NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 418 419 420 421 422 423 424 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 13:14  
Cytuj
Obrazek

Przecież on już dawno był skompromitowany u nieskalanych rozumem ... wiem lewaku że żal ci starego ustroju ale nadal należysz do tej grupy która może Pana Prezydenta Lecha Wałęsę ... co najwyżej w dude pocałować smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 13:14  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 13:19  
Cytuj
Co ty bananku zrobisz jak zamkną znowu sok z buraka? Powiesisz się?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 13:49  
Cytuj
Banan ilu jeszcze dowodów potrzebujesz by uznać Bolka za kapusia i zdrajcę ? Cały świat ? Kodziarze,Lisy i Michniki to nie cały świat...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 13:55  
Cytuj
Prawie cała opozycja przeciwko podwyższeniu kar za wyłudzanie VAT! Kogo oni chronią?



Przypadek ? smiech2


Wyłudzenia VAT to obecnie największa finansowa patologia niszcząca budżet naszego kraju. Szkody jakie to przestępstwo powoduje były, jak do tej pory, olbrzymie. W samym tylko 2015 roku na terenie Polski przestępcy wystawiono 360,7 tys. lewych faktur na kwotę - uwaga - 81,9 miliardów zł! Luki w unijnych przepisach powodują, że wspomniane lewe faktury mogły się przyczynić do wyłudzenia z budżetu państwa aż 12,0 mld zł zwrotu fikcyjnego VAT-u! Tym bardziej dziwi, że opozycja zagłosowała przeciwko podwyższeniu kar za to przestępstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 15:05  
Cytuj
Są tacy idioci co nigdy nie przestana wierzyć w El.Bolka smiech2
Dla mnie on zawsze będzie konfidentem, choć muszę przyznać że kiedyś na niego oddałem swój głos. neutralny


Obrazek


Nawet Paweł Kukiz nazwał Wałęsę " Małym człowiekiem "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 15:30  
Cytuj
Sok z buraka broni Bolka,ale nie dlatego,ze jest niewinny tylko na złość Pisowi i prawicy,ktora wie,ze był TW.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 15:35  
Cytuj
Pamiętam jak kiedyś zrobiło się głośno o Polańskim i jego gwałcie na dziewczynce - wówczas któraś z gadających głów. Jakiś "sławny" polski reżyser - usprawiedliwiał go, że artyści potrzebują szczególnego rodzaju bodźców...

zaklopotany

Zapewne i w tym wypadku zostanie przyjęta podobna narracja.
mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 15:40  
Cytuj
Lewackie elity mają swoich nietykalnych...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
Praktycznie prawie w ogóle nie oglądam telewizji.ok
Dla mnie to tam lecą już prawie same reklamy, albo odmóżdżacze typu "Trudne sprawy"


Zostają tylko kanały planete+
jakieś historyczne, discovery science i tym podobne

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Przecież on już dawno był skompromitowany u nieskalanych rozumem ... wiem lewaku że żal ci starego ustroju ale nadal należysz do tej grupy która może Pana Prezydenta Lecha Wałęsę ... co najwyżej w dude pocałować smiech2
Nie nazywaj mnie lewakiem skoro nienawidzisz Trumpa,prawicy,a twoi idole to Lis,Michnik,Petru i Tusk...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 17:25  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 17:43  
Cytuj
CYTAT (Antylewak )
potomstwo się ma nie ze względu na 500+,przynajmniej nie jestem hipokrytą,który napierd.... w Pis jak banan,a kase bierze...


Czyli zgadzasz się, że 500+ nie wpływa na powiększenie rodziny? Przynajmniej u normalnych ludzi. To po co cała ta rozmowa skoro zgadzasz się ze mną?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 18:05  
Cytuj
Wielu zdecyduje się na potomstwo także dzięki 500+,nie tylko,ale moze to byc jakis bodziec,udogodnienie dla osób planujących dziecko. Ty jak zwykle chcesz pokazać,ze cokolwiek zrobi Pis jest do d....

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 18:21  
Cytuj
Przesadzasz. Ktoś kto decyduje się na dziecko za 500 zl/m-c jest w moich oczach nieodpowiedzialny. Co ma PiS do tego? Uważam, że Polski nie stać na taki program. Gdyby było inaczej nie było by takiej wyprzedaży obligacji. To dość cyniczne bo wykup nastąpi zapewne gdy PiS straci władzę. A kolejne obligacje to kolejne koszty i zniewolenie narodu, bo przecież nie politycy tylko podatnicy czyli naród je wykupi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 18:53  
Cytuj
Polski nie stać,ale na straty budżetu z vat za PO-Psl,ktore wyniosły cztery razy tyle co 500+ to było ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:10  
Cytuj
Też nie było, napisz gdzie chwaliłem lub chwalę wyłudzanie. Po co za każdym razem odwołujesz się do patologii poprzedników? Tak jakby to miało usprawiedliwić patologie obecnej władzy. Każdą patologie trzeba gonić.

PS. Gdyby tak było i zatrzymanie procederu wyłudzania Vatu miało sfinansować 500+ nie trzeba by sprzedawać obligacji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:22  
Cytuj
Wychodzę z założenia,że popieram tych,którzy rządzą lepiej,nie kradną jak poprzednicy.Nie są idealni,ale w obecnej sytuacji są lepsi od PO i tej niemieckiej partii.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Banan ilu jeszcze dowodów potrzebujesz by uznać Bolka za kapusia i zdrajcę ? Cały świat ? Kodziarze,Lisy i Michniki to nie cały świat...


smiech2 musiał by wstć z Wawelu sam Lech i powiedzieć ... tak pracował dla nas nie wiem

Obrazek

MegaLewaku ...Jaki tam Sok z PiSowca ... każdy kto ma rozum z nich się nabija

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Banan ilu jeszcze dowodów potrzebujesz by uznać Bolka za kapusia i zdrajcę ? Cały świat ? Kodziarze,Lisy i Michniki to nie cały świat...


smiech2 musiał by wstć z Wawelu sam Lech i powiedzieć ... tak pracował dla nas nie wiem

Obrazek

MegaLewaku ...Jaki tam Sok z PiSowca ... każdy kto ma rozum z nich się nabija


Jeżeli ten troll nie dostanie bana za chamski tekst o wawelu i ś.p Lechu to stracę wiarę w tutejszą moderacje, Chamstwo

Inteligencie, "musiał by" piszemy łącznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:48  
Cytuj
HDMI czy jak ci tam ... prosty człowieku ... zapytał to odpowiedziałem masz z tym jakiś problem ? To załóż nowy temat ... kto skomli głośniej ... lub coś w ten deseń nie wiem
Kulturalni ludzie odpowiadają jak ktoś pyta sciana

Obrazek

Jest nowy program dla wyborców pis ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
HDMI czy jak ci tam ... prosty człowieku ... zapytał to odpowiedziałem masz z tym jakiś problem ? To załóż nowy temat ... kto skomli głośniej ... lub coś w ten deseń nie wiem
Kulturalni ludzie odpowiadają jak ktoś pyta sciana

Obrazek

Jest nowy program dla wyborców pis ok


Ty kulturalny? Dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 20:02  
Cytuj
A wiesz gdzie mam twoje zdanie na temat mojej skromnej osoby ?
Nie wiesz ? ... no to się domyśl cool girl (widzisz jaki jestem kulturalnycool)
Jak jeszcze masz mi coś do przekazania to proszę słać na P.W. i nie spamować w temacie o PiS ... Ja z tą "organizacją" nie mam nic wspólnego i łączenie mnie z nią to obelga która powinna być karana !!

Obrazek

z cyklu pięć set plus umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 20:07  
Cytuj
Ja z tobą skończyłem. Z takimi :inteligentami" nie ma sensu dyskutować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 20:11  
Cytuj
Banan frędzlu nie kompromituj się więcej. Nie pisz o rozumie i nabijaniu się, skoro twoim bohaterem jest konfident.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Banan frędzlu nie kompromituj się więcej. Nie pisz o rozumie i nabijaniu się, skoro twoim bohaterem jest konfident.


Pewnie chiquita sam pochodzi z konfidenckiej rodziny i lechu mu imponuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 418 419 420 421 422 423 424 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »