NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 462 463 464 465 466 467 468 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 09:25  
Cytuj
Fajnie Edek że jesteś człowiekiem tak wielkiej wiary. Chyba ciężko się żyje gdy jest się tak przesądnym i wierzy w zabobony.


A jeśli chodzi o stanowcze stwierdzenia to ja tylko stwierdzam i to ze stanowczością, że te wały zostały odbudowane co widać gołym okiem ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 09:25  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Fajnie Edek że jesteś człowiekiem tak wielkiej wiary. Chyba ciężko się żyje gdy jest się tak przesądnym i wierzy w zabobony.


A jeśli chodzi o stanowcze stwierdzenia to ja tylko stwierdzam i to ze stanowczością, że te wały zostały odbudowane co widać gołym okiem ;-)


I to pisze człowiek który wierzy reklamie.zaklopotany

A ty dalej swoje. Tłumaczę ci że nie jestem przesądny. Nie wierzę w żadne zabobony. Jeden jedyny wyjątek to ta ruda cholera.umiech

Co do wałów rząd ma niewiele do gadania , bo za ich stan odpowiedzialny jest marszałek województwa, a nie wojewoda. Czyli organ samorządowy. To po pierwsze. Po drugie moje maszyny budowlane pracowały przy odbudowie wałów i wiem na ten temat nieco więcej niż ty. Jeżdżąc rowerem po wale , możesz stwierdzić że jest odbudowany i tyle. Nie wchodząc głębiej w szczegóły , moja robota była zrobiona wzorcowo. Mam wątpliwości czy wszyscy wykonawcy powiedzą to samo o swoich działkach. Reasumując stwierdzam z całą stanowczością że gówno wiesz.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 10:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 10:21  
Cytuj
Obrazek

CYTAT
Napisz to jeszcze raz, może ktoś za pierwszym ani piątym razem nie zrozumiał. umiech
Stare powiedzenie mówi że mądrej głowie dość po słowie. Ale to chyba nie było o tobie.


No chyba ktoś taki jak ty nie uważa się za ... "mądrą głowę" uśmiech bez jaj ... Takim inwalidom jak ty i 10 razy powtarzać to za mało ...ok

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 10:29  
Cytuj
"Komisja śledcza do spraw Amber Gold przesłucha Michała Tuska. Dziś zdecydowano, że syn byłego premiera znalazł się na liście świadków, którzy będą musieli podzielić się swoją wiedzą o działalności Amber Gold. – Przesłuchanie Michała Tuska może odbyć się w maju, czerwcu – powiedziała przewodnicząca. Na stawienie się młodego Tuska nie chciał się zgodzić poseł Krzysztof Brejza. Nie było zaskoczenia…"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Fajnie Edek że jesteś człowiekiem tak wielkiej wiary. Chyba ciężko się żyje gdy jest się tak przesądnym i wierzy w zabobony.


A jeśli chodzi o stanowcze stwierdzenia to ja tylko stwierdzam i to ze stanowczością, że te wały zostały odbudowane co widać gołym okiem ;-)


I to pisze człowiek który wierzy reklamie.zaklopotany

A ty dalej swoje. Tłumaczę ci że nie jestem przesądny. Nie wierzę w żadne zabobony. Jeden jedyny wyjątek to ta ruda cholera.umiech

Co do wałów rząd ma niewiele do gadania , bo za ich stan odpowiedzialny jest marszałek województwa, a nie wojewoda. Czyli organ samorządowy. To po pierwsze. Po drugie moje maszyny budowlane pracowały przy odbudowie wałów i wiem na ten temat nieco więcej niż ty. Jeżdżąc rowerem po wale , możesz stwierdzić że jest odbudowany i tyle. Nie wchodząc głębiej w szczegóły , moja robota była zrobiona wzorcowo. Mam wątpliwości czy wszyscy wykonawcy powiedzą to samo o swoich działkach. Reasumując stwierdzam z całą stanowczością że gówno wiesz.umiech


Edziu nie stresuj się tak bo ci żyłka pęknie. Może i jak piszesz wiem nie wiele. Powiedz mi kto wybiera Marszałka i kto był wtedy Marszałkiem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 11:19  
Cytuj
CYTAT


Dobra zmianasmiech2smiech2smiech2smiech2

Zwolennicy dobrej zmiany zapewne dostali instrukcję jak odpowiadać? Czy może bez instrukcji temat zostanie przemilczany?

Jak nasza gwiazda, misiewicz z rady nadzorczej w TVPiS skomentuje zaistniałą sytuację?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 12:04  
Cytuj
Coś trzeba zrobić z tymi sądami...

""Międzynarodowa „karuzela VAT” zlikwidowana przez CBŚP" - pochwalili się policjanci. Chodziło o zatrzymanie czterech osób, które wyłudzały VAT dzięki fikcyjnego obrotowi różnymi towarami, i mieli doprowadzić do ogromnych strat Skarbu Państwa - na prawie 4,5 mln złotych. Wszyscy oszuści będą długo siedzieć w więziennej celi? Nic z tego, sąd zastosował areszt tylko wobec jednego, pozostali wyszli na wolność."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 27 Lut 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Dobra zmianasmiech2smiech2smiech2smiech2

Zwolennicy dobrej zmiany zapewne dostali instrukcję jak odpowiadać? Czy może bez instrukcji temat zostanie przemilczany?

Jak nasza gwiazda, misiewicz z rady nadzorczej w TVPiS skomentuje zaistniałą sytuację?


Dobrze, że za PO/PSL nie było kolesiostwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 12:15  
Cytuj
Nic nie przebije tego, jak tusk ustawiał synusia.

Pamięta ktoś jeszcze Mayę Rostowską i jej posadę u zdradka?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Dobra zmianasmiech2smiech2smiech2smiech2

Zwolennicy dobrej zmiany zapewne dostali instrukcję jak odpowiadać? Czy może bez instrukcji temat zostanie przemilczany?

Jak nasza gwiazda, misiewicz z rady nadzorczej w TVPiS skomentuje zaistniałą sytuację?


Dobrze, że za PO/PSL nie było kolesiostwa.



Było, było i to ogromne. Wyborcy szczęśliwie podziękowali im w jedyny dostępny sposób. Myślisz, że dobra zmiana też tak skończy? Oby jezyk

CYTAT (Mirek)
Nic nie przebije tego, jak tusk ustawiał synusia.

Pamięta ktoś jeszcze Mayę Rostowską i jej posadę u zdradka?


Przebicie raczej nie możliwe Naczelnik nie ma dzieci jezyk

A co powiesz o promocji kuzyna Naczelnika? jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 12:49  
Cytuj
bolek się zagotował

""Mam taki problem. Zastanawiam się, jak miałabym się do pana zwracać: TW Kobrzyński czy TW Bolek?" - zapytała kobieta, która pojawiła się na publicznym spotkaniu z Lechem Wałęsą, do którego doszło wczoraj w Rybniku. Dociekała również o odpowiedź na znane 17 pytań śp. Anny Walentynowicz. Wałęsa nie potrafił opanować emocji. Zaczął obrażać pytającą. "

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 27 Lut 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
bolek się zagotował

""Mam taki problem. Zastanawiam się, jak miałabym się do pana zwracać: TW Kobrzyński czy TW Bolek?" - zapytała kobieta, która pojawiła się na publicznym spotkaniu z Lechem Wałęsą, do którego doszło wczoraj w Rybniku. Dociekała również o odpowiedź na znane 17 pytań śp. Anny Walentynowicz. Wałęsa nie potrafił opanować emocji. Zaczął obrażać pytającą. "


Konfitury tak już mają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 14:04  
Cytuj
CYTAT


Edziu nie stresuj się tak bo ci żyłka pęknie. Może i jak piszesz wiem nie wiele. Powiedz mi kto wybiera Marszałka i kto był wtedy Marszałkiem?



Co ty Andrzejku, luzik. Żyłka to mi pęknie jak ta ruda cholera wróci do Polski. umiech

O Ile dobrze pamiętam marszałkiem wtedy był albo Cholewinski albo Karapyta, jakie to ma znaczenie? To nie oni stali na wale i obiecywali cuda. Gdyby nie Tusk w Warszawie , w ogóle nie byłoby powodzi. umiech
A kto wybiera marszałka ? Sejmik Wojewódzki. Na co ci ta wiedza , skoro wierzysz reklamie? Włącz sobie swoje ulubione TVN24 , tam się wszystkiego dowiesz.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 14:08  
Cytuj
Trochę mała ta kara, ale dobre i to.

"Posłowie Platformy Obywatelskiej robili awanturę w Sejmie i nie wzięli udział w głosowaniach. Teraz za to zapłacą. Dosłownie.

"Marszałek Sejmu obniży wynagrodzenie posłom Platformy Obywatelskiej za brak udziału w głosowaniach na pierwszym styczniowym posiedzeniu po grudniowym proteście" - podało RMF FM.

Każdy z posłów ma stracić około 1000 zł.

Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński o karze finansowej poinformował w oficjalnym liście, w którym tłumaczy, że ma to związek z nieusprawiedliwioną nieobecnością lub niewzięciem udziału w wymaganej liczbie głosowań, które miały miejsce 11 i 12 stycznia.

Z wyliczeń Sejmu wynika, że każdy z posłów PO ma stracić około 1000 zł. "

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 14:57  
Cytuj
Obrazek


Cała Unia Europejska popiera Donaldusa Tuskusa. Cała? Nie! Jedna osada wciąż stawia opór najeźdźcom


Jest rok 2017 naszej ery. Cała Europa została podbita przez Niemców… Cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych Lechitów, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionom niemieckim stacjonującym w obozach Berlinum, Brukselum, Merkelum i Sorosum...

– Wioska Lechitów jako jedyna wyraziła zdecydowany sprzeciw wobec przedłużenia kadencji Donaldusa Tuskusa – dowiaduje się ASZdziennix.

– Dość trybutu płaconego na każde wezwanie Berlinum! Dość ignorowania głosu naszego wieszcza Waszczykoiksa! Saryuszix nowym namiestnikiem Brukselum! – krzyczał na specjalnym wiecu nieprzejednany wódz Naczelnix wraz z wiernym Kotefiksem.

Co gorsza dla Europy, Lechici nie tylko są przeciw, ale i szykują się do wojny. Jak wynika z informacji ASZdzienniksa, szef obrony Paranoix dostał zadanie przyszykowania wypadu na okoliczne obozy, a mag Ojciecdyrektorix od kilku dni zwiększa zapasy napoju magicznego z obronusa terytorialnusa.

I jak zwykle Bartomisiewix nie dostanie swojego przydziału, bo za młodu wpadł do kociołka.

Tymczasem deklaracja Lechitów wywołała niemałe zamieszanie w Europie.

Jak się dowiadujemy, Unia Europejska nie ma dyplomatów doświadczonych w prowadzeniu negocjacji z postaciami z komiksu.

http://aszdziennik.pl/119561,cala-unia-europejska-popiera-tuska-cala-nie-jedna-osada-wciaz-stawia-opor-najezdzcom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 15:03  
Cytuj
Jednym słowem.... "Jedzcie goooowno - 40 miliardów much nie może się mylić".......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 16:53  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Jednym słowem.... "Jedzcie goooowno - 40 miliardów much nie może się mylić".......


Jednym słowem a słów wiele jezyk
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 20:04  
Cytuj
Paczta jaka propaganda good

https://twitter.com/pisorgpl/status/839489970305921024

Idę do sklepu po popcorn i czekam na ripostę

Obrazek

Odpolitycznienie!
Koniec z kolesiostwem!
Precz z komuną! -> https://youtu.be/54WWPH6CWOs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 20:16  
Cytuj
kruger nie masz zbyt wygórowanych wymagań. Żaden funkcjonariusz tego nie skomentuje. Nie za to im płacą jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 20:29  
Cytuj
U nas wybiera się sędziów inaczej niż w innych krajach, nie wiedziałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 21:21  
Cytuj
Ty Kruger a twoja statystyka obejmuje tzw. paradoks Janka Burego?
Niby był zwykłym członkiem KRS ( rekomendowanym przez Sejm ) a załatwiał nominację do tej czcigodnej instytucji dla znajomych sędziów ( pan Janda z rzeszowskiej rejonowki)? No nie mów że nie słyszałeś?umiech Polityk ustawiał wybory do niezależnego i niezawisłego organu.
Ten Janek Bury to był w ogóle ciekawy gość. Za sztabkę złota załatwiał nominacje sędziowskie. Przez kilkanaście lat w KRS zanim CBA go drapneło chyba trochę tych sztabek uzyskał?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 21:37  
Cytuj
CYTAT


Przebicie raczej nie możliwe Naczelnik nie ma dzieci jezyk

A co powiesz o promocji kuzyna Naczelnika? jezyk


Żebyś się jeszcze nie zdziwił ... Kaligula zrobił z konia senatora ... przygłup może zrobić z kota marszałka nie wiem
przydupasy przyklepią wszystko

Obrazek

Jan Szyszko latami mylił hektary i metry kwadratowe. Ministerstwo prostuje ministra

Ministerstwo Środowiska prostuje poselskie oświadczenie majątkowe ministra Jana Szyszki. Wielkości działek, które Szyszko podał w hektarach, powinny być wyrażone w metrach kwadratowych - głosi komunikat ministerstwa. Przy czym resort pisze o "oświadczeniu" - w liczbie pojedynczej. Tymczasem Szyszko w kolejnych latach powielał tę "oczywistą omyłkę pisarską", jak jego błąd nazwano w komunikacie. Resort napisał, że w oświadczeniu majątkowym Jana Szyszki "nastąpiła oczywista omyłka pisarska. W punkcie VI oświadczenia majątkowego zamiast jednostki miary metr kwadratowy został wpisany hektar. Tymczasem rzeczywista powierzchnia ziemi, którą posiada prof. Jan Szyszko wynosi 1 702 708 m2. Wartość ta została podana w punkcie II.3 oświadczenia majątkowego" - napisało ministerstwo na Twitterze.

...

więcej TU

zapewne beknie (taki żart smiech2)

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 21:42  
Cytuj
Po pierwsze to nie moja statystyka zapytaj tych co ją stworzyli i kompletowali dane
Po drugie Bury mnie w tej chwili nie interesuje, interesuje mnie co tu i teraz się dzieje i szczerze przyznam nie interesowałem się tym tematem.
Poczekaj niech Jeszcze PiS zabierze się za SN a strzelą sobie w kolano.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 462 463 464 465 466 467 468 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »