NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 480 481 482 483 484 485 486 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
A to ciekawe spostrzeżenie na gorącym uczynku, niby to samo ale nie to samo :-) co To musza być te odmienne stany świadomości rybek.


Dla ciebie Magdaleno to chyba żadna zmiana ;-) Przecież jak się dogadałaś z obecnymi to i z następcami się dogadasz. Dla takiej rybki jak ty nie ma znaczenia opcja. Ważne by się kasa zgadzała. Ważne by wody w akwarium nie zabrakło. ok

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 19:31  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 19:45  
Cytuj
CYTAT


Masz rację, nie ma żadnego znaczenia. Ja raczej pytam o nastroje wyznawców jedynej słusznej partii ;-) I gdzie ty zauważyłeś radość w moim poście? Za dwie minuty wiadomości TVPiS. Może coś powiedzą ;-)


W takim razie robisz z siebie głupca. Dla prawdziwych wyznawców jedynej słusznej partii cóż znaczy jeden sondaż i to na dodatek skompromitowanej agencji sondażowej? Za chwilę w TVP przedstawią inne badanie równie skompromitowanego CBOS , w którym PiS będzie miał 40 a PO ze dwa razy mniej.umiech Wychodzi jednak na to że cieszy cię perspektywa spadków sondażowych partii rządzącej , bo masz pożywkę do trollingu.smiech2

Mam wyjebane na TVPiS tak samo jak na TVN czy Polsat. To jest właśnie oznaka niezależnego myślenia.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Masz rację, nie ma żadnego znaczenia. Ja raczej pytam o nastroje wyznawców jedynej słusznej partii ;-) I gdzie ty zauważyłeś radość w moim poście? Za dwie minuty wiadomości TVPiS. Może coś powiedzą ;-)


W takim razie robisz z siebie głupca. Dla prawdziwych wyznawców jedynej słusznej partii cóż znaczy jeden sondaż i to na dodatek skompromitowanej agencji sondażowej? Za chwilę w TVP przedstawią inne badanie równie skompromitowanego CBOS , w którym PiS będzie miał 40 a PO ze dwa razy mniej.umiech Wychodzi jednak na to że cieszy cię perspektywa spadków sondażowych partii rządzącej , bo masz pożywkę do trollingu.smiech2

Mam wyjebane na TVPiS tak samo jak na TVN czy Polsat. To jest właśnie oznaka niezależnego myślenia.



Mam pożywkę? Zapytałem a ty pajacujesz i robisz aferę ;-) Ostre słowa na zakończenie. Zjedz snickersa ;-)

Wyciągasz mylne wnioski. Jak się na tym nie znasz to zapytaj ułatwi ci to życie. W biznesie też taki nerwowy jesteś?

18 minut wiadomości i nic na temat sondaży ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 19:57  
Cytuj
CYTAT



Mam pożywkę? Zapytałem a ty pajacujesz i robisz aferę ;-) Ostre słowa na zakończenie. Zjedz snickersa ;-)

Wyciągasz mylne wnioski. Jak się na tym nie znasz to zapytaj ułatwi ci to życie. W biznesie też taki nerwowy jesteś?

18 minut wiadomości i nic na temat sondaży ;-)


Nie jadam snickersów Andrzejku.

W biznesie powodzi mi się całkiem dobrze. Obawiam się ze nerwy puszczają komuś innemu.umiech

Co się odwlecze to nie uciecze. Jak nie dziś to jutro. Oglądasz ten chłam?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 20:01  
Cytuj
No i nie podali neutralny

Oglądam by wiedzieć, mam niezły ubaw. good

Trudno się w jakimś temacie wypowiadać gdy się nie ma wiedzy ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A to ciekawe spostrzeżenie na gorącym uczynku, niby to samo ale nie to samo :-) co To musza być te odmienne stany świadomości rybek.


Dla ciebie Magdaleno to chyba żadna zmiana ;-) Przecież jak się dogadałaś z obecnymi to i z następcami się dogadasz. Dla takiej rybki jak ty nie ma znaczenia opcja. Ważne by się kasa zgadzała. Ważne by wody w akwarium nie zabrakło. ok


Okropne posądzenie, oczekuje przeprosin. Ja nie przedstawiam fake news. Czego ty mnie atakujesz, na jakiej podstawie że się zapytam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A to ciekawe spostrzeżenie na gorącym uczynku, niby to samo ale nie to samo :-) co To musza być te odmienne stany świadomości rybek.


Dla ciebie Magdaleno to chyba żadna zmiana ;-) Przecież jak się dogadałaś z obecnymi to i z następcami się dogadasz. Dla takiej rybki jak ty nie ma znaczenia opcja. Ważne by się kasa zgadzała. Ważne by wody w akwarium nie zabrakło. ok


Okropne posądzenie, oczekuje przeprosin. Ja nie przedstawiam fake news. Czego ty mnie atakujesz, na jakiej podstawie że się zapytam?


Życie ;-) Magdaleno. Wytoczysz mi proces? smiech2smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 20:34  
Cytuj
Złapie, wypatroszę i zgriluje cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
No i nie podali neutralny

Oglądam by wiedzieć, mam niezły ubaw. good

Trudno się w jakimś temacie wypowiadać gdy się nie ma wiedzy ;-)



Pisałem ci już co się odwlecze to nie uciecze...

Oglądasz by co wiedzieć?umiech

Sugerujesz że po obejrzeniu Wydarzeń/Faktów czy Wiadomości kładziesz się spać mądrzejszy?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No i nie podali neutralny

Oglądam by wiedzieć, mam niezły ubaw. good

Trudno się w jakimś temacie wypowiadać gdy się nie ma wiedzy ;-)



Pisałem ci już co się odwlecze to nie uciecze...

Oglądasz by co wiedzieć?umiech

Sugerujesz że po obejrzeniu Wydarzeń/Faktów czy Wiadomości kładziesz się spać mądrzejszy?


Żeby to takie proste było ;-)

Mam odraz i zdanie każdej ze stron. Te same fakty widziane w całkiem inny sposób. To samo wydarzenie opisane w zupełnie innym stylu i językiem.

Słysze jedną wypowiedź a później ta sama wypowiedź jest "pozbawiona" kilku słów i już brzmi zupełnie inaczej.

Zdanie wypowiedziane w jednym temacie wykorzystane do zupełnie innej sprawy. Jak z Makłowiczem ;-)

.......................


https://www.facebook.com/RacjonalnaPL/videos/1146855382110784/

dziennikarska szczerość..

Magdaleno, też tak masz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 06:18  
Cytuj
Czyli wbrew temu co pisałeś kilka stron wcześniej jednak oglądasz Fakty TVN?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 07:27  
Cytuj
Z mozołem budowany wizerunek legł w gruzach....potluczonygood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
Czyli wbrew temu co pisałeś kilka stron wcześniej jednak oglądasz Fakty TVN?umiech


Wydarzenia na Polsacie uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech Tam tez są fakty. Strasznie prosto analizujesz. Przeczytasz o faktach i już zamykasz sie na TVN.



CYTAT
Z mozołem budowany wizerunek legł w gruzach....potluczonygood




Nie bądź taki surowy wobec siebie. Dowiedziałeś się już jakiej narodowości jest kapitał TVN?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 07:41  
Cytuj
cool girl

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 07:46  
Cytuj
najbardziej honorowymi dziennikarzami w Polsce są dziennikarze TVPiS. Kto nie skacze ten z Angelą.

Kompromitacja Miriam trwa ;-)

Linia Partii najważniejsza i morda w kubeł ;-) To motto dziennikarzy TVPiS ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 08:01  
Cytuj
ok

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
najbardziej honorowymi dziennikarzami w Polsce są dziennikarze TVPiS. Kto nie skacze ten z Angelą.

Kompromitacja Miriam trwa ;-)

Linia Partii najważniejsza i morda w kubeł ;-) To motto dziennikarzy TVPiS ;-)
i po co manipulujesz ? Cytat, czy może jednak zmyślona bzdura?

Odcinek programu "Minęła dwudziesta" przykuł uwagę wypowiedzią B.Węglarczyka (Onet). Odpierał on zarzuty, że pracownicy mediów Ringier Axel Springer (m.in. Fakt, Newsweek, Onet) otrzymują instrukcje zza zachodniej granicy. Sprawdziliśmy jego "cytat".

Udostępniajcie.

🔸

▪ M.Wolski w wywiadzie dotyczącym wyborów i polityki:
"Jest jak w brydżu, rozdaje ten, kto bierze ostatnią lewę. Zasady są proste: były wybory, wygrała ta partia, więc trzeba się z tym pogodzić i morda w kubeł. Jeśli ktoś chce wygrać następne, to niech się do tego przygotuje, stworzy program i wygra."

▪ B.Węglarczyk "cytuje" M.Wolskiego w rozmowie o instrukcjach dla dziennikarzy:
"albo dziennikarze tej stacji wypełniają linię polityczną partii rządzącej, albo morda w kubeł"

🔸

NZG - zobacz więcej na twitter.com/NZGoebbelsa
źródło:
http://wiado(...)y-2.html
https://www.tvp.i(...)udziesta

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 08:09  
Cytuj
"Dziennikarze Cezary Gmyz i Anita Gargas nie naruszyli dóbr osobistych Jana Kulczyka i firmy Ciech S.A ujawniając w lutym 2015 r. w TV Republika informacje, że Centralne Biuro Antykorupcyjne przed wybuchem afery taśmowej otrzymało od Marka Falenty informację o domniemanej korupcji na dużą skalę przy sprzedaży akcji Ciechu – poinformował portal TVP INFO."

Ohydny tvpis, wredna tv republika! - Jak oni mogą podawać do wiadomości takie rzeczy!
To są kłamstwa!
To są manipulacje!
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
ok

Obrazek


Miriam to słowa dyrektora w TVPiS pr 2 ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
najbardziej honorowymi dziennikarzami w Polsce są dziennikarze TVPiS. Kto nie skacze ten z Angelą.

Kompromitacja Miriam trwa ;-)

Linia Partii najważniejsza i morda w kubeł ;-) To motto dziennikarzy TVPiS ;-)
i po co manipulujesz ? Cytat, czy może jednak zmyślona bzdura?

Odcinek programu "Minęła dwudziesta" przykuł uwagę wypowiedzią B.Węglarczyka (Onet). Odpierał on zarzuty, że pracownicy mediów Ringier Axel Springer (m.in. Fakt, Newsweek, Onet) otrzymują instrukcje zza zachodniej granicy. Sprawdziliśmy jego "cytat".

Udostępniajcie.

🔸

▪ M.Wolski w wywiadzie dotyczącym wyborów i polityki:
"Jest jak w brydżu, rozdaje ten, kto bierze ostatnią lewę. Zasady są proste: były wybory, wygrała ta partia, więc trzeba się z tym pogodzić i morda w kubeł. Jeśli ktoś chce wygrać następne, to niech się do tego przygotuje, stworzy program i wygra."

▪ B.Węglarczyk "cytuje" M.Wolskiego w rozmowie o instrukcjach dla dziennikarzy:
"albo dziennikarze tej stacji wypełniają linię polityczną partii rządzącej, albo morda w kubeł"

🔸

NZG - zobacz więcej na twitter.com/NZGoebbelsa
źródło:
http://wiado(...)y-2.html
https://www.tvp.i(...)udziesta


Dobrze, że dziennikarze TVPiS mają takich obrońców. Mimo wszystko słowa te padły i już niewiele można zrobić. "Co sie zobaczy to się już nieodzobaczy......"

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 09:34  
Cytuj
Kijowski level expert


"Sędzia Waldemar Żurek zażądał od córek zwrotu pieniędzy z alimentów, jakie im zapłacił. Od młodszej uzyskał niemal 6000 zł. Starszą z nich miał straszyć pozwem w sądzie, jeśli by nie zwróciła 20 tys. zł. Żurek jest sędzią Sądu Okręgowego w Krakowie oraz twarzą KRS. Pełni bowiem funkcję rzecznika Krajowej Rady Sądownictwa. – Żądam dymisji sędziego Żurka. Niech KRS zachowa się przyzwoicie – stwierdził dziś wiceminister sprawiedliwości, Patryk Jaki."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 15:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 17:34  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 20 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 17:38  
Cytuj
Ktoś oglądał Ucho prezesa;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 17:44  
Cytuj
Ja ;-)

Obrazek

CYTAT (KUKIZ'15)
Partie prześcigają się w wydzieraniu pieniędzy z budżetu państwa - od 2005 roku z pieniędzy Obywateli zagarnęły już ponad 1,2 miliarda złotych! Jaki z tego pożytek dla Was? Żaden! Niekończąca się spirala afer, uderzanie w kieszenie Obywateli coraz wyższymi podatkami, a dla polityków długa lista przywilejów...
My mówimy temu DOŚĆ! Jako jedyna siła polityczna nie pobieramy subwencji, a zarazem pokazujemy, że bez tego można ciężko i uczciwie pracować dla Polaków i bronić interesu obywatelskiego. Dlatego domagamy się likwidacji subwencji partyjnych - niech partie przestaną marnotrawić środki publiczne! Obywatele nie mogą być zmuszani do finansowania szkodliwej polityki partyjnych klanów! #StopPartiokracji Prosimy o udostępnianie!

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 480 481 482 483 484 485 486 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »