NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 643 644 645 646 647 648 649 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 13:35  
Cytuj
CYTAT


Ten Morawiecki, Prezes paplał o załatwieniu pracy i łapówce/wsparciu da posła orz kredytach na słupa umiech PiS to szczęściarze. Mają tylu głupich wyborców umiech No ale co tam. Ważne, że teraz z PiS to już nie można się czepiać umiech


Prezes prywatnego banku może sobie przy kolacji gadać co chce. Nikomu nic do tego. Jeżeli w swoich prywatnych rozmowach zleca zabójstwo konkretnej osoby albo ogromne malwersacje finansowe to powiedzmy że coś jest na rzeczy. A tutaj nie ma nic - Ziemkiewicz określił to jako kapiszon i ja się pod tym obiema rękoma podpisuję.
Czy chciałbyś żeby ciebie jako osobę prywatną ktoś nagrywał i upowszechniał te nagrania? Pomyśl to nie boli odpowiedz sobie szczerze i nie wypisuj głupot....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 13:35  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Nagraj odgłosy ze swojego wychodka wrzuć na forum i też będzie o czym pisać...umiech


No i to jest właśnie ten poziom Morawieckiego i całego PISu. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 14:56  
Cytuj
Retoryka PO - kontra retoryka PiS...

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 14:58  
Cytuj
Pomagają ale wybiórczo

Powaznie premier powiedzial polamal sie nie musze mu placić?

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 16:29  
Cytuj
zapomnieli jeszcze dodać: podatki+, opłaty+, koszty życia +

Retoryka PiS jest taka wybierz nas a damy ci socjal sfinansowany z twojej kieszeni dziadu smiech2

Ciemny naród wszystko kupi zaklopotany

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 18:12  
Cytuj
Jak powiadał klasyk Pis was będzie tak ruchał jak was platforma nie ruchała

CYTAT
Wiele wskazuje na to, że Robert Kubica wróci na fotel kierowcy Formuły 1. Polak w poniedziałek spotkał się z przedstawicielami firmy Orlen, o czym poinformowało Radio Zet. Koncern paliwowy prawdopodobnie wejdzie z kapitałem do zespołu Williams, w którym Kubica jest obecnie kierowcą testowym.

Team z Grove ogłosił już, że jeden z bolidów zajmie utalentowany George Russell, który cieszy się wsparciem Mercedesa. Drugi fotel jest wolny. Zachodnie media spekulują, że Brytyjczycy nie są już zainteresowani zatrudnieniem ani Siergieja Sirotkina, ani Artioma Markiełowa i nie wykluczają, że sięgną po Kubicę. Potrzebują jednak zamknąć budżet. Nieoficjalnie mówi się, że brakuje im 40 milionów złotych, a lukę ma wypełnić Orlen. W zamiana za to kierowcą zespołu byłby właśnie Kubica, a logo polskiej firmy pojawi się na bolidzie.


https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-bedzie-wspierany-przez-pkn-orlen/3vez563

Z prywatnego banku beee ale z państwowej kasy jak najbardziej. Oto wielka tajemnica wiary jak się przeprasza z ludźmi hehehe
Bóg zapłać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10501
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
zapomnieli jeszcze dodać: podatki+, opłaty+, koszty życia +

Retoryka PiS jest taka wybierz nas a damy ci socjal sfinansowany z twojej kieszeni dziadu smiech2

Ciemny naród wszystko kupi zaklopotany


Kupi wszystko ciemny lud. Nasi korwiniści forumowi finansiści (Szlezakowcy) zostali poddani próbie prawdomówności. Płacić ludziom w supermarketach i w obozach więcej niż wolny rynek dyktuje, czy dać coś ekstra dla zaangażowania pracowników?

Obrazek
za miske ryżu na mrozie nikt nie stoi


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 23:09  
Cytuj
Najlepiej to na kredyt na słupa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
zapomnieli jeszcze dodać: podatki+, opłaty+, koszty życia +

Retoryka PiS jest taka wybierz nas a damy ci socjal sfinansowany z twojej kieszeni dziadu smiech2

Ciemny naród wszystko kupi zaklopotany


Kupi wszystko ciemny lud. Nasi korwiniści forumowi finansiści (Szlezakowcy) zostali poddani próbie prawdomówności. Płacić ludziom w supermarketach i w obozach więcej niż wolny rynek dyktuje, czy dać coś ekstra dla zaangażowania pracowników?

Obrazek
za miske ryżu na mrozie nikt nie stoi






Baloników nie dawali
placze

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 06:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
.... przytacza. Naprawdę nie ogarniasz?

Tyle słów na marne. Jak krew w piach. A wystarczyło pomyśleć zanim zrobiłeś z siebie pajaca umiech



Andrzejku nie ogarniam jak człowiek mieniący się bezpartyjnym wolnosciowcem może cytować durnia z jednej partii , który obnaża głupotę durnia z drugiej...umiech

A przecież podobno PiS - PO = jedno zło!


A co tu do ogarniania? Zwykły cytat. Postaraj się bardziej.

Edzio, Dlaczego tak bronisz bankiera? Paplał to go nagrali umiech dla jednych to taśmy prawdy dla innych odgrzewany kotlet. Dobrze, że się pokazały te taśmy. Widać hipokryzję u takich ludzi jak ty.


CYTAT (Mirek)
Retoryka PO - kontra retoryka PiS...


Mirek, typowy wyborca pis. Bo 500+ dają umiech

Ciekawe co by powiedział Mirek gdyby prezes MZK powołany przez Prezydenta z PO zarobił 1 milion złotych i doprowadził firmę do poziomu poniżej zera. Firma generuje stratę umiech Wcześniej były zyski umiech


Forumowe cichodajki, obrońcy pedofilów odgrzewają stare kotlety. Ciężko przekłuć miskę ryżu i radość łamanej ręki na sukces. umiech


Jarek, pierwszy kabareciarz Pisowskiej RP wczoraj rozpoczął budowę przekopu mierzei. Zapomnieli tylko, że jeszcze nie ma pozwolenia na budowę umiech
Później coś powiedział o idei wyborów i obiecankach. Co na to Lucer Picer?
Przyjmuję zakład, że przed wyborami w przyszłym roku też będą otwierali budowę umiech
No ale Mirek, typowy wyborca PiS to kupi umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 07:13  
Cytuj
Agnieszeczko - dobrze, że nie zabierali.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
Agnieszeczko - dobrze, że nie zabierali.


Teoretycznie w St tylko żyć będą filary

A poważnie to rączki są bez silne na grawitacje i opadają

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 09:46  
Cytuj
CYTAT


No i to jest właśnie ten poziom Morawieckiego i całego PISu. mlotek


Nie doszukuj się moralności czy poziomu w polityce. To brutalna i cyniczna gra dla wyrachowanych ludzi. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Jeżeli ty twierdzisz że tylko PiS i tylko Morawiecki są tacy zdegenerowani a cała reszta jest moralna i etyczna toś kiep....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 09:59  
Cytuj
Edo - lepiej bym tego nie ujął. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 10:01  
Cytuj
CYTAT


.....
A co tu do ogarniania? Zwykły cytat. Postaraj się bardziej.

Edzio, Dlaczego tak bronisz bankiera? Paplał to go nagrali umiech dla jednych to taśmy prawdy dla innych odgrzewany kotlet. Dobrze, że się pokazały te taśmy. Widać hipokryzję u takich ludzi jak ty.


.....


Teraz nie rozumiem jeszcze bardziej. Deklarujesz się na tym forum jako bezpartyjny wolnościowiec o liberalnych poglądach gospodarczych ( ja wiem że to ściema ale wielu tego nie rozumie). Morawiecki na tych całych taśmach ( kapiszon) mówi fundamentalną rzecz o tej misce ryżu. Bo tak naprawdę wyglądało bogacenie się społeczeństw. Każdy liberał musi się z tym zgodzić. Ja jestem zwolennikiem trzeciej drogi w ekonomii i taki model odrzucam. Niemniej chyba ty i regres najbardziej krytykujecie PiS za rozdawnictwo i tuczenie patologii. Tymczasem wy powinniście żałować że Morawiecki tych swoich słów na taśmach ( całkowicie prywatnej osoby ) nie wprowadził w czyn jako premier RP. Tyle że z ciebie taki sam liberał jak bezpartyjny wolnościowiec....uśmiech

Morawiecki mnie wali , cały PiS mnie wali . Dopóki nie wchodzą mi na głowę olewam ich.
Tylko realizacja żydowskich roszczeń Holocaust Industry mogłaby spowodować zmianę mojego podejścia. A póki co są mniejszym złem i tak do tego podchodzę. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 12:14  
Cytuj
Edo proszę się za mnie nie wypowiadać. Po pierwsze to nieładnie. Po drugie to kłamstwo.

Opinia którą przetoczyłeś jest zdaniem Morawieckiego - jednej z czołowych postaci PIS. Nie zgadzam się z tym, uważam że to skandal i ubolewam że osoba wypowiadająca takie opinie zajmuje czołowe miejsce w rządzie tego kraju.

Praca za miskę ryżu to polityka PIS. Socjal+ żeby obywatel nie zdechł i po to by wydawało mu się że "coś dostaje" od rządu. Socjal dla zdrowego człowieka, bez problemów życiowych jest rzeczą uwłaczającą. Łapówka wyborcza budzi moją odrazę i jest przejawem słabości systemu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
Edo proszę się za mnie nie wypowiadać. Po pierwsze to nieładnie. Po drugie to kłamstwo.

Opinia którą przetoczyłeś jest zdaniem Morawieckiego - jednej z czołowych postaci PIS. Nie zgadzam się z tym, uważam że to skandal i ubolewam że osoba wypowiadająca takie opinie zajmuje czołowe miejsce w rządzie tego kraju.

Praca za miskę ryżu to polityka PIS. Socjal+ żeby obywatel nie zdechł i po to by wydawało mu się że "coś dostaje" od rządu. Socjal dla zdrowego człowieka, bez problemów życiowych jest rzeczą uwłaczającą. Łapówka wyborcza budzi moją odrazę i jest przejawem słabości systemu.
To Ty masz zapierdal.ć za miskę ryżu by utrzymywać [nierobów]wyborców PiS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 13:50  
Cytuj
Wybory na wesoło umiech

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


No i to jest właśnie ten poziom Morawieckiego i całego PISu. mlotek


Nie doszukuj się moralności czy poziomu w polityce. To brutalna i cyniczna gra dla wyrachowanych ludzi. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Jeżeli ty twierdzisz że tylko PiS i tylko Morawiecki są tacy zdegenerowani a cała reszta jest moralna i etyczna toś kiep....umiech


A miała być dobra zmiana umiech Miało być tak pięknie umiech A wyszła dojna zmiana picerów i oszustów. Bez zmian umiech

No ale Mirek, typowy wyborca PiS jest zachwycony, 500+ dają umiech

Edzio i znów pajacujesz bo brakuje argumentów. Zapieprzanie za miskę ryżu to nie liberalizm tylko wyzysk i niewolnictwo. No ale ty biznesmen teoretyk, gimbaza praktyk tego nie ogarniasz wiec pajacujesz.

Mniejsze zło. Tak z ciebie miernota? Ta niskie wymagania? Jakoś mnie to nie dziwi umiech

Ja wymagam więcej.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10501
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
Tymczasem wy powinniście żałować że Morawiecki tych swoich słów na taśmach ( całkowicie prywatnej osoby ) nie wprowadził w czyn jako premier RP. Tyle że z ciebie, taki sam liberał jak bezpartyjny wolnościowiec.... smiech2


Edo jesteś okrutnik dla naszego wolnomyśliciela umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
Morawiecki mnie wali , cały PiS mnie wali . Dopóki nie wchodzą mi na głowę olewam ich.
Tylko realizacja żydowskich roszczeń Holocaust Industry mogłaby spowodować zmianę mojego podejścia. A póki co są mniejszym złem i tak do tego podchodzę. umiech


Widzę, że przelało się, a podejście typowe smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 20:25  
Cytuj
Widzę , że wszyscy są, ale czy gotowi na łomot w niedzielę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 06:38  
Cytuj
Obrazek


CYTAT (Obywatel D.C.)


RAZ SIERPEM, RAZ MŁOTEM

Kolejna tzw. teoria spiskowa, że partie systemowe to jedno i to samo i niewiele ich różni właśnie została potwierdzona. I to nie byle kto potwierdził - sam Jarosław Kaczyński publicznie dopuścił możliwość współpracy z SLD po wyborach.

Czym zatem charakteryzuje się partia systemowa?

Podam 7 punktów - jak rozpoznać partię systemową.

1. PROGRAM
Celem funkcjonowania partii systemowej NIE JEST ZMIANA ustroju a podtrzymywanie systemu przy życiu. System ma zapewniać byt (kasę i pozycję) swoim ludziom stąd brak w programie (tym realizowanym a nie deklarowanym) jakichkolwiek reform uderzających w filary systemu, do których należą ZUS, Spółki Skarbu Państwa państwowe agencje, fundacje i instytuty oraz ordynacja wyborcza. Wszelkie tzw. reformy partii systemowych to kosmetyka lub socjalizm.
Także reformą nie było podniesienie wieku emerytalnego przez PO - to była PROKRASTYNACJA - nie jest to wyleczenie systemu emerytalnego a kupienie sobie więcej czasu - pudrowanie trupa.
Reformą nie jest też 500+ skoro populacja Polaków spada i rodzi się mniej dzieci niż rok temu - jest to po prostu kupienie sobie głosów, aby w przyszłości wykarmić kadry (patrz pkt. 3).
Partie systemowe mają program ukierunkowany na bogacenie się NOMENKLATURY partyjnej a nie na bogacenie się OBYWATELI. Jeśli grupa obywateli wzbogaci się w sposób niekontrolowany - może stanowić zagrożenie dla systemu.

2. WÓDZ
Partie systemowe muszą mieć wodza, którego rolą jest zaganianie stada (partyjnego aktywu) w taki sposób aby pozyskiwało ono nowych niezbyt rozgarniętych wyborców (patrz pkt. 4).

3. KADRY
Kluczowe funkcje w partii pełnią osoby "zasłużone". Istnieje silna hierarchia - co było widać na ostatnim spotkaniu Kaczyńskiego z Morawieckim w samochodzie na parkingu (sic!). Kaczyńskiemu towarzyszył wtedy Błaszczak.
Jeśli oglądaliście film lub czytaliście książkę M. Puzo "Ojciec Chrzestny" to zwróciliście uwagę na funkcję caporegime czyli kapitana, który zarządza grupą "żołnierzy". W polskich partiach politycznych widać, że decyzje zapadają w wąskim gronie a aktualnie premier jest zwyczajnie marionetką (chwalona B. Szydło - została odstrzelona a podmienił ją bankster M. Morawiecki).
Co ciekawe - partie systemowe mają w swoich szeregach - PZPR-owców, ubeków i sbeków i starają się ich rehabilitować. Sami możecie sprawdzić ile osób związanych z aparatem represji PRL zajmuje stołki w kluczowych spółkach - tak było za SLD, za PO i tak jest za PiS.
Oczywiście w partiach trafiają się osoby ideowe ale są zwykłymi zapychaczami często rżną głupa w mediach.

4. BETON
Partie systemowe muszą mieć beton - twarde 10-15% swoich wiernych wyborców. Uderzają swoimi hasłami do ludzi o niskiej inteligencji, których łatwo stymulować emocjonalnie. Po jednej stronie mamy pelikany pisowskie a po drugiej lemingi popierające PO. Oba elektoraty nie mają świadomości, że są rozgrywane przez partie.

Wyniki Testu na Inteligencję 2010
średnie IQ elektoratów:
UPR - 100,2
PO - 97,5
PiS - 95,2
apolityczni - 93,0
inna partia - 92,4
SLD - 92,4
LPR - 91,6
PSL - 90,1
Samoobrona - 88,3
Test przeprowadzono na reprezentatywnej próbie 172 450 osób.

https://wolnosc24.pl/2017/04/26/wyborcy-partii-wolnosc-to-najbardziej-swiadomi-ludzie-w-polsce-wolnosciowcy-maja-najwieksza-wiedze-o-panstwie-pozostali-daleko-w-tyle-najnowsze-badanie/

PiS hasłami "Leppera" o układzie przejął elektorat Samoobrony i LPR co dało mu większość w parlamencie.

5. EMOCJE
Zahaczyłem o ten temat powyżej - ale trzeba to podkreślić, że działanie partii systemowych jest ukierunkowane na rozbudzanie emocji wśród tłumu - należy wskazywać wrogów i winnych złej sytuacji Polski, odnosić się do "biednych" i "głodnych dzieci", uderzać w patriotyzm - stąd retoryka antyniemiecka, antyrosyjska etc.Emocje to świetny "mobilizator" na wybory.

6. WASALIZM
Partie systemowe są tworzone przez ludzi uległych wobec obcych mocarstw. Nie widzą innej drogi dla Polski jak uczepienie się ogona jakiegoś mocarstwa - dla PO jest to UE, dla PiS - USA i Izrael (PiS właśnie podpisał kontrakt 10-letni na dostawę gazu z USA oraz wysyłają polskich żołnierzy na Wzgórza Golan), z kolei SLD czy PSL całkiem dobrze "handlowało" z Rosją a później z USA (dolary w kartonach za tortury CIA).

7. POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
I ostatnią ale najważniejszą cechą partii systemowych jest pilnowanie zasady z Magdalenki:
"my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych"
I to nie jest żadna teoria spiskowa - są "Taśmy z Magdalenki" oraz niedawno Święcicki (PO) skrytykował PiS za ruszanie sędziów "nie tak się umawialiśmy".
Sędziowie to inna kwestia - pewnie PiS doszedł do wniosku, że jedna strona układu ma przewagę i stąd chce podmienić sędziów ale nie zmienia to faktu, że po wielkim audycie rządów PO - nikogo ważnego PiS nie oskarżył - no prokuraturę przecież PiS ma w swoich rękach.

=
Zatem biorąc pod uwagę powyższe - czy dwie partie systemowe lewicowe PiS i SLD mogą zawrzeć koalicję?

MOGĄ!
CZERWONA HOŁOTA NARESZCIE RAZEM!

Nie żal mi was pisowcy - dziś już oficjalnie jesteście frajerami, którzy uwierzyli w udawany patriotyzm i dali się kupić socjałem.


Typowe Mirki zapewne ucieszą sie na taki news umiech Prostytutki forumowe i obrońcy sukienkowych pedofilii zaraz znajdą odpowiednie argumenty by tępego Mirka, typowego wyborcę pis przekonać że to świetny pomysł umiech Dojna zmiana oszustów i picerów umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 14:55  
Cytuj
Kto by sie spodziewał. Kto jak kto ale krzysiu?

Obrazek

Obrazek

Przypomnę ze człowiek na l4 ostatni próbował przekopać mierzeję helską. Ciekawe co na to ZUS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10501
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 16:39  
Cytuj
Andrzejku, czybyś zdradził już Pawełka?
Wyniki Testu na Inteligencję.
średnie IQ elektoratów:
UPR - 100,2
PO - 97,5
PiS - 95,2

Przedział: 5%

Korelacja IQ i zainteresowania programem wyborczym:
UPR - 2%
PO - 14%
PiS - 44%

Przedział: 2200%

Korelacja IQ i tego co mówią?

Krzysiu zajmuje właściwe stanowisko w sprawie upychania niechcianych imigrantów z UE w Polsce. Rząd Hiszpanii (lewica) bierze ile się da a rząd Grecji przetrzymuje ich na wyspach na morzu od strony Turcji. Problem deportacji nie został rozwiązany i politycy szukają miejsca relokacji wewnątrz UE. Rząd Polski nie zmienił zdania w tej kwestii, to powoduje wielkie naciski w PE. Macaron optuje za pozbawieniem nas, Węgrów i Rumunów dotacji za odmowę przyjmowania niechcianych imigrantów, opozycja polskojęzyczna popiera takie stanowisko, robiono to wielokrotnie. Prezydenci miast z totalnej opozycji podpisali się pod wspólną deklaracja przyjmowania bezpośrednio uchodźców, obchodząc w ten sposób decyzje Sejmu RP.

https://www.hrw.org/news/2018/03/06/greece-13000-still-trapped-islands
https://www.smh.com.au/world/europe/aid-groups-to-greece-action-on-island-migrant-camps-far-too-late-20180927-p506fy.html

Dzisiaj chciałbym zapytać Krzysztofa Żuka, dlaczego nie wycofał swojego podpisu spod tej deklaracji, ilu islamskich imigrantów chce przyjąć Krzysztof Żuk do Lublina, w jakiej części naszego miasta chce ich rozlokować.(…) Niech dzisiaj to jasno powie, czy dalej podtrzymuje ten podpis złożony pod deklaracją, w sprawie uchodźców, zapytuje kandydat na prezydenta Sylwester Tułajew.

Podpisali się pod nią prezydenci kilkunastu największych miast w Polsce jednej stajni. Są to włodarze Szczecina, Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 643 644 645 646 647 648 649 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »