NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 427 428 429 430 431 432 433 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bananek pocieszny typek, ktoś napisze prawdę o jego idolu to ten z automat wyjeżdza z kaczynskim. Kaczyński w pzreciwieństwie do TW Bolka nie twierdzi, że sam obalił komunę.


Widzisz bo ja w odróżnieniu od kalek intelektualnych potrafię czytać ze zrozumieniem nie wiem

Jeżeli temat jest "Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów" to ja pisze na temat ... z tego co wiem Pan Prezydent Lech Wałęsa się nie zeszmacił i nie wstąpił do pisu ... I mam nadzieję że nigdy tak nisko nie upadnie

zaś kaczyński jedyne co sam zrobił to maże wymienił żwirek w kuwecie ... Może i nie twierdzi że sam obalił komunę ... ale jak mnie pamięć nie myli to coś bredził że przewodził "Solidarności" (tej przez duże ES) taki żarcik dla posiadających dużo pustej przestrzeni między uszami podatnych na takie łajno umiech

Mam nadzieję że masz tam blisko kogoś co przetłumaczy ci z Polskiego na twój co tu napisałem i więcej nie napiszesz podobnej bredni ... i już cię nie zdziwi dlaczego pisze w tym temacie o pisowskim kurduplu smiech2uśmiech


W PIS i tak TW Bolka by nie chcieli kalko intelektualna. BOLEK - elektryk ktory zostal kablemmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:20  
Cytuj
ADHD tak jak napisałem ...nigdy by się tak nie zeszmaciłby wstąpić do tej organizacji ... każdy uczciwy człowiek zapewne wybrałby mafię niż pis ... ilu bys tych młotków nie użył to nadal w pustej bani będzie max echo ...

ps.Ksiądz ostatnio mówił by z ludzi ułomnych się nie nabijać więc się wycofam (chwilowo)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:23  
Cytuj
to fakt banani łbie, na twój ptasi mózg nic nie pomoże. Wina genów pewnie.potluczony


Ułomny to ty jesteś pajacykugoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:27  
Cytuj

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:30  
Cytuj
Dokładnie nie posiadam genu pisumiech dy między uszami jak ty ... tam noszę mózg takie coś co homo sapiens używa do myślenia ... ale coś takiego jak ty ma za to luźny zwieracz ... a co za tym idzie pełen pampers cool girl dzień jak co dzień u fanatyka uśmiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:34  
Cytuj
banan - bolek nie obalił komuny - on ją uwłaszczył. Robił to, co mu kazali mając go w garści. Zdradził Polaków i Polskę.

Gdyby transformacja odbyła się w 89 na prawdę, bylibyśmy pod względem demokracji, dekomunizacji i gospodarki w zupełnie innym miejscu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:34  
Cytuj
Ty i mózg? Nie rozśmieszajgood mnie żólty kapusiusmiech2

I pogódz sie, że twoj idol to KAPUŚ. Najgorsze co może być. U usługach na kiszcz:szok:aka. WSTYD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:39  
Cytuj
Pampers ma też masę krytyczną nie wiem Uważaj !!

Mirku jeszcze z rok nierządu pis i wprowadzania "planu morawieckiego" a sami będziecie błagać Leszka Balcerowicza by wrócił

Najgorsze co może być to zagłosować na pis i wyjechać z Polski ... Lub mieszkać od wojny w Chicago i głosować na tych szmaciarzy cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Pampers ma też masę krytyczną nie wiem Uważaj !!

Mirku jeszcze z rok nierządu pis i wprowadzania "planu morawieckiego" a sami będziecie błagać Leszka Balcerowicza by wrócił

Najgorsze co może być to zagłosować na pis i wyjechać z Polski ... Lub mieszkać w od wojny w Chicago i głosować na tych szmaciarzy cool girl



Twoj mózg w postaci banana już dawna ma masę krytyczną. Szkoda, że swego czasu twoja matka nie pomyślała o abopotluczonypotluczonyrcjii


btw
jak ci tak zle za rzadow pisu to wyjedz z tego kraju, co się będziesz męczył?
czy mamusia nie da na bilet?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:50  
Cytuj
I zostawić mój piękny kraj "ciemnemu ludowi" twojego pokroju ... gdybym wyjechał z tego powodu to musiałbym co rano napluć sobie w swoje piękne lico .
Takie rady zostaw dla swoich kolegów cool girl

ps.masz 9 minut bo idę pooglądać S.K ... zapwne będą jak co dzień nabijać się z pislamistów zarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:54  
Cytuj
To nie zatrzymuję, SK to twój poziom.

Boli pupka, że PIS rządzi? Ma boleć kastracie.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 22:02  
Cytuj
Mnie smiech2 uśmiech

Ja jak widzisz mam dobry ubaw z cienkich bolków ... porażający brak logicznego rozumowania jakim emanujesz sprawia że jest mi bardzo źle że nabijam się z ułomnego człowieka sciana...a fakt przepełnienia twojego pampersa można wyczuć na bardzo dużą odległość ... Co i tak nie usprawiedliwia mojego zachowania ... i znów muszę się spowiadać z powodu doprowadzenia pislamisty do laksacji zarumieniony

dobranoc umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Mnie smiech2 uśmiech

Ja jak widzisz mam dobry ubaw z cienkich bolków ... porażający brak logicznego rozumowania jakim emanujesz sprawia że jest mi bardzo źle że nabijam się z ułomnego człowieka sciana...a fakt przepełnienia twojego pampersa można wyczuć na bardzo dużą odległość ... Co i tak nie usprawiedliwia mojego zachowania ... i znów muszę się spowiadać z powodu doprowadzenia pislamisty do laksacji zarumieniony

dobranoc umiech



Tylko tym razem wez od ksiedza napiwek, za to, że go doprowadzisz do
ekstazyok

Dobranoc, mam nadzieję, że w nocy będziesz miał erotyczny sen z kaczynskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 22:26  
Cytuj
Ukraina jest do zaorania? Zle zrobili ze nie szukali przyjaźni u nas.


Tymczasem wrażliwi inaczej Niemcy doskonale rozumieją co znaczą "polskie obozy śmierci" bo zanshlusowali u siebie "niemieckie obozy śmierci"

Piękna akcja, to musiało dziadygów zaboleć.

http://telewizjarepublika.pl/niemiecka-policja-zatrzymala-samochod-z-billboardem-germandeathcamps,44092.html


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 07:22  
Cytuj
banan - Balcerowicza?
zaklopotany

Wiesz jak nazywał się człowiek, który ułożył mu słynny "plan"?
Goldman - ten od "Goldman - Sachs"

Nigdy więcej Balcerowicza. Zafundował mojej rodzinie 5 lat ubóstwa.
Facet zrujnował polską gospodarkę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 07:26  
Cytuj
Słowik ujawnia: Zapłaciłem Wałęsie za ułaskawienie


Andrzej Z. (53 l.) ps. Słowik przyznaje, że dał łapówkę urzędnikom kancelarii Lecha Wałęsy (70 l.)! Dzięki tym pieniądzom miał zostać ułaskawiony przez ówczesnego prezydenta w 1993 roku. - Wykorzystałem ludzką chciwość i akt łaski po prostu kupiłem - stwierdza "Słowik", który kilka dni temu został uniewinniony w procesie, w którym był oskarżony o zorganizowanie zabójstwa generała policji Marka Papały (†39 l.).


Wałęsa brał kase nawet od przestępców, pazerna menda



http://www.se.pl(...)427.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 07:35  
Cytuj
Tuleja zasądzi kilka baniek odszkodowania dla byłego prezydenta za "zmuszanie" do picia gorzały w tym "więzieniu" oraz za zbyt niską temperaturę wody w hotelowym basenie.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 07:50  
Cytuj
Kolejny argument lewaków: a Michnik,Wałęsa i reszta siedzieli w więzieniach,bys ty miał wolność...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 07:53  
Cytuj
A tam 5 baniek - 100!
Wałęsa nie dał Polakom po 100 milionów, bo dał UBekom cały polski majątek - ale sam pewnie chętnie sam weźmie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
„Jeśli masz odwagę myśleć, wspieraj Telewizję Republika”. Kup kartę AntyKod!

No i można na ciemnocie kasę robić !?

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 11:59  
Cytuj
Właściciele Axel Springier i Soros wiedzą o tym najlepiej.

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
„Jeśli masz odwagę myśleć, wspieraj Telewizję Republika”. Kup kartę AntyKod!

No i można na ciemnocie kasę robić !?


Można !! Dlatego niezbędne jest ściągnięcie wraku Tupolewa do Polski przywiezienie go na stalownie ... przetopienie na małe tupolewki !!
Każdy wyznawca nawet za takiego malutkiego da kilka koła PLNów i spłacimy jako kraj wszelkie zobowiązania !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
„Jeśli masz odwagę myśleć, wspieraj Telewizję Republika”. Kup kartę AntyKod!

No i można na ciemnocie kasę robić !?


Można !! Dlatego niezbędne jest ściągnięcie wraku Tupolewa do Polski przywiezienie go na stalownie ... przetopienie na małe tupolewki !!
Każdy wyznawca nawet za takiego malutkiego da kilka koła PLNów i spłacimy jako kraj wszelkie zobowiązania !!



Ja mam inny pomysł. Idź się sprzedaj na organyok, chociaż za Twój tyci mózg wiele nie dostaniemymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 15:49  
Cytuj
CYTAT


Gowna sie nie czyta - cytujesz antypolska gazete Michnika ,glownego redaktora GW - ktorego Brat i Ojciec mordowali Polskich zolnierzy AK . Wspolwasciciel tej gazety Soros ,ktory wspolfinansuje przybywanie uchodzcow do Europy i popiera wszystkie antypolskie inicjatywy. Juz rozumie co masz w bani i dlaczego popierasz tak PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 18:04  
Cytuj
Czworo łódzkich posłów PiS: Waldemar Buda, Joanna Kopcińska, Alicja Kaczorowska i Piotr Gliński zagłosowało przeciwko przekazaniu Łodzi dodatkowych 350 mln zł na „Fundusz rewitalizacyjny dla miasta Łodzi”. Poprawkę taką do uchwały budżetowej na 2016 r. chciała wprowadzić posłanka PO Małgorzata Niemczyk. PiS chciał również 20 mln zł zapisane na łódzkie hospicja przeznaczyć na Fundusz Kościelny - jednak w trzecim czytaniu budżetu wycofał się z tego pomysłu.
To, że nie powstanie „Fundusz rewitalizacyjny dla miasta Łodzi” nie oznacza, że nie ma w budżecie rządowych pieniędzy na remonty centrum Łodzi. Pieniądze na rewitalizację ośmiu pierwszych kwartałów są zarezerwowane - w tzw. Zintegrowanych Inwestycjach Terytorialnych oraz w strategii dla województwa łódzkiego, co gwarantuje dotację unijną. W sumie jest to 1,4 mld zł - w tej kwocie są również pieniądze na wyremontowanie m.in. Księżego Młyna i pałacu Steinertów.potluczony


najlepiej czarnym dać ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 427 428 429 430 431 432 433 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »