NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 510 511 512 513 514 515 516 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 06:27  
Cytuj
>Lichwiarz otworzył klatkę w swoim prywatnym antypisowskim ZOO.Sam siedzi na tronie w OO i szykuje pare fejków

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 06:27  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 06:44  
Cytuj
1,87 mln za zieloną falę i sekundniki. Wystarczy nie kraść ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 07:22  
Cytuj
Kwota 1,87 mln powala na kolana, ale może takie właśnie są ceny za tego typu bajery ? Ludzie się domagali to będą mili. przedstaw Andrzejku znacznie tańszą propozycje cenową i wtedy możesz ujadać, nawet będę Cię popierał, a teraz to zwykłe sienie propagandy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 10:44  
Cytuj
To jest potrzebne w mieście napewno.Cena wysoka i to bardzo ale korzyści póki nie zrobia obwodnicy wymierne.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 12:10  
Cytuj
Dla Andrzejka i innych czereśniakow nie rozumiejących linków które wrzucają:
https://www.google.pl/amp/www.gazetaprawna.pl/amp/1083866,ke-obnizyla-prognoze-deficytu-sektora-finansow-publicznych-w-2017-i-2018-do-1-7-proc-pkb.html

Niniejszym Komisja Europejska przeanalizowała dane które wpływają i obniżyła prognozę deficytu sektora finansów publicznych ( deficyt budżetowy + ubezpieczenia społeczne + zadłużenie samorządów) dla Polski. Na razie z ok 60 miliardów złotych do ok 40. Ten spadek nie jest ostateczny ponieważ cały czas utrzymujemy nadwyżkę budżetową. Moim skromnym zdaniem już wygrałem zakład z tym kolejnym czereśniakiem Andzinem. Nie ma takiej możliwości żeby w ciągu trzech miesięcy z kilku miliardów nadwyżki zrobić w budżecie manko na 30 miliardów. Inaczej za PO pewnie Rostowski mógłby tego dokonać , dzięki Bogu to już melodia przeszłości.umiech

I w końcu zaczyna spadać dług publiczny w stosunku do PKB. I to nie przez sztuczki księgowe Tuska ( skok na OFE). Jeszcze 10 lat i Morawiecki wyprowadzi nas z tego obłędu zadłużeniowego. A muszę przyznać że nie wierzyłem ani w niego ani w cud gospodarczy , który obiecywał.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 14:27  
Cytuj
Andrzejek po tych wszystkich przytłaczających go wieściach odnośnie SKOK i nowych prognozach deficytu fanansów sektora publicznego będzie musiał schować się w buty i zaczekać na nowe instrukcje z centrali (sok z buraka)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 15:22  
Cytuj
Całkowita kompromitacja opozycji smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
Ten marsz i artykuł o nim to jeden z wielu gwoździ do ich trumny.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 17:41  
Cytuj
Dziwnych ludzi przyciąga opozycja. Takich totalnie odlecianych,,,

Obrazek Jamochłon Totalny


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
Dziwnych ludzi przyciąga opozycja. Takich totalnie odlecianych,,,

Obrazek Jamochłon Totalny



Kto to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 18:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Kwota 1,87 mln powala na kolana, ale może takie właśnie są ceny za tego typu bajery ? Ludzie się domagali to będą mili. przedstaw Andrzejku znacznie tańszą propozycje cenową i wtedy możesz ujadać, nawet będę Cię popierał, a teraz to zwykłe sienie propagandy.


Kolego, ujadanie? Pomyśl, że już są zamontowane czujnika za niezła kasę, które miały badać natężenie ruchu. GDKiA już raz wydała pieniądze. Jaki jest efekt wszyscy widzą. Można popełniać błędy ale tylko pod warunkiem, że się na nich uczymy. Sekundniki to bardzo dobre rozwiązanie ale nie za te kasę. Naprawdę nie widzisz tego że właśnie ktoś kradnie te pieniądze? Jesteś tak zaślepiony, że nie myślisz logicznie?

Nie spodziewam się, że ta nędza intelektualna która po tobie napisała komentarz to ogarnie. Ale stawiać się w jednym szeregu z takimi myślicielami to dramat.

EdoZChabzin to i tak powyżej wartości zakładanych przez ciebie i sporo poniżej zera ;-) A wystarczy nie kraść ;-) Dobra zmiana Świń przy korycie. A głupi wyborca wierzy ;-)

Inni, gdzie byłeś do tej pory? Siedziałeś schowany w oczekiwaniu na instrukcje? Jak widać nic nie dotarło więc nic nie wnosisz do tematu, jak zwykle. Przybij piątkę z tą nędzą intelektualną.


CYTAT (Tomasz Rzymkowski)
"Chcemy, żeby w Polsce ideologie komunistyczna, nazistowska i banderowska były absolutnie zabronione. Ale PiS po raz kolejny zablokowało nasz projekt zakazujący propagowania banderyzmu! Skąd ten opór?! Czy w kierownictwie PiS jest tak wielki lobbing banderowski?!"


Obrazek

Wystarczy nie kraść, Dobra zmiana

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:21  
Cytuj
Jest ban na przyjazdy oficjeli "banderowców" do RP. Rosja jest beneficjentem zaostrzenia stosunków na szczeblu rządowym pomiędzy Polską a Ukrainą. Jeżeli już to powinniśmy bardzo naciskać na rząd Ukrainy na eliminacje extremy ukraińskiej wśród wysokich urzędników. Zapowiadany wyjazd PAD na Ukrainę i ostatnie podgrzewanie atmosfery na ten czas przez określone środowisko nie wydaje się być przypadkowe. Zawsze warto przyglądać się otoczeniu wydarzeń politycznych gdy polityka wschodnia zasadniczo leży.

Andrzejku, jak wyżyć za 5 tys dotyczy klientów Providenta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:28  
Cytuj
CYTAT


EdoZChabzin to i tak powyżej wartości zakładanych przez ciebie i sporo poniżej zera ;-) A wystarczy nie kraść ;-) Dobra zmiana Świń przy korycie. A głupi wyborca wierzy ;-)


O jakich kwotach zakładanych przeze mnie piszesz? Masz problem z czytaniem czy ze zrozumieniem?

Jestem w stanie założyc się z każdym czereśniakiem na tym forum że deficyt budżetowy za rok 2017 zamknie się kwotą poniżej 30 miliardów złotych. Co przy ogromnych transferach socjalnych tego rządu jest wynikiem nieprawdopodobnym. Jeżeli któryś z was chce się założyć proponuję taki układ: jeżeli na wiosnę 2018 ( wtedy będą pełne dane) deficyt za rok 2017 przekroczy 30 miliardów złotych to publicznie się ukorzę , uderzę się w pierś i znikam z tego forum. Czy jest ktoś kto zechce podjąć to wyzwanie ( działające w dwie strony rzecz jasna)? Czy jest na to jakiś chętny? Przecież potraficie odgadywać rzeczy niezakończone , więc ryzykujecie niewiele.smiech2

To jest fragment mojego postu z 25 października ( można sobie cofnąć kilka stron wstecz i to samemu przeczytać. Dalej pewnie nie rozumiesz różnicy między deficytem budżetowym ( bilans wpłat i wypłat) z deficytem sektora finansów publicznych ( tak liczy to KE = deficyt budżetowy+ zadłużenie samorządów + ubezpieczenia społeczne ). Komisja Europejska szacuje nasz deficyt sektora finansów publicznych na ok 40 miliardów ( na pewno będzie niższy - kwestia o ile). Deficyt budżetowy z cała pewnością nie przekroczy kwoty 30 miliardów złotych ( o którą się założyłem z twoim intelektualną pobratymcem). Istnieje nawet szansa że nadwyżka budżetowa utrzyma się do końca roku . Jest na to niewielka szansa ale może tak się okazać. Co nie zmienia faktu że nawet w tym wariancie ( nadwyżki budżetowej ) Komisja Europejska naliczy nam manko ze względu np. na dziurę w ZUS czy np. zadłużenie miasta Warszawy . I to jest właśnie deficyt sektora finansów publicznych (General Government ) liczony według całkiem innej metodologii przez KE niż nasz rzeczony deficyt budżetowy. Zatrybiłeś Andrzejku?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
Jest ban na przyjazdy oficjeli "banderowców" do RP. Rosja jest beneficjentem zaostrzenia stosunków na szczeblu rządowym pomiędzy Polską a Ukrainą. Jeżeli już to powinniśmy bardzo naciskać na rząd Ukrainy na eliminacje extremy ukraińskiej wśród wysokich urzędników. Zapowiadany wyjazd PAD na Ukrainę i ostatnie podgrzewanie atmosfery na ten czas przez określone środowisko nie wydaje się być przypadkowe. Zawsze warto przyglądać się otoczeniu wydarzeń politycznych gdy polityka wschodnia zasadniczo leży.

Andrzejku, jak wyżyć za 5 tys dotyczy klientów Providenta...


A dlaczego mnie o to pytasz?

Edzio, daruj sobie. Jesteś "miszczem". Nie ma chyba nikogo na forum kto jeszcze tego nie wie ;-)

Wystarczy nie kraść ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:40  
Cytuj
Cieszy mnie tan fakt niezmiernie. Jestem pewien że dwa , trzy tygodnie temu tych rozumujących było znacznie mniej. smiech2 I nie trzeba by daleko szukać jeśli wiesz co mam na myśli.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:40  
Cytuj
Pisałeś Andrzejku o umiejętnościach szefa gabinetu politycznego. To nie taki leszcz.

Dodałam do re: Pardoksu, który chyba chce cie zdetronizować. Z takim sprzętem do spokojnie,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:42  
Cytuj
Andrzejku należy zatem zadać pytanie skoro ci też kradną, to jak musieli kraść tamci? Na mój rozum dużo , dużo więcej. uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:46  
Cytuj
hhu - płyta ci się zacięła.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Pisałeś Andrzejku o umiejętnościach szefa gabinetu politycznego. To nie taki leszcz.

Dodałam do re: Pardoksu, który chyba chce cie zdetronizować. Z takim sprzętem do spokojnie,,,


Tylko, że tam kwota jest 50 tysięcy co mają z tym wspólnego klienci Providenta?

EdoZChabzin złodziej jest złodziejem bez względu na wartość.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:53  
Cytuj
Andrzejek jest anty-systemowy, krytykuje każdy system ale pod jednym warunkiem.

Sama nie mogę tego rozgryźć, jak to możliwe ze w ruchu społecznym w którym każdy na czole ma niezależne własne zdanie, niektórzy jakby nie mogli mieć własnego zdania i odchodzą. Może Andrzejek przybliży nam meandry odpowiedzialności przed wyborcami zamiast przed szefem ruchu? To trudne i może potrzebuje trochę czasu zanim podzieli się z nami samodzielnymi przemyśleniami. Jest tez temat o Tyszce jako kontr-kandydat dla Patryka.


Tyle się dzieje a on znowu się dzieli się z nami wiadomościami o cudzych pieniądzach. Zawodowe skrzywienie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 20:55  
Cytuj
Art...Ileż w tym ideologii platformerskiej... - demokracja może być tylko kiedy my rządzimy....jak naród wybiera kogoś innego to łamie demokrację....zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek jest anty-systemowy, krytykuje każdy system ale pod jednym warunkiem.

Sama nie mogę tego rozgryźć, jak to możliwe ze w ruchu społecznym w którym każdy na czole ma niezależne własne zdanie, niektórzy jakby nie mogli mieć własnego zdania i odchodzą. Może Andrzejek przybliży nam meandry odpowiedzialności przed wyborcami zamiast przed szefem ruchu? To trudne i może potrzebuje trochę czasu zanim podzieli się z nami samodzielnymi przemyśleniami. Jest tez temat o Tyszce jako kontr-kandydat dla Patryka.


Tyle się dzieje a on znowu się dzieli się z nami wiadomościami o cudzych pieniądzach. Zawodowe skrzywienie?


Madziu przekonanych nie przekonasz. Piszę o pieniądzach powiadasz? W porównaniu do tak świetnej dziennikarki zajmującej się przedrukami za pieniądze ja tylko mogę o nich pisać.

Madziu co z tymi klientami Providenta? Nie zmieniaj tematu.

mirek777, pięknie powiedziane ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 21:05  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 21:14  
Cytuj
Nie będę pisała o ofiarach Providenta, słyszałam ze ich ubyło i to mnie zadowala.

Są ciekawsze tematy Andrzejku, które zasygnalizowałam. Nie jesteś gotowy?


Z innej szpalty :-)

Odnośnie demokracji inaczej, @andy4life zanęcił forumowiczów swoimi wnioskami do dalszej wymiany spostrzeżeń. Przytaczam bo dość interesujące i bardzo pobudzające.

CYTAT
art2deco to o czym piszesz to już pochodna wielu składowych faktem jest ze póki co żaden złodziej ze świecznika nie siedzi ani gronkiewicz ani tusk ani adamowicz ani chlebowski ani drzewiecki zegarek nowak itd,itd....natomiast druga wielka sprawa o której zapomniałem wspomnieć to wyeliminowanie z przestrzeni publicznej bezczelnych,aroganckich,prymitywnych chamów ZSLowskich którzy truli zasiarczali zalewali patologią i ohydą najwyższych poziomów całe życie polityczne naszego kraju brak słów co te komunistyczne wiejskie pozbawione skrupułów chamy i pastewne czerwone świniopasy wyprawiały przez prawie 20 lat ... to woła o pomstę do nieba - pastewne rumiane mordy pawlaka,jegielińskiego,piechocińskiego,sawickiego,jurgiela to był jakiś seans potwornej ohydnej obleśnej groteski - i za to tylko Jarkaczowi należy się nagroda Nobla !.



Moje 2 grosze..
CYTAT
To prawda, narasta niezadowolenie z powodu przedłużającej się bezkarności niektórych przedstawicieli aparatu sprawiedliwości. Obawiam się ze dopiero teraz, młodzież zaczyna ogarniać w jakim państwie żyli ( komunizm to ludzie) i co musimy zrobić żeby rządzić się samodzielnie. To jest oczywisty szok dla całego społeczeństwa. Nikt nie spodziewał się aż takiej pychy elit, spodziewali się poszanowania przynajmniej praw podstawowych życia politycznego które znamy z telewizji. Występy tzw. Artystów nie wiadomo skąd i dlaczego autorytetów narodowych, jak zaprzańcy broniący starego porządku służą jedynie usprawiedliwianiu zagranicznych ingerencji i ponawianych prób
psychologicznej pacyfikacji i umniejszania słusznych postulatów oferując kompromis-puder a'la referenda na widoczny gołym okiem trąd.

Na EU niestety nie możemy już liczyć tak jak mogliśmy przy odrywaniu się od wschodniego bloku i dołączeniu do Unii, z przyczyn znanych już każdemu. Teraz staramy się zadbać o nasz wspólny dom RP ale mamy trudniej, bo Rosję i Unie z jej wewnętrznymi lennikami jako przeciwników jednocześnie. Ta demokracja, to był wampiryzm za srebrniki zagranicy. Ale po szoku przychodzi otrzeźwienie jak po burzy tęcza, wstyd za naiwność oczekiwań zastąpi stawianie warunków nie gorszych od postulatów obrońców przywilejów niedawnych dzierżawców. Tak przynajmniej uczy historia innych emancypujących się nacji. A jak będzie to poczekamy na Pana Prezydenta i Pawła.

https://youtu.be/CSWvhhu24YA?t=193



Can you see it too?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Nie będę pisała o ofiarach Providenta, słyszałam ze ich ubyło i to mnie zadowala.

Są ciekawsze tematy Andrzejku, które zasygnalizowałam. Nie jesteś gotowy?



Oczywiście, że są ciekawsze tematy, po co wiec zaczynasz pisać o klientach Providenta?

Człowiek od Gowina dostaje po za konkursem 50 tysięcy zł/m-c a ty wyjeżdżasz z klientami providenta? Po co?

Wystarczy nie kraść umiech nie głupio ci?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 510 511 512 513 514 515 516 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »