NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 541 542 543 544 545 546 547 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 23:25  
Cytuj
Jak pisałem, że Tusk został rozliczony to chodziło mi o to, że wyborcy rozliczyli jego partię, czyli PO przegrało wybory. Teraz czekam na rozliczenie PISu.

EdoZChabzin - porównanie PISu do grypy jest bardzo błędne. Grypa szybko przychodzi i szybko odchodzi, jeśli chory się pilnuje to grypa nie jest groźna. PIS natomiast jest jak nowotwór. Przez długi czas niszczy organizm a jak zorientujesz się o co chodzi to zazwyczaj jest już za późno :(.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 23:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2018r. 10:47  
Cytuj
Jeśli PiS jest nowotworem, to PO, PSL, nowoczesna, KOD - są śmiercią w męczarniach na wszystkie rodzaje raka i chorób wenerycznych.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lut 2018r. 16:54  
Cytuj
Można było porozmawiać o lokalnych problemach ale lokalni funkcjonariusze już przeszli na Tuska, Smoleńsk mi Amber Gold.

Dobry wyborca do głupi wyborca. Po co zajmować się lokalnymi problemami umiech

Cytat poniżej trochę wnosi do "walki o Polskę"

BELLUM OMNIUM CONTRA OMNES

W Polsce trwa wojna wszystkich ze wszystkimi.

Tradycyjnie PO walczy z PiS o sprawy ważne nie dla Polski a dla interesu PO i PiS. Oprócz tego PiS walczy z całym światem. W sumie to nawet Niemcy ws. Izraela wyciągnęły dłoń do polskiego rządu ale zaraz PO wyskoczyła z "mordowalśmy Żydów ale nie zakładaliśmy obozów" i chomiki wróciły do kółek.

Rydzyk się wk... ił na PiS, bo chcą zlikwidować fermy futrzarskie. Chyba dostanie jakąś dotację od bezdomnego z Warszawy żeby siedział cicho.

Solidaruchy (związkowcy) nie zgadzają się na propozycję zwolnienia młodych ze składek ZUS. W sumie nie wiem czemu - przecież cokolwiek PO obieca to i tak nie zrobi.

Dziennikarze podzieleni w sprawie tytułu Człowieka (jeszcze na) Wolności dla J. Przyłębskiej. Bądź co bądź Prezes TK nie wypada brać udziału w tego typu spędach organizowanych przez bliźniaków wazelinujących pisowskie tyły.

Wolnościowcy czy szerzej antysystemowcy właśnie wyzywaja się od złodziei, publikują listy, historię transakcji czy posty o zwrot kasy przesłanej przez pomyłkę. Z tej całej rozróby wyłania się obraz ludzi niekompetentnych, którzy nie potrafią ogarnąć konta partyjnego dla partii, mimo, że przepisy się w tej kwestii nie zmieniły od lat.

Nie, nie robią tego gimbusy a ludzie starsi. Niby poważni.

A w tym całym szumie po cichutku Morawiecki likwiduje podatek liniowy samozatrudnionym.

WSI wesoła WSI spokojna.

Musimy być gotowi na 2023, wtedy internet zdecyduje o wyniku wyborów. Do tego czasu pokolenia nieskażone PRL powinny wyłonić normalna organizację wolnościową, a nie kolejny wyrób liberalopodobny Petru czy Gowina. Pora wysłać kilku panów na emeryturę - niech lepią pierogi i bawią wnuki.

Obywatel D.C.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2018r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Jeśli PiS jest nowotworem, to PO, PSL, nowoczesna, KOD - są śmiercią w męczarniach na wszystkie rodzaje raka i chorób wenerycznych.potluczony

a co to zmienia. cojedni włażą w 4 litery niemcom a drudzy żydkom i amerykanom. a gdzie jest interes nas Polaków?

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lut 2018r. 19:40  
Cytuj
Nasz interes jest tu na miejscu. Ale kogo to obchodzi. Smoleńsk q...a

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2018r. 19:47  
Cytuj
Pośród morza hejtu, w tłumie internetowych napinaczy....

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 09:56  
Cytuj
Jakby Kaczyński miał dzieci to pewnie bardziej by się przejmował ustawą o ochronie dzieci przed aborcją niż przemysłem futrzarskim ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 11:33  
Cytuj
@marcin.so
CYTAT
Teraz czekam na rozliczenie PISu


a z kim miałby PiS przegrać?? z nowoczesną?? z sld alias razem?? no nie żartuj, że byś chciał... albo chciałbyś powrotu PO - jak się miało tatusia w UB to na pewno... ??

Na chwilę obecną w Polsce wybór jest pomiędzy cholerą, a wścieklizną...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 18:13  
Cytuj
przepychanki słowne- kosz
proszę nie zaśmiecać forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Teraz czekam na rozliczenie PISu


obawiam się że nie będzie wolnych celi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:55  
Cytuj
no co cenzor?? gdzie wyjaśnienie w czym przeszkadzała definicja??


aha, jakby jej nie skasować to nie można by wlepić upomnienia?? żałośni jesteście i nic nie zmieni tego faktu... jak to ktoś napisał już, na tym forum są równi i równiejsi... całujcie się... możecie mnie zbanować, ale tego, że jesteście żałosnymi cenzorami nie zmienicie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:56  
Cytuj
no co cenzor?? gdzie wyjaśnienie w czym przeszkadzała definicja??


aha, jakby jej nie skasować to nie można by wlepić upomnienia?? żałośni jesteście i nic nie zmieni tego faktu... jak to ktoś napisał już, na tym forum są równi i równiejsi... całujcie się... możecie mnie zbanować, ale tego, że jesteście żałosnymi cenzorami nie zmienicie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:56  
Cytuj
no co cenzor?? gdzie wyjaśnienie w czym przeszkadzała definicja??


aha, jakby jej nie skasować to nie można by wlepić upomnienia?? żałośni jesteście i nic nie zmieni tego faktu... jak to ktoś napisał już, na tym forum są równi i równiejsi... całujcie się... możecie mnie zbanować, ale tego, że jesteście żałosnymi cenzorami nie zmienicie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:56  
Cytuj
no co cenzor?? gdzie wyjaśnienie w czym przeszkadzała definicja??


aha, jakby jej nie skasować to nie można by wlepić upomnienia?? żałośni jesteście i nic nie zmieni tego faktu... jak to ktoś napisał już, na tym forum są równi i równiejsi... całujcie się... możecie mnie zbanować, ale tego, że jesteście żałosnymi cenzorami nie zmienicie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:57  
Cytuj
no co cenzor?? gdzie wyjaśnienie w czym przeszkadzała definicja??


aha, jakby jej nie skasować to nie można by wlepić upomnienia?? żałośni jesteście i nic nie zmieni tego faktu... jak to ktoś napisał już, na tym forum są równi i równiejsi... całujcie się... możecie mnie zbanować, ale tego, że jesteście żałosnymi cenzorami nie zmienicie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:57  
Cytuj
no co cenzor?? gdzie wyjaśnienie w czym przeszkadzała definicja??


aha, jakby jej nie skasować to nie można by wlepić upomnienia?? żałośni jesteście i nic nie zmieni tego faktu... jak to ktoś napisał już, na tym forum są równi i równiejsi... całujcie się... możecie mnie zbanować, ale tego, że jesteście żałosnymi cenzorami nie zmienicie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 05:22  
Cytuj
aaa , nie masz powodu do urazy, spokojnie, OK?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
@marcin.so
CYTAT
Teraz czekam na rozliczenie PISu


a z kim miałby PiS przegrać?? z nowoczesną?? z sld alias razem?? no nie żartuj, że byś chciał... albo chciałbyś powrotu PO - jak się miało tatusia w UB to na pewno... ??

Na chwilę obecną w Polsce wybór jest pomiędzy cholerą, a wścieklizną...



Z niczym co na chwilę obecną istnieje na scenie politycznej to PIS raczej nie przegra. Marzyło by mi się, żeby powstało coś nowego, bez tych wszystkich obecnych polityków. Niestety na chwilę obecną niczego takiego nie widać.
Jeśli PIS nie przegra w najbliższych wyborach do parlamentu to przegra w kolejnych bo taka jest polityka. Mam tylko nadzieje, że nie wygrają obecne partie "przyżłobowe".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 10:34  
Cytuj
Najlepiej, jakby wygrała jakaś partia zewnętrzna co?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 11:38  
Cytuj
CYTAT


EdoZChabzin - porównanie PISu do grypy jest bardzo błędne. Grypa szybko przychodzi i szybko odchodzi, jeśli chory się pilnuje to grypa nie jest groźna. PIS natomiast jest jak nowotwór. Przez długi czas niszczy organizm a jak zorientujesz się o co chodzi to zazwyczaj jest już za późno :(.


Myślę że z tym nowotworem popuściłeś wodze wyobraźni. Sądzę że jestem w miarę zorientowany o co chodzi i nie dostrzegam zagrożenia dla funkcjonowania naszego kraju spowodowanego przez formację Kaczyńskiego. Jest faktem że są reprezentantem stronnictwa amerykańsko-żydowskiego ( chociaż w obliczu ostatnich wydarzeń zaczyna się to zmieniać) ale z dwojga złego wolę sługusów Ameryki niż padalca z nadania Niemiec. W każdym razie nie trafia do mnie argumentacja że PiS-PO jedno zło. Jest to zbyt daleko idace uproszczenie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 11:51  
Cytuj
Żadna partia nie ma i nie będzie mieć nic do zaoferowania dla państwa. Wszystko co możliwe sprzedane lub doprowadzone do upadłości. Żeby budować gospodarkę państwową potrzeba osób uczciwych a tych jest coraz mniej lub ich już nie ma. Żeby polityk zrozumiał swój cel działania dla dobra całego narodu powinien chociaż przez rok dostawać pensję 2200 brutto mieć dwójkę lub trójkę dzieci, albo chociaż jedno. A tak mamy to co mamy. Tak jak ja i wiele osób myślało że po zmianie władzy że będzie lepiej i co?
Taki przykład podam. Trzy lata temu zarabiałem okolo 2000 brutto i to mi wystarczało na cały miesiąc. Teraz mam oczywiste 2200 brutto i to mi wystarcza na dwa tygodnie. Tak jak trzy lata temu lubię zjeść schabowego i używam tych samych środków higienicznych, a na dodatek teraz troszkę mniej piwka pije bo brak kasy(nie pije Tatry i harnasia gustuje w piwach regionalnych). No coś podwyżki i konsumpcja nie idą w parze z wynagrodzeniem.
Ale dzięki Bogu ma możliwość dorobienia (legalnie) jako muzyk więc nie mam tak źle, ale instrumenty też kosztują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 12:11  
Cytuj
Realnie nie jest możliwe założenie partii z samymi uczciwymi ludźmi i dojście do władzy.
Władza deprawuje a polityka brudzi.
Kraj, któremu udałoby się wypracować taki system polityczny albo stałby się potęgą, albo zostałby zniszczony dla przykładu przez tych, co pociągają za sznurki marionetek....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 12:49  
Cytuj
Oczywistym jest, że kolejne wybory wygra PiS. Kolejne zapewne też umiech Prawidłowość i uczciwość zapewnią ludzie PiS w KBW umiech Obatel Czarnecki tym razem nie doniesie do UE umiech Protestować będą tylko świnie odrywane od koryta, UBecy i ich rodziny umiech No i mamy Prawo, Sprawiedliwość i Uczciwość umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
Żadna partia nie ma i nie będzie mieć nic do zaoferowania dla państwa. Wszystko co możliwe sprzedane lub doprowadzone do upadłości. Żeby budować gospodarkę państwową potrzeba osób uczciwych a tych jest coraz mniej lub ich już nie ma. Żeby polityk zrozumiał swój cel działania dla dobra całego narodu powinien chociaż przez rok dostawać pensję 2200 brutto mieć dwójkę lub trójkę dzieci, albo chociaż jedno. A tak mamy to co mamy. Tak jak ja i wiele osób myślało że po zmianie władzy że będzie lepiej i co?
Taki przykład podam. Trzy lata temu zarabiałem okolo 2000 brutto i to mi wystarczało na cały miesiąc. Teraz mam oczywiste 2200 brutto i to mi wystarcza na dwa tygodnie. Tak jak trzy lata temu lubię zjeść schabowego i używam tych samych środków higienicznych, a na dodatek teraz troszkę mniej piwka pije bo brak kasy(nie pije Tatry i harnasia gustuje w piwach regionalnych). No coś podwyżki i konsumpcja nie idą w parze z wynagrodzeniem.
Ale dzięki Bogu ma możliwość dorobienia (legalnie) jako muzyk więc nie mam tak źle, ale instrumenty też kosztują.


Przesadzasz, ceny nie poszły drugie tyle w górę ...
Ale z pensją 2200 dla polityków to się zgadzam 🙂

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
Żadna partia nie ma i nie będzie mieć nic do zaoferowania dla państwa. Wszystko co możliwe sprzedane lub doprowadzone do upadłości. Żeby budować gospodarkę państwową potrzeba osób uczciwych a tych jest coraz mniej lub ich już nie ma. Żeby polityk zrozumiał swój cel działania dla dobra całego narodu powinien chociaż przez rok dostawać pensję 2200 brutto mieć dwójkę lub trójkę dzieci, albo chociaż jedno. A tak mamy to co mamy. Tak jak ja i wiele osób myślało że po zmianie władzy że będzie lepiej i co?
Taki przykład podam. Trzy lata temu zarabiałem okolo 2000 brutto i to mi wystarczało na cały miesiąc. Teraz mam oczywiste 2200 brutto i to mi wystarcza na dwa tygodnie. Tak jak trzy lata temu lubię zjeść schabowego i używam tych samych środków higienicznych, a na dodatek teraz troszkę mniej piwka pije bo brak kasy(nie pije Tatry i harnasia gustuje w piwach regionalnych). No coś podwyżki i konsumpcja nie idą w parze z wynagrodzeniem.
Ale dzięki Bogu ma możliwość dorobienia (legalnie) jako muzyk więc nie mam tak źle, ale instrumenty też kosztują.


Przesadzasz, ceny nie poszły drugie tyle w górę ...
Ale z pensją 2200 dla polityków to się zgadzam umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 541 542 543 544 545 546 547 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »