NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 635 636 637 638 639 640 641 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 10:21  
Cytuj
CYTAT (Bob12)
Swoje zdanie wyrobione na podstawie opinii innych tylko tych innych właściwych wybierz


Oczywiscie że wybiorę właściwieok

Trwam
Nasz dziennik
Radio Maryja
Republika
Polska Niepodlegla
Niezalezna
Terlikowscy
Art2deco
Cdn..
EdoZChabzin
Demotywatory

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 10:21  
Cytuj

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 10:29  
Cytuj
CYTAT

Czytam.
Nie wierz trollom bo się zagubisz.


Spokojnie - mam swój rozsądek i kompas moralny.

Skoro czytasz, to powinnaś wiedzieć, kim jest, co robi, i jakim szkodnikiem jest Soros.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
Skoro czytasz, to powinnaś wiedzieć, kim jest, co robi, i jakim szkodnikiem jest Soros.


Wiem. Ale informacje ar2deco są aż za bardzo naginane w jedną stronę w wiadomym celu.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
A masz jakieś konkretne dowody że PiS jest powiązany z aferą Get Back czy SKOK?


A kim jest/był senator Bierecki, w kontekście SKOK-ów?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 16:17  
Cytuj
Bede urozmaicała Agnieszce cool girl

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/indeks-iphonea-polak-musi-pracowac-prawie,120,0,2416504.html

źródło: polskojęzyczny ojnet

Według GUS-u przeciętne wynagrodzenie w gospodarce narodowej w 2017 r. wyniosło 4271,51 zł brutto. Zakładając, że wymiar czasu pracy na pełnym etacie wynosi 160 godzin miesięcznie, daje nam to 26,69 zł brutto na godzinę. Nasza ściana płaczu należy do średniej.

źródło: wirtualniepolska

- Wspieramy Hambach jak możemy. Wiemy, że sporo Polek i Polaków jest tam na miejscu. Mamy nadzieję, że są bezpieczni. Wspieramy obywatelskie aktywności zmierzające do ochrony przyrody i zwracamy uwagę na agresję służb mundurowych prowadzącą do tragedii - podkreśla Pawluśkiewicz.

Chociaż osobiście nie była na miejscu to osobiście zapewnia newsa , że w Hambach protestują teraz nie tylko Niemcy, ale ekoterroryści z całego świata. Joanna Pawluśkiewicz z grupy ekologów "Obóz dla Puszczy" stwierdza w rozmowie z Wirtualną Polską, że media i opinia publiczna nie interesowały się dotąd agresją w lesie Hambach. Interesowaliśmy się tylko ochroną dobrych polskich korników, teraz są bezpieczne. Niemieckie korniki są niedobre, nie wymagają ochrony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A masz jakieś konkretne dowody że PiS jest powiązany z aferą Get Back czy SKOK?


A kim jest/był senator Bierecki, w kontekście SKOK-ów?


No kim? Największy przekręt był zrobiony w SKOK Wołomin , masz jakiś konkret że Bierecki uszczknął coś dla siebie? Kapitan Piotr Polszczyk grał chyba w innej drużynie . umiech

No sam pomyśl , czy gdyby dało się postawić zarzut w tej sprawie "niezależnej" prokuraturze za czasów PO-PSL ( wtedy wybuchła ta afera) Bierecki nie poniósłby żadnych konsekwencji? Ich prokuratura ich sądy , senator PiS na ławie oskarżonych - wizerunkowo pięknie by to wyglądało...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku manipulacja to powinno być twoje drugie imię. umiech

A masz jakieś konkretne dowody że PiS jest powiązany z aferą Get Back czy SKOK? Czy przeczytałeś o tym w Newsweeku i zawierzyłeś?smiech2



To pewnie wina Tuska umiechumiech

Pewnie przeczytałeś o tym w Niezależnej uzależnionej umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 19:52  
Cytuj
I tu się mylisz Andrzejku. Dla mnie Niezależna jest tyle samo warta co Newsweek czy Wyborcza. Mniej więcej tyle co zawartość mojego wychodka...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
I tu się mylisz Andrzejku. Dla mnie Niezależna jest tyle samo warta co Newsweek czy Wyborcza. Mniej więcej tyle co zawartość mojego wychodka...umiech




No oczywiście. Nie wstydź się. Wszyscy znają już twoje źródła wiedzy umiech

Co do skoków i sądzenia winnych umiechumiechumiech


Bierecki, zapewne poniósł by taką sama karę jak senator kogut.

A co z tym Tuskiem i Amber Gold, miał coś wspólnego bo jakoś ciągle nie siedzi. A ciągle słyszę, że nakradł. Miejsce złodzieja jest w wiezieniu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 20:21  
Cytuj
No nie wiem Andrzejku. Sprawa SKOK Wołomin wydarzyła się jeszcze za rządów twoich mocodawców. Pierwsze zarzuty stawiali niezależni śledczy a w naszym mlekiem i miodem płynącym kraju panowała praworządność. Skoro nawet oni się nie podjęli to chyba sam rozumiesz... A może starsze i mądrzejsze osoby w sztabie bezpartyjnych wolnościowców pamiętają coś niecoś? Zapytaj może poznasz prawdy świadectwo.umiech

Sprawa Koguta to rzeczywiście przykry incydent. Coś takiego nie powinno się wydarzyć. Jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni to mu zwrócę uwagę na niewłaściwe zachowanie senatorów PiS.umiech

Gdyby to ode mnie zależało to Rudy już dawno robiłby za cwela w więzieniu o zaostrzonym rygorze. To również muszę zameldować Naczelnikowi. smiech2. Nie mam na myśli akurat Amber Gold , bo w tej sprawie rola Tuska była nieznaczna. Nazbierało się tej szelmie za co innego.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
No nie wiem Andrzejku. Sprawa SKOK Wołomin wydarzyła się jeszcze za rządów twoich mocodawców. Pierwsze zarzuty stawiali niezależni śledczy a w naszym mlekiem i miodem płynącym kraju panowała praworządność. Skoro nawet oni się nie podjęli to chyba sam rozumiesz... A może starsze i mądrzejsze osoby w sztabie bezpartyjnych wolnościowców pamiętają coś niecoś? Zapytaj może poznasz prawdy świadectwo.umiech

Sprawa Koguta to rzeczywiście przykry incydent. Coś takiego nie powinno się wydarzyć. Jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni to mu zwrócę uwagę na niewłaściwe zachowanie senatorów PiS.umiech

Gdyby to ode mnie zależało to Rudy już dawno robiłby za cwela w więzieniu o zaostrzonym rygorze. To również muszę zameldować Naczelnikowi. smiech2. Nie mam na myśli akurat Amber Gold , bo w tej sprawie rola Tuska była nieznaczna. Nazbierało się tej szelmie za co innego.


Aż dziwne, że Ziobro nikomu jeszcze nie przedstawił zarzutów umiechumiech No ale zapewne masz teorię umiechumiech Albo nawet wiedzę umiechumiech

Tak z kogutem to przykra sprawa. Gorzej z tobą? Leków nie wziąłeś? umiechumiechumiech

Gdyby od ciebie zależało umiechumiechumiechumiech A co niby zależy od ciebie ????umiechumiechumiechumiech

I taka własnie rozmowa z tobą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2018r. 20:50  
Cytuj
No właśnie! Tośmy pogadali...umiech

A pytałeś się chociaż przełożonych w sztabie bezpartyjnych wolnościowców jak to było z tymi SKOK-ami?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 00:34  
Cytuj
Ja pamiętam jeszcze dorsza. To taka rybka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 06:35  
Cytuj
CYTAT
No właśnie! Tośmy pogadali...umiech

A pytałeś się chociaż przełożonych w sztabie bezpartyjnych wolnościowców jak to było z tymi SKOK-ami?


Kurcze, nie znam adresu. Nie pytałem. Ty znasz adres. Podejdę zapytam umiech


A ty pytałeś o te związki PiS z Get Back?

Popytaj jeszcze o te kredyty dla stalowej woli. Zapytaj czy to norma dojnej zmiany 200 milionów kredytu na zabawki umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 07:05  
Cytuj
No fakt adresu możesz nie znać , w dzisiejszych czasach wszystko wszak idzie drogą elektroniczną...umiech. Chociaż jak znam realia to wystarczy czytać Newsweeka żeby zostać trollem PO. Ludzie dostają taki szajs do wierzenia a potem rozpylają to dalej- klasyczny trolling!smiech2
Z aferą Get Back to przypadkiem nie z Newsweeka właśnie?


Skąd pomysł że ja znam wasze tajemnice? Gdybym powziął wiedzę o lokalizacji sztabu bezpartyjnych wolnościowców to drogą służbową musiałbym ja podać dalej. Ani chybi Jaro kazałby zbombardować .smiech2



Te dwieście milionów to jakaś konkretna kwota czy wymyśliłeś ją na poczekaniu? Pytam najzupełniej poważnie. Jak już wcześniej pisałem w sprawach lokalnych nie jestem na bieżąco. Obstawiam głównie portale społecznościowe , a na tym forum ( w przeciwieństwie do ciebie ) jestem hobbystycznie....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
Ja pamiętam jeszcze dorsza. To taka rybka.


To była afera...good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2018r. 08:14  
Cytuj
Der Onet w akcji:

https://m.fac(...)17788172

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 09:47  
Cytuj
CYTAT

Te dwieście milionów to jakaś konkretna kwota czy wymyśliłeś ją na poczekaniu? Pytam najzupełniej poważnie. Jak już wcześniej pisałem w sprawach lokalnych nie jestem na bieżąco. Obstawiam głównie portale społecznościowe , a na tym forum ( w przeciwieństwie do ciebie ) jestem hobbystycznie....umiech



Te 200 milionów to bardzo konkretna kwota. W perspektywie finansowej Stalowej Woli jest taki zapis. Talk samo jak zapis o 24 milionach rocznie na obsługę tego zadłużenia.

Dlaczego stale sugerujesz, że ja nie jestem tu hobbystycznie? Jakiś lęk przed prawdą, boisz się że kiedyś ludzie dowiedzą się że jesteś tu z takiego samego powodu co Madzia? 2 zł za wpis to bardzo tanio się sprzedajecie. No ale może dlatego piszesz, że hobbystycznie te 2 zł/wpis starcza tylko na waciki umiech

Tak czy inaczej. Jako mieszkańcy dostaliśmy od Lucjusza 200 milionów kredytu. 24 miliony rocznie do spłaty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 10:08  
Cytuj
Słowo inwestycja ostatnio nabrało nowego znaczenia.
Pożyczyć + kupić zabawki = inwestycja

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 11:54  
Cytuj
mieszkańcy robili 30 lat na odgruzowanie miasta, ze 25% ludności wyjechało, sklepy i fabryki wypiękniały, dynamiczny rozwój gospodarczy nas jednak "fizycznie" ominął bo słyszałem ze był permanentny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Słowo inwestycja ostatnio nabrało nowego znaczenia.
Pożyczyć + kupić zabawki = inwestycja
Czego nie pojmujesz że to inwestycja lucjusza?Zainwestował bardzo dobrze cudze pieniądze.Przez najbliższe cztery lata czerpał będzie z tego tytułu profity jako prezydent nierobów end kiboli żeby nie powiedzieć pasożyt.Masz pretensje to dla samej siebie że pozwalasz pasożytom wypijać swą krwawicę.Ile osób poinformowałaś że rowery miejskie są droższe od Taxówek i jest to czyste zasilanie konta właściciela rowerów przez nasze miasto {lucuś coś mi się tak o słuchy obiło jest już obywatelem sąsiedniej gminy]Czemu nie pytasz o 10% procent zasobów mieszkaniowych naszego miasta nie opłacanych od lat osiemdziesiątych poprzedniego stulecia?etcetera etcetera Do potęgi 10.Niech twym mottem przewodnim stanie się spolszczone rsyjskie zdanie ;Chcesz rozrywki zapłać za nią.Chcesz żryć kup sobie.[Na pytanie skąd pieiądze odpowiadaj że przeważnie są one wypłacane za pracę.Na dalsze pytania odpowiedz grzeczne by spróbowali posiedzieć na innejławce być może lepiej opłacanej.Nadbereźny Ak PARCHnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 13:54  
Cytuj
CYTAT


Te 200 milionów to bardzo konkretna kwota. W perspektywie finansowej Stalowej Woli jest taki zapis. Talk samo jak zapis o 24 milionach rocznie na obsługę tego zadłużenia.

Dlaczego stale sugerujesz, że ja nie jestem tu hobbystycznie? Jakiś lęk przed prawdą, boisz się że kiedyś ludzie dowiedzą się że jesteś tu z takiego samego powodu co Madzia? 2 zł za wpis to bardzo tanio się sprzedajecie. No ale może dlatego piszesz, że hobbystycznie te 2 zł/wpis starcza tylko na waciki umiech

Tak czy inaczej. Jako mieszkańcy dostaliśmy od Lucjusza 200 milionów kredytu. 24 miliony rocznie do spłaty.


Czyli jak dobrze rozumiem kiedy Kudłaty obejmował urząd zadłużenie miasta wynosiło zero złotych a teraz jest 200 milionów , czy tak?

Nie znam powodów Madzi , nie znam nawet samej Madzi. Pisałem ci już kiedyś że z imienia i nazwiska znam wyłącznie ciebie. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I tu się mylisz Andrzejku. Dla mnie Niezależna jest tyle samo warta co Newsweek czy Wyborcza. Mniej więcej tyle co zawartość mojego wychodka...umiech




No oczywiście. Nie wstydź się. Wszyscy znają już twoje źródła wiedzy umiech

Co do skoków i sądzenia winnych umiechumiechumiech


Bierecki, zapewne poniósł by taką sama karę jak senator kogut.

A co z tym Tuskiem i Amber Gold, miał coś wspólnego bo jakoś ciągle nie siedzi. A ciągle słyszę, że nakradł. Miejsce złodzieja jest w wiezieniu.
Uparty jak osioł .Czego nie możesz pojąć że te nie zreformowane sądy ryżemu krzywdy nie zrobią?Ojcu tadeuszowi dziękować należy że mu odszkodowania nie przyznali!Piotrowicz nie może napisać oskarżenia gdyż zgodnie z ciążącą nad nim klątwą w mowę obrończą się zamieni.Ziobro próbował dyktanda ale większość prokuratorów oblała wpisując jedynie swe imię i nazwisko oraz dane dyktatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 16:03  
Cytuj
Pani pisarka znowu daje czadu:

Obrazek

Gen Superhard Fak dalej rządzi na Szczochu. uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
mieszkańcy robili 30 lat na odgruzowanie miasta, ze 25% ludności wyjechało, sklepy i fabryki wypiękniały, dynamiczny rozwój gospodarczy nas jednak "fizycznie" ominął bo słyszałem ze był permanentny?





To tak 200 milionów miało spowodować wzrost liczby mieszkańców a tu niestety, ilość mieszkańców drastycznie spada. Blisko 1000 mieszkańców rocznie ucieka ze Stalowej Woli. Za Szreka też malała liczba mieszkańców ale nie w takim tempie. Zaraz zaczniemy odczuwać te raty i odsetki (24 miliony rocznie). Opłaty w mieście wzrosną a to nie powstrzyma ucieczki mieszkańców.
Z tym odgruzowaniem miasta to jak z Polską w ruinie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 635 636 637 638 639 640 641 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »