NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 658 659 660 661 662 663 664 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 07:07  
Cytuj
Edzio trzeba było przyjść umiech A kłamcy większego nie dostrzegasz bo twój blask zajebistości wszystko ci przysłania.

A tak na marginesie, bez tych wycieczek personalnych masz coś więcej do powiedzenia?
Podwyżki fajne. Cieszysz się, że dzięki dobrej zianie będziesz płacił więcej. Żałujesz tylko, że Ziobro nie wstawił swojego człowieka do SN umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 07:07  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
Co do sądów. Tylko idiota lub prostytutka partyjna jeszcze wierzy, że to co PiS robi z sądami to reforma. Chodziło o zmiany kadrowe. Powołanie swoich na każdym szczeblu. Teraz będzie wymówka, że chcieli reformy ale UE im zabroniła umiech Dzbany rożnej maści i prostytutki zaraz zaczną narrację umiech



Masz rację Andrzejku. Dostałem właśnie instrukcję żeby to tak przedstawiać jak piszesz. Że oni chcieli ,ale im Unia nie pozwoliła.
Aleś ich wyczuł....uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
Edzio trzeba było przyjść umiech A kłamcy większego nie dostrzegasz bo twój blask zajebistości wszystko ci przysłania.

A tak na marginesie, bez tych wycieczek personalnych masz coś więcej do powiedzenia?
Podwyżki fajne. Cieszysz się, że dzięki dobrej zianie będziesz płacił więcej. Żałujesz tylko, że Ziobro nie wstawił swojego człowieka do SN umiech



Dzięki Andrzejku ale już ci pisałem że nie umawiam się z chłopakami.umiech

Nigdy nie byłem fanem Ziobry . Obejrzałem kiedyś "Doktora Żywago" z Omarem Sharifem . Ziobro zawsze mi przypominał tego bolszewika co jeździł pociągiem i walczył z kontrrewolucją. umiech
Minister Sprawiedliwości nie powinien ręcznie sterować sądami i prokuraturą. Po Ziobrze mógłby wrócić Ćwiąkalski albo jeszcze gorszy.umiech

Obrazek

No i weź wygraj z Bolkiem...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 07:52  
Cytuj
Na przykład Kwiatkowski.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 09:34  
Cytuj
I teraz pytanie jak sędzina konstytutka zachowa obiektywizm rozpatrując sprawę w której powodem jest człowiek , który jest modus operandi wszelkich zmian w sądownictwie?umiech

Albo jak sędziowie konstytutki potraktowali kodomitów blokujących legalne zgromadzenia? Czy to była ta legendarna niezależność sędziowska? Legendarna bo sędziowie od upadku komuny do niej dążą w trudzie i znoju, tyle że jeszcze daleka droga przed nimi...uśmiech

Gdybym był złośliwy napisałbym że są w tym samym miejscu co u progu transformacji ustrojowej ( środowisko się samo oczyści).umiech

Madras a ty jesteś w bojówce seniorów - podkarpackich dewiantów?umiech
Ile tam średnia wieku wynosi? Już nie ma akcji "zabierz babci dowód"?
Z drugiej strony fajnie że na emeryturze ( i tych resortowych i tych z ZUS) ludzie potrafią walczyć o swoje przekonania...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 09:36  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 09:57  
Cytuj
A co Andrzejku sądzisz o propozycji Kukiz 15 w sprawie tzw sędziów pokoju?
Myślisz że środowisko i sędziów z dobrej zmiany i tych z gorszego sortu to poprze? Myślisz taki dajmy na to sędzia Żurek pozwoli żeby mu ktoś chleb powszedni podbierał?umiech

Andrzejku dziwi ( chociaż już coraz mniej ) twoja reakcja. W TVN i innych Onetach nie ma dnia bez pier.lenia o tym jak PiS chce nas wyprowadzić z UE. Tymczasem po wyroku TSUE pisiory grzecznie siedli na dupkach i wesoło merdają ogonkiem, czy to nie kłóci się z tą narracją TVN?umiech
Dla mnie jest to upokarzające że jakikolwiek organ międzynarodowy rości sobie prawo recenzji jakiegolwiek aktu prawnego stanowionego przez nasz kraj. Ta ustawa była bublem ale weszła w życie i nikomu nic do tego. Jakim prawem KE może nam dyktować co nam wolno , a co nie? Trzeba mieć chyba syndrom niewolnika żeby się temu spokojnie przyglądać. Albo trzeba być bezpartyjnym wolnosciowcem ze sztabu PO...smiech2

Jak Andrzejku dniówka leci? Już pierwsze kredyty udzielone?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 10:07  
Cytuj
tvn zaszalał...

"W związku z wyemitowaniem 22 listopada br. w stacji telewizyjnej TVN24 materiału, w trakcie którego, w wyniku zbliżenia obrazu kamery na dowód osobisty, ujawnione zostały dane osobowe (w tym numer PESEL i nr dowodu osobistego) Pana Jarosława Kaczyńskiego, prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych wskazuje, że praktyka taka jest niewłaściwa z punktu widzenia ochrony dóbr osobistych osób, które znalazły się lub mogą się znaleźć w podobnej sytuacji"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
A co Andrzejku sądzisz o propozycji Kukiz 15 w sprawie tzw sędziów pokoju?
Myślisz że środowisko i sędziów z dobrej zmiany i tych z gorszego sortu to poprze? Myślisz taki dajmy na to sędzia Żurek pozwoli żeby mu ktoś chleb powszedni podbierał?umiech

Andrzejku dziwi ( chociaż już coraz mniej ) twoja reakcja. W TVN i innych Onetach nie ma dnia bez pier.lenia o tym jak PiS chce nas wyprowadzić z UE. Tymczasem po wyroku TSUE pisiory grzecznie siedli na dupkach i wesoło merdają ogonkiem, czy to nie kłóci się z tą narracją TVN?umiech
Dla mnie jest to upokarzające że jakikolwiek organ międzynarodowy rości sobie prawo recenzji jakiegolwiek aktu prawnego stanowionego przez nasz kraj. Ta ustawa była bublem ale weszła w życie i nikomu nic do tego. Jakim prawem KE może nam dyktować co nam wolno , a co nie? Trzeba mieć chyba syndrom niewolnika żeby się temu spokojnie przyglądać. Albo trzeba być bezpartyjnym wolnosciowcem ze sztabu PO...smiech2

Jak Andrzejku dniówka leci? Już pierwsze kredyty udzielone?umiech


Pomysł K,15 mi się podoba. Zdanie Żurka mnie nie interesuje.
Narracja TVN mnie również nie interesuje. Masz chyba jakąś obsesję.

Co do recenzowania organów międzynarodowych umiech Jak jesteśmy w tych strukturach to musimy respektować takie zasady umiech Zawsze można wystąpić z tych struktur umiech

Najlepiej to niech partyjniacy wprowadzają swoje widzimisię na jakiejś wyspie daleko od Polski umiech

Masz jakąś obsesję na moim punkcie?
Pisałeś że faceci cie nie interesują. To taka sama prawda jak to że jesteś pracodawcą umiech Nieumiejącym wyliczyć kosztów pracownika które ponosi przedsiębiorca umiech

Miriam, wiadomość dnia umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 10:55  
Cytuj
Chyba słabo dzisiaj z kredycikiem , bo wyczuwam focha Andrzejku...umiech
Nic się martw Andrzejku , jutro będzie lepiej.
A jak nie jutro to powrocie Rudego do Polski . Razem z nim wróci światowy kryzys i wszyscy bezpartyjni wolnościowcy będą zadowoleni.uśmiech

Właśnie dlatego ja jestem wolnościowcem , a ty farbowanym lisem , bo jestem przeciwny akcesji Polski w UE. Jaki wolnościowiec chce żeby mu urzędas/niezależny sędzia z Brukseli wybierał co mu wolno?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
Chyba słabo dzisiaj z kredycikiem , bo wyczuwam focha Andrzejku...umiech
Nic się martw Andrzejku , jutro będzie lepiej.
A jak nie jutro to powrocie Rudego do Polski . Razem z nim wróci światowy kryzys i wszyscy bezpartyjni wolnościowcy będą zadowoleni.uśmiech

Właśnie dlatego ja jestem wolnościowcem , a ty farbowanym lisem , bo jestem przeciwny akcesji Polski w UE. Jaki wolnościowiec chce żeby mu urzędas/niezależny sędzia z Brukseli wybierał co mu wolno?umiech



Czyli nic. Samo pitolenie bez sensu. Wiesz co czuje, wiesz co myślę umiech

Reasumując umiech Ja jestem farbowanym lisem bo ty nie chcesz by Polska była w UE umiech

Logika rodem z dzbana nosacza umiech

Chociaż Miriam zapewne przyzna ci rację umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 11:23  
Cytuj
Dobrze Andrzejku jak następnym razem zadzwonisz z ofertą kredytową to ci to wszystko wypomnę....umiech

Jak pogoda w Nisku , taka sama jak w Stalówce?uśmiech

Wolnosciowiec który jest za obecnością Polski w UE to dupa nie wolnosciowiec. Czego nie rozumiesz w tym stwierdzeniu?
Jakim prawem wolnemu człowiekowi w odległej Brukseli ktoś ma stanowić co mu wolno? Przecież to zaprzeczenie idei wolnosciowej.
To co ty prezentujesz to taki socjalliberlizm połączony z euroentuzjazmem. Podobne dyrdymałki jak ty wygadywał Kwaśniewski czy Palikot ( też niby wielki liberał).umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 11:31  
Cytuj
Jakie to hasełka promowała Gasiuk - Pihowicz?

Ateistka - Euroentuzjastka - Polonistka?

No. A potem szybciutko dzieci chrzciła.

To jest chyba kwintesencja tych "wolnościowców":
- obłuda i zakłamanie
- bezideowość
- walka z wartościami chrześcijańskimi
- promowanie lewackich zboczeń
- walka z przejawami patriotyzmu

potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Dobrze Andrzejku jak następnym razem zadzwonisz z ofertą kredytową to ci to wszystko wypomnę....umiech

Jak pogoda w Nisku , taka sama jak w Stalówce?uśmiech

Wolnosciowiec który jest za obecnością Polski w UE to dupa nie wolnosciowiec. Czego nie rozumiesz w tym stwierdzeniu?
Jakim prawem wolnemu człowiekowi w odległej Brukseli ktoś ma stanowić co mu wolno? Przecież to zaprzeczenie idei wolnosciowej.
To co ty prezentujesz to taki socjalliberlizm połączony z euroentuzjazmem. Podobne dyrdymałki jak ty wygadywał Kwaśniewski czy Palikot ( też niby wielki liberał).umiech



Masz jakąś obsesję, poważnie idź do lekarza umiech

A jakim prawem? Demokracja, prawo większości. Tak samo jako wolnościowiec możesz nie zgadzać się by jakaś zbieranina posłów narzucała ci obowiązki i kazała, np. jeździć w mieście 50 km/h
Mylisz wolność z anarchią. Nie dziwi mnie taki brak pojęcia, tak ogólnie brak pojęcia o czym piszesz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 13:54  
Cytuj
CYTAT



Masz jakąś obsesję, poważnie idź do lekarza umiech

A jakim prawem? Demokracja, prawo większości. Tak samo jako wolnościowiec możesz nie zgadzać się by jakaś zbieranina posłów narzucała ci obowiązki i kazała, np. jeździć w mieście 50 km/h
Mylisz wolność z anarchią. Nie dziwi mnie taki brak pojęcia, tak ogólnie brak pojęcia o czym piszesz umiech



Może pójdę bo twoje ściemy odnośnie pracy wywołują u mnie niekontrolowane wybuchy śmiechu . Rodzina zaczyna patrzyć na mnie jak na wariata...smiech2
A brewka u ciebie pewnie nawet nie drgnie?umiech

Andrzejku dzięki za uświadomienie różnicy między anarchią a wolnościowoscią. Cały czas żyłem w błogiej nieświadomości i dopiero twój analityczny bankowy rozum mnie oświecił. umiech


Jeżeli grupa posłów wprowadzi durne prawo mogę po zakończeniu ich kadencji wysłać na emeryturę. Napisz proszę jak mogę odwołać szefa KE albo przewodniczącego TSUE w demokratyczny sposób?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 14:48  
Cytuj
Tak samo jak Premiera RP umiech Demokracja umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 15:25  
Cytuj
No chyba jednak nie Andrzejku. Głosując na partię głosujesz na premiera. Powiedzmy że w następnych wyborach zagłosujesz razem z podkarpackimi dewiantami na obrońców praworządności - Koalicję Obywatelską. Jeżeli KO wygra wybory premierem będzie Schetyna ( oczywiście pod warunkiem zdobycia większości parlamentarnej). To jasne. Ale jak wybrać/usunąć szefa KE? Albo przewodniczącego TSUE?
No jak?smiech2


Nie wiem jak jesteś zorientowany z ustroju organów UE , ale z demokracją nie ma to wiele wspólnego.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 16:37  
Cytuj
Stanowiska mianowane przydzielane są według klucza "państwowego". Podobno kapitał nie ma narodowości i praworządność orientacji światopoglądowej a tu taki folksdojcz Tusek udowodnił że naturalizowane obywatelstwo też się liczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli grupa posłów wprowadzi durne prawo mogę po zakończeniu ich kadencji wysłać na emeryturę. Napisz proszę jak mogę odwołać szefa KE albo przewodniczącego TSUE w demokratyczny sposób?smiech2


Edo może lepiej poczytaj a nie pleć głupot, szefa KE wybierają przywódcy państw (a konkretnie jaka frakcja ma większość) na kadencję, przewodniczącego TSUE podobnie jak w Polsce przewodniczącego SN umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 18:09  
Cytuj
Edzio wie najlepiej. Nie ma co tłumaczyć umiech

Ciekawe, że żadna prostytutka i beton partyjny nie pochwalił się na forum sukcesem w głosowaniu za pozostawieniem VAT na dotychczasowym poziomie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT


Edo może lepiej poczytaj a nie pleć głupot, szefa KE wybierają przywódcy państw (a konkretnie jaka frakcja ma większość) na kadencję, przewodniczącego TSUE podobnie jak w Polsce przewodniczącego SN umiech


Naprawdę? A jak odbywa się ten wybór szefa KE? I tak głos przywódcy Polski = 1 głos , i np głos Niemiec = 1 głos? Tak to bobku wygląda?uśmiech
Bobku w teorii jest tak jak piszesz a w praktyce o nominacji szefa KE decyduje porozumienie dwóch krajów. Francji i Niemiec , nie jest to żadną tajemnicą - pozostałe kraje dostają to do wiadomości. Czy nie mam racji bobku?

A w TSUE jak rozumiem każdy kraj wprowadza swojego sędziego , i oni potem między sobą demokratycznie podejmują decyzje , tak bobku?uśmiech
A jaki jako obywatel RP , członka UE , mam wpływ na wybór przewodniczącego TSUE? Ma to coś wspólnego z demokracją bobku?smiech2

A słyszałeś że ostatnio kadrowy polityk CDU został sędzią ichniejszego Trybunału Konstytucyjnego? A za dwa lata ma być nawet Prezesem , im wolno sterować sądownictwem bo są na wyższym etapie rozwoju?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Edzio wie najlepiej. Nie ma co tłumaczyć umiech

Ciekawe, że żadna prostytutka i beton partyjny nie pochwalił się na forum sukcesem w głosowaniu za pozostawieniem VAT na dotychczasowym poziomie.



Szkoda Andrzejku że ty nie tłumaczyłeś tych zawiłości. Może wynika to z faktu że twoim konikiem jest ekonomia a nie prawo....umiech
Mimo wszystko szkoda , myślałem że wiesz o co chodzi z tymi bardzo demokratycznymi unijnymi instytucjami. W końcu sama UE jest bardzo demokratyczna i wszyscy bezpartyjni wolnościowcy ją kochają. uśmiech

Nie kłopocz się Andrzejku. Po następnych wyborach , kiedy pełną pulę zgarnie Koalicja Obywatelska , na pewno powrócą do tego pomysłu. Obniżą nam wszystkim podatki i zaprowadzą dobrobyt i lato które nie ma końca.umiech
Dokończą to co robili przez osiem lat i wszystkim nam nieba uchylą.smiech2

Jak tam dzisiaj poszło w pracy? Dużo kredytów przepchnąłeś?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
Naprawdę? A jak odbywa się ten wybór szefa KE? I tak głos przywódcy Polski = 1 głos , i np głos Niemiec = 1 głos? Tak to bobku wygląda?uśmiech
Bobku w teorii jest tak jak piszesz a w praktyce o nominacji szefa KE decyduje porozumienie dwóch krajów. Francji i Niemiec , nie jest to żadną tajemnicą - pozostałe kraje dostają to do wiadomości. Czy nie mam racji bobku?

Żaden kraj nie może mieć więcej niż (chyba) 90 posłów, a wszystkich jest ponad 700 smiech2

CYTAT
A w TSUE jak rozumiem każdy kraj wprowadza swojego sędziego , i oni potem między sobą demokratycznie podejmują decyzje , tak bobku?uśmiech
A jaki jako obywatel RP , członka UE , mam wpływ na wybór przewodniczącego TSUE? Ma to coś wspólnego z demokracją bobku?smiech2

Przez wybory w swoim kraju umiech
Tak bo sędziowie to osobna kasta zwłaszcza że czuwa nad przestrzeganiem prawa, i muszą być niezależni od polityków a ta niezależność jest w ten sposób wyrażona.
CYTAT
A słyszałeś że ostatnio kadrowy polityk CDU został sędzią ichniejszego Trybunału Konstytucyjnego? A za dwa lata ma być nawet Prezesem , im wolno sterować sądownictwem bo są na wyższym etapie rozwoju?umiech

Nie znam się na niemieckim prawie, ale na pewno niezależność sędziów jest zachowana, to jest podstawa prawodawstwa umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 21:06  
Cytuj
Zdaniem z drugiego akapitu zaprzeczyłeś zdaniu z trzeciego bobku. umiech

Skoro jest niezależność sędziowska w UE to jakim prawem aktywny polityk CDU został sędzią ichniejszego Trybunału Konstytucyjnego?
Jakim prawem parlamenty bądź ministrowie sprawiedliwości większości państw członkowskich nominują sędziów?umiech
Jaki jako obywatel mam wpływ na władzę sadowniczą skoro oni chcą być niezależni. Z wyjątkiem wypłaty, z tej formy zależności nie chcą zrezygnować...uśmiech

A kilka postów wyżej napisałeś że to przywódcy państw członkowskich wybierają szefa KE , podtrzymujesz to? Że spotyka się 28 przywódców i tak sobie demokratycznie decydują ten czy ten?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 23:09  
Cytuj
Nie wiem jak działa system sądowniczy w Niemczech, i nie zamierzam szukać ani tracić na to czasu. Natomiast Twoje argumenty działają na zasadzie "a u was biją murzynów".
Ale jeżeli jest tak jak piszesz to nie widzę problemu aby cały system sądowniczy Niemiec przekopiować do Polski smiech2
Chcesz na siłę udowodnić, że wszyscy są przeciw Polsce.
W Polsce większy bałagan jest przez złe prawo, a to domena władzy ustawodawczej, czyli polityków umiech

Wyobrażasz sobie kolejne wybory powszechne na sędziów TSUE co

Przywódcy państw nominują szefa KE, a Parlament zatwierdza smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 658 659 660 661 662 663 664 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »