NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 577 578 579 580 581 582 583 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 17:00  
Cytuj
PIS i kościół tak bardzo walczyli o całkowity zakaz aborcji. Dlaczego teraz nie walczą o godne życie ludzi już narodzonych (niepełnosprawnych)?

Kiedy PIS wygrało mówiło że odcina świnie od koryta. Teraz paradoksalnie sami są tymi świniami. Istny Orwell.

Retoryka Szydło: "Dzieciom nie dacie?", ""Nam się te pieniądze należały" smiech2

koryto+

@art2deco napisz proszę jak powiązana jesteś z wiadomą partią?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 17:00  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 17:41  
Cytuj
CYTAT
To zawsze idzie zgodnie. Art cdn zumba! Albo art zumba cdn


Zapraszam wszystkich, to klub bardziej elitarny od klubu spontanicznie pobudzanych i pączkujących ok

Paweł osobiście uprawia demagogię skierowaną wyłącznie do młodzieży. Ideowo, Ruch to ludzie z przeróżnych środowisk, od narodowców przez liberałów do miłośników słusznie minionego. Front-meni są starannie wybierani do mówienia językiem potocznym i zrozumiałym dla przeciętnego aspirującego młodego Kowalskiego, zapewne pozostała większość jego wyborców to wojujący post Korwiniści. Narodowcy go zostawili i zostało mu 6% pozostałych. Możemy prorokować; jego ruch skończy jako centrowe PO bis zaplecze PAD, a on sam?

Kto to może powiedzieć, co świadczy o jego niezdecydowanej postawie. Jakżesz to daleko od wyrazistego niegdysiejszego bojownika cool I dlatego się przestał liczyć. Uprawia bardzo podobną narrację do PAD, wielkie słowa, mikre albo istotne ale zawsze bulwersujące czyny (udział w puczu przy głosowaniu budżetowym, popieranie wet Prezydenckich, wpychanie wybielającego "i w wyraźnej kontrze do AK", wątku żydowskiego w relokacji pomnika katyńskiego w NJ, ostre i błędne wypowiedzi o Żołnierzach Wyklętych).
Nikt trzeźwo myślący nie da głowy i nie postawi przyszłości rodziny za jego motywacje i za jego następny krok. Spraw jednoznacznych nie komentuje, ucieka od definicji swojej postawy. Brak zaplecza intelektualnego zmusza go do sięgania do już istniejących i gotowych do przejęcia jego Ruchu. Anty-korytowa droga wojownika straciła siłę przekonywania po poparciu pozostawienia Kasty postkomunistycznej różnej proweniencji. "Jak ja was ... ", pytanie których?

Neutralnie i obiektywnie jak zawsze, możecie się nie zgodzić oczywiście i przejść na personalne życie Pawła. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 18:22  
Cytuj
Jak pisowcy skomlą i ujadają to znaczy że się obawiają. A kogo ruchu obywatelskiego. Czyli obywateli smiech2

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 19:11  
Cytuj
których Obywateli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 19:43  
Cytuj
To prawda, gdyby K'15 był taki nijaki i nie ważny jak go opisują funkcyjni jedynej słusznej partii to nie było by takiego hejtu na ich temat. Słusznie boją sie pisiorki ruchu obywatelskiego. To strach przed narodem. Tym normalnym, tym myślącym.

Jojo, w młodości bił i okradał swoich młodszych i słabszych kolegów. Teraz jako szef MSW chce zamykać i zakazywać działalności "Obywateli RP".
Policja będzie ścigać posłów PO za odpalenie rac na Marszu Wolności umiech Do dzisiaj nie wiadomo kto miał race na Marszu Niepodległości i nie wiadomo kto je odpalał na Stadionie Narodowym.

Myślałem, że już głupich ministrów mieliśmy. Myślałem że to już mamy za sobą. Niestety rządzą głupole.


CYTAT
których Obywateli?


Polskich.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
„Przed chwilą byłam w Sejmie. Na antresoli, w miejscu dla prasy i w korytarzu głównym na parterze, trudny do zniesienia smród. Zapytana o to pani z TVN powiedziała, że też czuje, ale to »od farby, bo gdzieś coś malowano«. Ale nigdzie prac malarskich nie było" – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze. W miejscu, o którym pisze posłanka, od 36. dni trwa protest opiekunów i osób z niepełnosprawnościami.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 20:05  
Cytuj
A co mamy z tych wycieczek Vipów do Stalowej? Jako podatnicy rachunki i tyle. Ostatnio Pan Błaszczak. Co na lepsze z okazji tego Pana odwiedzin? Tylko ładne zdjęcia.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
..To strach przed narodem. Tym normalnym, tym myślącym.


Andrzejku, to już narracja Bolka (czekamy na skakanie z okien) i POmpoN-nów.



A tutaj jest weselny tort; https://dorzeczy.pl/kraj/58287/Dosyc-Polacy-pisza-list-do-Zydow-Wsrod-sygnatariuszy-Walesa-KOD-i-Obywatele-RP.html Rebeliancka Koalicja jednym głosem. Kiedy nasza dołączy co

List został podpisany przez organizacje społeczeństwa Obywatelskiego:
Lech Bolek-Wałęsa, Akcja Demokracja, Obywatele RP, Inicjatywa #WolneSądy, Warszawski Strajk Kobiet, Fundacja im. Bronisława Geremka, Fundacja im. Stefana Batorego, Stowarzyszenie Projektjezykolska, Komitet Obrony Demokracji, Pracownia Badań i Innowacji Społecznych STOCZNIA, Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, Stowarzyszenie im. Jana Karskiego z Kielc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
których Obywateli?


Witam


Na przykład mnie umiech


"Bój się bój!!! Dzwony biją na trwogę!!!"

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 06:39  
Cytuj
Madziu, nie trzymasz ciśnienia. Będziesz zakazywać, bić czy okradać jak Jojo Brudziński?

Tylko z okna nie skacz. No chyba, że partia tego zacznie wymagać umiech Kto wie jakie tam oni mają dla was wyzwania umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 08:15  
Cytuj
Piękny list tzw obrońców demokracji i wojowników o odzyskanie koryta smiech2 Nie widzę żadnej różnicy listu od wypowiedzi PAD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
Madziu, nie trzymasz ciśnienia. Będziesz zakazywać, bić czy okradać jak Jojo Brudziński?

Tylko z okna nie skacz. No chyba, że partia tego zacznie wymagać umiech Kto wie jakie tam oni mają dla was wyzwania umiech


Co ty Andrzejku masz z tym Brudzińskim? Nawet jak za młodu trochę dymił to nie słyszałem żeby siedział w kryminale. Wolisz kędzierzawego rycerza na białej chabecie , który z samej Brukseli przybędzie ratować polską demokrację? A podobno ten kędzierzawy rycerz był za młodu szefem bojówki Lechii Gdańsk. No wiesz ustawki , zadymy itp. Nie wiem czy to na sto procent prawda , ale gdzieś tak przeczytałem . Zupełnie tak samo jak o "Jaju" Brudzińskim. Widzę że mimo deklaracji o antypartyjności jak zwykle argumenty jednej ze stron bardziej cię przekonują - jakie to typowe dla antysystemowca i wolnościowca twojego pokroju.smiech2

Inna sprawa że Brudzińskiego nie lubię ( zresztą w tym całym PiS trawię tylko Jarka , Antka , Mariusza Kamińskiego i Beatę Szydło - reszta dla mnie to karierowicze i padalce). uśmiech


Andrzejku partia nasza ma bardzo duże wywania dla nas. Chcą żebyśmy rozpoczęli ofensywę w mediach elektronicznych. Czekam na instrukcję i materiały i zaczynamy atak. Więc możesz zaczynać się bać!uśmiech
Tym bardziej że z tego co wiem od twoich kolegów z waszej partii , to nastroje u was trochę podupadły. Chyba musi cię trochę martwić jako wolnościowca że antysystemowa Koalicja Obywatelska cały czas słabiutko w sondażach, co?
Nie bądź taki , przyznaj się jak tam w waszym sztabie ? Bo u nas euforia.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 08:30  
Cytuj
Kolejne dane o ruinie polskiej gospodarki dokonywanej przez socjalistów- etatystów z PiS.
http://forsal.pl/gospodarka/pkb/artykuly/1123753,pkb-polski-wystrzelilo-w-gore-w-i-kwartale-2018-roku-wzroslo-o-5-1-proc.html

Strach pomyśleć co będzie dalej!umiech


Gdzie jest ten spec od danych kwartalnych? No wiecie ten co wieszczy krach na podstawie ostatniego kwartału?
http://forsal.pl/gospodarka/demografia/artykuly/1125670,depresja-urodzeniowa-juz-za-nami-wzrosl-wspolczynnik-dzietnosci-w-polsce.html

Jakie masz instrukcje w temacie?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 09:56  
Cytuj
CYTAT (Progres)
PIS i kościół tak bardzo walczyli o całkowity zakaz aborcji. Dlaczego teraz nie walczą o godne życie ludzi już narodzonych (niepełnosprawnych)?

Kiedy PIS wygrało mówiło że odcina świnie od koryta. Teraz paradoksalnie sami są tymi świniami. Istny Orwell.

Retoryka Szydło: "Dzieciom nie dacie?", ""Nam się te pieniądze należały" smiech2

Z jednej strony masz trochę racji, a nawet powiem wiecej.
PiS już jakby trochę przestał bronić dzieci nienarodzonych, bo odwleka projekt #ZatrzymajAborcję, który nie pozwalałby na zabijanie chorych dzieci.

Natomiast te matki, które dalej w sejmie protestują, to już zaczynam się zastanawiać czy im chodzi o dobro swoich dzieci czy o grę polityczną, bo w takich warunkach jeszcze bardziej narażają swoje dzieci na jakieś skutki uboczne takiego koczowania.
A i tak wiele już wywalczyły.

Ja się pytam gdzie są ojcowie tych dzieci?

Osobiście znam osoby niepełnosprawne i powiem, że niektórym to wcale tak źle się nie powodzi...

Ja odebrałbym 500+ rodzinom, którym.się dobrze powodzi a dałbym tym rodzinom z osobami niepełnosprawnymi, które mają trudne warunki życia.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 10:02  
Cytuj
Ja jestem funkcjonariuszem Porozumienie Centrum i u nas instrukcje takie że na każde 600+ i umarzamy długi dłużnikom 700tyś

Janosik w kinach co dziennie za free

Kto da więcej ? zarumieniony

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11648
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 10:51  
Cytuj
700+
mieszkania po 1000 zł za metr
i darmowe bary mleczne umiech

A do tego:
- teleranek
- ciuchcia
- tik-tak
i wieczorynka - "Gąska Balbinka" good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 11:03  
Cytuj
Chociaż się można pośmiać
Pozdrowienia dla forumowiczów.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
700+
mieszkania po 1000 zł za metr
i darmowe bary mleczne umiech

A do tego:
- teleranek
- ciuchcia
- tik-tak
i wieczorynka - "Gąska Balbinka" good


Witam

Z tym Telerankiem to uważajcie umiech

Już raz nie było i miałem zrypaną niedzielę....

Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Madziu, nie trzymasz ciśnienia. Będziesz zakazywać, bić czy okradać jak Jojo Brudziński?

Tylko z okna nie skacz. No chyba, że partia tego zacznie wymagać umiech Kto wie jakie tam oni mają dla was wyzwania umiech


Co ty Andrzejku masz z tym Brudzińskim? Nawet jak za młodu trochę dymił to nie słyszałem żeby siedział w kryminale. Wolisz kędzierzawego rycerza na białej chabecie , który z samej Brukseli przybędzie ratować polską demokrację? A podobno ten kędzierzawy rycerz był za młodu szefem bojówki Lechii Gdańsk. No wiesz ustawki , zadymy itp. Nie wiem czy to na sto procent prawda , ale gdzieś tak przeczytałem . Zupełnie tak samo jak o "Jaju" Brudzińskim. Widzę że mimo deklaracji o antypartyjności jak zwykle argumenty jednej ze stron bardziej cię przekonują - jakie to typowe dla antysystemowca i wolnościowca twojego pokroju.smiech2

Inna sprawa że Brudzińskiego nie lubię ( zresztą w tym całym PiS trawię tylko Jarka , Antka , Mariusza Kamińskiego i Beatę Szydło - reszta dla mnie to karierowicze i padalce). uśmiech


Andrzejku partia nasza ma bardzo duże wywania dla nas. Chcą żebyśmy rozpoczęli ofensywę w mediach elektronicznych. Czekam na instrukcję i materiały i zaczynamy atak. Więc możesz zaczynać się bać!uśmiech
Tym bardziej że z tego co wiem od twoich kolegów z waszej partii , to nastroje u was trochę podupadły. Chyba musi cię trochę martwić jako wolnościowca że antysystemowa Koalicja Obywatelska cały czas słabiutko w sondażach, co?
Nie bądź taki , przyznaj się jak tam w waszym sztabie ? Bo u nas euforia.umiech



Edzio dzieci się nie wsadza. umiech A co ty z tym ryżym. Brandzlujesz się na myśl o nim czy kulisz ze strachu? Mi jest on obojętny jak Jarek Polskęzbaw. Niech funkcyjni jak ty sie spinają umiech

Które argumenty mnie przekonują? Której ze stron? Konkret umiech

A jakie są te wyzwania? Będziecie z Madzią skakali z okien? umiech

A co do sondaży, to podobno wy wyznawcy jedynej słusznej partii w nie nie wierzycie umiech

Madzi już przeszło? umiech


Jak tak dobrze w gospodarce, to czemu nie dadzą tym niepełnosprawnym?

rsta ojcowie może pracują. To nie przyszło ci do głowy umiech Przecież ty całe życie na utrzymaniu umiech

A co do obietnic, to niestety wyborców bez wyobraźni w Polsce nie brakuje. Kto wie czego użyją partyjniacy. 700+ może być mało. Wczoraj słyszałem Rolnik+ umiech Mateuszowi chyba słonko dogrzało umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11648
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 10:01  
Cytuj
"- Mamo, odpuść! - krzyczał dziś (wczoraj) syn Iwony Hartwich do matki podczas interwencji Straży Marszałkowskiej. Ta w odpowiedzi zasłoniła mu usta, co zarejestrowały kamery..."

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że to jest polityczny protest, a osoby niepełnosprawne są wykorzystywane do gry na uczuciach?

Jak ta kobieta traktuje swojego niepełnosprawnego syna gdy nikt nie widzi?neutralny

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
"- Mamo, odpuść! - krzyczał dziś (wczoraj) syn Iwony Hartwich do matki podczas interwencji Straży Marszałkowskiej. Ta w odpowiedzi zasłoniła mu usta, co zarejestrowały kamery..."

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że to jest polityczny protest, a osoby niepełnosprawne są wykorzystywane do gry na uczuciach?

Jak ta kobieta traktuje swojego niepełnosprawnego syna gdy nikt nie widzi?neutralny


No OK
Czyli jak rządziłaby PO lub N to ci rodzice nie chcieli by od rządu pomocy?

Czy znowu wszystkich tych opiekunów sposnoruje Soros?


Bo ja uważam, że szukasz jak możesz i czego możesz na potwierdzenie tego co powiedziały Ci media proPIS i Kościół.

I nawet jak w tej grupie opiekunów są tam uparci przeciwnicy PIS którzy mają zamiar tam siedzieć i krzyczeć ciągle mało i mało. To też nie jest powód aby ich wszystkich wrzucać do jednego wora. I każdego tam człowieka nazywać oponentem politycznym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
Ja się pytam gdzie są ojcowie tych dzieci?


CYTAT (Andrzej_2.0)
rsta ojcowie może pracują.


I śpią sobie wygodnie w łóżku, w domu a żony i niepełnosprawne dzieci wysłali na koczowanie do sejmu?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11648
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 12:45  
Cytuj
Kryśka nie muszę szukać.
- zaproszeni przez "nowoczesną"
- postępują wg ich instrukcji i rad
- krzyczą "nie głosujcie na PiS"
- swoje dzieci wykorzystują jak tarcze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
Kryśka nie muszę szukać.
- zaproszeni przez "nowoczesną"
- postępują wg ich instrukcji i rad
- krzyczą "nie głosujcie na PiS"
- swoje dzieci wykorzystują jak tarcze.

Czyli tak jak mówiłam wrzucasz wszystkich do jednego wora.

Sam teraz bierzesz w tym udział w stylu politycznym. Bo Tobie akurat nie pasuje N a pasuje PIS i już opiekunowie się nie liczą. Jakby było odwrotnie i PIS by ich do sejmu zawołał tak jak zagrał biednymi dla wygranej poprzez 500+ to bronił byś PIS tak jak bronisz i pochwalasz metode pomocy poprzez zasiłki.

Tak samo zwolennicy N biorą w tym udział polityczny w wiadomo jakim celu i w jaki sposób.

Idąc tym tokiem myślenia każdy kto wytknie coś PIS że powinno być inaczej jest "polityczny" i nie należy tego problemu rozwiązywać inaczej niż chce PIS bo przecież to tylko "aby obniżyć loty partii"

Tak to wygląda z punktu widzenia osoby która nie sympatyzuje z żadną partią z żadną. Tym bardziej nowoczesną czy platformą.

Jak mogą płacić rodzicom którzy są w pełni zdrowi i jak założyli rodziny to chyba świadomie (sam piszesz że seks to nie zabawa) to powinni zapewnić dzieciom byt na poziomie z pracy a nie zasiłków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 16:50  
Cytuj
zobaczymy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 577 578 579 580 581 582 583 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »