NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 483 484 485 486 487 488 489 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 07:09  
Cytuj
zaraz w lewackich mediach powiedzą ze winna jest prawica bo dyskryminuje opalonych i oni się zle czują i są sfrustrowani ciekawe czy powiedzą ze to muzułmanie. Lepiej niech już szykują kredki i flagi na profilowe



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 07:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 07:16  
Cytuj
Krysiu - a o posadce Mayi Rostowskiej pamiętacie? good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No i co są jakieś kwity na tego Żurka czy tylko medialna nagonka?


A jak Newsweek wypuścił "bombę" o wakacjach Piotra Dudy , to pisałeś o nagonce medialnej czy o rzetelności dziennikarskiej? Tylko nie kłam , bo Bóg mi świadkiem że się cofnę kilkadziesiąt stron wstecz i skopiuję twoje ówczesne posty.umiech

Sugerujesz że sędzia Żurek nie wezwał swojej starszej córki do zwrotu nadpłaconych alimentów? Jeżeli jesteś rozwodnikiem i płatnikiem alimentów możesz mieć słabość do takich kolesi , ale większość ludzi takie zachowania potępia.smiech2


Nie strasz nie strasz bo sie .....

Różnica taka że Newsweek powoływał sie na świadków ;-) i cytował ich wypowiedzi ;-)

Potępiam takie zachowania o ile miały miejsce na razie to mamy prawdę medialną ;-)

Temat potentatów felg aluminiowych już odpuściłeś ;-) samozaoranie ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 07:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
PO w sondażach prześcignęło oglądalność TVN, a Nowoczesna kupka przycupnęła przy rumianku PSL. Andrzejek mógłby skomentować takie delicje?



Magdaleno, skończyłaś kurs żeglarski. Wiesz, że sondaże PiS są jeszcze wielokrotnie wyższe od oglądalności TVPiS. Mimo wszelkich starań Budynia i Broszki, 500+ i mieszkania+ oraz dla starych panien męża+, te nie zwiększają się a niestety, dla geja z Żoliborza są coraz niższe. Sondażownie w ostatnim czasie pokazywały dobre wyniki PiS więc były ok. Teraz okazało się, że ciemny lud nie kupuje wszystkiego jak leci więc sondażownie się skompromitowały. Zaraz trzeba będzie wystąpić o kolejne 500+ i gawiedź stanie w kolejkach więc zanim dostanie przelew znów wyrazi swoje niezadowolenie. Mieszkanie+ tylko w fazie projektu więc do wyborów może nie wystarczyć czasu i notowania legną w gruzach. No chyba, że PiS zacznie rozdawać klucze do mieszkań w projekcie ;-)

Tacy marynarze jak ty Magdaleno mogą nie wystarczyć do budowania sukcesu PiS. Dwa lata szybko miną i znów trzeba będzie zmienić kierunek. No ale po kursie żeglarskim to masz te manewry opanowane. ;-)

Gdzie kwity na Żurka?


Widzę że w stw trzeba unikać kursów żeglarskich umiech, bo tam gdzieś w pobliżu kręci się impertynencki Andrzejek hahaaha


Niby proste a stwarza takie problemy ze zrozumieniem. Tych kursów żeglarskich przyzwoity człowiek unika. Magdalena z mężem ukończyła taki z wyróżnieniem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 07:49  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]

Pisałeś o ściąganiu potentatów w produkcji felg aluminiowych Thoni ich nie robi ;-) Samozaoranie ;-)

Nigdy nie chwaliłem takich inwestycji. Pisałem wręcz, że są nam niepotrzebne.

Jest coś jeszcze czego nie ogarnąłeś?


Czyli aluteca nie liczymy bo oni odlewają milion innych rzeczy , tylko nie felgi? Ot to jest dopiero pokrętna logika. To w końcu ten Shrek dobrze zrobił że ściągnął do nas ten alutec czy nie? Mógłbyś napisać że zajebal misję , ale to ci przez gardło/klawiaturę nie przejdzie? W końcu taki był zajebisty.umiech

Andrzejku nigdzie nie napisałem że chwaliles takie inwestycje. Napisałem tylko tyle że za coś za co krytykujesz Morawieckiego u Shreka nie wzbudzało podobnych emocji. Tylko tyle i aż tyle. Ale jak każdy rasowy prawdziwek jesteś uparty niczym wół. I kto tu ma problemu ze zrozumieniem tekstu?uśmiech

Nie ogarniam jeszcze wielu rzeczy jestem wszak zwykłym ułomnym człowiekiem. A nie takim prawdziwym prawdziwkiem ze swoją najprawdziwszą prawdą.


Ty faktycznie jesteś nieogar, w twoim środowisku gimbazy mają z ciebie niezła polewkę. Odpowiedziałem ci, że nie pochwalam a wręcz twierdzę że do niczego te zakłady nie są nam potrzebne. Byłbym szczęśliwy gdyby strzeliły focha i się stąd wyprowadziły.

Wzbudzało to u mnie takie same emocje. Pokrętnie próbujesz wyprowadzić na swoje ale niestety ja nigdy nie chwaliłem tych zakładów i nie chwaliłem decyzji o ich lokowaniu w Stalowej Woli. Nie mam zamiaru cię przekonywać, bo po co ;-)

Pytałem ciamajdo czy nie ogarniasz tego o czym ja piszę. Co mnie obchodzą słabości takiego "bystrzaka" jak ty. A już najmniej twoje narcystyczne zachowania ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 08:42  
Cytuj
,,Gazeta" publikuje dziś wypowiedź Arłukowicza: ,,Dzisiaj w Polsce mamy do czynienia właściwie z rozkładem armii, mamy odchodzących generałów, prezydent państwa - już nie chcę się pastwić - ale udaje, że problemu nie widzi. Jego kancelaria zajmuje się tym, czy jadł kiełbasę na stoku, czy pomidora."

No to mamy kropkę nad ,,i" w tej fascynującej historii.

1. Zrobiono zdjęcie prezydentowi Dudzie jak jadł kiełbasę w piątek.
2. Ateiści, którzy walczą z chrześcijaństwem i w piątek opierdalają kebaby - zrobili z tego aferę medialną.
3. Kancelaria prezydenta odparła te desperackie ataki twierdząc, że to nie była kiełbasa tylko pomidor.
4. Tu informacja dla lemingów - pomidor zazwyczaj nie zawiera mięsa.
5. Arłukowicz atakuje Dudę za to, że ten... broni się przed atakami z dupy.

Podsumujmy. Lewackie media zaatakowały prezydenta, a ten im nie potakiwał i nie przyznał się do czegoś, czego nie zrobił. Kto jest winny tego zamieszania?

Prezydent Duda...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 09:12  
Cytuj
Antylewak - bo to taka nacja jest. Wyborcza jest koszerna - to wiadomo nie od dziś. Nie jest polską gazetą i jest wspierana przez Sorosa, to też wiadomo.

Więc co mają robić?
- kłamią, opluwają, manipulują, a jak im się to udowadnia, to krzyczą, że wina tego, kto się tłumaczy.

Wiedzą jedno - nawet jak ich kłamstwa zostaną zdemaskowane i ośmieszone, to smród pozostanie.zaklopotany

Swoją drogą - od kiedy Arłukowicz jest specjalistą od wojska? ("nasza" posłanka Butryn, też zasiadała w jakiejś komisji od bezpieczeństwa, albo obronności - widać pilnie potrzebowali tam polonistkę). Ja rozumiem że Siemoniak - chłopiec od xero - co się wypowie, to śmiech na sali... ale Arłukowicz? Był bardziej kiepski minister zdrowia?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
Krysiu - a o posadce Mayi Rostowskiej pamiętacie? good


O wielu przypadkach nepotyzmu pamiętam. Czytam forum i widzę, że piszesz nawet sensownie i wielu tematach pomocnie. Ale gubi Cię trochę lekka stronniczość wobec PIS
Ja wolę PIS od reszty parlamentu ale nie lubię ich nie ładnych występków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 10:06  
Cytuj
No bo kryształowi nie są.
Ale i tak o niebo lepsi od PO.

To niestety przypadłość polityków.
Nepotyzmu nie powinno być, bo tracą na wiarygodności przez to.
A stronniczość? No cóż - trzeba ich bronić, mimo że swoje grzeszki mają - żeby nie dawać satysfakcji płatnym trollom i hejterom.

A jeśli chodzi o Pana Legutkę... uratował Lasy Państwowe przed prywatyzacją. Lasy Państwowe miały już kupca - niemieckie firmy....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Antylewak - bo to taka nacja jest. Wyborcza jest koszerna - to wiadomo nie od dziś. Nie jest polską gazetą i jest wspierana przez Sorosa, to też wiadomo.

Więc co mają robić?
- kłamią, opluwają, manipulują, a jak im się to udowadnia, to krzyczą, że wina tego, kto się tłumaczy.

Wiedzą jedno - nawet jak ich kłamstwa zostaną zdemaskowane i ośmieszone, to smród pozostanie.zaklopotany

Swoją drogą - od kiedy Arłukowicz jest specjalistą od wojska? ("nasza" posłanka Butryn, też zasiadała w jakiejś komisji od bezpieczeństwa, albo obronności - widać pilnie potrzebowali tam polonistkę). Ja rozumiem że Siemoniak - chłopiec od xero - co się wypowie, to śmiech na sali... ale Arłukowicz? Był bardziej kiepski minister zdrowia?
Nie pisz o Sorosie - Andrzejek jest wyczulony, on nie wierzy, ze Soros cokolwiek może...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 10:31  
Cytuj
A co mnie obchodzi w co on wierzy. potluczony
Jego problem. mlotekmlotekmlotek

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 10:55  
Cytuj
A co się z bananem stało?
Zona zabrała mu kompa czy co?
Bo nam tu tylko sam Andrzejek został, który dzielnie broni swoich bliżej nieokreślonych poglądówumiech
Miota się pomiędzy Kukizem a nicościąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 10:59  
Cytuj
Ani widu ani słychu.

Pewnie się obraził, ale pilnie śledzi nasze poczynania.
O wiele spokojniej tu bez niego... i obrzucania inwektywami dużo mniej. Same plusy.

ok

Obrazek

A Andrzejek - niech się miota do woli.mlotekmlotekmlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
No i co są jakieś kwity na tego Żurka czy tylko medialna nagonka?


A jak Newsweek wypuścił "bombę" o wakacjach Piotra Dudy , to pisałeś o nagonce medialnej czy o rzetelności dziennikarskiej? Tylko nie kłam , bo Bóg mi świadkiem że się cofnę kilkadziesiąt stron wstecz i skopiuję twoje ówczesne posty.umiech

Sugerujesz że sędzia Żurek nie wezwał swojej starszej córki do zwrotu nadpłaconych alimentów? Jeżeli jesteś rozwodnikiem i płatnikiem alimentów możesz mieć słabość do takich kolesi , ale większość ludzi takie zachowania potępia.smiech2


Nie strasz nie strasz bo sie .....

Różnica taka że Newsweek powoływał sie na świadków ;-) i cytował ich wypowiedzi ;-)

Potępiam takie zachowania o ile miały miejsce na razie to mamy prawdę medialną ;-)

Temat potentatów felg aluminiowych już odpuściłeś ;-) samozaoranie ;-)


A gdzie ty widzisz straszenie Andrzejku? Masz jakieś omamy?umiech

Różnica jest taka że wydałeś wyrok na Piotrze Dudzie zanim poznaliśmy wszystkie fakty w tej sprawie. W sprawie pana Żurka czekasz na dowody. Podwójna moralność, dulszczyzna - pewnie tak to trzeba określić.

Pan sędzia w moim linku przyznał się że jego obrońca namówił go do napisania wezwania do zapłaty . Nie umiesz czytać , czy nie rozumiesz tego co tam jest napisane?

Nie Andrzejku , alutec truje tak samo jak ats , chociaż podobno felg nie leje. Jest to w twoim wykonaniu szukanie chu.a do dupy. Chodziło mi o branżę aluminiową . Nie traktuj tych felg dogmatycznie. A propos ch. do d. , co tam u figlarza?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 12:57  
Cytuj
Schnepf - ten to miał czerwonych rodziców...

"Warszawska prokuratura zajęła się tekstem Doroty Kani pt. „Fałszywe oskarżenia resortowego dziecka”, w którym autorka dystansuje się od treści antysemickich. Tymczasem zawiadomienie o łamaniu prawa dotyczyło komentarzy internautów, a nie tekstu dziennikarki.

Chodzi o doniesienie, które złożył Rzecznik Praw Obywatelskich. Jego zdaniem we wpisach internautów pod tekstem Doroty Kani są treści znieważające byłego ambasadora RP w Stanach Zjednoczonych Ryszarda Schnepfa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Żoliborz. Tyle że zamiast skupić się na wpisach dokonanych przez anonimowych internautów, śledczy zajęli się tekstem publikowanym w internecie, pod którym anonimowi użytkownicy zamieścili komentarze. Sam tekst jednak nie ma nic wspólnego z treściami antysemickimi."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 13:05  
Cytuj
CYTAT


Ty faktycznie jesteś nieogar, w twoim środowisku gimbazy mają z ciebie niezła polewkę. Odpowiedziałem ci, że nie pochwalam a wręcz twierdzę że do niczego te zakłady nie są nam potrzebne. Byłbym szczęśliwy gdyby strzeliły focha i się stąd wyprowadziły.

Wzbudzało to u mnie takie same emocje. Pokrętnie próbujesz wyprowadzić na swoje ale niestety ja nigdy nie chwaliłem tych zakładów i nie chwaliłem decyzji o ich lokowaniu w Stalowej Woli. Nie mam zamiaru cię przekonywać, bo po co ;-)

Pytałem ciamajdo czy nie ogarniasz tego o czym ja piszę. Co mnie obchodzą słabości takiego "bystrzaka" jak ty. A już najmniej twoje narcystyczne zachowania ;-)


Strasznie bluzgasz Andrzejku. Musisz trochę wyluzować. Wszak te nerwy mogą się odbić na twoim życiu seksualnym , a to podobno klucz do dobrego samopoczucia. No wiesz impotencja , przedwczesny wytrysk i takie tam?smiech2

Mylisz się Andrzejku od jakiegoś czasu wypisujesz brednie nt Morawieckiego. Min. że gdzieś tam na zachodzie Polski Mercedes wybudował fabrykę i jaka to innowacja? Podałem ci przykład twojego ulubionego Shreka , który robił dokładanie to samo.

Nie denerwuj się Andrzejku , bo się zagotujesz. Tłumaczę ci spokojnie że nie jestem jakimś fenomenem , tylko zwykłym człowiekiem. Ułomnym i omylnym, w przeciwieństwie do najprawdziwszych prawdziwków z najprawdziwszą prawdą , uzyskaną z TVN czy natemat.pl. umiech

Jeżeli usiłujesz mnie sprowokować to obawiam się że ci się to nie uda . Po takich jak ty mój dziadek na konia wsiadał , więc nie ma takiej możliwości żeby twoje posty mogły wyprowadzić mnie z równowagi.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 13:08  
Cytuj
No i co Andrzejku z tym Piotrem Dudą? Łyso ci chociaż teraz?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 13:31  
Cytuj
Wachowski wytegował bez mydła Bolka....

" Wychodzą na jaw nieciekawe szczegóły skutków prezesowania instytutowi i fundacji Lecha Wałęsy przez Mieczysława Wachowskiego. Konto jest już niemal puste, a wcześniej, po przejęcie kontroli nad obiema instytucjami, Wachowski wypłacał sobie sowite nagrody. Teraz Wałęsa będzie musiał znowu jeździć po świecie i zbierać kasę, a publiczne spotkania nie są już takie miłe jak wcześniej. Coraz częściej padają bowiem pytania o "Bolka".

"Wszystko wskazuje na to, że Mieczysław Wachowski podpadł Lechowi Wałęsie. Z najnowszych informacji wynika, że po czterdziestu latach współpraca Wałęsy z Wachowskim została zakończona w dość burzliwych okolicznościach. Po jego odejściu na kontach Instytutu Lecha Wałęsy zostało jedynie... 107 zł" - informował wczoraj portal niezalezna.pl"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 13:34  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 13:39  
Cytuj
Mógł się zapisać do nowoczesnej kropki - byłby gwiazdą.

(A jakby była jeszcze partia paligłupa, to chodziłby w tango z Krzysiem Bengowskim) potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
No i co są jakieś kwity na tego Żurka czy tylko medialna nagonka?


A jak Newsweek wypuścił "bombę" o wakacjach Piotra Dudy , to pisałeś o nagonce medialnej czy o rzetelności dziennikarskiej? Tylko nie kłam , bo Bóg mi świadkiem że się cofnę kilkadziesiąt stron wstecz i skopiuję twoje ówczesne posty.umiech

Sugerujesz że sędzia Żurek nie wezwał swojej starszej córki do zwrotu nadpłaconych alimentów? Jeżeli jesteś rozwodnikiem i płatnikiem alimentów możesz mieć słabość do takich kolesi , ale większość ludzi takie zachowania potępia.smiech2


Nie strasz nie strasz bo sie .....

Różnica taka że Newsweek powoływał sie na świadków ;-) i cytował ich wypowiedzi ;-)

Potępiam takie zachowania o ile miały miejsce na razie to mamy prawdę medialną ;-)

Temat potentatów felg aluminiowych już odpuściłeś ;-) samozaoranie ;-)


A gdzie ty widzisz straszenie Andrzejku? Masz jakieś omamy?umiech

Różnica jest taka że wydałeś wyrok na Piotrze Dudzie zanim poznaliśmy wszystkie fakty w tej sprawie. W sprawie pana Żurka czekasz na dowody. Podwójna moralność, dulszczyzna - pewnie tak to trzeba określić.

Pan sędzia w moim linku przyznał się że jego obrońca namówił go do napisania wezwania do zapłaty . Nie umiesz czytać , czy nie rozumiesz tego co tam jest napisane?

Nie Andrzejku , alutec truje tak samo jak ats , chociaż podobno felg nie leje. Jest to w twoim wykonaniu szukanie chu.a do dupy. Chodziło mi o branżę aluminiową . Nie traktuj tych felg dogmatycznie. A propos ch. do d. , co tam u figlarza?smiech2


Wydałem wyrok? O jej. Nie mam takich możliwości.
Potępiałem zgodę na zatrudnianie na śmieciówkach gdy tak walczy o prawa pracowników. Hipokryta. Potępiałem bonus z jakiego korzystał w hotelu (niski koszt pobytu). O psie? Co mnie to obchodzi. Nic nie mam do futrzaka.

Nie czytam linków które podajesz. Co mnie to obchodzi. Wystarczająco uwagi poświęcam na ciebie czytając i komentując te twoje wypociny ;-)

Ostatni akapit to do czego? Niewyraźnie napisałem? To powtórzę jeszcze raz. Nigdy nie pochwalałem tych inwestycji. Każdej z aluminiowych odlewni. Uważam wręcz, że powinno się je obłożyć wysokimi karami za trucie środowiska i ludzi. Jeśli nie pasuje to zawsze mogą przenieść produkcję gdzie indziej.
Ostatnie twoje zdanie to jakaś tęsknota? Znajdź sobie chłopaka i niech cie wybolcuje. Po co swoje pragnienia tak opisujesz na forum?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Ty faktycznie jesteś nieogar, w twoim środowisku gimbazy mają z ciebie niezła polewkę. Odpowiedziałem ci, że nie pochwalam a wręcz twierdzę że do niczego te zakłady nie są nam potrzebne. Byłbym szczęśliwy gdyby strzeliły focha i się stąd wyprowadziły.

Wzbudzało to u mnie takie same emocje. Pokrętnie próbujesz wyprowadzić na swoje ale niestety ja nigdy nie chwaliłem tych zakładów i nie chwaliłem decyzji o ich lokowaniu w Stalowej Woli. Nie mam zamiaru cię przekonywać, bo po co ;-)

Pytałem ciamajdo czy nie ogarniasz tego o czym ja piszę. Co mnie obchodzą słabości takiego "bystrzaka" jak ty. A już najmniej twoje narcystyczne zachowania ;-)


Strasznie bluzgasz Andrzejku. Musisz trochę wyluzować. Wszak te nerwy mogą się odbić na twoim życiu seksualnym , a to podobno klucz do dobrego samopoczucia. No wiesz impotencja , przedwczesny wytrysk i takie tam?smiech2

Mylisz się Andrzejku od jakiegoś czasu wypisujesz brednie nt Morawieckiego. Min. że gdzieś tam na zachodzie Polski Mercedes wybudował fabrykę i jaka to innowacja? Podałem ci przykład twojego ulubionego Shreka , który robił dokładanie to samo.

Nie denerwuj się Andrzejku , bo się zagotujesz. Tłumaczę ci spokojnie że nie jestem jakimś fenomenem , tylko zwykłym człowiekiem. Ułomnym i omylnym, w przeciwieństwie do najprawdziwszych prawdziwków z najprawdziwszą prawdą , uzyskaną z TVN czy natemat.pl. umiech

Jeżeli usiłujesz mnie sprowokować to obawiam się że ci się to nie uda . Po takich jak ty mój dziadek na konia wsiadał , więc nie ma takiej możliwości żeby twoje posty mogły wyprowadzić mnie z równowagi.


Gdzie ty te bluzgi widzisz?

Z tym seksem to wiesz z własnego doświadczenia?

Dobrze zrozumiałem? Morawiecki nie załatwił Mercedesowi dofinansowania do budowy oraz zwolnienia z podatku? Jesteś mistrz manipulacji ;-) Tylko kto sie na to łapie? Gimbaza?
Shreka za to też nie chwaliłem tak samo jak Morawieckiego ;-) Pokaż jeden mój wpis gdzie chwaliłem Shreka za te inwestycje ;-)

Nie zamierzam cię do niczego prowokować. Może cie to rozczaruje ale jesteś mi obojętny.

Zapewne uraziłem twoją narcystyczną naturę swoja obojętnością. Nawet nie jest mi przykrosmiech2



CYTAT
No i co Andrzejku z tym Piotrem Dudą? Łyso ci chociaż teraz?umiech


Nie ;-)



CYTAT
Wyrzucili chłopa z PiS bo zagrał w filmie pornograficznym. No to już jest dranstwo.smiech2




Żal kolegi po fachu? smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:25  
Cytuj
[UWAGA❗️] PiS po raz kolejny pokazało jak bardzo potrafi lekceważyć pro-obywatelskie projekty! Jako Kukiz'15 walczymy o obniżenie wysokich podatków nakładanych na Obywateli i złożyliśmy projekt likwidujący akcyzę od samochodów osobowych. Co zrobiło PiS? Odrzuciło projekt już w 1 czytaniu! Mało tego - PiS sugerowało nawet, że akcyzę na samochody należy wręcz podwyższyć!
Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nakłada na Obywateli taką daninę, mimo iż Unia nie narzuca naszym rządzącym takiego obowiązku. Objęcie samochodów akcyzą prowadzi w praktyce do podwójnego opodatkowania tego samego towaru! PiS woli jednak dalej uderzać w kieszenie Obywateli. Buta i arogancja władzy przekracza wszelkie granice. Pamiętajcie o tym przy kolejnych wyborach. Apelujemy o udostępnianie!


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:31  
Cytuj
A mówią, że KUKIZ to przystawka pisowcow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 483 484 485 486 487 488 489 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »