NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 464 465 466 467 468 469 470 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Poszczekają, pocieszą się, choć nie wiem z czego i im przejdzie. potluczony


Mirek, poszczekają? Nie wytrzymałeś ciśnienia mlotek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 20:47  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 20:55  
Cytuj
"Wybór Donalda Tuska na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej odbył się za zamkniętymi drzwiami, ale coraz więcej wiadomo o ty, co działo się w środku. Okazuje się, że nie odbyła się żadna dyskusja. Głos zabrała tylko premier Beata Szydło - podaje Polska Agencja Prasowa powołując się na dyplomatów unijnych. Co ciekawe, nie odbyło się głosowania „za” kandydaturą Tuska."

Zapytano jedynie kto jest przeciw..... potluczony

"Donald Tusk nie był bezstronny, występował przeciwko polskiemu rządowi - podkreśliła premier Beata Szydło podczas konferencji w Brukseli. - Pytałam czyim kandydatem jest Donald Tusk - dodała szefowa rządu, która zapowiedziała, że konkluzji z tego szczytu nie podpisze."

cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
która zapowiedziała, że konkluzji z tego szczytu nie podpisze."

cool girl


I tym samym potwierdziła że totalnie nie zna procedur w których bierze udział. Tupanie nóżką prezesa Kaczyńskiego nic nie pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:17  
Cytuj
Wiemy w czym bierze udział Platforma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:18  
Cytuj
W normalnym kraju po takiej klęsce cały rząd popełniłby seppuku ... lub przynajmniej podałby się do dymisji ... w normalnym kraju ...

Obrazek

Brawo TY !!

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:20  
Cytuj
Art - w Targowicy. Myślę, że już można powiedzieć to oficjalnie:
Platforma Obywatelska to niemiecka partia - "partia zewnętrzna", Donald Tusk to Niemiec, jakimś cudem ma jeszcze polskie obywatelstwo... myślę, że sam się go zrzeknie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:30  
Cytuj
Mirek ty nie myślisz !! ... pogódź się z tym i nie łżyj już więcej Wolaku smiech2 kiedy ty zrzekniesz się Polskiego obywatelstwa ? A reszta inwalidów pójdzie twoim śladem ?

https://www.youtube.com/watch?v=fD0K8ys0VOs&feature=share

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:36  
Cytuj
Śmieszą mnie niezmiennie i ogromnie polityczne komentarze ludzi, którzy udają, że się znają na polityce. Odtrąbiono wielki sukces Tuska i kompromitację Polski, ale to melodia laików i ignorantów, rzeczywistość polityczna wygląda dokładnie odwrotnie. Dziecko wiedziało, że kandydatura Saryusz-Wolskiego nie ma najmniejszych szans, wiedział to również sam kandydat. Kaczyński dzieckiem nie jest i doskonale sobie zdawał sprawę, co się stanie, a mimo wszystko poszedł na starcie, którego wygrać nie mógł i to jest jedyna rzecz godna uwagi. W całości podtrzymuję swoją wcześniejszą wypowiedź o tym, że wybory na „prezydenta Europy” pokażą, czy Europa zaczyna traktować Polskę, jak partnera, czy nadal chce widzieć w Polsce chłopca na posyłki parafującego rachunki.

Mamy odpowiedź, w poważnej polityce wszystkie brednie o równości i wartościach europejskich robią za papier toaletowy. Nie ma sentymentów tam gdzie są interesy narodowe potrzeba lat, żeby zmienić swój status oraz pozycję w politycznej układance. Polska pod rządami PiS z całą pewnością zrezygnowała z przydzielonego statusu „przynieś, podaj pozamiataj” i tego faktu nie neguje nikt, nawet najdurniejsza na świecie opozycja. Problem polega na tym, że ów niezbędny pierwszy krok nie tylko nie daje żadnych gwarancji wejścia do pierwszej ligi, ale daje pewność odpowiedniej reakcji ze strony europejskiej elity. Działa tutaj bardzo prosty mechanizm znany od wieków, jeśli ktoś jest przypisywany do niższego stanu i nagle aspiruje wyżej, zawsze spotyka się z taką odpowiedzią, z jaką spotkał się Wokulski.

Polska dała wyraźny sygnał, że zamierza funkcjonować w Europie na takim samym autonomicznym poziomie, jak Niemcy, czy Francja, no i nie ma nic dziwnego, że Niemcy z Francją chcąc zachować swoje pozycje państw decydujących o losach UE, robią wszystko, aby nie dopuścić do głosu konkurencji. Oczywiście należy to dobrze rozumieć, Polska ze swoim potencjałem nie może się równać z krajami samego topu, ale tu nie chodzi o rozdawanie kart, ale o podmiotowość, czyli samostanowienie o własnym losie. Z tej pozycji można wyjść jedynie w dwóch kierunkach. Pierwszym kroczyliśmy 25 lat, a za czasów rządów Tusk zaczęliśmy biec na ślepo, to kierunek pełnej uległości tak żałośnie wyakcentowany przez Sikorskiego, który oddawał władzę Berlinowi. Drugi kierunek to suwerenność i na tej drodze nie może być mowy, aby Merkel, czy ktokolwiek inny, wbrew woli Polski, bezkarnie decydował o losie Polski.

Gdyby Kaczyński zgodził się na kandydaturę Tuska, bo tego sobie życzą Niemcy i Francja, nie różniłby się niczym od Tuska. Istnieje wiele słabych punktów tej ekipy, mnie do białej gorączki doprowadza poziom bezpieczeństwa państwa, co woła o pomstę do nieba i w ogóle nie odstaje od syfu z czasów Sienkiewicza i Bondaryka, ale to co robi Kaczyński dla przywrócenia Polsce podmiotowości jest wybitne. Trzeba mieć jaja, żeby zrobić taki numer z pełną wiedzą, że idzie się samemu przeciw wszystkim, ale inaczej nie da się budować pozycji Polski zyskać szacunku dla samego siebie i w oczach partnerów.

Traktowanie tych ustawionych pseudo wyborów w kategoriach sukces Tuska i porażka PiS, to czysty idiotyzm, którym podniecają się głupi i naiwni. Wybór Tuska paradoksalnie pokazał, że Tusk jest nikim w UE, nie ma poparcia własnego kraju, własna partia się modliła, żeby nie wrócił do Polski, a „prezydentem Europy” został tylko dlatego, że wszyscy uznali go za nieszkodliwego. Kaczyński dał najmocniejszy sygnał, jaki mógł dać. Nie będziecie sobie z Polską pogrywać towarzysze europejscy i choćbyście wszyscy kupą szli na nas, to będziemy robić swoje i o swoje dbać. Za ten widok napawający nadzieją mogą jedynie podziękować i wyrazić najgłębszy szacunek dla Polski, która w końcu zaczyna być Polską.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
W normalnym kraju po takiej klęsce cały rząd popełniłby seppuku ... lub przynajmniej podałby się do dymisji ... w normalnym kraju ...

Obrazek

Brawo TY !!
w normalnym kraju po aferze podsłuchowej rząd podałby sie do dymisji...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 21:41  
Cytuj
Ale macie sraczke o ten wybór... masakra. Dziadostwo w Stalowej Woli się tak nie przejmujecie jak tym kto siedzi w Brukseli jak by to dla Stalowej Woli miało jakieś znaczenie.
HSW zwalnia ludzi a związkowej mówi że pracodawca ma takie prawo... masakra. To was nie obchodzi. Syf na ulicach to was nie obchodzi. Kolejne bez sensu rondo... to was nie obchodzi ale ziejecie ogniem o Tuska czy Kaczyńskiego.
Lekarzy nie ma... kolejki na miesiac to was nie obchodzi. Apteki drogie jak cholera. To was nie obchodzi. Ale za PIS życie by oddali siedząc w domu przy parowkach z biedronki.
Serio nie widzicie problemu. Przecież od dwóch lat nic się nie zmieniło na lepsze. A wy na forum nic tylko chwalić pis a PO w kosmos.
Szlag mnie trafia jak siedzę w robocie i chwali się 500+ bo żona już nie musi robić na kasie bo mamy 3 dzieci... a co z tymi co mają jedno i koniec z końcem nie można powiązać bo czynsz 620zl światło... gaz... odstępne?
A wy nic tylko pis zrobił to a PO tamto ... wielkie mi to politycy za klawiatura w telefonie bo na kompa nie stać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:02  
Cytuj
Ciebie na słownik nie stać, a ludzi pouczasz..

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 27 Lut 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Ale macie sraczke o ten wybór... masakra. Dziadostwo w Stalowej Woli się tak nie przejmujecie jak tym kto siedzi w Brukseli jak by to dla Stalowej Woli miało jakieś znaczenie.
HSW zwalnia ludzi a związkowej mówi że pracodawca ma takie prawo... masakra. To was nie obchodzi. Syf na ulicach to was nie obchodzi. Kolejne bez sensu rondo... to was nie obchodzi ale ziejecie ogniem o Tuska czy Kaczyńskiego.
Lekarzy nie ma... kolejki na miesiac to was nie obchodzi. Apteki drogie jak cholera. To was nie obchodzi. Ale za PIS życie by oddali siedząc w domu przy parowkach z biedronki.
Serio nie widzicie problemu. Przecież od dwóch lat nic się nie zmieniło na lepsze. A wy na forum nic tylko chwalić pis a PO w kosmos.
Szlag mnie trafia jak siedzę w robocie i chwali się 500+ bo żona już nie musi robić na kasie bo mamy 3 dzieci... a co z tymi co mają jedno i koniec z końcem nie można powiązać bo czynsz 620zl światło... gaz... odstępne?
A wy nic tylko pis zrobił to a PO tamto ... wielkie mi to politycy za klawiatura w telefonie bo na kompa nie stać...


to fakt, apteki drogie - ostatnio chciałem taką kupić, ale mnie nie stać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:04  
Cytuj
Jest dobrze ruda cholera , nieudacznik i kłamca w jednym zostaje w Brukseli. Nie wiem co z niej zostanie za dwa i pół roku ale to już nie nasz problem. Byle dalej od Polski.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
W normalnym kraju po takim skundleniu rezydentura uciekłaby z kraju ... lub przynajmniej zniknęłaby ze sceny politycznej ... w normalnym kraju ...

Obrazek



Brawo Król Europy!!


Producent pomocnych bagnetów tylko się zmienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:14  
Cytuj
Król Europy, ktorego nie popiera rząd, a własna partia nie chce by wrocił, bo przyboczni Schetyny i on sam znów będą pod butem Donaldusa Amberusa.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
Wiemy w czym bierze udział Platforma.


Wiemy w czym Ty bierzesz udział jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Art - w Targowicy. Myślę, że już można powiedzieć to oficjalnie:
Platforma Obywatelska to niemiecka partia - "partia zewnętrzna", Donald Tusk to Niemiec, jakimś cudem ma jeszcze polskie obywatelstwo... myślę, że sam się go zrzeknie.


Mirek Ty tak na poważnie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:28  
Cytuj
Nieistotnym jest to co Jędruś wie, ważne jest to, ze wie dlaczego to robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Nie istotnym jest to co Jędruś wie, ważne jest to, ze wie dlaczego to robi.



Magdaleno, trzymaj fason jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Art - w Targowicy. Myślę, że już można powiedzieć to oficjalnie:
Platforma Obywatelska to niemiecka partia - "partia zewnętrzna", Donald Tusk to Niemiec, jakimś cudem ma jeszcze polskie obywatelstwo... myślę, że sam się go zrzeknie.


Mirek Ty tak na poważnie?
ty nie widzisz, ze to człowiek, ktory dba o niemieckie interesy vide stocznie ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 22:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Art - w Targowicy. Myślę, że już można powiedzieć to oficjalnie:
Platforma Obywatelska to niemiecka partia - "partia zewnętrzna", Donald Tusk to Niemiec, jakimś cudem ma jeszcze polskie obywatelstwo... myślę, że sam się go zrzeknie.


Mirek Ty tak na poważnie?
ty nie widzisz, ze to człowiek, ktory dba o niemieckie interesy vide stocznie ?


Morawiecki też dba o interesy niemieckie. Zwolnił Niemców z podatku i jeszcze im fabrykę wybudował. Polskim przedsiębiorcom wzrósł ZUS, a Niemcy dostali ulgę. Nie widzę tu twojego sprzeciwu? Co na to Mirek?. Dla tego tak własnie traktuje takich jak Wy.
Na tej zamykanej przez Tuska stoczni Ojciec Dyrektor zarobił niezłą kaskę. Powinien Rudego całować po stopach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 23:40  
Cytuj
No tak czy owak sytuacja między Tuskiem a Polską się wyklarowałaumiech
Bo wcześniej była jakos tak ideologicznie niedookreślona.

Jego sytuacja jest raczej nie do pozazdroszczenia.
W jaki sposób przywódcy państw będą traktować polskiego Przewodniczącego Rady Europejskiej bez poparcia jego własnego kraju?

O ile wcześniej chodziły plotki, że jest sterowany i realizuje polityke na zlecenie to teraz już nikt nie ma co do tego wątpliwości czyim jest przedstawicielem.

Zastanawiając się nad tym głębiej to Polski rząd PISu nie mógł poprzeć Tuska, gdyż mogłoby się to dla niego skonczyc katastrofą. W obliczu dość jednolitego przekazu medialnego dot wielu aspektow - katastrofa smolenska, Amber Gold, taśmy itd. poparcie Tuska byłoby dla zwykłego wyborcy gdzies na ścianie wschodniej całkowicie niezrozumiałe i zasiałoby wątpliwości, że to wszystko to jakaś polityczna manipulacja i ktoś się nad naszymi głowami dogaduje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 05:18  
Cytuj
Jest to spora porazka Tuska bo w tej chwili pokazuje,ze zostal wybrany przez obce kraje ,a nie przez wlasny. Historia juz pokazala,ze wybierani wladcy polski z polecenia naszych sasiadow doprowadzaly nasz kraj do upadku lub problemow bo niedzialali w naszym interesie. Kaczynski doskonale to rozegral bo pokazal masie ludzi wachajacych sie kim jest Tusk i kto go popiera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 07:09  
Cytuj
A ja myślę, że to porażka naszej dyplomacji i rządu. Rudy ma poparcie wszystkich rządów UE po za naszym. Czyli jest faktycznym przedstawicielem UE. Takiej zgodności przywódców krajów UE dawno nie było a nasz rząd postawił sie na marginesie. Mówienie tu o Rudym na pasku Angeli jest zwyczajnie śmieszne. A jeśli tak to widać, że Orban również. Przecież poparł jej wybór jezyk

Tak zwyczajnie po ludzku szkoda mi było naszej Beatki. Wczorajszy dzień zapamięta na bardzo długo. A tekst "nic o nas bez naszej wiedzy" no po prostu wszystkim poszło w piety jezyk przykre, że mamy tak nieudolny rząd.

Jestem ciekawy jaką funkcje teraz dostanie Wolski. Stracić wszystko na co pracował wiele lat w jeden dzień. Z powodu jakiejś głupiej wizji bycia przewodniczącym RE? facet wykazał się totalnym brakiem myślenia jeśli faktycznie liczył na ten wybór.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 07:25  
Cytuj
Wczorajsze wydarzenia bezsprzecznie pokazały wasalizm krajów Unii wobec Niemiec i zapędy Niemiec do stworzenia IV Rzeszy. Marionetka której nikt nie szanuje i nie pyta o zdanie.

Tusk to zdrajca bez honoru. Promowany przez Niemcy, wspierany przez Niemcy, forsowany przez Niemcy. Służy Niemcom i tylko Niemcom.

Brawo Szydło, Brawo Kaczyński.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 464 465 466 467 468 469 470 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »