NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 512 513 514 515 516 517 518 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyli PiS zmienia ordynację dla naszego dobra umiech Leżę i turlam się ze śmiechu umiech


Jesteś zabawny Jędrek.


Zabawni ale w tym tragicznym wydaniu to są tacy jak ty propagandyści i ich ofiary, które wierzą w te dobro które dla nich czyni rząd umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 18:36  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 19:03  
Cytuj
Widzicie narracje! W kółko Macieju od dwóch lat. Wierzcie innym byle nie tym. Inny nieznany rząd będzie lepszy.


wracając do ucieczki Jędrusia

CYTAT
Ziemkiewicz musiał delikatnie odciąć się od 'zaśpiewu' Pawła Kukiza. Tego już nie da się ukrywać bo odchodzenie od ruchu, otwartego na posłów reprezentujących poglądy wyborców to puste hasło bez pokrycia. Krytyka partii za to ze jest partią polityczną, to tylko wygodna wymówka do krytyki wybranej partii. Gdy mamy w Sejmie tylko partie, to możemy je dowolnie zrównywać..

O ile pamiętam to jego anty-systemowość została ogłoszona wpierw w TVN, tam tez zawsze ogłaszają kto jest ze skrajnej prawicej - to negatyw. Jestem prawie na 100% pewien ze oni nie używają innego niż skrajna określenia dla prawicy. Tylko liberalizm i lewica nie jest skrajna w TVN.

JOW-y oczywiscie wrócą w "krytyce" reform wyborów samorządowych. Rozpoznajecie już sznyt narracji ?

CYTAT
Czyli PiS zmienia ordynację dla naszego dobra umiechLeżę i turlam się ze śmiechu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 19:07  
Cytuj
Andrzejku jak już się wyturlałeś ze śmiechu to czy mógłbyś napisać czy opisana przeze mnie sytuacja z wyborami w UK miała miejsce? Czy może wszystko zmyśliłem?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 19:31  
Cytuj
Atak na gościa od Gowina to też oczywista oczywistość, to już bezpośrednia konkurencja o wyborcę dla tzw. "antysystemowego" Kukiza hahahaha.

Na obronę jego starań należy jednak pamiętać że z tych 8% to 5% myśli emocjami :cwaniak: na których próbuje "grać" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Widzicie narracje! W kółko Macieju od dwóch lat. Wierzcie innym byle nie tym. Inny nieznany rząd będzie lepszy.



Każdy, który zdobywa władzę poprzez kłamstwo, a potem ustawia swoich ludzi na dobrze płatnych stanowiskach bez konkursów będzie zły. Co ja poradzę, że mi to nie odpowiada. Tobie Madziu jest dobrze, widocznie widzisz zalety w takim działaniu. Chyba wszyscy je znamy umiech

EdoZChabzin Wszyscy wiemy, że zajebisty z ciebie gość. Nie jestem godzien by z tobą debatować.
A ze śmiechu dalej się turlam umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser


CYTAT
Atak na gościa od Gowina to też oczywista oczywistość, to już bezpośrednia konkurencja o wyborcę dla tzw. "antysystemowego" Kukiza hahahaha.

Na obronę jego starań należy jednak pamiętać że z tych 8% to 5% myśli emocjami :cwaniak: na których próbuje "grać" smiech2




No oczywiście, to normalne że z nadania politycznego facio dostaje 50T na dzień dobry. Ciekawe czy wcześniej ten fachowiec zarabiał tak dobrze w prywatnej firmie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 20:33  
Cytuj
Gdy już powstanie ta "nowa" centrowa platforma smiech2 to sprzedacie wszystko. To jedyne rozwiązanie problemu synekur. Niejeden wolnorynkowiec łyknie bez zmrużenia oka.
Balcerek Lewandowski popiera! Myślisz ze to się uda? Tusk już przyjechał na rozmowy w cztery oczy. Tym razem bez ambasady...

Powtórze:
Widzicie narracje! W kółko Macieju od dwóch lat. Wierzcie innym byle nie tym. Inny nieznany rząd będzie lepszy.

Ale on już dobrze znany Jędrusiu :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 20:58  
Cytuj
CYTAT
Gdy już powstanie ta "nowa" centrowa platforma smiech2 to sprzedacie wszystko. To jedyne rozwiązanie problemu synekur. Niejeden wolnorynkowiec łyknie bez zmrużenia oka.
Balcerek Lewandowski popiera! Myślisz ze to się uda? Tusk już przyjechał na rozmowy w cztery oczy. Tym razem bez ambasady...

Powtórze:
Widzicie narracje! W kółko Macieju od dwóch lat. Wierzcie innym byle nie tym. Inny nieznany rząd będzie lepszy.

Ale on już dobrze znany Jędrusiu :-)


Widzę brak argumentów do przekonania gawiedzi o fachowcach partyjnych więc dajesz standardową śpiewkę.

Prześpij sie Madziu umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 21:53  
Cytuj
Dobrze Andrzejku ale czy opisana przeze mnie sytuacja w UK miała miejsce czy wszystko zmyśliłem?
Rządzących czy ich intencji w to nie mieszajmy.umiech
Fajnie by było jakbyś znalazł przerwę w tym turlaniu i udzielił prostej odpowiedzi.uśmiech
Jak to jest z tymi JOW-ami ? Są takie zajebiste czy tak ci się zdaje?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
Dobrze Andrzejku ale czy opisana przeze mnie sytuacja w UK miała miejsce czy wszystko zmyśliłem?
Rządzących czy ich intencji w to nie mieszajmy.umiech
Fajnie by było jakbyś znalazł przerwę w tym turlaniu i udzielił prostej odpowiedzi.uśmiech
Jak to jest z tymi JOW-ami ? Są takie zajebiste czy tak ci się zdaje?


Edzio, nie przesadzasz? Mam sprawdzać czy sytuacja w UK miała miejsce czy wszystko zmyśliłeś?

Powiedz mi, po co? Przecież taki szczęściarz, który posiada tak szeroką wiedzę musi mieć rację.

Nie mam zamiaru Cię przekonywać, bo nie zmieni to zamiaru rządzących. Mają większość. Zrobią jak zechcą. A ja sie z tym nie zgadzam bo to zły pomysł. W samorządach i w ogóle ludzie powinni głosować na kandydatów a nie partyjniaków. Wg. mnie partie powinny zostać zlikwidowane.
Oczywiście w twojej zajebistości masz prawo się ze mną nie zgadzać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 23:11  
Cytuj
Nie myl mnie Jędrusiu z Bezimienną, ona jest nie do podrobienia. Talent, wypracowania treściwe, witty i z kulturą słowa o której nie jeden Czereśniak nie słyszał. Nie rozumiem dlaczego Ona cie traktuje po ludzku, bo nie zasługujesz za nieustanne bluzgi. No ale to już wasza tajemnica, choć oferowałem pomocną dłoń.

Nie poczuj się dotknięty, ale twoje "jak im zabierzecie to będziecie tacy sami" nudzi do bulu d.py podobnie do "partyjniactwa" Kukiza gdy z tuzin posłów już od niego uciekło własnie z tego powodu. Sądy skundlały przez ludzi a nie przez stanowiska, rozumiesz bo jest różnica kogo warto zaprosić a kogo wyprosić. Oczywiście dyzurna krytyka partii jest zawsze na jedną nutę i show trwa żeby pozostali. Kukizów na dobrych protestach nie uświadczysz. Taki to obywatelski pomysł na uprawianie polityki, do czasu sugestywne odcinanie się od platformy nieobywatelskiej.

To nie jest tak jak opowiadasz, nawet gdy ciągle podwijasz ogon przyłapany na fake news i skomlesz na okrągło na trzy tematy jako odpowiedź. To może działać na korwinistow ale dla dorosłych Jędrusiu to bajki. Udzielaj się wedle uznania, ale uważaj na mniej cierpliwych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 00:06  
Cytuj
Końcówka posta wyżej brzmi jak groźba choć autor pewnie stwierdzi że to ostrzeżenie. cdn. pewnie miałeś gorszy dzień więc przemysł to sobie bo taka chora pisowska atmosfera zastraszania to dno mentalne.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 00:06  
Cytuj
Końcówka posta wyżej brzmi jak groźba choć autor pewnie stwierdzi że to ostrzeżenie. cdn. pewnie miałeś gorszy dzień więc przemysł to sobie bo taka chora pisowska atmosfera zastraszania to dno mentalne.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 00:06  
Cytuj
Końcówka posta wyżej brzmi jak groźba choć autor pewnie stwierdzi że to ostrzeżenie. cdn. pewnie miałeś gorszy dzień więc przemysł to sobie bo taka chora pisowska atmosfera zastraszania to dno mentalne.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Nie myl mnie Jędrusiu z Bezimienną, ona jest nie do podrobienia. Talent, wypracowania treściwe, witty i z kulturą słowa o której nie jeden Czereśniak nie słyszał. Nie rozumiem dlaczego Ona cie traktuje po ludzku, bo nie zasługujesz za nieustanne bluzgi. No ale to już wasza tajemnica, choć oferowałem pomocną dłoń.

Nie poczuj się dotknięty, ale twoje "jak im zabierzecie to będziecie tacy sami" nudzi do bulu d.py podobnie do "partyjniactwa" Kukiza gdy z tuzin posłów już od niego uciekło własnie z tego powodu. Sądy skundlały przez ludzi a nie przez stanowiska, rozumiesz bo jest różnica kogo warto zaprosić a kogo wyprosić. Oczywiście dyzurna krytyka partii jest zawsze na jedną nutę i show trwa żeby pozostali. Kukizów na dobrych protestach nie uświadczysz. Taki to obywatelski pomysł na uprawianie polityki, do czasu sugestywne odcinanie się od platformy nieobywatelskiej.

To nie jest tak jak opowiadasz, nawet gdy ciągle podwijasz ogon przyłapany na fake news i skomlesz na okrągło na trzy tematy jako odpowiedź. To może działać na korwinistow ale dla dorosłych Jędrusiu to bajki. Udzielaj się wedle uznania, ale uważaj na mniej cierpliwych.



to nie pomyłka. Jesteście jedną osobą i tyle umiech


A traktuję cię tak jak zasługujesz umiech

Co do Fake Newsów, wymieniaj umiech

No i nie strasz, nie strasz bo się........

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 11:00  
Cytuj
Ja przypomnę: akcyza na samochody używane ( druga Kuba), zakaz antykoncepcji ( druga Rumunia), podatek bankowy ( wzrost opłat i prowizji), przymusowy abonament radiowo-telewizyjny ( sankcje karne za jego nieuiszczenie), nowe prawo wodne ( rzekome ogromny wzrost cen wody). I jeszcze powielanie głupot Balcerowicza o drugiej Grecji za rządów PiS.umiech. To jest tak na szybko , może później dorzucę tak że trzy razy tyle. Dziękuję i pozdrawiam.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Ja przypomnę: akcyza na samochody używane ( druga Kuba), zakaz antykoncepcji ( druga Rumunia), podatek bankowy ( wzrost opłat i prowizji), przymusowy abonament radiowo-telewizyjny ( sankcje karne za jego nieuiszczenie), nowe prawo wodne ( rzekome ogromny wzrost cen wody). I jeszcze powielanie głupot Balcerowicza o drugiej Grecji za rządów PiS.umiech. To jest tak na szybko , może później dorzucę tak że trzy razy tyle. Dziękuję i pozdrawiam.uśmiech


Wszystko co opisałeś to propozycje ministerstw, którymi dzisiaj rządzi obecna władza PIS. Kłamali? Czy może raczej wycofywali sie pod presją? umiech
O Balcerowiczu i drugiej Grecji nic nie pisałem umiech



CYTAT
UWAGA❗ PiS chce zlikwidować JOW-y w samorządach!
Złożymy projekt wprowadzający JOW-y na wszystkich szczeblach samorządów! Prosimy o UDOSTĘPNIANIE!
Paweł Kukiz: "Jesteśmy świadkiem partyjnego marszu przez Polskę. Dowiedzieliśmy się, że planowane są zmiany ordynacji wyborczej, likwidowania absolutnie wpływu czynnika obywatelskiego na kształt samorządów. Likwidację jednomandatowych okręgów wyborczych na wszystkich szczeblach. Jako żywo jesteśmy świadkami powrotu wręcz do czasów ustroju naprawdę takiego siermiężnego, komunistycznego. W przyszłym tygodniu złożymy w Sejmie swój projekt, który wprowadza JOW-y w wyborach samorządowych."
Stanisław Tyszka - Kukiz'15: "My chcemy samorządów bezpartyjnych. Chcemy odebrać partiom władze również w tym wymiarze samorządowym. Dlatego, że wiemy, że zdecydowana większość tych bezpartyjnych samorządowców dużo lepiej radzi sobie z problemami mieszkańców, obywateli, niż partie polityczne."


Obrazek

Beata Mazurek ma poczucie humoru umiech No ale jacy wyborcy taki rząd umiech Propagandyści pomogą umiech Lenin dobrze nazwał takich ...... Pożyteczni ....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 17:38  
Cytuj
Jeżeli ktoś jak powyżej kochał Joska Urbacha/vel Jerzego Urbana /czy tez ciecia szwabskiego domu Grasia to naprawdę ma w mózgu co najmniej litr płynu z szamba zwanego PO.Wodogłowie prymitiv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 19:05  
Cytuj
Tyszka mówi żeby głosować na niepartyjnych. Spodziewamy się inwazji niepartyjnych komitetów wyborczych ludzi znikąd, nawet większego od potopu z czasów ostatnich wyborów samorządowych. To był potop rozmiarów hekatombicznych ok Musiał być, bo od czasów obywatelskiej kontroli wyborów PSL nie daje rady znowu oszukać na taką skale a lemingów coraz mniej. Gdy już wejdą, poznamy ich demokratyczne priorytety. Andrzejek jowaczy bez opamiętania i rozumu :-) To bardzo nowoczesny ruch. Narracja sie rozwija. Poznacie ich dopiero po fakcie smiech2


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lis 2017r. 20:05  
Cytuj
Co za narracja. Kandydaci bezpartyjni to kandydaci znikąd. No to Madziu pojechałaś szeroko. Mniej się kompromitujesz jak kopiujesz te głupoty z gazety Polskiej tylko z nazwy.
No ale rozumiem. W twojej sytuacji trzeba popierać partyjniactwo. Bez nich jesteś nikim.

Rozumiem też Madziu, że pracujesz na szyneczkę. Przyszedł nakaz wojny z JOW'ami więc starasz się jak możesz ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 06:19  
Cytuj
Nie każdemu wystarczy karma z fake newsów,felietony Lisa,sentencje Biedronia okraszone kaszanka z kiszonym ogórkiem lub kartofelkami z maslanka.Szynka jest ok-.NApychanie się fake newsami +kaszanka powoduje marskość mózgu co widać na załaczonym obrazku powyżejgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 07:24  
Cytuj
Prowiant przywiózł z Niemiec, bo tańszy i lepszej jakości....



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 12:25  
Cytuj
Jak chcieli zaprosić reprezentanta Republiki Federalnej Niemiec to mogli wysłać zaproszenie bezpośrednio do Angeli . No chyba że Frau Merkel wysłała swojego ryżego kundelka w zastępstwie. Jeżeli tak to zwracam honor.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 12:58  
Cytuj
coś ten pan za bardzo chyba jest nielubiany w Polsce ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 14:24  
Cytuj
Nie wiem po co ten folksdojcz się tam pojawił.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 14:37  
Cytuj
W UE całe życie nie będzie, więc szykuje grunt by tu pewnie wrócić ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 512 513 514 515 516 517 518 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »