NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 410 411 412 413 414 415 416 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 06:51  
Cytuj
Obrazek

smiech2 mirek pamiętaj co o tobie mówi prezes smiech2 "Alternatywny fakt" wypowiedziany przez prezesa cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 06:51  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 07:28  
Cytuj
banan - nie wiem o czym mówisz. Kolejny sok z buraka?
Pewno odetchnąłeś z ulgą jak go odblokowali.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 07:41  
Cytuj
Nie wiesz o czym ten mem?

Dlatego właśnie trzeba oglądać i słuchać wielu mediów by wiedzieć i wyrobić sobie własne zdanie. Słuchając tylko jednego medium wiele Cie omija.

Dziś premiera kolejnego odcinka Ucha prezesa ;-) w TVPiS tego nie zobaczysz ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 08:16  
Cytuj
Mało oglądam telewizji.
Nie bądź ambasadorem banana no co Ty?
Znów chcecie robić tandem?potluczony

O "Uchu prezesa" oczywiście słyszałem - ale nie oglądałem.
Tu akurat uważam, że dobrze że powstało coś takiego.
Ten kabaret robił jaka z tuska, więc dlaczego nie z Kaczyńskiego?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 09:20  
Cytuj
Raz prozą,raz rymem: Och, jak chciałby nasz mainstream wreszcie napisać: ,,PiS 17 %, PO 21%, .Nowoczesna 34%, Razem 10%, Kukiz 2%. Najgorsze notowania partii Kaczyńskiego. Polacy mają dość?"

Ale zły sen niemieckich sługusów trwa w najgorsze. IBRiS (ten od ,,prawnika zalogowanego") właśnie podał najnowszy sondaż: Kaczka 38%, Platforma tyle samo (tylko dzielone przez 2), a Nowoczesna - 11%.

PiS z najlepszym wynikiem od września 2015. Może liczyć na bezwzględną większość w Sejmie.

Moja rada dla oszalałej lewicy i medialnych przydupasów Niemiec: koniecznie zmieńcie taktykę.

Przestańcie być rzeczowi, merytoryczni, kulturalni i zacznijcie po prostu na oślep napierdalać w pisiorów, niezależnie od tego czy jest powód czy nie ma. Jak nie ma żadnego pretekstu to go sobie znajdźcie, wymyślcie i wokół niego napędzajcie histerię.

My, Polacy, na pewno kupimy taką retorykę i dzięki tej genialnej strategii zaczniemy masowo głosować na PO. (y)

A nie, czekaj...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 09:27  
Cytuj
Przyjdzie kasa od sąsiadów, pojawi się kilka tysięcy płatnych trolli i zaleją wszystkie fora, media społecznościowe, wszystkie portale, na których publikuje się memy.... taką ilością profesjonalnie przygotowanych kłamstw i nienawiści, że ludzie dadzą PiSowi 60%. potluczonypotluczonypotluczony

Polacy już się obudzili, nie tak łatwo będzie ich znów wprawić w chocholi taniec.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 10:13  
Cytuj
Jemu chyba chodziło o "fakt alternatywny" smiech2 Tego jeszcze wasi idioci nie wymyślili ... mirku to taki fakt dla imbecyli w USA ... zapewne niedługo PiS to kupi ... po naszemu to ŁGARSTWO ...co znasz już bardzo dobrze uśmiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 10:33  
Cytuj
Po co mi to tłumaczysz? Nie interesuje mnie Twoje zdanie. Zacznie mnie interesować, jak zaczniesz być kulturalnym forumowiczem - czyli pewnie nigdy.potluczony

Andrzej potrafił przeprosić. :szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 12:25  
Cytuj
Nie rozumiem twojej logiki Andrzejku. Wiele osób z mojego otoczenia ogląda Ucho prezesa ( mając przy tym ubaw) pozostając zwolennikami PiS.Czy jedno wyklucza drugie?zaklopotany

Osobiście uważam że czwarty odcinek jest gorszy od poprzednich , co nie zmienia faktu , że dalej śmieszy. Czy poprzez oglądanie skeczu kabaretowego mam się czuć zwolennikiem opozycji?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 12:55  
Cytuj
Jedno nie wyklucza drugiego bo ja czasem sam z siebie się nabijam i polecam to Każdemu

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 17 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 14:49  
Cytuj
Ucho jest kabaretem. Ale opozycja nie powinna być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 14:51  
Cytuj
Ale dobrze że opozycja jest kabaretem. I niech tak zostanie.ok
16 grudnia im nie wyszło, choć plany bynajmniej kabaretowe nie były.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 16:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 16:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 17:05  
Cytuj
no prosze !Misiewicz szaleje
Pijany Misiewicz lepił się do dziewczyn, oferował pracę
Według doniesień tabloidu rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz miał wyczerpującą fizycznie wizytę w Białymstoku. I nie chodzi o trud otwierania w mieście punktu informacyjnego dla kandydatów do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej, tylko o rzekomo mocno zakrapiany alkoholem wypad do klubu studenckiego.
19 stycznia rzecznik odwiedził klub WOW. Polecono mu ten lokal w odległym o 350 metrów hotelu Best Western Hotel Cristal. Na miejsce miał podjechać służbowym bmw z ochroniarzem. Misiewicz twierdzi, że na imprezie nie pił, nie stawiał innym, nie rozmawiał o szefie ani o Smoleńsku, z nikim nie tańczył i nie oferował pracy.
Świadkowie twierdzą ponoć co innego.
Limuzyna, ochroniarz, szastanie pieniędzmi, nagabywanie studentek i proponowanie pracy każdemu, kto rozpozna, kim jest. To nie historia z życia milionera. To noc w białostockim klubie spędzona w czasie służbowej delegacji przez rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza

Tak wizytę w lokalu podopiecznego Antoniego Macierewicza podsumowują świadkowie:
- chciał, by DJ ogłosił ze sceny, iż Misiewicz pojawił się w klubbie,
- oferował przygodnie poznanemu człowiekowi posadę ministra obrony terytorialnej,
- nagabywał i lepił się do dziewczyn,
- po pijanemu ma identyczne poglądy polityczne jak na trzeźwo,
- "robił wiochę", szastając pieniędzmi w barze.

Ale siara !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
no prosze !Misiewicz szaleje
Pijany Misiewicz lepił się do dziewczyn, oferował pracę
Według doniesień tabloidu rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz miał wyczerpującą fizycznie wizytę w Białymstoku. I nie chodzi o trud otwierania w mieście punktu informacyjnego dla kandydatów do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej, tylko o rzekomo mocno zakrapiany alkoholem wypad do klubu studenckiego.
19 stycznia rzecznik odwiedził klub WOW. Polecono mu ten lokal w odległym o 350 metrów hotelu Best Western Hotel Cristal. Na miejsce miał podjechać służbowym bmw z ochroniarzem. Misiewicz twierdzi, że na imprezie nie pił, nie stawiał innym, nie rozmawiał o szefie ani o Smoleńsku, z nikim nie tańczył i nie oferował pracy.
Świadkowie twierdzą ponoć co innego.
Limuzyna, ochroniarz, szastanie pieniędzmi, nagabywanie studentek i proponowanie pracy każdemu, kto rozpozna, kim jest. To nie historia z życia milionera. To noc w białostockim klubie spędzona w czasie służbowej delegacji przez rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza

Tak wizytę w lokalu podopiecznego Antoniego Macierewicza podsumowują świadkowie:
- chciał, by DJ ogłosił ze sceny, iż Misiewicz pojawił się w klubbie,
- oferował przygodnie poznanemu człowiekowi posadę ministra obrony terytorialnej,
- nagabywał i lepił się do dziewczyn,
- po pijanemu ma identyczne poglądy polityczne jak na trzeźwo,
- "robił wiochę", szastając pieniędzmi w barze.

Ale siara !


To nie siara!!! To dobra zmiana hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 17:27  
Cytuj
Dla czego kasuje cie wpisy osób które wam nie pasują...heee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 19:00  
Cytuj
Zdaje się, że wrzuciłeś trzy wpisy pod rząd, i magpie zrobiła porządki....

Ale się podniecacie tym Misiewiczem.... Ciekaw jestem, ile w ogóle jest w tym prawdypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 21:19  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin )
Nie rozumiem twojej logiki Andrzejku. Wiele osób z mojego otoczenia ogląda Ucho prezesa ( mając przy tym ubaw) pozostając zwolennikami PiS.Czy jedno wyklucza drugie?zaklopotany

Osobiście uważam że czwarty odcinek jest gorszy od poprzednich , co nie zmienia faktu , że dalej śmieszy. Czy poprzez oglądanie skeczu kabaretowego mam się czuć zwolennikiem opozycji?umiech


Nie dziwi mnie to. Edku ty nie rozumiesz czytanego tekstu więc mnie nie zaskoczyłeś ;-)

Gdzie ja napisałem, że poprzez oglądanie skeczu kabaretowego masz sie czuć zwolennikiem opozycji?


CYTAT (mirek777)
Zdaje się, że wrzuciłeś trzy wpisy pod rząd, i magpie zrobiła porządki....

Ale się podniecacie tym Misiewiczem.... Ciekaw jestem, ile w ogóle jest w tym prawdypotluczony


Poważnie? To niech Misiek pozwie ich do sadu ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 22:03  
Cytuj
CYTAT


Przecież to jest żałosne. Dzwoni kobitka i przedstawia się jako asystentka Kwiatkowskiego i mówi: pana ustalenia z Dudą i Kwiatkowskim są aktualne.umiech Zbychu mógł nagrać rozmowy ( o ile takie były) z Dudą i te upublicznić. Wtedy nie było by tematu.


Stonoga kiedyś obiecywał ujawnienie szczegółów homoseksualnego związku Jarosława Kaczyńskiego . Niestety gówno ujawnił.
Banan był strasznie zawiedziony bo tajemnice alkowy prezesa już od wielu lat spędzają mu sen z powiek.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 22:09  
Cytuj
CYTAT


Nie dziwi mnie to. Edku ty nie rozumiesz czytanego tekstu więc mnie nie zaskoczyłeś ;-)

Gdzie ja napisałem, że poprzez oglądanie skeczu kabaretowego masz sie czuć zwolennikiem opozycji?


Chyba masz rację Andrzejku. Wypisujesz takie głupoty że pewnie mogłem źle to zinterpretować umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 22:19  
Cytuj
EdoZChabzin nie zawodzisz.

CYTAT
Nie rozumiem twojej logiki Andrzejku. Wiele osób z mojego otoczenia ogląda Ucho prezesa ( mając przy tym ubaw) pozostając zwolennikami PiS.Czy jedno wyklucza drugie?zaklopotany

Osobiście uważam że czwarty odcinek jest gorszy od poprzednich , co nie zmienia faktu , że dalej śmieszy. Czy poprzez oglądanie skeczu kabaretowego mam się czuć zwolennikiem opozycji?umiech


Gdzie ja napisałem, że tak jest lub powinno być?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 22:26  
Cytuj
Spójrz kilka linijek wyżej. Nie będę cytować samego siebie.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 22:28  
Cytuj
Już cię zacytowałem. Wskaż moje słowa, po których to napisałeś ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2017r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Po co mi to tłumaczysz? Nie interesuje mnie Twoje zdanie. Zacznie mnie interesować, jak zaczniesz być kulturalnym forumowiczem - czyli pewnie nigdy.potluczony

Tłumaczę ci bo to co nosisz między uszami w myśleniu ci nie pomoże ...
Wypróżnij łajno które zalega ci między uszami to dojdzie do ciebie że jak łgarzu pytasz...

CYTAT
banan - nie wiem o czym mówisz. Kolejny sok z buraka?


to kulturalny człowiek odpowiada/tłumaczy nie wiem
Musiałbym zacząć głosować na PiS (czytaj musiałoby mnie poje...ć) to może bym przeprosił coś takiego jak ty cool girl

Obrazek

A więc jednak. Stonoga oszukany przez Dudę i PiS, ujawniono nagranie (video)


Zbigniew Stonoga w ostatnim odcinku „Skandalistów” w Polsat News ujawnił, że ówczesny kandydat na prezydenta z ramienia PiS oraz jego współpracownicy obiecali mu ułaskawienie w zamian za poparcie Dudy w wyborach oraz ujawnienie przekazanych mu akt afery podsłuchowej.

Kontrowersyjny biznesmen ujawnił w sobotnim programie „Skandaliści”, że dostał poufne akta afery podsłuchowej od aktualnego prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. Nie to jednak było najbardziej ciekawe.

Jak przekonywał w programie Agnieszki Gozdyry, ówczesny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Polski oraz jego współpracownicy zaoferowali mu ułaskawienie w zamian za poparcie Andrzeja Dudy w wyborach oraz za upublicznienie przekazanych przez Kurskiego akt afery podsłuchowej. Jak wiemy, Stonoga zarówno poparł Dudę w wyborach jak i ujawnił przekazane mu przez PiS akta kompromitujące ostatecznie polityków Platformy Obywatelskiej.

...

więcej TU

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 410 411 412 413 414 415 416 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »