NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 547 548 549 550 551 552 553 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 21:12  
Cytuj
Antoni wam dokuczał skutecznie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 21:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 21:20  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 21:34  
Cytuj
Obrazek

No ale Radziwiłł premię wziął, Beata też umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 21:54  
Cytuj
Powrót do źródełka soku Andrzejku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 22:14  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 5 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 22:43  
Cytuj
Decyzja o emisji obligacji już podjęta. Co sądzicie o tym pomyśle?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Obrazek


Andrzejku a odnośnie tej drugiej grafiki , mógłbyś mi wytłumaczyć skąd Trwam się znalazło jako zależna finansowo od PiS. Parę godzin siedzę i próbuję to rozkminić i nie daję rady. To jakiś żart czy ktoś zapomniał strzałki postawić?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 02:55  
Cytuj
Witam




https://www.youtu(...)2C8D5ezE



Dobrze Wam tam???


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 06:40  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

No ale Radziwiłł premię wziął, Beata też umiech


Zapomniałeś biedaku dodać ile czekasz na wymiane rozumu.Chyba juz ze 20 latek.No i nic nie mogą pomóc bo to przypadek beznadziejnyjezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Obrazek


Andrzejku a odnośnie tej drugiej grafiki , mógłbyś mi wytłumaczyć skąd Trwam się znalazło jako zależna finansowo od PiS. Parę godzin siedzę i próbuję to rozkminić i nie daję rady. To jakiś żart czy ktoś zapomniał strzałki postawić?uśmiech


Edzio, bardzo proszę, sprawdź dotacje które PiS daje Rydzykowi. To zajęło Ci parę godzin?

Pelele, nie czekam na taki zabieg. No ale skoro czekasz 20 lat to chyba wiesz o czym piszesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 09:34  
Cytuj
Rozumiem. Jak oni przetrwali osiem lat rządów PO skoro nikt ich wtedy nie dotował? To musiały być naprawdę ciężkie czasy dla czcigodnego ojca Rydzyka.umiech

Andrzejku parę godzin zajęło mi studiowanie tej grafiki celem znalezienia powiązań kapitałowych między PiS a TV Trwam. Bóg mi świadkiem że ich nie znalazłem. No chyba że Jaro siedzi w zarządzie mitycznych spółek ojca Rydzyka ( firmy transportowe, kamieniołomy pod Kielcami i w końcu autostrady Kraków - Katowice). Niestety w Krajowym Rejestrze Sądowym tych spółek ani Rydzyka ani Kaczyńskiego nie uświadczysz. To chyba jakiś grubszy przekręt pewnie wszystko stoi na słupa.smiech2

Wiesz co myślę że lepiej by wyglądało gdybyś zmodyfikował to ustrojstwo i poprowadził linię prosto od PiS do Trwam. Byłoby to adekwatne do stanu rzeczy i rozwiązałoby wszelkie wątpliwości.
Ty wiesz a czemu inni mają żyć w nieświadomości.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 10:05  
Cytuj
?

Pelele, nie czekam na taki zabieg. No ale skoro czekasz 20 lat to chyba wiesz o czym piszesz.[/cytat]

To jak odpowiedziałeś utwierdza mnie w moich przekonaniach odnośnie twego oczekiwania w kolejcejezyk20 lat wytrzymasz rybko

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 10:06  
Cytuj
CYTAT (Edzio)
Rozumiem. Jak oni przetrwali osiem lat rządów PO skoro nikt ich wtedy nie dotował? To musiały być naprawdę ciężkie czasy dla czcigodnego ojca Rydzyka.umiech

Andrzejku parę godzin zajęło mi studiowanie tej grafiki celem znalezienia powiązań kapitałowych między PiS a TV Trwam. Bóg mi świadkiem że ich nie znalazłem. No chyba że Jaro siedzi w zarządzie mitycznych spółek ojca Rydzyka ( firmy transportowe, kamieniołomy pod Kielcami i w końcu autostrady Kraków - Katowice). Niestety w Krajowym Rejestrze Sądowym tych spółek ani Rydzyka ani Kaczyńskiego nie uświadczysz. To chyba jakiś grubszy przekręt pewnie wszystko stoi na słupa.smiech2

Wiesz co myślę że lepiej by wyglądało gdybyś zmodyfikował to ustrojstwo i poprowadził linię prosto od PiS do Trwam. Byłoby to adekwatne do stanu rzeczy i rozwiązałoby wszelkie wątpliwości.
Ty wiesz a czemu inni mają żyć w nieświadomości.umiech



Ten twój czcigodny płakał że nie ma z czego utrzymać radia i telewizji. Wiem bo słucham czasem radia Maryja umiech

Słabo szukałeś. Zależność finansowa wynika z dotacji. Tego nie znalazłeś?

Jak ktoś nie rozumie co czyta to nigdy nie będzie świadomy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 10:49  
Cytuj
To dobrze że człowiek twojego pokroju czasem słucha Radia Maryja. Nie sądzę jednakowoż że ma to jakikolwiek wpływ na twoją zwichrowaną psychikę. Może gdybyś mniej oglądał Polsat , TVN czy zaglądał na parówkę.pl sprawa wyglądałaby inaczej. A tak jest jak jest.
Z tego co kojarzę czcigodny ojciec dyrektor apeluje o datki odkąd powstało jego radio. Ale mogę się mylić wszak taki oświecony i wolny od religijnych zabobonów człowiek jak ty pewnie wie lepiej. W końcu jako były zwolennik Tuska ,Palikota i kogo tam jeszcze masz dużo bardziej ustabilizowane poglądy w wielu kwestiach.

Dostaw tą linię i rozwiej wątpliwości. umiech

A o kamieniołomach Rydzyka nic?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
To dobrze że człowiek twojego pokroju czasem słucha Radia Maryja. Nie sądzę jednakowoż że ma to jakikolwiek wpływ na twoją zwichrowaną psychikę. Może gdybyś mniej oglądał Polsat , TVN czy zaglądał na parówkę.pl sprawa wyglądałaby inaczej. A tak jest jak jest.
Z tego co kojarzę czcigodny ojciec dyrektor apeluje o datki odkąd powstało jego radio. Ale mogę się mylić wszak taki oświecony i wolny od religijnych zabobonów człowiek jak ty pewnie wie lepiej. W końcu jako były zwolennik Tuska ,Palikota i kogo tam jeszcze masz dużo bardziej ustabilizowane poglądy w wielu kwestiach.

Dostaw tą linię i rozwiej wątpliwości. umiech

A o kamieniołomach Rydzyka nic?



Edzio widać po wpisie, że zabrakło ci argumentów i jedziesz standardem.

Mimo wszystko, życzę miłej niedzieli.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 5 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 11:13  
Cytuj
CYTAT (Andrzej Szlęzak)
Dzisiaj smutny dzień dla mojej rodzinnej Stalowi Woli. Rada Miejska uchwaliła wzięcie kredytu w wysokości 86 milionów złotych. W tej chwili miasto jest zadłużone na około 160 milionów złotych, choć prawdziwej kwoty zadłużenia nie znam. Może być większa. Nie wykluczam, że przy tak "radosnej twórczości" na koniec roku będzie 200 milionów długu. To tragedia dla miasta. Zakładając, że rocznie będzie spłacać po 20 milionów bez odsetek , to spłata zajmie dziesięć lat. Przy budżecie Stalowej Woli oznacza to, że na inwestycje zostanie ledwie kilka milionów rocznie. To koniec rozwoju albo dalsze zadłużanie. Gdy byłem prezydentem przez dwanaście lat wziąłem 60 milionów kredytu, ale przez większość tego czasu nie podnosiłem podatków i mimo tego udało się podwoić podatkowe wpływy do budżetu. Smuci również, że za ten ogromny dług nie zbudowano dosłownie nic, co zwiększałoby wpływy do budżetu. Ten tragiczny obraz dopełnia fakt, że bardzo wielu, a może zdecydowaną większość mieszkańców, to nie niepokoi. Jeden z kolegów przedsiębiorców opowiadał o rozmowie z nauczycielami. Gdy zwrócił uwagę na niebezpieczne duże zadłużenie miasta spotkał się z kompletną obojętnością. Interesowało ich tylko, żeby ich dochody rosły. Nie widzieli żadnego związku między długiem miasta, a tym, że ich wynagrodzenia wypłacane jest z tego budżetu. Może mają rację? Jak nie będzie w kasie miasta, to zastrajkują i jacyś "oni" będą musieli dać. Podobnie znajomy radny, zatroskany tym zadłużeniem, chciał to uświadomić pewnemu świetnemu informatykowi. Odpowiedzią było kompletne lekceważenie i komentarz, że miasto nie może zbankrutować. A ja na początku swoich rządów miałem już taką sytuację, że na wypłaty dla urzędników musiałem pożyczać. Nie ma siły, Polacy zapłacą za swoją ekonomiczną głupotę. Musi być za to jakaś kara. Według pewnych badań tylko około 30 procent Polaków rozumie na czym polega naliczanie odsetek od pieniędzy, które zdeponowali w bankach. Społeczeństwa i społeczności, które nie rozumieją konsekwencji zadłużenia i inflacji zawsze będą wybierać do władzy różnych utracjuszy, którzy raczej wcześniej niż później doprowadzą całe państwa, ale i średniej wielkości miasta do ruiny. Niestety w Polsce i na poziomie rządu i samorządu ci utracjusze przeważają do tego stopnia, że przykład Edwarda Gierka jako takiego utracjusza już zblakł, a nawet u wielu budzi niejaki sentyment.
A Państwo nie macie wrażenia, że Polska i polskie samorządy to takie zadłużeniowe "Tytaniki", gdzie grającą jeszcze orkiestrą są pieniądze z UE?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 12:43  
Cytuj
Wygląda na to, że jesteśmy w czarnej d....e. Taki kredyt może być niemożliwy do spłaty przez miasto. Inwestycje w igrzyska nie przyniosą zysku w przyszłości. Zysku, z którego można by te kredyty spłacić w przyszłości. Obligacje z tego co wiem nie są jeszcze wyemitowane. Jest duże ryzyko, że nie zostaną sprzedane w odpowiedniej ilości i za cenę wykupu, którą chciałoby miasto uzyskać. Co wtedy? Kredyt? Kolejny kredyt?

Na razie mamy obligacje, które my mieszkańcy będziemy spłacali. Stać nas na to? Co gdy miasto zacznie zaciągać kredyt na wypłaty dla urzędników i nauczycieli?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Na razie mamy obligacje, które my mieszkańcy będziemy spłacali. Stać nas na to? Co gdy miasto zacznie zaciągać kredyt na wypłaty dla urzędników i nauczycieli?


To mogłoby być zadowalającym Andrzejka ostatecznym rozwiązaniem. Cztery dni pracy (75% pensji) uzdrowiłyby stan finansów miasta i zadowoliłoby totalną opozycje.
Nie wiem jak na to zareagują sami zainteresowani bo totalnej wymiany urzędników na innych w mieście nie było, ale nie przewiduje możliwości żeby nie poparli słusznych postulatów Stowarzyszenia Zainteresowanego dla dobrego imienia Polski na platformie międzynarodowej. Jak powiedział Kukiz czarne owce znajdą się wszędzie i dlatego nie możemy traktować wszystkich przyzwoitych dobrze bez mówienia o nich źle. Otwiera to drogę do penetracji środowiska urzędniczego i wyłuskania tych czarnych owiec w celu otwarcia pozostałym drogi do zasłużonej pełni uznania a to mogłoby być źródłem dodatkowych oszczędności tak miłych opozycji.

Dobra inicjatywa idzie z najwyższej góry, w PE opozycja już głosowała za odchudzeniem liczby urzędników polskich. Skromnie bo to tylko jeden, ale od czegoś należy zacząć. Ważne ze widać ich determinacje i uciemiężony daninami Naród w czynie społecznym może podchwycić inicjatywę przy najbliższej okazji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 17:20  
Cytuj
cdn.. A coś w temacie zadłużania miasta? To dobry gospodarz czy masz jakieś wątpliwości?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 19:10  
Cytuj
Nie wiem na co to pożyczamy na ten rok, poczekam na oficjalne stanowisko UM. Takie pieniądze to nie waciki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem na co to pożyczamy na ten rok, poczekam na oficjalne stanowisko UM. Takie pieniądze to nie waciki.


Poczytaj uchwałę budżetową. To przecież nie problem.


Prokuratorzy badający wypadek premier Beaty Szydło odmówili obciążenia tylko kierowcy seicento.
Trójka prokuratorów, która prowadziła śledztwo w sprawie wypadku byłej szefowej rządu Beaty Szydło, dwa dni przed finałem śledztwa odmówiła jego zakończenia i uznania winy Sebastiana K., kierowcy seicento, czego domagał się szef prokuratury Rafał Babiński. Prokuratorzy złożyli wnioski o wyłączenie ich ze śledztwa. Postanowienie o zamknięciu śledztwa wydał więc prok. Babiński. To on uznał, że winę za wypadek ponosi wyłącznie Sebastian K.


http://www.rp.pl/Polityka/303059998-Wypadek-Szydlo-bunt-sledczych.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 11:43  
Cytuj
Tak się zastanawiam, czy te nasze obligacje ktoś kupi. Stalowa nie jest w zbyt dobrej kondycji finansowej?
Takie miejskie obligacje mają gwarancję skarbu państwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Tak się zastanawiam, czy te nasze obligacje ktoś kupi. Stalowa nie jest w zbyt dobrej kondycji finansowej?
Takie miejskie obligacje mają gwarancję skarbu państwa?


Nie ma żadnych gwarancji państwowych. Gwarantem jest miasto. My wszyscy mieszkańcy płacimy odsetki od kredytów. Jak sie budżet "nie domknie" to wchodzi komisarz, a wtedy....

PS. Z tego co wiem to te obligacje są dla instytucji finansowych nie dla indywidualnych inwestorów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 17:36  
Cytuj
CYTAT

Trójka prokuratorów, która prowadziła śledztwo w sprawie wypadku byłej szefowej rządu Beaty Szydło, dwa dni przed finałem śledztwa odmówiła jego zakończenia i uznania winy Sebastiana K., kierowcy seicento, czego domagał się szef prokuratury Rafał Babiński. Prokuratorzy złożyli wnioski o wyłączenie ich ze śledztwa. Postanowienie o zamknięciu śledztwa wydał więc prok. Babiński. To on uznał, że winę za wypadek ponosi wyłącznie Sebastian K.



Może sędzia decyduje o winie Andrzejku, prokurator może wnosić oskarżenie?
Jak to jest w realu Andrzejku,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Trójka prokuratorów, która prowadziła śledztwo w sprawie wypadku byłej szefowej rządu Beaty Szydło, dwa dni przed finałem śledztwa odmówiła jego zakończenia i uznania winy Sebastiana K., kierowcy seicento, czego domagał się szef prokuratury Rafał Babiński. Prokuratorzy złożyli wnioski o wyłączenie ich ze śledztwa. Postanowienie o zamknięciu śledztwa wydał więc prok. Babiński. To on uznał, że winę za wypadek ponosi wyłącznie Sebastian K.



Może sędzia decyduje o winie Andrzejku, prokurator może wnosić oskarżenie?
Jak to jest w realu Andrzejku,,,


Oczywiście, że sędzia decyduje o winie. Prokurator zaś stawia zarzuty pod warunkiem, że w jego ocenie podejrzany jest winny. Gdyby uznał, że dowody na to nie wskazują to zarzutów nie stawia. Naprawdę tego nie ogarniasz? Przypaliłaś coś? A może hormony szaleją?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 547 548 549 550 551 552 553 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »