NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 443 444 445 446 447 448 449 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

"Blondi Ogórek" jak nazywasz Panią Doktor jest gwiazdą dobrej zmiany;-)
A tak na marginesie taki brak szacunku dla kobiety? "blondi Ogórek? Przystoi tak takiemu zagorzałemu katolikowi?


- no właśnie nie rozumiem, dlaczego jest promowana
- a jak tam Twój szacunek do Pani Profesor Pawłowicz?
- nie jestem zagorzałym katolikiem - jestem po prostu katolikiem - przesunęła Ci się Andrzeju skala pojęć.

Co to chłopaki - kampania ratowania twarzy Kukiza? Niech sobie walnie kolejnego "żółwika" z Petru, albo zamieści jakiś chamowaty wpis na Twitterze - na pewno mu to wizerunkowo pomoże.ok



1. Zapytaj kolegów?
2. Nie mam szacunku do kogoś kto nie szanuje innych ;-)
3. Nic mi się nie przesunęło. Katolik jest katolikiem a zagorzały jak ty ma misje nawracania jak ty. Nie wiesz co masz w podpisie?

Kukiz broni się sam.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 07:39  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 10:32  
Cytuj
Andrzeju - to co mam w komentarzu - czyni mnie zagorzałym katolikiem?zaklopotany

(A Ty w ogóle uważasz się za katolika?)

Widzę że masz podwójne standardy odnośnie kobiet.mlotek

Jakich kolegów masz tu na myśli?good

A Kukiz broni się świetnie - oby tak dalej, a jego klub, czy co to jest sam się rozpadnie lub przekształci w klona "nowoczesnej"
Coraz więcej wychodzi z niego swetra.smiech2

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
Andrzeju - to co mam w komentarzu - czyni mnie zagorzałym katolikiem?zaklopotany

(A Ty w ogóle uważasz się za katolika?)

Widzę że masz podwójne standardy odnośnie kobiet.mlotek

Jakich kolegów masz tu na myśli?good

A Kukiz broni się świetnie - oby tak dalej, a jego klub, czy co to jest sam się rozpadnie lub przekształci w klona "nowoczesnej"
Coraz więcej wychodzi z niego swetra.smiech2


Czy ja jestem katolikiem? To moja sprawa. Forum to nie najlepsze miejsce na takie zwierzenia. Ty to robisz, twoja sprawa.

Nie mam podwójnych standardów do kobiet. Mam jeden standard do ludzi. Zasługują na szacunek poprzez swoje zachowanie lub nie. To jak i co mówi Pawłowicz, jak traktuje innych ludzi. To wszystko powoduje, że nie mam do niej szacunku. Ty określiłeś Panią Ogórek jako "blondi" czym sobie zasłużyła?

Kukiz'15 w oczach jednych jest w koalicji, w twoich oczach jest opozycją. To pokazuje, że próbujecie ich zaszufladkować ponieważ nie możecie znieść, że ktoś ma własne zdanie i nie idzie szablonem PO/PiS.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 10:44  
Cytuj
Co takiego wychodzi z kukiza jako petru?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 10:49  
Cytuj
To i ja coś dorzucę jako "były" wyborca:

http://rni24(...)arnosci/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Co takiego wychodzi z kukiza jako petru?



Może bzyka koleżanki z klubu jak Swetru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 11:52  
Cytuj
Masz na myśli Andrzeju fakt, że Pani Pawłowicz nazwała Krzysztofa Bengowskiego po imieniu, a może chodzi Ci o "Marsz Szmat"? (same się tak nazwały)....Hmmmmm.

Ja Panią Pawłowicz darzę sympatią za nazywanie rzeczy po imieniu, a szanuję, za jej życiorys.

Mało tego - im więcej hejtu wylewają na kogoś media głównego ścieku, tym bardziej zainteresować się takim kimś, jako człowiekiem uczciwym.

Ciekawe jest Twoje podejście do Katolicyzmu, bowiem My mamy nie kamuflować swojej wiary.ok ("nie bądź letni ani mdły...")


Co do Kukiza... Wiem że wielu z Was go popiera. Rozumiem to. Szukacie alternatywy.
- przyznał się, że korzystał w czasie kampanii z pomocy służb
- nazwał dziennikarkę "pisowską ku....ą"
- słynny żółwik z Petru gdy myśleli że zerwali quorum
- no i jego sobotni Tweet.ok

W moich oczach Kukiz jest koniem trojańskim - tylko mu słabo wychodzi.

Co do Pani Ogórek - nie mam pojęcia jak zrobiła doktorat? Nie grzeszy inteligencją. Pamięta ktoś jeszcze kampanię prezydencką?:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 11:54  
Cytuj
Zdrowiej jest bzyknąć koleżankę niż np. kolegę lub kota cool girl

Obrazek

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 11:56  
Cytuj
Rozumiem banan, że mówisz to z własnego doświadczenia.
Współczuję.:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Masz na myśli Andrzeju fakt, że Pani Pawłowicz nazwała Krzysztofa Bengowskiego po imieniu, a może chodzi Ci o "Marsz Szmat"? (same się tak nazwały)....Hmmmmm.

Ja Panią Pawłowicz darzę sympatią za nazywanie rzeczy po imieniu, a szanuję, za jej życiorys.

Mało tego - im więcej hejtu wylewają na kogoś media głównego ścieku, tym bardziej zainteresować się takim kimś, jako człowiekiem uczciwym.

Ciekawe jest Twoje podejście do Katolicyzmu, bowiem My mamy nie kamuflować swojej wiary.ok ("nie bądź letni ani mdły...")


Co do Kukiza... Wiem że wielu z Was go popiera. Rozumiem to. Szukacie alternatywy.
- przyznał się, że korzystał w czasie kampanii z pomocy służb
- nazwał dziennikarkę "pisowską ku....ą"
- słynny żółwik z Petru gdy myśleli że zerwali quorum
- no i jego sobotni Tweet.ok

W moich oczach Kukiz jest koniem trojańskim - tylko mu słabo wychodzi.

Co do Pani Ogórek - nie mam pojęcia jak zrobiła doktorat? Nie grzeszy inteligencją. Pamięta ktoś jeszcze kampanię prezydencką?:szok:



Kukiz przy takiej Pawłowicz to mistrz intelektu, Krysia to poziom intelektualny Niesiołowskiego. I wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem banan, że mówisz to z własnego doświadczenia.
Współczuję.:szok:

Ja nie głosuje na pis = jestem normalny

Ludwik Dorn: nawet prawica będzie mówić "każdy, byle nie PiS"

Rządy PiS będą incydentem - mówił w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” były minister spraw wewnętrznych Ludwik Dorn. - Zawsze miło widzieć, jak ekipa, której rządy uważam za szkodliwe, z zapałem kopie sobie grób - zaznaczył.

W rozmowie z dziennikarką Agnieszką Kublik, Dorn ocenił działania PiS dotyczące utworzenia warszawskiej metropolii oraz ograniczenia liczby kadencji samorządów do dwóch. - Obserwuję to bez lęku i z pewną satysfakcją, bo to zawsze miło widzieć, jak ekipa, której rządy uważam za szkodliwe, z zapałem kopie sobie grób - podkreślił.

Zdaniem Dorna PiS może rządzić w Warszawie, ale nie może „komenderować” na szczeblu lokalnym. Według byłego ministra spraw wewnętrznych nawet przedstawiciele prawicy odpłacą się PiS za to, że nie będą mogli kandydować w wyborach. - Ten konserwatywny i prawicowy lud, którego matecznikiem jest Polska wschodnia i południowa, myśli tak: pan prezes mówi, że trzeba dorwać ryżego, czyli Tuska i połamać mu rączki i nóżki, a to znakomicie, jesteśmy za tym – powiedział. Jednak do czasu. - Ci odsunięci będą budować koalicję antypisowską, będą w wyborach samorządowych i parlamentarnych agitować: słuchajcie, każdy, byle nie te sukinkoty z PiS – dodał.

...

więcej TU

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
Masz na myśli Andrzeju fakt, że Pani Pawłowicz nazwała Krzysztofa Bengowskiego po imieniu, a może chodzi Ci o "Marsz Szmat"? (same się tak nazwały)....Hmmmmm.

Ja Panią Pawłowicz darzę sympatią za nazywanie rzeczy po imieniu, a szanuję, za jej życiorys.

Mało tego - im więcej hejtu wylewają na kogoś media głównego ścieku, tym bardziej zainteresować się takim kimś, jako człowiekiem uczciwym.

Ciekawe jest Twoje podejście do Katolicyzmu, bowiem My mamy nie kamuflować swojej wiary.ok ("nie bądź letni ani mdły...")


Co do Kukiza... Wiem że wielu z Was go popiera. Rozumiem to. Szukacie alternatywy.
- przyznał się, że korzystał w czasie kampanii z pomocy służb
- nazwał dziennikarkę "pisowską ku....ą"
- słynny żółwik z Petru gdy myśleli że zerwali quorum
- no i jego sobotni Tweet.ok

W moich oczach Kukiz jest koniem trojańskim - tylko mu słabo wychodzi.

Co do Pani Ogórek - nie mam pojęcia jak zrobiła doktorat? Nie grzeszy inteligencją. Pamięta ktoś jeszcze kampanię prezydencką?:szok:


Co by nie było to jeden z poważniejszych polityków na tle tej konkurencji. Ideałem nie jest. Ale co, PIS jest idealny? Albo w czym PIS jest lepszy od Kukiza15

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 15:04  
Cytuj
Klemens - na bezrybiu i rak - ryba. potluczony
Konkurencji to on niema.

WHO - Twoje zdanie - masz do niego prawo jak każdy z nas. Choć uważam, że porównywanie Pawłowicz do Niesiołka do duża przesada.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
Klemens - na bezrybiu i rak - ryba. potluczony
Konkurencji to on niema.

WHO - Twoje zdanie - masz do niego prawo jak każdy z nas. Choć uważam, że porównywanie Pawłowicz do Niesiołka do duża przesada.


Czemu? Oboje tylko obrażać potrafią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 15:13  
Cytuj
Na przykład?

Poza tym, Krysia używa zupełnie innego języka.ok A Niesioł, jakby mógł, to jeszcze pogryzł. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 15:46  
Cytuj
A może ktoś zna jakieś zasługi tego pajaca donka w eurokołchozie ?


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 16:03  
Cytuj
Jeżeli kukiz to koń trojański to kim kaczyński?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 17:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rozumiem banan, że mówisz to z własnego doświadczenia.
Współczuję.:szok:

Ja nie głosuje na pis = jestem normalny

Ludwik Dorn: nawet prawica będzie mówić "każdy, byle nie PiS"

Rządy PiS będą incydentem - mówił w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” były minister spraw wewnętrznych Ludwik Dorn. - Zawsze miło widzieć, jak ekipa, której rządy uważam za szkodliwe, z zapałem kopie sobie grób - zaznaczył.

W rozmowie z dziennikarką Agnieszką Kublik, Dorn ocenił działania PiS dotyczące utworzenia warszawskiej metropolii oraz ograniczenia liczby kadencji samorządów do dwóch. - Obserwuję to bez lęku i z pewną satysfakcją, bo to zawsze miło widzieć, jak ekipa, której rządy uważam za szkodliwe, z zapałem kopie sobie grób - podkreślił.

Zdaniem Dorna PiS może rządzić w Warszawie, ale nie może „komenderować” na szczeblu lokalnym. Według byłego ministra spraw wewnętrznych nawet przedstawiciele prawicy odpłacą się PiS za to, że nie będą mogli kandydować w wyborach. - Ten konserwatywny i prawicowy lud, którego matecznikiem jest Polska wschodnia i południowa, myśli tak: pan prezes mówi, że trzeba dorwać ryżego, czyli Tuska i połamać mu rączki i nóżki, a to znakomicie, jesteśmy za tym – powiedział. Jednak do czasu. - Ci odsunięci będą budować koalicję antypisowską, będą w wyborach samorządowych i parlamentarnych agitować: słuchajcie, każdy, byle nie te sukinkoty z PiS – dodał.

...

więcej TU

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!



Dorn? Też mi autorytet. Jeśli on tak mówi to PIS będzie rządziło jeszcze dłuuugo. Niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
Na przykład?

Poza tym, Krysia używa zupełnie innego języka.ok A Niesioł, jakby mógł, to jeszcze pogryzł. potluczony


Niesiołowski może by i pogryzł. Krysia mogłaby zjeść ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
A może ktoś zna jakieś zasługi tego pajaca donka w eurokołchozie ?



Tak w Polsce jak i tam trzyma za krótko za ryj kaczynskiego ... styknie ?

Obrazek

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 22:55  
Cytuj
Skok na pieniądze z budżetu. Tajemnicza fundacja dostanie pół miliarda, ale nikt nie wie na co

Są pieniądze (na razie 100 mln, ale docelowo ma być pół miliarda złotych), jest zarząd i logo. Nie ma za to planu działania i nadzoru. Nikt nie wie na co mają iść te pieniądze i kto sprawuje nad nimi kontrolę.

– Polska Fundacja Narodowa będzie budowała markę, która nazywa się Polska. Będzie budowała tę markę poza granicami naszego kraju – mówiła w lipcu 2016 roku premier Szydło. Rząd zapowiadał, że Fundacja ma się zająć promowaniem polskiej gospodarki i obalaniem mitów jej dotyczących. Jej zadaniem było realizowanie "nieosiągalnych wcześniej projektów na skalę Polski, Europy i świata, gwarantując przy tym osiąganie silnych efektów synergii ".


http://innpoland.pl/132935,skok-na-pieniadze-z-budzetu-tajemnicza-fundacja-dostanie-pol-miliarda-ale-nikt-nie-wie-na-co

To dopiero skok na kasę. Maja rozmach....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 22:58  
Cytuj
Zawiadom prokuraturę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lut 2017r. 23:15  
Cytuj

Liberalna-lewica może stracić Holandię



Przywódcy prawicy zapowiadają „Patriotyczną Wiosnę” ludów Europy. Lista kandydatów do przewietrzenia zatęchłego światka wszystko-wiedzących artystów sceny politycznej stała się dłuższa od płaczów na puczu w Polsce.

Obrazek



Przywódca opozycji, holenderskiej Partii Wolności Geert Wilders zapowiada „Patriotyczną Wiosnę” w Europie. Sondaże przewidują, że pro-europejskie ugrupowanie Wildersa wygra marcowe wybory. Biblijny płacz i zgrzytanie zębów, Sodoma i Gomora, przesiewanie na żywca plew od ziarna i nawet Armagedon jednocześnie, objawił się na jawie lewicy.
Zdaniem polityka, gigantyczny wzrost poparcia Holendrów dla narodowej suwerenności, a następnie zwycięstwo Frontu Narodowego we Francji, dopełnią obraz zmian zapoczątkowanych przez Węgrów, Polaków, Anglików i Amerykanów. Najwyższy czas na pozostałych maruderów, Putin podciąga przyjazne rakiety.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2017r. 00:30  
Cytuj
Przecież Pan Minister zakazał hejtu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 443 444 445 446 447 448 449 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »