NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 646 647 648 649 650 651 652 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A PiS komuchow umiechboks


Sam Jaruzelski przed śmiercią ujawnił że głosował na Dudę i PiS, prawda krugej?smiech2

Kiszczak też ....umiech
Jaruzelski Data i miejsce pochówku: 30 maja 2014,--Duda-Kadencja prezydenta: 6 sierpnia 2015 –prawdomówny jak zawsenie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 11:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Niezmiennie PO cieszy się wielkim zaufaniem kryminalistów.ok
A PiS baranów.[Żaden przytyk]jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 14:35  
Cytuj
Dwa fenomeny na miarę XXI. w.
1. Kler... Film jak film... Kupa przekleństw i okazania takiej normalności.. Ubarwionej pod show a ludzie lgnal na niego jak muchy do gówna.. Tak tak... Sam byłem.. Bilety kupiłem tydzień wcześniej...
2. Lucek. Nic nie robi... Miasto tonie w kałużach... Ludzie wywracaja się w centrum a Rozwadow wygląda jak wygląda... PiS zlikwidowal handel w niedziele a w Rozwadowie jest w niedziele targ staroci... Fabryki jak nie było to nie ma a i tak dostał historyczne poparcie

Ogólnie to ja się cieszę... Ale jak to jest..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 07:10  
Cytuj
Urodziło się 10 tys. dzieci mniej niż przed rokiem. "Luka największa od 2,5 lat"
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/liczba-urodzen-dzieci-we-wrzesniu-2018-r-luka-urodzen-od-25-lat/3r81eb1

500+ co poszło nie tak?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 08:41  
Cytuj
A czemu porównanie jest w ciągu dwóch i pół roku? Bo gdyby zrobili np. z trzech albo czterech lat to okazałoby się że wtedy było jeszcze gorzej.umiech

Można ? Można...


To jak z notowaniami giełdowymi spółek skarbu państwa. Kiedy PiS je przejął miały notowania takie sobie ( JSW najniższe w historii na skraju bankructwa ) . W niedługim czasie większość SSP zaczęła notować najwyższe zyski w swojej historii ( np. Lotos czy Orlen). Kiedy w tym roku notowania zaczęły spadać ( normalne wahania cyklu koniunkturalnego) przeciwnicy obecnego rządu zaczęli rzucać ostrzeżenia jakie to nieszczęście się stało. Tyle tylko że nikt nie porównuje ich wartości do czasów rządów PO tylko do rekordowych notowań już za rządów PiS. smiech2 Taka logika....


Pisiewicze:

https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/pkn-orlen-mial-ponad-2-mld-zl-zysku-netto-oraz-blisko-3-mld-zl-ebitda-w-iii-kw-2018-r,akcje,227921

https://www.pb.pl/ponad-1-mld-zl-ebitda-grupy-lotos-w-iii-kwartale-943476

http://kapitalpolski.pl/jsw-osiaga-bardzo-dobre-wyniki-finansowe-oraz-sprzedazowe-i-wzmacnia-pozycje-europejskiego-lidera/

https://www.google.pl/amp/s/www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pko-bp-wyniki-2018-kredyty-hipoteczne,11,0,2414347.html%3famp=1?espv=1

Nawet spółki energetyczne , które przechodzą trudniejszy okres ( notowania giełdowe są niezbyt wysokie) osiągają zyski i to ogromne.
Jeżeli tak SSP zarządzają pisiewicze , to kogo tam wysyłała PO/PSL ? Aż strach pomyśleć...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
A czemu porównanie jest w ciągu dwóch i pół roku? Bo gdyby zrobili np. z trzech albo czterech lat to okazałoby się że wtedy było jeszcze gorzej.umiech

Można ? Można...


To jak z notowaniami giełdowymi spółek skarbu państwa. Kiedy PiS je przejął miały notowania takie sobie ( JSW najniższe w historii na skraju bankructwa ) . W niedługim czasie większość SSP zaczęła notować najwyższe zyski w swojej historii ( np. Lotos czy Orlen). Kiedy w tym roku notowania zaczęły spadać ( normalne wahania cyklu koniunkturalnego) przeciwnicy obecnego rządu zaczęli rzucać ostrzeżenia jakie to nieszczęście się stało. Tyle tylko że nikt nie porównuje ich wartości do czasów rządów PO tylko do rekordowych notowań już za rządów PiS. smiech2 Taka logika....


Pisiewicze:

https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/pkn-orlen-mial-ponad-2-mld-zl-zysku-netto-oraz-blisko-3-mld-zl-ebitda-w-iii-kw-2018-r,akcje,227921

https://www.pb.pl/ponad-1-mld-zl-ebitda-grupy-lotos-w-iii-kwartale-943476

http://kapitalpolski.pl/jsw-osiaga-bardzo-dobre-wyniki-finansowe-oraz-sprzedazowe-i-wzmacnia-pozycje-europejskiego-lidera/



https://www.google.pl/amp/s/www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pko-bp-wyniki-2018-kredyty-hipoteczne,11,0,2414347.html%3famp=1?espv=1

Nawet spółki energetyczne , które przechodzą trudniejszy okres ( notowania giełdowe są niezbyt wysokie) osiągają zyski i to ogromne.
Jeżeli tak SSP zarządzają pisiewicze , to kogo tam wysyłała PO/PSL ? Aż strach pomyśleć...smiech2





No, najlepiej niech porównają od 1918 roku umiech

Co by ten nielubiany przez ciebie PiS zrobił bez twojego wsparcia umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 09:07  
Cytuj
Andrzejku nawet nie lubiąc PiS mógłbyś zdobyć się na odrobinę obiektywizmu. Jest to jednakowoż rzecz dla ciebie nieosiągalna...umiech

Rekord ma to do siebie że jakiś czas jest niepobity. Logika twoja czy krugeja to logika albo debila , albo człowieka złej woli. Sam nie wiem co bardziej prawdopodobne.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 09:25  
Cytuj
Wracając do szarej rzeczywistości....

Szanowni działacze PiS. Nie wierzę, że "tęczowe piątki" dzieją się ze względu na jakieś luki prawne. Dlaczego tego nie zatrzymaliście?
Przehandlowaliście skrzywianie światopoglądu dzieci i młodzieży... - za co?

Jaka była cena za ten skandal?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 09:32  
Cytuj
A strajkującym związkowcom z LOT polecam głosowanie na Koalicję Obywatelską. Sprywatyzują spółkę i wtedy nowy właściciel na pewno załatwi ich postulaty. Poczują że żyją....umiech

http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/415318,tusk-nie-bedziemy-ratowac-lot-u-za-wszelka-cene.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
A strajkującym związkowcom z LOT polecam głosowanie na Koalicję Obywatelską. Sprywatyzują spółkę i wtedy nowy właściciel na pewno załatwi ich postulaty. Poczują że żyją....umiech

http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/415318,tusk-nie-bedziemy-ratowac-lot-u-za-wszelka-cene.html


A oprócz głosowania na PO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
Wracając do szarej rzeczywistości....

Szanowni działacze PiS. Nie wierzę, że "tęczowe piątki" dzieją się ze względu na jakieś luki prawne. Dlaczego tego nie zatrzymaliście?
Przehandlowaliście skrzywianie światopoglądu dzieci i młodzieży... - za co?

Jaka była cena za ten skandal?


Jaki swiatopogląd mają wszystkie dzieci?

Jak będzie wyglądał skrzywiony światopogląd dzieci? Czemu wszystkie dzieci miałyby zmienić światopogląd.

Jak się nastolatkom mówi że papierosy są złe. To jedyne co robią przy paleniu papierosów to się smieją. Nie zmieniają swiatopoglądu i nie przestają palić. Lub nie mają myśli o nie zaczynaiu palenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 09:55  
Cytuj
Edo - ja jestem ciekaw, jak to jest z pracownikami kontraktowymi w innych firmach tego typu.

Czy oni walczą o coś, co inni mają a oni nie - czy też jest odwrotnie.


Strajk ewidentnie wygląda na pielęgniarki lub niepełnosprawni bis.
Pamiętajmy też, że strajki w liniach lotniczych nie są rzadkością...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku nawet nie lubiąc PiS mógłbyś zdobyć się na odrobinę obiektywizmu. Jest to jednakowoż rzecz dla ciebie nieosiągalna...umiech

Rekord ma to do siebie że jakiś czas jest niepobity. Logika twoja czy krugeja to logika albo debila , albo człowieka złej woli. Sam nie wiem co bardziej prawdopodobne.uśmiech


Ważne, że logika gimnazjalisty jest na wyższym poziomie umiech Tak samo jak Ego umiech

Tak Edzio, pracownicy LOT'u są bezczelni umiech Jak mogą tak walczyć o swoje. To pewnie totalni umiech Logika umiech

Mirek typowy wyborca pis już ma teorię umiech Spisek goni spisek umiech Światopogląd to też spisek umiech Dlaczego wszyscy nie myślą jednakowo umiech Logika umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
Strajk ewidentnie wygląda na pielęgniarki


Że co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 11:37  
Cytuj
Podróbko - a może tak byś zacytował całe zdanie? zaklopotany

A z innej beczki - oby to była prawda:

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
Edo - ja jestem ciekaw, jak to jest z pracownikami kontraktowymi w innych firmach tego typu.

Czy oni walczą o coś, co inni mają a oni nie - czy też jest odwrotnie.


Strajk ewidentnie wygląda na pielęgniarki lub niepełnosprawni bis.
Pamiętajmy też, że strajki w liniach lotniczych nie są rzadkością...


Po trosze to wina TVP i propagandy sukcesu jaką ona uprawia. Ciężko dziwić się ludziom że jak słyszą o samych superlatywach chcą coś uszczknąć dla siebie. Tym niemniej oczekiwania płacowe ( jak najbardziej słuszne) muszą być rozłożone na lata. Nie da się wszystkim dać po dwa tysiące podwyżki.
Dopóki będą w Polsce takie dziadowskie pensje dopóty będziemy traktowani na Zachodzie jak dzieci gorszego Boga...

Ale jak widzę Arłukowicza i Kopaczową wśród strajkujących to nie wiem czy się śmiać czy płakać. To że ci szubrawcy nie mają krztyny honoru wiedziałem , ale myślałem że jest w nich chociaż elementarna cząstka zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Okazało się że zbyt wysoko ich oceniałem.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 12:28  
Cytuj
CYTAT


Ważne, że logika gimnazjalisty jest na wyższym poziomie umiech Tak samo jak Ego umiech

Tak Edzio, pracownicy LOT'u są bezczelni umiech Jak mogą tak walczyć o swoje. To pewnie totalni umiech Logika umiech



Andrzejku powtarzam po raz kolejny : chcesz robić porównania to porównaj z okresem rządów PO/PSL. Będziesz miał porównanie z liczbą urodzeń , zysków spółek skarbu państwa , dochodów z VAT , deficytu budżetowego , wydatków na służbę zdrowia , wojsko , policję czy co tylko chcesz. No dawaj co tam masz , pokaż mi gimnazjaliście jak bardzo się mylę...umiech

Andrzejku z pracownikami LOT-u jest zupełnie tak jak z policjantami czy pielęgniarkami. Należy im się jak najbardziej , tyle że muszą się uzbroić w cierpliwość. Widzisz policjanci strajkują bo obiecana na przyszły rok podwyżka ( około 300 złotych o ile dobrze pamiętam) wydaje im się za mała. Pytanie ile takich podwyżek po 300 złotych dostali przez osiem lat rządów PO PSL? umiech

Jak rozumiem umowy cywilno-prawne są w LOT bo trzeba było restrukturyzować firmę żeby ją ratować przed bankructwem. Z tego co pamiętam PO robiła to samo chociażby w TVP. I nie przypominam sobie wówczas żeby redaktor Pochanke się tym zainteresowała , zupełnie nie rozumiem dlaczego...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Podróbko - a może tak byś zacytował całe zdanie? zaklopotany

A z innej beczki - oby to była prawda:

Obrazek


Mirku podróbku faceta chodzi mi o pielęgniarki ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 12:40  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 12:46  
Cytuj
Spij spokojnie Edek. To gazeta.pl i na końcu zdania jest "?"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 14:41  
Cytuj
Jak mogę spać spokojnie kiedy pisowska mafia codziennie depcze Konstytucję?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Jak mogę spać spokojnie kiedy pisowska mafia codziennie depcze Konstytucję?uśmiech



jak nie mozesz spac to przyjdz na cementaz , robimy z Andrzejem protest bo pis chce zabrac ludziom groby
bedziemy palic znicze jak ftedy przy sadzie
Fszystkie rece na poklad i przegnamy te szarancze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 15:37  
Cytuj
CYTAT
Jak mogę spać spokojnie kiedy pisowska mafia codziennie depcze Konstytucję?uśmiech




Masz białą koszulkè i mazak czarny i czerwony i znicz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 15:43  
Cytuj
spoko koszulki jeszcze sa, tylko braklo tych duzych roamiaruw ale maja przywiesc na jutro
mazaki sa niepotzebne bo koszuli sa popisane juz
pamietajcie wszyscy na cementaz i protestowac bo pis hce nam groby zabrac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 18:43  
Cytuj
CYTAT


Mirku podróbku faceta chodzi mi o pielęgniarki ?


Podróbko - zakładam że jesteś subkontem, któregoś z "wolnościowców", którzy duszą się tutaj z braku zrozumienia i jakiegokolwiek poparcia ze strony innych forumowiczów. Sami sobie odpowiadacie, popieracie się w atakach na innych, przelogowując się jedynie.

Podszyłeś się pod art, próbując ją (lub jego) w ten sposób zdyskredytować i ośmieszyć. To żałosne.

Oznacza to, że jej (jego) aktywność na forum bardzo cię frustruje.

Wypisujesz nielogiczne i bezsensowne bzdury myśląc.... no właśnie?
Co myśląc?

Nie wiem, czy cokolwiek myślisz - bo wiele twoich komentarzy temu przeczy.

Fakt, że w tak idiotyczny sposób podszywasz się pod kogoś, oraz że twoje komentarze przeważnie nie mają żadnego sensu, przekazu czy intelektualnej głębi dla mnie jest sygnałem, że jesteś kimś na prawdę niskich lotów.

Zacytowałeś fragment zdania napisanego przeze mnie i udajesz kretyńskie zdziwienie - manipulacja, wyrywanie z kontekstu i żenująca ignorancja.zaklopotany

Ale to tylko forum.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 646 647 648 649 650 651 652 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »