NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 654 655 656 657 658 659 660 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 10:09  
Cytuj
Czekam spokojnie co z tego wyniknie.
- Po pierwsze bardzo dziwny moment z tą aferą. Gdyby to było przed wyborami samorządowymi - skojarzenia byłyby jednoznaczne. Ale teraz? Nie mógł Czarnecki zaczekać do kolejnych wyborów? Ano nie - palił mu się grunt pod nogami. Zapewne próbował ratować swój majątek i tyłek szantażem ale nic z tego nie wyszło. Dłużej już nie mógł czekać, a te nagrania były najwyraźniej jego jedynym asem.

- Ja poczekam i popatrzę jak PiS poradzi sobie z tą sytuacją i czy uczciwie się z tego rozliczy.

Nie ma partii kryształowych. Zawsze znajdą się chciwe mendy o lepkich rękach.

W PO standardy są takie, że osoby umoczone dalej pełnią swoje funkcje, bo moim zdaniem jest to towarzystwo ludzi, którzy mają na siebie nawzajem kryminalne haki.

Zobaczymy czy Kaczyński dopilnuje właściwego rozliczenia tej afery.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 10:09  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
Jesteś zwykłym debilem ( jak Andrzejek czy krugej )


Halo moderator. Jak to się ma do regulaminu forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 11:53  
Cytuj
Tak samo jak "gnida" itp.potluczony
krzysiu jakoś nie został ukarany, a obrażał z premedytacją.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jesteś zwykłym debilem ( jak Andrzejek czy krugej )


Halo moderator. Jak to się ma do regulaminu forum?


Zadzwoń do mamy od razu...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 12:31  
Cytuj
Edo - może trafiłeś w sedno....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
bolek daje czadu

Obrazek


i jowialnego jadu szczęściarza w totolotka cool Miał lepsze dochody za poprzedniej ekipy.

Trump nie odda Europy Niemcom, Ruskim i Chińczykom. Gdyby to zrobił, USA przestaje być hegemonem.

https://www.youtube.com/watch?v=O1WC2Sl2jgg

Ta animacja jest zrobiona w taki sposób ze możemy obserwować relatywne zmiany GDP państw G20. Nagle Chiny tworzą ekonomie porównywalną do wszystkich pozostałych razem wziętych bez USA, Japonii i Niemiec. Jednocześnie wszyscy w G20 się stabilnie liniowo rozwijają. Tania siła robocza potrafiła osiągnąć cud gospodarczy w Chinach. Szkoda że nie w Polsce przez 30 lat,,, gdzie poszły te frukta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 16:58  
Cytuj
Oj Lechu.. i po co ci to było..?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Prezes Kaczyński usuwając Beatę Szydło i mianując Morawieckiego Prezesem Rady Ministrów popełnił jeden z większych błędów w swojej politycznej karierze. Zupełnie nie pojmuję po co to było zrobione.


Edo, jeśli chodzi o Szydło - jej koleżanka za zlozyla firmę reklamową aby dostać kontrakt na kampanię przeciwko sądownictwu. Kampanię sfinansowaną z naszych podatków. Czy to moralne?
Może te pieniądze się jej po prostu należały?

Przysługa za przysługę. Ręka rękę myje.

Wierzy ktoś jeszcze w dobrą zmianę?

Reformę tego państwa powinno się zacząć od zmiany systemu finansowania i kontroli finansowej. Transparentność, racjonalność, nadzór, kontrola i odpowiedzialność.

Dobra zmiana polega na tym że kradnie kto inny?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 18:58  
Cytuj
To co piszesz nie znajduje pokrycia w faktach. Za PO złodziejstwo było kilka razy większe. Odkąd PiS przejął stery w SSP skończyły się szemrane umowy konsultingowe i teraz te spółki zarabiają krocie. Tym samym nie tylko zmienił się złodziej - ten nowy ma znaczenie skromniejszy apetyt regeresie. umiech
PiS jest w tym momencie jedyną alternatywą dla rozkradzenia resztek dobytku narodowego ( ewentualne rządy PO-PSL). Zaraz by sprzedali Lasy Państwowe i kto wie co jeszcze.


Jeżeli chodzi ci o panią Plakwicz to chyba kiepsko się znały z premier Szydło bo ta złożyła na nią doniesienie do CBA...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:11  
Cytuj
Edo klaszczesz "mniejszym" złodziejom.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:25  
Cytuj
Nie koniecznie mniejszym, rządzą krótko więc ...
Niedawno Polsat miał problemy z podatkami, jakoś sprawa przycichła a PIS w tej stacji jest łaskawie traktowany smiech2 a i na forach nie można się dopatrzyć nazw polszmat smiech2 tylko patrzeć jak będzie narodową stacją umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:29  
Cytuj
Uwierz mi że gdy tylko pojawi się realna siła mogąca zaprowadzać w tym kraju porządek i dobrobyt , wrzucam na nich swój szton.
Póki co nie będę się rozdrabniał bo zagłosuję na Ruch Narodowy/Kukiza/Korwina i zaraz się okaże że platfusy znowu wygrają.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Nie koniecznie mniejszym, rządzą krótko więc ...
Niedawno Polsat miał problemy z podatkami, jakoś sprawa przycichła a PIS w tej stacji jest łaskawie traktowany smiech2 a i na forach nie można się dopatrzyć nazw polszmat smiech2 tylko patrzeć jak będzie narodową stacją umiech


No rzeczywiście Polsat ostatnio jakby taki bardziej obiektywny. W sumie w tym momencie Wydarzenia Polsatu to jedyny serwis informacyjny w tym kraju który można oglądać bez obrzydzenia. Fakty TVN i Wiadomości TVP nie dają takiej rękojmi.
Być może chodzi bo podatki , być może o koncesję , w każdym razie Solorz zmienił nutę. umiech
Chłopaki z wojskówki zawsze byli elastyczni...uśmiech

Bobku przekonasz się sam ( oby nie) że jak tylko PO wygra wybory 2019 zaraz wybuchnie światowy kryzys . Więc lepiej dla nas wszystkich żeby do tego nie doszło.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:44  
Cytuj
Madras i jak dzwoniłeś do mamy na skargę? umiech

A ty kapiszon ustaliłeś stawkę?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
Madras i jak dzwoniłeś do mamy na skargę? umiech

A ty kapiszon ustaliłeś stawkę?uśmiech


Zamknij japę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na taśmach z Sowy jest też propozycja łapówki pewnego prezesa banku dla polityka. Później ten prezes zostaje Premierem. Po ujawnieniu taśm, dymisji nie ma umiech Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pisowska brać się cieszy umiech



Jasne Andrzejku. To jest dzisiejszy przekaz bezpartyjnych wolnościowców/sztabu PO?umiech

A rozumiesz różnicę między tym co chlapie prezes prywatnego banku , a tym co wygadują urzędnicy publiczni ( utrzymywani z naszych podatków): szef banku centralnego Prezes NBP- Belka, szef MSWiA - Sienkiewicz , szef kontroli skarbowej- Parafianowicz itp. ?
Co takiego konkretnie powiedział Morawiecki? Weź mnie oświeć.. umiech

I żeby nie było , nie jestem zwolennikiem Morawieckiego. Człowiek który przez kilkanaście lat był prezesem banku dla mnie rodzi określone skojarzenia. Tak jak ty Andrzejku zajmując się lichwą jesteś już na konkretnej pozycji , obecny premier również. smiech2
Jest zwykłym banksterem i tego nic nie zmieni.
Prezes Kaczyński usuwając Beatę Szydło i mianując Morawieckiego Prezesem Rady Ministrów popełnił jeden z większych błędów w swojej politycznej karierze. Zupełnie nie pojmuję po co to było zrobione.


Edzio, nie jesteś zwolennikiem ale bronisz umiechumiechumiechumiechumiech Nie widzę różnicy. Ten facet ma taki charakter.
I znów lichwiarz. Czyli nie masz argumentów więc obrażasz umiechumiech
A ja jestem takim samym lichwiarzem jak ty pedofilem umiechumiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 20:28  
Cytuj
Edo na serio chcesz bana? Widzę, że brakuje ci jednego ostrzeżenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 21:20  
Cytuj
A nasza rada miejska na ostatnim posiedzeniu podniosła podatek od nieruchomości dla podmiotów gospodarczych.

Taki prezent na zakończenie.

Beton sie cieszy :(

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
Edo na serio chcesz bana? Widzę, że brakuje ci jednego ostrzeżenia.



Na serio...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Na taśmach z Sowy jest też propozycja łapówki pewnego prezesa banku dla polityka. Później ten prezes zostaje Premierem. Po ujawnieniu taśm, dymisji nie ma umiech Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pisowska brać się cieszy umiech



Jasne Andrzejku. To jest dzisiejszy przekaz bezpartyjnych wolnościowców/sztabu PO?umiech

A rozumiesz różnicę między tym co chlapie prezes prywatnego banku , a tym co wygadują urzędnicy publiczni ( utrzymywani z naszych podatków): szef banku centralnego Prezes NBP- Belka, szef MSWiA - Sienkiewicz , szef kontroli skarbowej- Parafianowicz itp. ?
Co takiego konkretnie powiedział Morawiecki? Weź mnie oświeć.. umiech

I żeby nie było , nie jestem zwolennikiem Morawieckiego. Człowiek który przez kilkanaście lat był prezesem banku dla mnie rodzi określone skojarzenia. Tak jak ty Andrzejku zajmując się lichwą jesteś już na konkretnej pozycji , obecny premier również. smiech2
Jest zwykłym banksterem i tego nic nie zmieni.
Prezes Kaczyński usuwając Beatę Szydło i mianując Morawieckiego Prezesem Rady Ministrów popełnił jeden z większych błędów w swojej politycznej karierze. Zupełnie nie pojmuję po co to było zrobione.


Edzio, nie jesteś zwolennikiem ale bronisz umiechumiechumiechumiechumiech Nie widzę różnicy. Ten facet ma taki charakter.
I znów lichwiarz. Czyli nie masz argumentów więc obrażasz umiechumiech
A ja jestem takim samym lichwiarzem jak ty pedofilem umiechumiechumiechumiech


Andrzejku taki ze mnie pedofil jak z ciebie bezpartyjny wolnościowiec....umiech

Ty znowuż czepiłeś się i Morawieckiego i PiS , i za TVN-em powtarzasz rzeczy prawdziwe ( niezwykle rzadko) i nieprawdziwe ( zazwyczaj). Taki jesteś obiektywny.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 06:08  
Cytuj
Nikt nie jest obiektywny. Różnica taka że ty zawsze bronisz PiS a ja nikogo nie bronię. Pokazuję patologię PiS więc uznajesz mnie za zwolennika PO. Uważasz, że nie ma innej opcji. To ewidentny brak myślenia. Myślisz jak beton czyli Mirek, typowy wyborca PiS umiech

I powtarzam, jestem takim samym lichwiarzem jak ty pedofilem.

Cieszysz się z podwyżki podatku umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
A nasza rada miejska na ostatnim posiedzeniu podniosła podatek od nieruchomości dla podmiotów gospodarczych.

Taki prezent na zakończenie.


Poważnie?

I żadnej informacji na naszym portalu? Tylko o podziękowaniach dla radnych? scianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 08:47  
Cytuj
SM to portal dezinformacyjny podobnie jak tv publiczna i TVN. Nie spodziewał bym się ani obiektywności ani rzetelności.
SM maluje trawę na zielono.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A nasza rada miejska na ostatnim posiedzeniu podniosła podatek od nieruchomości dla podmiotów gospodarczych.

Taki prezent na zakończenie.


Poważnie?

I żadnej informacji na naszym portalu? Tylko o podziękowaniach dla radnych? scianascianasciana


Nie płacą im za takie info. umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
Nikt nie jest obiektywny. Różnica taka że ty zawsze bronisz PiS a ja nikogo nie bronię. Pokazuję patologię PiS więc uznajesz mnie za zwolennika PO. Uważasz, że nie ma innej opcji. To ewidentny brak myślenia. Myślisz jak beton czyli Mirek, typowy wyborca PiS umiech

I powtarzam, jestem takim samym lichwiarzem jak ty pedofilem.

Cieszysz się z podwyżki podatku umiech


Byłbym skłonny zgodzić się z tobą , ale jedna ( a nawet dwie) rzeczy cię dyskwalifikują. Po pierwsze patologiczne , w swoim rozmiarze znacznie gorsze rządy poprzedników nie wywoływały takich emocji u ciebie. Coś tam nieraz niby pokręciłeś noskiem , ale było tego za mało i za słabo , żeby uznać cię za wiarygodnego recenzenta poprzedników. A przecież nie jestem na tym forum od wczoraj i pamiętam to i owo....umiech
Po drugie jest kwestia twojej profesji. Zostało to udowodnione ponad wszelką wątpliwość że zajmujesz się udzielaniem pożyczek na 400 % RRSO. Ty wiesz że ja wiem i ja wiem że ty wiesz. Zupełnie nie rozumiem dlaczego się wypierasz rzeczy oczywistej. Zresztą tak samo jak uwielbienia dla TVN , które aż od ciebie bije ...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 654 655 656 657 658 659 660 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »