NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 508 509 510 511 512 513 514 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 11:29  
Cytuj
No nie wiem , jego ostrzeżenia zostały przez kogoś anulowane. Myślę że on na tym forum pracuje na frekwencję. Tym bardziej że lubi innym zarzucać rzekomy płatny trolling. To może być jakaś metoda w tym przepełnionym pustką czereśniackim umyśle uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 11:29  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
No nie wiem , jego ostrzeżenia zostały przez kogoś anulowane. Myślę że on na tym forum pracuje na frekwencję. Tym bardziej że lubi innym zarzucać rzekomy płatny trolling. To może być jakaś metoda w tym przepełnionym pustką czereśniackim umyśle uśmiech


Popatrz na wklejki artdeco i cdn jak przekopiowywują z niezależnej non stop i sami siebie komentują i przytakują smiech2 z podkreśleniem na idealność pisu i straszność innych partii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 13:28  
Cytuj
strzalka http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-11-07/oznaczyc-na-paragonach-polskie-produkty-tego-chce-posel-pis/?ref=kafle

Dobry pomysł ok czasem okaże się po zakupach, że wszystko kupiliśmy zagraniczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No nie wiem , jego ostrzeżenia zostały przez kogoś anulowane. Myślę że on na tym forum pracuje na frekwencję. Tym bardziej że lubi innym zarzucać rzekomy płatny trolling. To może być jakaś metoda w tym przepełnionym pustką czereśniackim umyśle uśmiech


Popatrz na wklejki artdeco i cdn jak przekopiowywują z niezależnej non stop i sami siebie komentują i przytakują smiech2 z podkreśleniem na idealność pisu i straszność innych partii


Paradoks - zapomniałeś o mnie good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 16:14  
Cytuj
Mirek nie kręć i nie wybielaj nicków przytakujących samym sobie. Podobno tego nie lubisz, czy może zarzucasz to tylko andrzejkowi a na innych przymykasz oko bo budują nieskazitelny wizerunek partii którą tak lubisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 16:28  
Cytuj
Paradoksalnie uważam że ludzie mogą się ze sobą zgadzać. Popatrzmy na zakodowanych, co proponujesz z nimi zrobić Paradoks? Andrzejka nie pytam bo on nie potrafi uzasadnić tego, czym się z nami dzieli. Czyżby nie podzielał opinii które nam przedstawia?

Jestesmy na tropie największego paradoksu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
Paradoksalnie uważam że ludzie mogą się ze sobą zgadzać. Popatrzmy na zakodowanych, co proponujesz z nimi zrobić Paradoks? Andrzejka nie pytam bo on nie potrafi uzasadnić tego, czym się z nami dzieli. Czyżby nie podzielał opinii które nam przedstawia?

Jestesmy na tropie największego paradoksu!


Be...t

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Paradoksalnie uważam że ludzie mogą się ze sobą zgadzać. Popatrzmy na zakodowanych, co proponujesz z nimi zrobić Paradoks? Andrzejka nie pytam bo on nie potrafi uzasadnić tego, czym się z nami dzieli. Czyżby nie podzielał opinii które nam przedstawia?

Jestesmy na tropie największego paradoksu!


Madziu nikt nie uzasadnia tak jak ty,,,,,,,,,,, w każdej z osób i postaci ;-)

CYTAT (mirek777)

On żyje we własnym świecie.
Jest samowystarczalny w dyskusji jaką prowadzi sam ze sobą.potluczony



Miruś, swoimi wypowiedziami wnosisz tyle co pele. Różnica jest tylko w języku i doborze słów.


EdoZChabzin, zapytaj tych co anulowali te punkty. Reszta szkoda komentować.

kryśka60, już dziś można używać aplikacji POLA. Skanujesz kod i wszystko wiesz. To bardzo dobre narzędzie do zakupów.
Na paragonie widzisz już po zapłaceniu, a tu masz przed.


https://www.facebook.com/zwiazekprzedsiebiorcow/videos/2154812101211725/

Tu coś jeszcze dla myślących. Pelele nie musisz zaglądać ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 17:53  
Cytuj
Nie podlizuj się urwisie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
Nie podlizuj się urwisie smiech2


smiech2 źle mnie odebrałaś ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 19:13  
Cytuj
Andrzej2.0 dzięki. Nie znałam tej aplikacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Mirek nie kręć i nie wybielaj nicków przytakujących samym sobie. Podobno tego nie lubisz, czy może zarzucasz to tylko andrzejkowi a na innych przymykasz oko bo budują nieskazitelny wizerunek partii którą tak lubisz.


Wizerunek tej partii nie jest nieskazitelny.
Po prostu wypadają fantastycznie wręcz w konfrontacji z PO, PSL, "nowoczesną", KOD-em - czy innymi tworami zewnętrznymi.
Kukiz też jak dla mnie nie ma nic do zaoferowania.

Jak pojawi się realna alternatywa to na pewno ją rozważę.

Co do "nicków przytakujących samym sobie" - widzę różnicę pomiędzy nimi (nie popieram obrażania) a betonem który wyśmiewają.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mirek nie kręć i nie wybielaj nicków przytakujących samym sobie. Podobno tego nie lubisz, czy może zarzucasz to tylko andrzejkowi a na innych przymykasz oko bo budują nieskazitelny wizerunek partii którą tak lubisz.


Wizerunek tej partii nie jest nieskazitelny.
Po prostu wypadają fantastycznie wręcz w konfrontacji z PO, PSL, "nowoczesną", KOD-em - czy innymi tworami zewnętrznymi.
Kukiz też jak dla mnie nie ma nic do zaoferowania.

Jak pojawi się realna alternatywa to na pewno ją rozważę.

Co do "nicków przytakujących samym sobie" - widzę różnicę pomiędzy nimi (nie popieram obrażania) a betonem który wyśmiewają.ok


Żeby zauważyć co Kukiz15 ma do zaoferowania trzeba najpierw poczuć się obywatelem, częscią suwerenu.
Nie śledzić informacji tylko w sensie ringu: tvn kontra tvp, tvn kontra trwam, onet kontra niezależna czy inna republika.
Podzielać: lewaki prawaki liberały
Bo wtedy zawsze będziemy tylko kibicami "drużyny" a nie obywatelem który ma coś do powiedzenia
I jak się horyzonty otworzą to poczucie potrzeby pana nad sobą ze smyczą powoli znikają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 21:44  
Cytuj
Gdyby zasiadający w KRS/SN cie posłuchali a KOD zaakceptował to byłoby fajnie. Jestem za.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Gdyby zasiadający w KRS/SN cie posłuchali a KOD zaakceptował to byłoby fajnie. Jestem za.


Nie ogłupiaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:00  
Cytuj
źle mnie zrozumiałeś ;-)

Powinieneś kierować swoje prośby do totalnej opozycji. Jestem za.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:04  
Cytuj
Paradoks ja bardzo uważnie śledzę co mają do powiedzenia politycy Kukiza i sam Kukiz.potluczonyok

Dużo populizmu, dużo znaków zapytania itd. O swoich wątpliwościach w związku z różnymi zagrywkami tego ugrupowania już pisałem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
Paradoks ja bardzo uważnie śledzę co mają do powiedzenia politycy Kukiza i sam Kukiz.potluczonyok

Dużo populizmu, dużo znaków zapytania itd. O swoich wątpliwościach w związku z różnymi zagrywkami tego ugrupowania już pisałem.


Pisu nie przebiją. Szczególnie populizmem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:15  
Cytuj

paradoks międzynarodówki i islamistów



Członkowie Antify z Francji i Niemiec wybierają się do Poznania na zaproszenie swoich polskich kompanów. Razem zamierzają urządzić demonstrację przed lokalem, gdzie odbędzie się spotkanie z posłem Robertem Winnickim. – Należy zapobiec temu, żeby bojówki anarchistyczne Antify były w stanie zorganizować rozruchy w mieście – mówi portalowi Niezalezna.pl poznański poseł Prawa i Sprawiedliwości Bartłomiej Wróblewski.
Spotkanie z posłem Robertem Winnickim odbędzie się 15 listopada w popularnym wśród środowisk narodowo-patriotycznych lokalu przy ulicy Strzałowej. Na informację o tym wydarzeniu szybko zareagowała Antifa.

Otrzymaliśmy list od antyfaszystów z Poznania, którzy wzywają nas do przyjazdu i demonstracji przeciw wizycie skrajnie prawicowego posła i zrelacjonowania sytuacji w tym mieście – jeśli będziecie w regionie lub Berlinie (stamtąd to 2 i pół godziny pociągiem do 3 godzin samochodem). Każdy z nas będzie serdecznie powitany
– napisano na portalu „La Horde”, popularnym we Francji portalu skupiającym anarchistów i lewaków, a podobne odezwy ukazały się też na niemieckich forach.



Teraz wiemy ze Targowica liże dno od spodu.

Obrazek



pluralizm islam i lewica


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Paradoks ja bardzo uważnie śledzę co mają do powiedzenia politycy Kukiza i sam Kukiz.potluczonyok

Dużo populizmu, dużo znaków zapytania itd. O swoich wątpliwościach w związku z różnymi zagrywkami tego ugrupowania już pisałem.


Mirek prosty np. kamerki dla policji smiech2

Art2deco szybko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Żeby zauważyć co Kukiz15 ma do zaoferowania trzeba najpierw poczuć się obywatelem, częscią suwerenu.
Nie śledzić informacji tylko w sensie ringu: tvn kontra tvp, tvn kontra trwam, onet kontra niezależna czy inna republika.
Podzielać: lewaki prawaki liberały
Bo wtedy zawsze będziemy tylko kibicami "drużyny" a nie obywatelem który ma coś do powiedzenia
I jak się horyzonty otworzą to poczucie potrzeby pana nad sobą ze smyczą powoli znikają.


No jest szybko: Którzy ludzie Kukiza aktywnie protestuje przeciwko przyjazdowi Antify?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Żeby zauważyć co Kukiz15 ma do zaoferowania trzeba najpierw poczuć się obywatelem, częscią suwerenu.
Nie śledzić informacji tylko w sensie ringu: tvn kontra tvp, tvn kontra trwam, onet kontra niezależna czy inna republika.
Podzielać: lewaki prawaki liberały
Bo wtedy zawsze będziemy tylko kibicami "drużyny" a nie obywatelem który ma coś do powiedzenia
I jak się horyzonty otworzą to poczucie potrzeby pana nad sobą ze smyczą powoli znikają.


No jest szybko: Którzy ludzie Kukiza aktywnie protestuje przeciwko przyjazdowi Antify?


A widziałaś jak ich zapraszająsmiech2

W największej liczbie spraw są zwolennikami referendum. Mało co chcą robić na siłę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:37  
Cytuj
Czyli za większością. Co większość ludzi uważa o sprowadzaniu Antify i reformie sądów?

Napisano kto zaprosił Antife. Nie pierwszy raz Targowica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
Czyli za większością. Co większość ludzi uważa o sprowadzaniu Antify i reformie sądów?

Napisano kto zaprosił Antife. Nie pierwszy raz Targowica.


Większość ludzi ma to na razie w 4 literach. Co widać po frekwencji wyborczej i poparciu polityków.

Jak partia ma 50%
A frekwencja 50%
To tylko 1/4 wyborców ich popiera a nie jak podchwytliwie mówią połowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 06:44  
Cytuj
Obrazek

CYTAT
Kolejna po Polskiej Fundacji Narodowej, "pompa" publicznych pieniędzy.
Obecna ekipa nie bawi się w kwestie detaliczne, oni biorą hurtowo.


Zapewne kolejny fejk, a wystarczy nie kraść. smiech2smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 508 509 510 511 512 513 514 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »