NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 566 567 568 569 570 571 572 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Kwie 2018r. 14:45  
Cytuj
CYTAT


Widzę, że brakuje argumentów to uderzasz w tony miriam i plotkary umiech Przypadek? Nie sądzę chytry

A czy w temacie opiekunów dzieci niepełnosprawnych coś? Nic... neutralny





A podobno to ja jestem płotkarz. Sporo tych plotek wokół ciebie narosło Andrzejku. Ciekawe dlaczego?umiech

A co z tymi opiekunami dzieci niepełnosprawnych? Coś się zadziało bo od dwóch dni nie patrzę w kierat.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2018r. 14:45  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 12:22  
Cytuj
Pan Piotrowicz szczerze o TVP Info: https://www.youtube.com/watch?v=nhq52hkCC3E

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 14:35  
Cytuj
No wreszcie ktoś powiedział otwarcie jaki elektoratgood

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
Pan Piotrowicz szczerze o TVP Info: https://www.youtube.com/watch?v=nhq52hkCC3E


Słusznie powiedział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 15:53  
Cytuj
Już dawno powiedział to Kurski "Ciemny lud to kupi" ... "Ciemny lud".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 16:43  
Cytuj
Zakończył się proces mieszkańców gminy Dobrzeń Wielki oskarżonych przez oficjalnego już kandydata PiS na prezydenta Warszawy, Patryka Jakiego, o „naruszenie miru domowego”. Postępowanie ws. wejścia do biura poselskiego zostało umorzone.


Sąd nie miał żadnych wątpliwości: protestujący nie złamali prawa. Nie zakłócali porządku publicznego ani pracy biura. Są całkowicie niewinni.



„Moje dobre myśli się potwierdziły i zostaliśmy uniewinnieni, a postępowanie umorzone. Czuję ogromną ulgę” – powiedział po rozprawie Rafał Kampa, jedna z najaktywniejszych postaci protestów Dobrzenia Wielkiego.

strzalka https://wolnemedia.net/patryk-jaki-kontra-mieszkancy-gminy-dobrzen-wielki/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
No wreszcie ktoś powiedział otwarcie jaki elektoratgood


Andrzejek był pierwszy. To Przodownik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2018r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
No wreszcie ktoś powiedział otwarcie jaki elektoratgood


Jako jeden z większych debili na tym forum pewnie wiesz o czym piszesz.

Do końca mojego forumowego życia będę pamiętał jak wrzuciłem tłumaczenie słów Prezydenta Obamy ( pobrane ze strony ambasady USA - wtedy brandzlowaliście się z Andrzejkiem , bobkiem i resztą ferajny nad tym co niby powiedział). Ty zarzuciles mi oszustwo. Po czym na poparcie tej tezy wrzuciłeś to samo tłumaczenie. smiech2. I wystarczy się trochę cofnąć w tym temacie żeby to sobie przypomnieć. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2018r. 17:43  
Cytuj
Wyraźnie się pobudzili i pączkują jak drożdże. Co ich tak totalnie pobudziło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Maja 2018r. 18:30  
Cytuj
Widzę, że coraz większa nerwówka u władzy. Nic tylko wyzwiska umiech

No i niezmordowana art plotkara, w swoim stylu umiech


Powstaje nowa państwowa spółka. Będzie zarządzać budową drewnianych domów

http://serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/artykuly/1119843,panstwowa-spolka-bedzie-zarzadzac-budowa-drewnianych-domow.html

Nowe posady dla kolesi umiech

Dojna zmiana umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2018r. 19:29  
Cytuj
Zarzucasz mi kłamstwo ? Nie brandzlowałeś się z kolegami nad słowami Obamy , które nie padły? Inaczej , padły w TVN i Newsweeku .uśmiech
Strony 302-303 tego tematu.

Jak tam grillujesz z figlarzem Andrzejku?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2018r. 19:31  
Cytuj
Rybko, nie dostałeś 40plus za łamanie regulaminu. Opowiedz nam jak to osiągnąłeś. Kobiety źle się czują na forum. Domy z drewna są tańsze. Deweloperzy z Zachodu narzekają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2018r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
Wyraźnie się pobudzili i pączkują jak drożdże. Co ich tak totalnie pobudziło?



Tylko w mamonie widzę odpowiedź. Ktoś dobrze sypnął groszem.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2018r. 20:53  
Cytuj
Ja tam nie będę osądzała źródeł finansowania, to sprawa prywatna, tylko te umiejętności :-/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 06:38  
Cytuj
Edzio, daruj sobie. Twój język i styl pokazuje że słabo wam idzie. Nerwowa sytuacja w sztabie umiech

Art, dostałem pisząc prawdę o tobie. Jaka jesteś każdy widzi.


Ciekawe, że akurat wy piszecie o tej mamonie? Nowy SMS przyszedł?

Załapiecie się do nowej spółki na dobrze płatne stołki?

PS. W temacie opiekunów i dorosłych niepełnosprawnych nie było sms'a?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 09:37  
Cytuj
U nas w sztabie majówka w pełni. A u was widzę poruszenie, ściągnęli cię alarmowo z grilla?uśmiech Coś poszło nie tak? Nie bądź egoistą uchyl rąbka tajemnicy.
Strony 302-303 przejrzałeś ? Przypomniałeś sobie co nieco czy będziesz nadal zarzucał innym plotkarstwo?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 17:44  
Cytuj
Edzio, nikt mnie z niczego nie musiał ściągać. No ale skoro tak piszesz to może u ciebie tak wyszyło, że masz dyżur z Art umiech

Jak tam, klaskałeś z Rubikiem dla Morawieckiego?

Swoja drogą to partyjniacy pisiorki pozamieniali główki z głowami, że wymyślili taką imprezę w centrum miasta umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 20:41  
Cytuj
Mamy dyżury zmianowe jak czterobrygadówka - zresztą po co to tłumaczyć. Przecież u was jest to samo.smiech2

Nie byłem na rondzie , szczerze mówiąc mam awersję do takich imprez.
Rzeczywiście fakt zamknięcia całego centrum był nieco problematyczny , ale że względu na długi weekend ruch był sporo mniejszy niż zwykle. W każdym razie tak sięgam pamięcią kiedy to nasze vipy z poprzedniego rozdania tak przyjeżdżały do naszego miasta ( lub okolic). Tusk stał na wałach przy powodzi ( wtedy co zarobił liścia) a Komorowskiego nie pamiętam w ogóle. W czasie kampanii wyborczej podjechał pod City Park Bronkobus bez Bronka , i to chyba tyle. Wychodzi na to że pisiory to naprawdę ludzkie pany , biorąc pod uwagę wizyty VIP-ów . Sam widzisz że pod każdym względem są lepsi od tamtych.smiech2

A i przypomniałem sobie że często wcześniej gościł w Stalówce Król Podkarpacia- Janek Bury. Spotykał się nawet z Królem Stalowej Woli .
Dla jednego i drugiego te wizyty były chyba pechowe - obu zmuszono do abdykacji.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 22:21  
Cytuj
Musze poszperać ale obrona kornika to mogła być ochrona deweloperów europejskich i bankierów od pożyczek. Po cholerę pozwalać wszystkim drzewom spróchnieć? Andrzejek doniósł interesujący fakt który zupełnie został pominięty :szok: wart rozpoznania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 22:35  
Cytuj
Tym razem baloniki były naprawdę duże i ładne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 22:37  
Cytuj
CYTAT
Mamy dyżury zmianowe jak czterobrygadówka - zresztą po co to tłumaczyć. Przecież u was jest to samo.smiech2

Nie byłem na rondzie , szczerze mówiąc mam awersję do takich imprez.
Rzeczywiście fakt zamknięcia całego centrum był nieco problematyczny , ale że względu na długi weekend ruch był sporo mniejszy niż zwykle. W każdym razie tak sięgam pamięcią kiedy to nasze vipy z poprzedniego rozdania tak przyjeżdżały do naszego miasta ( lub okolic). Tusk stał na wałach przy powodzi ( wtedy co zarobił liścia) a Komorowskiego nie pamiętam w ogóle. W czasie kampanii wyborczej podjechał pod City Park Bronkobus bez Bronka , i to chyba tyle. Wychodzi na to że pisiory to naprawdę ludzkie pany , biorąc pod uwagę wizyty VIP-ów . Sam widzisz że pod każdym względem są lepsi od tamtych.smiech2

A i przypomniałem sobie że często wcześniej gościł w Stalówce Król Podkarpacia- Janek Bury. Spotykał się nawet z Królem Stalowej Woli .
Dla jednego i drugiego te wizyty były chyba pechowe - obu zmuszono do abdykacji.umiech

a czy coś od tych wizyt się zmienia. była szydło. pamiętasz jak weber gardło zdarł smiech2, był duda, teraz morawiecki. i....nie wiem i nic. nadbereżny chciał podbudować sobie ego bo wie, że urząd go przerósł i choć pobawi się za nasze. taki sam pożytek z niego jak był i jakby go nie było. w drugiej opcji przynajmniej zamieszanie mniejsze i pieniędzy byśmy zaoszczędzili.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 22:51  
Cytuj
Z tym "pieniędzy byśmy zaoszczędzili" to się nie zgodzę. Zapytaj znajomych pracujących na Elektrowni o wierzbę energetyczną , która sobie zgniła pod chmurką. Zapytaj o budowę bloku energetycznego. Potem zapytaj wujka google o Elektrownię Kozienice i Króla Podkarpacia. Jak już poznasz mechanizm gdzie ginęły miliony , to może przestaniesz zadawać naiwne pytania.umiech

Właśnie w tym tkwi największy problem przeciwników obecnego rządu. Przypieprzacie się o jakieś pierdoły , a za poprzedników znikały krocie. Bynajmniej nie twierdzę że PiS to idealna opcja ale skoro mam wybór między przeziębieniem a chorobą śmiertelną ja wybieram przeziębienie.umiech

Nie jestem przekonany czy Nadbereżnego przerósł urząd. Mało interesuję się lokalną polityką ( a raczej mam na to kompletnie wyje.ane) ale nie widzę jakichś rzeczy b, które by go dyskredytowały. Jeżeli PiS utrzyma władzę to Kudłaty dostanie pewnie jakąś fuchę w Warszawie. Może załatwi coś dla miasta/regionu. W każdym razie nie mogę się zgodzić że stwierdzeniem że jest jakimś kompletnym nieudacznikiem.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2018r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
Właśnie w tym tkwi największy problem przeciwników obecnego rządu. Przypieprzacie się o jakieś pierdoły , a za poprzedników znikały krocie. Bynajmniej nie twierdzę że PiS to idealna opcja ale skoro mam wybór między przeziębieniem a chorobą śmiertelną ja wybieram przeziębienie
.

Edo z Chabzin czyli mam patrzeć przez palce na PIS bo PO to też była lipa?

Traktat Lizboński
CETA
- to jest ta SUWERENNOŚĆ
To samo PO i .N

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 06:58  
Cytuj
CYTAT


Edo z Chabzin czyli mam patrzeć przez palce na PIS bo PO to też była lipa?



Jeżeli tyle rozumiesz z mojego postu - tzn że niewiele rozumiesz. Zgoła nic.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 07:38  
Cytuj
Jak się realnie coś zmieni na lepsze w kraju to od razu zauważe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 566 567 568 569 570 571 572 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »