NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 544 545 546 547 548 549 550 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Taką kasę na halę warzywną. Mając takiego wyborce można się tylko cieszyć. Ponad 4 miliony na warzywniak umiech CBA się zapewne nie zainteresuje umiech



Lotnisko Chopina w Warszawie ZMIENI nazwę. Od Marca będzie to Port Lotniczy im. Lecha Kaczyńskiego.
https://superekspress.pl/lotnisko-chopina-warszawie-zmieni-nazwe-marca-bedzie-port-lotniczy-im-lecha-kaczynskiego/

Mam nadzieję, że to żart umiech


CYTAT (Tyszka K'15)
Nasza polityka chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać 🙂 Na zdjęciu wyżej jeden z ważniejszych polityków partii rządzącej chwali się zdjęciem z sekretarzem edukacji USA. Sęk w tym, że sekretarz DeVos to ta pani na zdjęciu niżej. 😀
Dobrej nocy!


Obrazek
. wolabys imienia Kwasa czy Bolka?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 19:04  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 19:26  
Cytuj
To kto kupił te miejsca i po co?
Podobno ktoś inny od tego co za Kłosowskiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 01:03  
Cytuj
Inteligentni inaczej, ludzie kupią co chcą, jedni tu inni tam. Jeden przepłaca w Galeriach w Stalowej, drugi pojedzie do Rzeszowa albo do Warszawy. W tym mieście architekt w czasach uwłaszczenia nomenklatury zaczął wydawać dziwne pozwolenia w blokujące rozbudowę miasta miejscach, szambo w centrum nieskończona szopa na rynku. Teraz za to płacimy i bedziemy płacić. Hala warzywniaka porządkuje trochę to miejsce. Dzień w którym zdemontują ten nieskończony żart budowlany przy hali będzie znakiem końca epoki kolesiów. Stodoła zasrywajaca całe ostatnie miejsce pod kompleksowe inwestycje w centrum miasta okazała się silniejsza od wszystkich mieszkańców razem. To będzie wielki dzień gdy to wyburza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Taką kasę na halę warzywną. Mając takiego wyborce można się tylko cieszyć. Ponad 4 miliony na warzywniak umiech CBA się zapewne nie zainteresuje umiech



Lotnisko Chopina w Warszawie ZMIENI nazwę. Od Marca będzie to Port Lotniczy im. Lecha Kaczyńskiego.
https://superekspress.pl/lotnisko-chopina-warszawie-zmieni-nazwe-marca-bedzie-port-lotniczy-im-lecha-kaczynskiego/

Mam nadzieję, że to żart umiech


CYTAT (Tyszka K'15)
Nasza polityka chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać 🙂 Na zdjęciu wyżej jeden z ważniejszych polityków partii rządzącej chwali się zdjęciem z sekretarzem edukacji USA. Sęk w tym, że sekretarz DeVos to ta pani na zdjęciu niżej. 😀
Dobrej nocy!


Obrazek
. wolabys imienia Kwasa czy Bolka?


Szopen jest dobrym patronem. Znanym na całym świecie.

Wolałbym, żeby Obatel Czarnecki wiedział z kim się fotografuje i nie błaźnił sie w naszym imieniu umiech Ciekawe o czym rozmawiał z ta panią umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 13:45  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
. Jeszcze PLATFORMA OBYWATELSKA i Ekonomista Petru

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 16:36  
Cytuj

Jako znakomity politolog, mogę wam powiedzieć, że rozumujecie sytuację polityczną w zbyt wąskiej perspektywie.

Był czas, gdy SLD (2001-2004) sprzątało po Akcji Wyborczej "Solidarność" (1997-2001).

Potem PiS (2005-2007) sprzątało po SLD.

Następnie PO (2007-2015) sprzątała po PiS-ie.

Teraz PiS (2015-2023) sprząta po PO.

W 2023 roku PiS przegra wybory, i znowu ktoś będzie musiał posprzątać po PiS-ie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 17:28  
Cytuj
Zajmie trzy+ kadencje żeby posprzątać po transformacji. A wtedy, kto by u nas chciał śmiecić w posprzątanym? Zawsze jest miejsce na nadwyżki śmieci za granicą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 17:55  
Cytuj
CYTAT

Jako znakomity politolog, mogę wam powiedzieć, że rozumujecie sytuację polityczną w zbyt wąskiej perspektywie.

Był czas, gdy SLD (2001-2004) sprzątało po Akcji Wyborczej "Solidarność" (1997-2001).

Potem PiS (2005-2007) sprzątało po SLD.

Następnie PO (2007-2015) sprzątała po PiS-ie.

Teraz PiS (2015-2023) sprząta po PO.

W 2023 roku PiS przegra wybory, i znowu ktoś będzie musiał posprzątać po PiS-ie.

. W jaki sposób PO sprzątała po PiS-ie skoro wykręciła jakies 50 afer?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 18:08  
Cytuj
CYTAT (Antylewak)
W jaki sposób PO sprzątała po PiS-ie skoro wykręciła jakies 50 afer?

W taki sam sposób jak wszystkie partie sprzątają po poprzednikach. Ujawniają przekręty i afery odwracając uwagę wyborców na swoje poczynania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 19:01  
Cytuj
Ja nie myślę żeby PO/PSL przegrało wybory gdyby nie okradali Polaków. Zrobili co chcieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 19:16  
Cytuj
Obrazek

Kolejny pomysł umiech No co raz lepiej umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 20:16  
Cytuj
Nie podejrzewałem naszego prymusa postępu i demokracji o taki rasizm. Ja tam pozwoliłbym w szkołach publicznych ateistom nauczać moje dzieci. Demokracja, co zrobisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Kolejny pomysł umiech No co raz lepiej umiech


mówiłem, żeś jest kukizowiec z poglądami nowoczesnej, ale że RAZEM? czego Ty chcesz? Laicyzacji jak w Szwecji czy Niemczech? Meczetów?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 06:29  
Cytuj
Jędrula vel Andzin wolałby aby wychowawcami dzieci mogli być postępowi genderowcy czy inne wynaturzone postaci w rodzaju Biedronia czy Grodzkiej.Wtedy by nie protestowałjezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 06:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Kolejny pomysł umiech No co raz lepiej umiech


mówiłem, żeś jest kukizowiec z poglądami nowoczesnej, ale że RAZEM? czego Ty chcesz? Laicyzacji jak w Szwecji czy Niemczech? Meczetów?


Jak się zgadzam z jakimś postulatem to zaraz muszę do kogoś przynależeć? Przecież to chore. Ty widzę jak pelikan łykasz wszystko co zaproponuje rząd i jego ministrowie. Twój wybór umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
Jędrula vel Andzin wolałby aby wychowawcami dzieci mogli być postępowi genderowcy czy inne wynaturzone postaci w rodzaju Biedronia czy Grodzkiej.Wtedy by nie protestowałjezyk


Wolę by wychowawcami byli rozsądni pedagodzy bez ideologii. By byli to ludzie, którzy znają sie na swojej pracy.

Dlaczego jeden z drugom widzi tylko skrajności? Może dlatego, że tak was wychowano? Nie widzę problemu by dzieci po szkole szły do kościoła. Ja tak robiłem, nie widzę w tym nic złego.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 06:53  
Cytuj
Przecież z Twoich wypowiedzi jasno wynika,że chciałbyś wychowawców o innej niż katecheci ideologii.A zresztą czy katecheta oprócz nauczania religii ma inna ideologię?napewno nie każdy.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jędrula vel Andzin wolałby aby wychowawcami dzieci mogli być postępowi genderowcy czy inne wynaturzone postaci w rodzaju Biedronia czy Grodzkiej.Wtedy by nie protestowałjezyk


Wolę by wychowawcami byli rozsądni pedagodzy bez ideologii. By byli to ludzie, którzy znają sie na swojej pracy.

Dlaczego jeden z drugom widzi tylko skrajności? Może dlatego, że tak was wychowano? Nie widzę problemu by dzieci po szkole szły do kościoła. Ja tak robiłem, nie widzę w tym nic złego.
. Religię nazywasz ideologią?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 08:41  
Cytuj
To jest nawet interesujące. Gdyby neutralnie świecki Jędrek był wychowawca to byłoby neutralnie czy ideologicznie?

Jakies sugestie...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 09:58  
Cytuj
W jego postawie i poglądach nie ma nic neutralnego. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Kolejny pomysł umiech No co raz lepiej umiech



Pomysł masakra. Wychowawcami powinni być pedagodzy z odpowiednim wykształceniem. Jeśli będzie wśród nich ksiądz to OK. Nie powinna być natomiast tak, że wychowawcami mają być tylko księża. Co będzie następnym pomysłem? Obowiązek zatrudnienia w każdym zakładzie pracy księdza? umiech

Pozostanie jeszcze pytanie ... skąd tylu księży wezmą. Nie w STW tylu księży, żeby każda klasa mogła mieć swojego wychowawcę. Jeden ksiądz będzie miał 10 klas ? Chyba słabo to Pani Zalewska przemyślała ... albo standardowo nie przemyślała tego wcale umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 10:43  
Cytuj
CYTAT


To jest nawet interesujące. Gdyby neutralnie świecki Jędrek był wychowawca to byłoby neutralnie czy ideologicznie?

Jakies sugestie...?

Jego zdaniem zapewne neutralnie,a moim zdaniem REŻIMOWO/nawet nie ideologicznie/Jego myślenie nie jest w stanie prZyjac nic innego poza zaprogramowanym jak zdarta płyta gramofonowa myśleniemmlotek

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 10:57  
Cytuj
Ktoś uwierzył w to, że wychowawcami mają być tylko księża?goodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Kolejny pomysł umiech No co raz lepiej umiech



Pomysł masakra. Wychowawcami powinni być pedagodzy z odpowiednim wykształceniem. Jeśli będzie wśród nich ksiądz to OK. Nie powinna być natomiast tak, że wychowawcami mają być tylko księża. Co będzie następnym pomysłem? Obowiązek zatrudnienia w każdym zakładzie pracy księdza? umiech

Pozostanie jeszcze pytanie ... skąd tylu księży wezmą. Nie w STW tylu księży, żeby każda klasa mogła mieć swojego wychowawcę. Jeden ksiądz będzie miał 10 klas ? Chyba słabo to Pani Zalewska przemyślała ... albo standardowo nie przemyślała tego wcale umiech.


gdzie tu jest napisane, by byli TYLKO katecheci?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 544 545 546 547 548 549 550 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »