za CO2 służy pozyskiwaniu środków na rozwój nowych technologii pozyskiwania energii z surowców innych niż węgiel, istniejąca energetyka węglowa płaci za badania.

Na końcu tej dojnej drogi zapłacimy za licencje i nowe technologie opracowane na Zachodzie czy będziemy mieli zniżkę za własny wkład kapitałowy nie wiem Wcale nie taki mały bo kraj średniej wielkości z dużą ilością energochłonnych obozów pracy. Chyba nie będziemy dotować obozów, to tak jakby płacić dwa razy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 17:44  
Cytuj
W ramach walki o lepszy klimat pisowskie mózgi opatentują wiatraki zasilane węglem umiech

Prostytutki w euforii, podnieta sięga zenitu umiech

A to i podatek nowy trzeba będzie wprowadzić taki sukces trzeba godnie uczcić. umiech

I znów euforia wśród prostytutek umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 18:11  
Cytuj
Szymonik/Szlęzak wypowiadał się o dotowaniu obozów z danin, euforia Andrzejku?
Daj spokój już tej Gersdorf wszyscy wiedzą kto to jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 20:31  
Cytuj
Im większy grzesznik się nawróci, tym większa radość w Niebie.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 20:33  
Cytuj
Tyle, że on się nie nawrócił. Koniunktura!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 21:34  
Cytuj
To będzie zażywał sponsorowanej sauny w Towarzystwie. Zazdrościsz mu umiech
Tani węgiel pomoże przetrwać gospodarce w czasie przejściowego dojenia. Lepsze od zamykania kopalni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 05:22  
Cytuj
Obrazek

Pracują nad kolejnym, tym razem dowalą właścicielom aut z dużymi silnikami. A co niech płacą umiech Prostytucja w euforii umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Tyle, że on się nie nawrócił. Koniunktura!


A skąd ty to możesz wiedzieć? :szok:
Ze znanych mi Świętych, tylko Ojciec Pio miał dar widzenia ludzkich grzechów i sumień....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Pracują nad kolejnym, tym razem dowalą właścicielom aut z dużymi silnikami. A co niech płacą umiech Prostytucja w euforii umiech


Ten cały Macron zrobił moment karierę, nawet nasza lewicowo-liberalna pseudo-elita go pokochała. A ten niby taki wielki fachowiec w ciągu roku podniósł ceny paliw o prawie 30 %. Rzeczywiście fachowiec wysokiej klasyumiech

U nas też jest taki szpenio. Gospodarczy liberał z tytułem naukowym. Też miał bardzo ambitne plany ale jak sam byl szefem resortu finansów to jedyne co miał do zaproponowania to 34 podwyżki akcyzy na paliwa w jednym roku ( rozłożone na raty - bo był bardzo litościwy)...smiech2. Opłata paliwowa Morawieckiego to przy tym pikuś!

Jak tam Andrzejku chyba ci trochę szkoda makarona , w Śniadaniu mistrzów nie mogli się go nachwalić , co nie? Jak myślisz co zawiodło? Ktoś odciął finansowanie czy to tak spontanicznie wybuchło? Pan Pszoniak na ten przykład twierdzi że to tamtejsi pisowcy tak szumią.. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
i Niemcami...(mało kto pamięta, że Niemcy zamykają elektrownie jądrowe i na rzecz węglowych i wiatrowych...)



http://eko-unia.org.pl/niemcy-2030-r-60-mniej-elektrowni-weglowych/

Można tez polemizować że emitują więcej co2 niż my. No ale zwrócić trzeba uwagę że tez jest ich dwa razy więcej niż nas. No i jak jest to wyliczone. Na głowe, na kilogramy czy na powierzchnie kraju. Dodam jeszcze że Afganistan nie emituje praktycznie żadnego co2 nie oznacza ze ich gospodarka jest tak ekologiczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 662 663 664 665 666 667 668 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »