NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 461 462 463 464 465 466 467 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 20:32  
Cytuj
Ostatnio Owsiak stwierdził, że sprzęt przekazywany szpitalom nadal należy do wosp. No to niezły mająteczek się uskładał....


A wracając dp spraw ważnych:

"Na posiedzeniu komisji Komisji Prawnej Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy pod dyskusję poddano kwestie zgodności... prawa szariatu z Europejską Konwencją Praw Człowieka. Dominik Tarczyński, poseł PiS, członek komisji opublikował na Twitterze wpis, w którym ujawnił zapis z jej obrad. „Szariat dyskutowany w Radzie Europy! Szaleństwo!” – napisał."

"Żaden arabski kraj nie obraduje nad prawami europejskimi, więc gdzie jest logika?
...

To oczywiste, że to jest (szariat - red.) przeciwko naszemu systemowi, naszym prawom. Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu nie będziemy dyskutować o tym, czy ziemia jest płaska
"

Jak tak dalej pójdzie, to za 50 lat wszystkie kobiety w "Europie" będą MUSIAŁY nosić burki. Chrześcijanki też.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 20:32  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 20:38  
Cytuj
A kto im tam powie "nie"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 20:39  
Cytuj
Jakby ktoś nie wiedział , to WOŚP zebrała w tym roku 105 milionów złotych. Nie wiem czy ktoś to wrzucał więc daję jako newsa.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 20:50  
Cytuj
Mnie i te pozostałe 50 mln cieszy, głód demokracji szaleje na komisjach śledczych. Końca nie widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Czyli ludzie pokazali środkowy palec idiotom good


Super ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Mylisz się małpko, miało być trzy razy więcej niż rok temu. Pomyśl deczko i wyciągnij wnioski, smiech2


Co? Taki dostaliście przekaz dnia? Czyli jednak WOŚP odniosło porażkę jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Napisz to jeszcze raz, może ktoś za pierwszym ani piątym razem nie zrozumiał. umiech
Stare powiedzenie mówi że mądrej głowie dość po słowie. Ale to chyba nie było o tobie.


Haha. Polecam pewną maść jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:18  
Cytuj
Tak? A jaką?
Obawiam się że na to co mnie boli maść nie pomoże. Jezu Chryste żeby tylko ta ruda cholera nie wróciła.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:20  
Cytuj
Gdzieś tu był nieśmiertelny wątek o WOSP, może nieśmiało zasugeruje żeby tam dzielić się dobrą nowiną?
Nie ma się czego wstydzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:23  
Cytuj
A propos WOŚP Jurek Owsiak zebrał w tym roku 105 mln.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:25  
Cytuj
Ani słowa - tyle o rekordowej zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy usłyszeli dziś ci, którzy zdecydowali się oglądać "Wiadomości" TVP.
Ale im "gul" lata.goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:37  
Cytuj
Skoro nie usłyszeli ani słowa , to dlaczego miał im gul latać?umiech
Mi to gul będzie latał jak ta ruda cholera z Sopotu wróci do Polski. Póki co luzik.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:40  
Cytuj
Tym którzy nie słyszeli a im gul lata podaję newsa: WOŚP zabrała 105 milionów złotych .umiech
Zdaje się że to nowy rekord świata albo paraolimpiady- już nie pamiętam który.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:43  
Cytuj
Poprawnie to jest tak:

Ludzie przekazali 105 złotych melonów - to dobra nowina dla każdego, czyż nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 21:45  
Cytuj
edziu, maść na ból doopy. A co z tym rudym, tak sie boisz powrotu? Przecież on nic już nie znaczy jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2017r. 22:02  
Cytuj
A skąd wiesz że taka skuteczna ta maść? Polecasz bo stosujesz czy tylko widziałeś reklamę w TVN?umiech
Ta menda ściąga na ten kraj wszystkie plagi egipskie. Zawsze powtarzam jak podczas ostatniej powodzi ówczesny premier Tusk stanął na tarnobrzeskim wale wiślanym i powiedział : ja i mój rząd zrobimy wszystko żeby ta tragedia już tutaj nigdy się nie powtórzyła. Minęło dwa tygodnie i tzw. druga fala zalała to samo miejsce z którego Tusk tak dziarsko przemawiał. Ktoś powie nie jego wina , i tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy. Nie ma Tuska nie ma powodzi.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 07:28  
Cytuj
Wczoraj słyszałem bardzo ciekawą konkluzję dotyczącą tych "uchodźców" którzy utonęli w drodze do Europy.

Kto powiedział "chodźcie - przyjmiemy każdą ilość"?

Ta osoba, czyli Angela jest winna śmierci tych ludzi. A kto jej wtórował? - Oczywiście, jej osobisty pacyn.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 07:32  
Cytuj
Odnośnie osobistego pacyna Angeli , to niestety smutna i slaba postac "reprezentujaca interesy Polski". Tacy ludziejak Tusk moga jedynie doprowadzic do "rozbioru Polski" lub tez zniewoleniu Jej. Ja rozumiem, ze pozbywacie sie ludzi, ktorzy nie potrafia zrobic nic dobrego w Kraju, jednzkze postawienie go na tak odpowiedzialnym stanowisku moze bardzo zaszkodzic Polsce. Na takie pozycje potrzebni sa ludzie, jak Profesor Ryszard Legutko: madry, patriota i nie obawiajacy sie powiedziec prawde w oczy tych, ktorzy na Polske pluja. Dal On wspanialy odczyt jako obronca Polski i Polakow w Uni europejskiej.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 07:38  
Cytuj
Niestety Legutko nie mógł zostać kandydatem. Chodzi o jakieś głupie wymogi do spełnienia.

To, co zrobił wczoraj Dominik Tarczyński z PiS na posiedzeniu Komisji Prawnej Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy ... wielki szacunek dla tego człowieka...

Co do tuska.... po co ma sobie szukać Angela innego pacyna, skoro ma już dobrze wytresowanego i sprawdzonego. Co prawda po angielsku nadal mówi kiepsko, ale to i lepiej, bo nie podsłucha jak coś nie jest przeznaczone dla jego uszu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
A skąd wiesz że taka skuteczna ta maść? Polecasz bo stosujesz czy tylko widziałeś reklamę w TVN?umiech
Ta menda ściąga na ten kraj wszystkie plagi egipskie. Zawsze powtarzam jak podczas ostatniej powodzi ówczesny premier Tusk stanął na tarnobrzeskim wale wiślanym i powiedział : ja i mój rząd zrobimy wszystko żeby ta tragedia już tutaj nigdy się nie powtórzyła. Minęło dwa tygodnie i tzw. druga fala zalała to samo miejsce z którego Tusk tak dziarsko przemawiał. Ktoś powie nie jego wina , i tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy. Nie ma Tuska nie ma powodzi.uśmiech


smiech2smiech2smiech2 nie stosowałem a reklamę widziałem na YouTube jezyk

Teraz nie zalewa bo Tusku wprowadził swoje słowa w czyn. Na pogodę nie ma wpływy ale na budowę wałów przeciwpowodziowych już tak. Tacy jak ty liczą na cud. Rudy na to co jest w stanie zrobić i tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy smiech2smiech2smiech2smiech2 No ale jak widzę strach jest jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj słyszałem bardzo ciekawą konkluzję dotyczącą tych "uchodźców" którzy utonęli w drodze do Europy.

Kto powiedział "chodźcie - przyjmiemy każdą ilość"?

Ta osoba, czyli Angela jest winna śmierci tych ludzi. A kto jej wtórował? - Oczywiście, jej osobisty pacyn.


Mirku, tak zwyczajnie po Polsku. Już ci lepiej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 07:47  
Cytuj
"Za rządów PO bezkarnie działała w Polsce fundacja Russkij Mir, jedna z najpotężniejszych agend propagandy Kremla. Na jej czele stoi były wiceszef KGB i wnuk słynnego zbrodniarza Wiaczesława Mołotowa - pisze w najnowszym numerze „Gazeta Polska”."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 08:58  
Cytuj
A teraz już nie funkcjonuje?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 08:59  
Cytuj
Pytanie zagadka:
Kto zgłosił kandydaturę Tuska na szefa Rady Europejskiej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 09:16  
Cytuj
CYTAT


smiech2smiech2smiech2 nie stosowałem a reklamę widziałem na YouTube jezyk

Teraz nie zalewa bo Tusku wprowadził swoje słowa w czyn. Na pogodę nie ma wpływy ale na budowę wałów przeciwpowodziowych już tak. Tacy jak ty liczą na cud. Rudy na to co jest w stanie zrobić i tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy smiech2smiech2smiech2smiech2 No ale jak widzę strach jest jezyk


Spoko Andrzejku, fajnie że wierzysz reklamie.umiech A w świętego Mikołaja też wierzysz?

Czyli z całą stanowczością stwierdzasz że wały na Wiśle w Sandomierzu, Tarnobrzegu czy Wilkowie już nigdy nie zostaną uszkodzone przez wzbierającą wodę? A w to że przyszedł Tusk i zrobił z Polski drugą Irlandię też wierzysz?

Nie rozumiesz mojego toku myślenia Andrzejku. Ja chcę żeby Tusk został na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej w Brukseli. Im dalej ta ruda cholera od Polski tym lepiej. A tak się składa że od Belgii dzieli nas grubo ponad 1000 kilometrów. To taki bufor , jakby coś miało pierdyknąć. I chociaż nie jestem przesądny to weź pod uwagę , że zanim Tusk objął stery w Radzie Europejskiej nikt tam nie uświadczył żadnego zamachu terrorystycznego. A teraz mieszkańcy Brukseli boją się wyjść na spacer. W Polsce powodzie , śnieżyce i wszelkie inne kataklizmy , a w Belgii zamachy terrorystyczne. Przypadek?uśmiech

Wprowadził swoje słowa w czyn- tym tekstem mnie kompletnie rozjebałeś. Jak mi śmiechawa odejdzie to może coś ci jeszcze napiszę.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 461 462 463 464 465 466 467 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »