NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 415 416 417 418 419 420 421 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 22:12  
Cytuj
MON kupiło 30 limuzyn za prawie 35 milionów złotych. Dwie z nich rozbiły się pod Toruniem

Zakup 30 luksusowych limuzyn za prawie 35 milionów złotych resort obrony przeprowadził z wolnej ręki bez przetargu i kalkulacji kosztów. Pozwalał mu na to tzw. specustawa przyjęta przed szczytem NATO.

- Zamawiano najkosztowniejsze i najbardziej luksusowe wersje samochodów
- Jak to możliwe, że MON bez przetargu kupił aż tyle tak drogich aut, które w dodatku nie służą wojsku tylko urzędnikom?
- Luksusowymi autami jeżdżą też wiceministrowie obrony oraz niektórzy niżsi rangą urzędnicy resortu, m.in. Bartłomiej Misiewicz

Wśród nowo nabytych aut są trzy luksusowo wyposażone samochody marki BMW7 i osiemnaście BMW X5. Kupiono też jedenaście samochodów marki Audi Q7. Ceny tych limuzyn wahają się w granicach miliona złotych za sztukę. Zwłaszcza, że – jak wynika z naszych informacji – resort przy ich zakupie nie oszczędzał na wyposażeniu. Zamawiano najkosztowniejsze i najbardziej luksusowe wersje samochodów. Droższe są tylko auta S-klasy w wersji Maybach.


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mon-kupilo-30-limuzyn-za-prawie-35-milionow-zlotych-dwie-z-nich-rozbily-sie-pod/bhbp4x0#.WIuTgYsaCwc.twitter

Tak peło kradło i bezmyślnie wydawało kasę
Bogactwo w tym kraju widzę
Całe szczęście że są to zakupy z zaoszczędzonych pieniędzy na śmigłowce dla wojska i na elektrownie atomową umiech Strach myśleć jak te zaoszczędzone pieniądze się skończą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 22:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 22:35  
Cytuj
pisy milczą , chyba jakaś narada , albo czekają na wytyczne z ,,góry,,potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 23:08  
Cytuj
Czekają na instrukcje z góry smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 23:16  
Cytuj
Pamiętacie froga czy jak mu tam? Albo innych miszczuf prostej z filmikami na youtube?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 08:18  
Cytuj
Pamiętam ;-) Co z nim? Myślisz, że był kierowcą Prędkiego Antka?

Nasi rządowi kierowcy to mistrzowie świata i myślę, że w F1 daliby radę ;-)

Niestety nie mamy profesjonalnego toru to ćwiczą na ulicy ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
MON kupiło 30 limuzyn za prawie 35 milionów złotych. Dwie z nich rozbiły się pod Toruniem

Zakup 30 luksusowych limuzyn za prawie 35 milionów złotych resort obrony przeprowadził z wolnej ręki bez przetargu i kalkulacji kosztów. Pozwalał mu na to tzw. specustawa przyjęta przed szczytem NATO.

- Zamawiano najkosztowniejsze i najbardziej luksusowe wersje samochodów
- Jak to możliwe, że MON bez przetargu kupił aż tyle tak drogich aut, które w dodatku nie służą wojsku tylko urzędnikom?
- Luksusowymi autami jeżdżą też wiceministrowie obrony oraz niektórzy niżsi rangą urzędnicy resortu, m.in. Bartłomiej Misiewicz

Wśród nowo nabytych aut są trzy luksusowo wyposażone samochody marki BMW7 i osiemnaście BMW X5. Kupiono też jedenaście samochodów marki Audi Q7. Ceny tych limuzyn wahają się w granicach miliona złotych za sztukę. Zwłaszcza, że – jak wynika z naszych informacji – resort przy ich zakupie nie oszczędzał na wyposażeniu. Zamawiano najkosztowniejsze i najbardziej luksusowe wersje samochodów. Droższe są tylko auta S-klasy w wersji Maybach.


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mon-kupilo-30-limuzyn-za-prawie-35-milionow-zlotych-dwie-z-nich-rozbily-sie-pod/bhbp4x0#.WIuTgYsaCwc.twitter

Tak peło kradło i bezmyślnie wydawało kasę
Bogactwo w tym kraju widzę
Całe szczęście że są to zakupy z zaoszczędzonych pieniędzy na śmigłowce dla wojska i na elektrownie atomową umiech Strach myśleć jak te zaoszczędzone pieniądze się skończą


I widac chlopa ze wsi ktory nawet niema pojecia ile nawet cywilne wersje takich aut moga kosztowac,spewnoscia te byly drozsza wersja dla rzadzacych . Wiem ,ze masz fure pewnie Opla za 2 tys ale sa samochody owiele drozsze ,a jesli chodzi okazdy kraj to owe samochody w wyzszym standardzie i wiekszym zabezpieczeniu posiadaja elity kazdego ceniacego sie kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 08:50  
Cytuj
Elity? Nasze Elity właśnie stale pokazują klasę. Prędki Antek nawet nie zapytał o zdrowi poszkodowanych w kolizji. Uciekł bo myślał, że zamach?


A na poważnie mario1938 jak się mówi o poprzednikach, że budowali Bizancjum a potem robi sie takie zakupy. To nie dziw sie, że ludzie są zdziwieni i śmieją się z tej elity. Kto myślący poważnie traktuje takie elity ;-)

mario1938 co powiedziałbyś o takich zakupach PO/PSL?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 09:02  
Cytuj
List do Macierewicza ocalonego z zamachu!

Szanowny Panie Antoni!

Jak ja się zaniepokoiłem zamachem na Pana! Tak, proszę się nie dziwić Panie Ministrze - to musiał być zamach. Chyba Pan nie wierzy, że przypadkowo, w dniu w którym Pan jechał od Przewielebnego do Najjaśniejszego akurat na Pana trasie pojawiła się mgła? Czy stworzenie sztucznej mgły było problemem dla Pana wrogów? Już raz Pan im uciekł - w Smoleńsku, gdy po katastrofie Tu-154 dziarsko salwował się ucieczką ratując cenne dla Ojczyzny życie. Już wtedy próbowali Pana złapać w tuman mgły, ale takie numery nie z Panem! I wczoraj znowu, gdy macki wrogiej mgły spowiły trasę Pańskiego przejazdu nie dał się Pan. Wierny żołnierz GRU, który towarzyszył Panu ochraniając własnym ciałem przed opozycją blokującą trasę, uratował Panu zdrowie i życie. Czy ci ludzie o dziwnych twarzach, których widzieliśmy w TVN, a którzy nie potrafili sensownie wytłumaczyć dlaczego blokowali trasę pańskiego przejazdu to nie są przypadkiem współziomkowie tych, którzy blokowali wyjazd z Sejmu samemu Najjaśniejszemu? Chyba tego się nie wyprą. A jeżeli mieli odwagę blokować JEGO, to czyż nie mogli dokonać próby zamachu na Pana? Ich głupawe wyjaśnienia, że stali na czerwonym świetle nie mogą zamknąć nam drogi do prawdy. Bo już niedługo prawda o zamachu na pana, panie Antoni ujrzy światło dzienne. I ci wszyscy, którzy dzisiaj Pana atakują za pozostawienie rannych ludzi i ucieczkę z miejsca zdarzenia w niesławie zamilkną! (Słusznie, że Pan się nie zainteresował rannymi, a co gdyby któryś z nich był rannym zamachowcem, albo roznosił jakąś chorobę zakaźną? Albo był z PO?)
Teraz musi Pan powołać komisję. Proponuję powołać ją jako podkomisję Komisji Smoleńskiej. (Oczywiście z dodatkową pensją!) I tak jak ta Komisja, która proponowała eksperyment w postaci brzozy na samochodzie zderzającej się z Tupolewem tak ta Podkomisja zaproponuje mały eksperyment, gdzie Pana limuzyna będzie musiała na 50 metrach wyhamowac przed światłami z prędkości 150 km/h. I udowodni, że gdyby tych ludzi tam na światłach nie było to byście w nich nie wjechali. A skoro byli to blokowali, a skoro blokowali to już sam Jarosław Kaczyński powiedział, że blokujący odpowiadają za zamach. I zamach udowodniony!
Aha i jeszcze jedno. Koniecznie trzeba znaleźć świadka, który zezna, że widział Tuska rozmawiającego z osobnikami blokującymi drogę. Będzie to może mało wiarygodne bo hultaj ciągle siedzi w Brukseli, ale TVP nie takie rzeczy emituje.
No i jeszcze sprawa tego kierowcy z GRU, czy z innej tam bezpieki. Myślałem, myślałem i wymyśliłem. Powie Pan, że pan go śledził. No bo skoro on siedział z przodu,a Pan z tyłu to Pan go śledził. A Kurski ogłosi w TVP, że "Tajemniczy wypadek ministra Macierewicza. Nowe fakty. Do ataku blokujących na Ministra doszło podczas śledzenia przez niego agenta GRU." I co, proste i genialne? Prawda?

Roman Giertych

PS
Panie Antoni błagam. Ja pracuję. Nie mogę codziennie pisać listów, a Pan mnie codziennie nieubłaganie inspiruje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 09:17  
Cytuj
Zarąbisty sobie Andrzejku znalazłeś autorytet w postaci człowieka konia smiech2smiech2smiech2



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 09:20  
Cytuj
http://natemat.pl/200239,pamietacie-zdjecie-klakierow-posla-kaczynskiego-internauta-dostrzegl-na-nim-kogos-kto-mial-stronic-od-partii


Polecam artykuł szczególnie tym zwolennikom jedynie słusznej partii, którzy są przeciwnikami fundacji nastawionych na zysk i powiązanych z partiami politycznymi.

Tak wygląda ujadanie na WOŚP, a tak się robi po cichutku interesy warte miliony złotych pod płaszczykiem dobra najmłodszych. Co innego się mówi a co innego się robi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 09:23  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )
Zarąbisty sobie Andrzejku znalazłeś autorytet w postaci człowieka konia smiech2smiech2smiech2





Autorytet? smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Skąd taki pomysł? Każdy kogo cytujesz jest twoim autorytetem? mlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Widać tekst "człowieka konia" zabolał naszych prawdziwków ;-)

A co do twojej fotki to gdzie w styczniu była taka pogoda? Manipulacja? O jej, jak można ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
Pamiętam ;-) Co z nim? Myślisz, że był kierowcą Prędkiego Antka?

Nasi rządowi kierowcy to mistrzowie świata i myślę, że w F1 daliby radę ;-)

Niestety nie mamy profesjonalnego toru to ćwiczą na ulicy ;-)


Nie nie. Tylko porównałem sobie co mówili o tym frogu a co Antoni mówił o kierowcy

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 09:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 09:35  
Cytuj
No tak Frog to bandyta, Antkowy drajwer to miczcz toru ;-) Tylko torów brak ;-)

mariusz12879 ale czy Cimoszewicz nie ma racji. Duda to marionetka.

Obrazek

mariusz12879 co Ty na to?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Zarąbisty sobie Andrzejku znalazłeś autorytet w postaci człowieka konia smiech2smiech2smiech2


A co zapomniało się jak tworzyli rząd co
kurdupel rozwalił mu partię, więc jest mu wdzięczny umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 11:09  
Cytuj
Prawo nigdy nie działa wstecz? Nie według Kaczyńskiego.
Co jeszcze musi zrobić żeby ciemny lud przejrzał na oczy!?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21303386,prawo-nigdy-nie-dziala-wstecz-nie-wedlug-kaczynskiego-to.html#Czolka3Img

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 11:32  
Cytuj
Tfu
kliknąłem na link a tu mi się to ścierwo otworzyło.
Równie dobrze można było w czasie wojny oglądać niemieckie kroniki filmowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 12:03  
Cytuj
Pewnie dobrze znasz się na propagandzie.Jak sadze wpatrujesz się tylko w jedna słuszna tubę pisowska? Oj to faktycznie nie ładnie ,że kliknąłeś nie daj Boże jeszcze byś coś zrozumiał i jednego Pisiora mniejuśmiech

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 12:15  
Cytuj
rogerst ty za to Wyborcza,TVN,Newsweek,Polityka, rzetelne na maksa

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 12:24  
Cytuj
Wyborcza to gazeta antypolska. Gdyby było inaczej Soros by nie kupił jej akcji.
Soros to człowiek walczący z chrześcijaństwem i państwami narodowymi.
To proste jak dwa razy dwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 12:24  
Cytuj
Ja pisałem kiedyś ,że oglądam i czytam materiały z rożnych stron(czasami wymaga to dużego samozaparcia żeby to wysłuchać czy przeczytać szczególnie w tubach Pisu).A opinie wyrabiam sobie sam w przeciwieństwie do tych co tylko słuszną ogladają.chytry

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 12:27  
Cytuj
Ok, nikt ci nie każe kochać PISu.
Pamiętaj tylko, że jesteś Polakiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Ja pisałem kiedyś ,że oglądam i czytam materiały z rożnych stron(czasami wymaga to dużego samozaparcia żeby to wysłuchać czy przeczytać szczególnie w tubach Pisu).A opinie wyrabiam sobie sam w przeciwieństwie do tych co tylko słuszną ogladają.chytry
czytasz rozne,ale wklejasz tylko antypisowskie

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 13:59  
Cytuj
Bo czekam na kogoś kto "rzeczowo" mnie przekona ,że się mylę.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 14:41  
Cytuj
Ja tez kliknąłem w link i mi sie Kaczyński pojawił. Marek370 Rozumiem twoje odczucia.

Mariusz, co z tą fotką. Gdzie zrobiona? Gdzie w styczniu była taka pogoda?

Do braci poisowskiej, co wy na to że Antek ma za kierowcę takiego komucha?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 415 416 417 418 419 420 421 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »