NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 606 607 608 609 610 611 612 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 19:18  
Cytuj
CYTAT


Serce mi pęknie w te upały od takich wiadomości EDO. Totalny klops cool girl


Ale jest i nowa gwiazda powstańców Sorosowego chowu. Skacze jakby był po lekcjach zumby (policja go szuka). Są nawet śpiewy!
https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1022231292145004544?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1022231292145004544&ref_url=https%3A%2F%2Fniezlomni.com%2Fogladacie-na-wlasna-odpowiedzialnosc-tym-wystepem-zachwycaja-sie-fani-kod-u-tymczasem-ogladanie-moze-prowadzic-do-uszczerbkow-na-zdrowiu-wideo%2F

UWAGA - drastyczne sceny, odmienne stany świadomości :-)

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 19:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 11:44  
Cytuj
Ile wzrośnie pensja zwyklego pracownika w PZU PGNiG ?? Ile potanieją rachunki dla kowalskiego z PGNiG
No gdzie ten cud chyba tylko we wiadomościach tvp i w niektórych forach internetowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 12:39  
Cytuj
CYTAT


Cieszysz się, że jesteś golony do oporu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 13:35  
Cytuj
Kapiszon, on tak musi. PO miało TVN
PIS ma TVP i trolli w internecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 07:08  
Cytuj
CYTAT


Cieszysz się, że jesteś golony do oporu?


Jak każdy masochista. A ty tak nie masz?umiech

CYTAT
Kapiszon, on tak musi. PO miało TVN
PIS ma TVP i trolli w internecie.


Jakby tobie Krycha płacili 2 złote od postu też byś wzięła. No powiedz że nie? Od początku lipca wpadło mi już ze 100 złotych. Także jest dobrze... umiech

Moderowano przez: magpie
Proszę nie pisać postów jeden pod drugim, lecz swoje wypowiedzi moderować

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 09:15  
Cytuj
Szczery chłopak.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 14:56  
Cytuj
Sam widzisz Andrzejku że w tym zakłamanym świecie można kultywować takie cechy jak szczerość i prawdomówność. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 16:28  
Cytuj
No wiesz, okłamywałeś dosyć długo, że prowadzisz firmę. Ostatnio wyszło, że nie masz pojęcia jak jest liczone wynagrodzenie pracownika. Pisałeś coś o netto/brutto. Dobrze, że chociaż przyznajesz się, że masz poglądy konkretnie wyceniane.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 20:16  
Cytuj
Z tego co wiem twoja stawka za posta nie jest dużo wyższa od mojej Andrzejku. Dziwi więc mnie twoje obłudne zgorszenie.umiech

Spuśćmy zasłonę milczenia nad tematem faktów z życiorysu. Naprawdę ci zależy na roztrząsaniu kto z czego żył?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Z tego co wiem twoja stawka za posta nie jest dużo wyższa od mojej Andrzejku. Dziwi więc mnie twoje obłudne zgorszenie.umiech

Spuśćmy zasłonę milczenia nad tematem faktów z życiorysu. Naprawdę ci zależy na roztrząsaniu kto z czego żył?umiech


Oj Edzio. Musisz mieć bardzo smutne życie umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 09:49  
Cytuj

Obrazek



Fundusz Kościelny kosztuje nas coraz więcej
w ubiegłym roku polscy podatnicy zapłacili rekordowo dużo: 159 mln zł


https://wolnemedia.net/fundusz-koscielny-kosztuje-nas-coraz-wiecej/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 17:33  
Cytuj
Andrzejku taka autoreklama swoich występów gościnnych. Skromności urwisie!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 19:26  
Cytuj
CYTAT


Oj Edzio. Musisz mieć bardzo smutne życie umiech


Obrazek



Czy ja wiem Andrzejku? Podobno wszyscy mają po równo w życiu...umiech


Jesteś zwolennikiem KOD-u czy obrońcą Konstytucji? Zawsze myślałem że bezpartyjni wolnościowcy są neutralni w tym konflikcie. Chyba się myliłem.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Oj Edzio. Musisz mieć bardzo smutne życie umiech


Obrazek



Czy ja wiem Andrzejku? Podobno wszyscy mają po równo w życiu...umiech


Jesteś zwolennikiem KOD-u czy obrońcą Konstytucji? Zawsze myślałem że bezpartyjni wolnościowcy są neutralni w tym konflikcie. Chyba się myliłem.uśmiech


Podobno wszyscy mają po równo w życiu...umiech

Tak mówią z reguły nieudacznicy, którzy nie potrafią mieć więcej więc chcieliby żeby tak było umiech

Uważam, że należy przestrzegać prawa. Konstytucji przede wszystkim.

Zawsze musisz kogoś szufladkować. Jesteś tak słaby i nieciekawy, że zawsze musisz gdzieś być przypisany??

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 22:39  
Cytuj
No co ty Andrzejku takie teksty od byłego lichwiarza? Litości są jakieś granice przyzwoitości...

Z drugiej strony doceniam twój coming out. Nigdy nie miałem wątpliwości że Kukiz czy tam inna bezpartyjna wolnościowość w twoim wykonaniu to zwykła ściema. Teraz przynajmniej to przyznałeś. A w podkarpackich rebeliantach ( czy jak tam te zjeby się wabią ) też jesteś? Może jak po wrześniowym kongresie opozycji ulicznej ( Michalkiewicz mówi że wszystkie ulicznice się zjadą) powstanie alternatywna administracja to dostaniesz jakąś fuchę od koderastów? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 22:43  
Cytuj
Zabrakło argumentów. Zaczęły się wyzwiska i język z chlewu. Nara sciana

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 22:53  
Cytuj
Czyli jesteś? Ale cię nakryłem z wypiętym zadem na gorącym uczynku...umiech

Szkoda że już skończyłeś bo miałbym kilka miłych słów dla twoich koleżanek i kolegów.placze


A to właśnie Michalkiewicz we własnej osobie:


https://m.youtube.com/watch?v=TnNmJmow3uc

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 23:45  
Cytuj
https://www.irishtimes.com/news/politics/amnesty-international-ordered-to-return-donation-from-billionaire-george-soros-1.3320638

To taka dokarmiana przez Sorosowych globalistów organizacja bardzo ale to bardzo wspierająca szmuglowanie Afryki do Europy, nic dziwnego że nas dręczy i ciągnie za włosy. Ale ze nadepnąłeś na temat Andrzejku;

CYTAT
Uważam, że należy przestrzegać prawa. Konstytucji przede wszystkim.


wiec daje ci okazję potępienia zgniataczy prawa potluczony i wykluczenia jezyk
niezbywalnych Obywatelskich równościowych zapisów Konstytucji.
Człowiek wolnomyślący, finansista, twojej otwartości i wrażliwości nie może przejść obojętnie obok tego.


Oceńcie odmienne stany świadomości,,, na temat równości ok



http://www.rp.pl/Plus-Minus/302129991-Rozmowa-Mazurka-Draginja-Nadazdin-Za-PO-tez-protestowalismy.html

https://twitter.com/NZGoebbelsa/status/1023880566402236417?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1023880566402236417&ref_url=https%3A%2F%2Fniezlomni.com%2Ften-wywiad-stal-sie-klasykiem-tak-robert-mazurek-obnazyl-niezaleznosc-amnesty-international-w-wywiadzie-z-szefowa-organizacji%2F

Jak zacząć tydzień? Z usmiechem!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 06:27  
Cytuj
CYTAT (Tyszka)

1️⃣ Senat uchwalił ustawę o SN z błędnym odesłaniem do nieistniejącego artykułu, zamiast odesłać ustawę do Sejmu (który jest już na wakacjach).
2️⃣ W Sejmie 175 razy głosował poseł, który już posłem nie był.
Dziękuję za uwagę,
Wicemarszałek Sejmu
Dobrej nocy 🙂


Tyle w temacie praworządności.

Obrazek

Na razie wystarcza marchewek dla rządzących i obywateli.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 09:10  
Cytuj
Zanim nie nastał rząd PiS nigdy wcześniej w polskim Sejmie nie popełniono błędu proceduralnego w procesie legislacyjnym. Tak samo nigdy żaden poseł nie oddawał głosu fizycznie nie przebywając w Sejmie. Okropne standardy wprowadził ten PiS. I odebrał praworządność podkarpackim rebeliantom i innym bezpartyjnym wolnościowcom.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Zanim nie nastał rząd PiS nigdy wcześniej w polskim Sejmie nie popełniono błędu proceduralnego w procesie legislacyjnym. Tak samo nigdy żaden poseł nie oddawał głosu fizycznie nie przebywając w Sejmie. Okropne standardy wprowadził ten PiS. I odebrał praworządność podkarpackim rebeliantom i innym bezpartyjnym wolnościowcom.uśmiech


Dobrze, że są tacy którym to nie przeszkadza. Potwierdzasz tylko, że dobra zmiana to kit umiech

Podatki i opłaty w dół?

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 11:07  
Cytuj
Nie ma dobrej zmiany. Jest może poprawa w zarządzaniu spółkami skarbu państwa ( nie ma złodziejstwa na taką skalę i stąd ich nienotowane wcześniej zyski) i w kilku innych aspektach , ale to w dalszym ciągu dużo za mało. Ludzie oczekiwali osadzenia Tuska w pierdlu a razem z nim tych wszystkich szulerów z jego otoczenia. A tak dopóki ta ruda cholera łazi po wolności to nie ma mowy o dobrej zmianie. Mecenas Koń ostatnio ujawnił że CBA próbowało wmontować niezwykle uczciwego ( jak wszyscy z PO) Staszka Gawłowskiego w zeznania przeciwko wierchuszce Platformy. Ale nie wierzyłem Giertychowi wtedy kiedy reaktywował Młodzież Wszechpolską i nie wierzę teraz jak lata co drugi dzień do TVN24.umiech

Różnica między nami jest taka że uczciwie przyznaję że mimo wszystkich słabości i beznadziejności tego rządu to jedyna zapora przeciwko powrotowi do władzy dziadostwa i złodziejstwa spod znaku PO/PSL. Ty udajesz od lat bezpartyjnego wolnościowca a dopiero wczoraj przyznałeś że jesteś konstytutką zatroskaną o losy praworządności w PL. Koderem czy też podkarpackim rebeliantem/dewiantem czy jak tam ta menażeria się zowie. uśmiech

A jak twoi koledzy zatroskani o praworządność znoszą to że czasem wrzucasz grafiki od Kukiza? Wiedzą że to tylko ściema , próba uwiarygodnienia czy po prostu masz wywalone na ich opinie?umiech
Wszak ci wszyscy od gorszego sortu bardzo źle wyrażają się o samym Kukizie i jego ruchu. Można to jakoś pogodzić ?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 12:05  
Cytuj
Edzio, różnica między nami jest większa. Ty opowiadasz farmazony i teorie budujesz na własnym widzimisię. Chcesz udowodnić jaki to PiS jest lepszy do PO.

Ja uważam, że nic gorsze go nas Polaków nie mogło spotkać jak Tusk oraz Kaczyński. Te miernoty wokół nich nawet nie zasługują by o nich pisać.

Taka różnica.

SSP coraz lepiej funkcjonują. W budżecie zostaje coraz więcej pieniędzy a podatki i opłaty idą w górę. Życie coraz droższe. No ale są tacy jak ty i reszta usłużnych co piszą farmazony w internecie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 12:17  
Cytuj
Czy możesz merytorycznie udowodnić że spółki skarbu państwa nie funkcjonują lepiej niż wcześniej? Czy możesz merytorycznie udowodnić że budżet państwa nie jest w lepszej kondycji niż kilka lat temu?
Czy dług publiczny wzrósł w czasie rządów obecnej władzy? Czy zadłużenie państwa wewnętrzne i zewnętrzne wzrosło diametralnie odkąd rządzi PiS? Masz coś konkretnego czy tylko puste deklaracje?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 13:52  
Cytuj
Może i spółki lepiej funkcjonują. I co z tego? Co ja obywatel mam z tego? Nie sztuka podnieść opłaty i podatki, ceny prądu i paliwa oraz składki by pokazać jak dobre zyski mają SSP.

W Stalowej Woli po nowym roku najprawdopodobniej MZK podniesie opłaty i też wykaże rekordowy zysk umiech

Inflacja rośnie, dług również więc nie wiem co za głupoty opowiadasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 606 607 608 609 610 611 612 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »