NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 424 425 426 427 428 429 430 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 09:36  
Cytuj
Andrzej ja bym to nazwał inaczej - komunizm to zbrodnicze wypaczenie socjalizmu.

Nie ma nic złego w opiekuńczej roli Państwa realizowanej z podatków.
Po to płacimy podatki, żeby coś w zamian mieć od Państwa.

"Kapitalizm jest ustrojem takim - który ludziom uczciwym wypruwa flaki!"

Kto to śpiewał?

Nie twierdzę, że wolny rynek jest zły. Po prostu musi być kontrolowany, aby ktoś nie bogacił się na spekulacjach i wyzysku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 09:36  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 10:02  
Cytuj
Szefie ładny samochód!
- zostawaj po godzinach, staraj się, bądź kreatywny a za rok może będę miał lepszy umiech
Pół żartem pół serio.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
PiSowiec nie rozumie znaczenia słowa "logika", więc podchodzi do jakiegoś faceta i się pyta:
- Panie, co to jest logika?
- Już tłumaczę. Ma pan rybki? zapytał
- Mam.
- Aha to znaczy, że ma pan dzieci?
-Tak.
- Aha to znaczy, że ma pan żonę?
- Tak.
- To znaczy, że nie jest pan gejem?
- No nie jestem
- No widzi pan to właśnie jest logika.

Następnego dnia PiSowiec podchodzi do innego faceta i mówi - wytłumaczę Panu co to jest logika... i pyta gościa:
- A ma pan rybki?
- Nie
- To jest pan gejem.


Dla fanów soku z pisowca ... niestety nie dam rady nic wrzucić przez jakiś czas nie wiem ale postaram się to nadrobić ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 10:42  
Cytuj
A co to za nowe konto?
banan?potluczony

"13, a nie 35 mln zł, kosztowały w rzeczywistości samochody dla MON. Resort obrony narodowej w ostrym tonie odpowiada dziennikarce portalu Onet.pl i zarzuca jej zamieszczenie w tekście „wielu nieprawdziwych danych”. MON punktuje dziennikarkę odpierając kolejne tezy z jej tekstu."

Kłamała Edyta Żemła. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 10:57  
Cytuj
Nówka blaszka ok nie miałem weny twórczej do wymyślenia lepszego nicku nie wiem Z resztą sam wiesz jak to jest ... jak "moderator" się uweźmie w końcu wyłapałeś z mojej zacnej ręki tyle ostrzeżeń że ciężko zliczyć uśmiech (co widać do dziś)

Śpiewak apeluje do PiS. "Sprawdźcie Macierewicza i rosyjskiego łącznika”

– Niepokoi mnie brak wyjaśnień ze strony Antoniego Macierewicza jego związków z „rosyjskim łącznikiem” – Jackiem Kotasem – mówi w wywiadzie dla Faktu Jan Śpiewak, twórca stowarzyszenia Miasto Jest Nasze i „odkrywca" warszawskiej afery reprywatyzacyjnej. Przy okazji ujawniania niejasnych powiązań właścicieli warszawskich nieruchomości, Śpiewak wpadł na rosyjskie tropy, wiodące do Ministerstwa Obrony Narodowej.

Fakt: Jest Pan uznawany za jednego z tych, którzy zdemaskowali i ujawnili aferę reprywatyzacyjną. Wczoraj zatrzymano pięć osób, które wskazywał Pan jako rozdających karty w dzikich reprywatyzacjach. Czuje Pan satysfakcję?

całość w Fakcie ... (niestety linka też nie wrzucę )

Zapewne mało kogo by to zdziwiło ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 11:12  
Cytuj
Pojawiła się nowa lewacka tuba propagandowa ? Nie to tylko stara szczekaczka w nowej odsłonie. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 11:42  
Cytuj
banan - przede wszystkim mało kogo to obchodzi.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 11:52  
Cytuj
No widzisz ... i to się nazywa kalectwo umysłowe ... pytasz a za chwile piszesz że mało kogo to obchodzi nie wiem (chyba już wiesz dlaczego jesteś nikim) No chyba że chodzi ci o pisokomucha Antoniego ... a to tym bardziej może dziwić takich antylewaka ( uśmiechgood) jak ty ... bo lewak odda dude za niego i będzie prosił o jeszcze ...

ps. Może już skończmy na temat mojej skromnej osoby ... przypominam po raz kolejny wam i "moderatorce" że nie mam żadnych powiązań z tą "organizacją" i pisanie o mnie w tym temacie powinno być surowo karane ok ale regulamin jest przecież dla wybrańców cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 11:57  
Cytuj
Widzę banan, że nawet jak dostajesz bana to dalej musisz obrażać.
Ty na prawdę masz jakieś poważne problemy.

Współczuję.neutralny

A mało mnie obchodzi, co piszesz w temacie Macierewicza, a nie Twojej zmiany konta.ok
To akurat ciekawe.good

Przypominam Ci, że jak byłeś "modem", to regulamin nie był dla Ciebie wiążący w żadnej kwestii. Więc.... nie powinien być teraz przestrzegany w odniesieniu do Ciebie.ok Z pewnością Twojej ręki nie nazwałbym zacną.chytry

"Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro ujawnił, że aktualnie, niemal każdego dnia prokuratura gromadzi kolejne dowody ws. przestępstw przy reprywatyzacji. Okazuje się, że w poprzednich latach, śledztw w tej sprawie w większości przypadków w ogóle nie wszczynano, a te, które się toczyły, z reguły kończyły się umorzeniem."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
No widzisz ... i to się nazywa kalectwo umysłowe ... pytasz a za chwile piszesz że mało kogo to obchodzi nie wiem (chyba już wiesz dlaczego jesteś nikim) No chyba że chodzi ci o pisokomucha Antoniego ... a to tym bardziej może dziwić takich antylewaka ( uśmiechgood) jak ty ... bo lewak odda dude za niego i będzie prosił o jeszcze ...

ps. Może już skończmy na temat mojej skromnej osoby ... przypominam po raz kolejny wam i "moderatorce" że nie mam żadnych powiązań z tą "organizacją" i pisanie o mnie w tym temacie powinno być surowo karane ok ale regulamin jest przeci eż dla wybrańców cool girl
skromna osoba ? Wulgarna,prymitywna,chamska owszem.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 12:42  
Cytuj
Dlatego ile by kont nie założył łatwo go rozpoznać.mlotek

"Jeszcze wczoraj lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna grzmiał, że opinia biegłych ws. teczki TW „Bolka” to „realizacja politycznego zamówienia” wynik wojny politycznej z samym Wałęsą prowadzonej „na zlecenie PiS”, tymczasem zaledwie jednym wpisem na Twitterze Sławomir Cenckiewicz podważył cały sens tej narracji. Okazuje się bowiem, że badania grafologiczne zleciło jeszcze poprzednie kierownictwo IPN."

A poprzedni prezes IPN wył wybierany przez PO-PSL.
Niesioł wczoraj grzmiał, że IPN należy natychmiast zlikwidowaćokmlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 12:55  
Cytuj
Bananek jest skromny tak jak bolek nie donosił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 12:56  
Cytuj
Nie wiem, czy to już było...

Obrazek

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:05  
Cytuj
To tak bardzo dotyczy tematu PiS? Czemu nie założycie sobie osobnego tematu o Wałęsie? Tam się kopcie i gryźcie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:08  
Cytuj
Andrzejek się zdenerwował. Przepraszamy adnrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:12  
Cytuj
Andrzeju - wszędzie słyszę, że to jest zemsta polityczna PiS na Wałęsie - więc jak najbardziej jest to temat PiS.

Niektórzy też w bardzo doniosłych słowach kurduplują Prezesa, żeby Bolek choć trochę urósł.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:14  
Cytuj
Nie zdenerwowałem się temat Wałęsy mi jest obojętny. Są ważniejsze sprawy w Polsce. Martwię się tym że Kurski mógł mieć rację mówiąc o ciemnym ludzie.

TVP potrzebuje 200 milionów kredytu, a Kurski dostaje podwyżkę. To powinien być bardziej interesujący temat. No ale jak lud ciemny to woli igrzyska.

W budżecie brakuje 42 miliardów a na rynku inwestycji jest kryzys. Źródło money.pl.

No ale Wałęsa najważniejszy. Lud się cieszy. Mamy donosiciela ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Nie zdenerwowałem się temat Wałęsy mi jest obojętny. Są ważniejsze sprawy w Polsce. Martwię się tym że Kurski mógł mieć rację mówiąc o ciemnym ludzie.

TVP potrzebuje 200 milionów kredytu, a Kurski dostaje podwyżkę. To powinien być bardziej interesujący temat. No ale jak lud ciemny to woli igrzyska.

W budżecie brakuje 42 miliardów a na rynku inwestycji jest kryzys. Źródło money.pl.

No ale Wałęsa najważniejszy. Lud się cieszy. Mamy donosiciela ;-)



Jak ci tak źle, to zmień pracę, weź kredyt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:25  
Cytuj
Andrzejku - mi osoba Kurskiego nie podobała się nigdy.
Przyglądam się więc co się dzieje z mediami publicznymi.
Czas pokaże.

A z tymi 42 miliardami.... trzymaj się faktów.
Za 2016 rok deficyt mieliśmy w kwocie 46,3 mld - o ponad 15% mniejszej niż zakładała ustawa budżetowa. Owszem - był on wyższy o 3,7 mld od deficytu za 2015 rok - ale wydatki były zupełnie inne.

W 2016 roku dochody budżetu Państwa były wyższe o 8,8% w porównaniu z rokiem 2015.

Pewnie gdyby Unia, (której "królem" cały czas jest tusk prawda?) nie zablokowała Polsce podatku od hipermarketów, to deficyt byłby zapewne niższy niż w 2015 roku.

To dopiero by była afera!

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:29  
Cytuj
Przez lata pluto,mieszano z błotem krytyków Wałęsy,dzis jak prawda wyszła na jaw cisza,zadnych przeprosin,nic. Jeszcze Wielowiejska z Wyborczej: mysmy dawno wiedzieli...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 13:30  
Cytuj
Jak ta Unia taka zła to z niej wyjdźmy. Jeśli podatek byłby dobry i sprawiedliwy to EU z Tuskiem na czele by go nie zablokowała.


A jeśli chodzi o Wałęsę i Kaczyńskiego to macie materiał.

http://mygorszysort.pl/kaczynski-tego-nie-wygumkujesz-w-internecie-nic-nie-ginie-2/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 14:01  
Cytuj
No i jaki z tego wniosek ? Popierali go,bo nie wiedzieli,ze się sprzeda czerwonym. Widziałeś jak Lis i Wyborcza jeździły kiedys po Wałęsie,Giertychu i Marcinkiewiczu,a dziś wielkie autorytety ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 14:04  
Cytuj
Unia stanęła po stronie wielkich korporacji.
Nie jest tajemnicą, że od kiedy rządzi PiS, Unia (czyli Niemcy) stara się nam szkodzić jak tylko się da. Robi wszystko, żeby osłabić ten rząd.

Nie jesteśmy krajem tak silnym gospodarczo jak GB żeby sobie pozwolić na wyjście.

Wejście do Unii było wdepnięciem w g...
Pozostanie w izolacji względem Unii albo by nas uzależniło gospodarczo i handlowo od wschodu, albo zrujnowało.

Ja głosowałem przeciw wejściu. Choć wiem z perspektywy, że nie było wyjścia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 14:07  
Cytuj
Lisy,Michniki,Żakowskie nakładły ludziom do głów,ze UE to wielkie zbawienie,musimy tam być i kazdego myślącego inaczej niszczą. A dlaczego ? Bo sami pracują dla niemieckich gazet,portali...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 14:12  
Cytuj
Bądźmy tam na naszych zasadach.
Niestety tusk, przez 8 lat zgadzał się na wszystko.
Teraz Niemcom trudno przywyknąć do słowa "nie"

Gospodarczo też bardzo zostaliśmy uzależnieni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 424 425 426 427 428 429 430 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »