NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 398 399 400 401 402 403 404 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do wszystkich ,którzy tak obstają za PiSowską sprawiedliwością mam tylko jedno pytanie.Czy jak przegrają wybory i nastanie nowa władza będą tak bronic prawa jak teraz obstają za "racją" PiSu , czy jak nowy rząd zacznie stawiać tych którzy teraz dla swojego interesu rozwalają państwo przed trybunałem ,sądami dalej będą popierać tych którzy będą mieli większość (nie racje) i interpretować będą prawa po swojemu jak teraz robi to PiS. Państwo w którym zmienia się prawo wedle swojego widzimisię ( interpretuje się po swojemu bo tak pasuje) nie jest Państwem tylko folwarkiem.
Przepraszam z kim przegrają te wybory ? Z charyzmatycznym Schetyną czy genialnym Petru ? Rozwalają państwo ? Typowa retoryka czytelnika GW i Newsweeka oglądającego Tvn 24. Reprywatyzacja,Amber Gold, afera hazardow to było naprawianie Państwa jak rozumiem ?


To myślisz, że PIS będzie już do końca cywilizacji?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 21:45  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Bobku napisałem czarno na białym że 20 lat temu Kaczyński mówił to samo co dzisiaj. Czy masz jakieś fakty temu przeczące?umiech


To się zdecyduj napisałeś 25 umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 21:55  
Cytuj
Słuchaj ja Ci przetłumaczę o co mu chodzi ... znam jego bełkot jak nikt

25 lat temu chował się za plecami innych i 20 .. i 15 i dziś też nie wiem czego nie zrozumiałeś ... nie da się temu zaprzeczyć

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 21:59  
Cytuj
Lepiej się chować,niz donosić jak twoj bohater Bolek....

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do wszystkich ,którzy tak obstają za PiSowską sprawiedliwością mam tylko jedno pytanie.Czy jak przegrają wybory i nastanie nowa władza będą tak bronic prawa jak teraz obstają za "racją" PiSu , czy jak nowy rząd zacznie stawiać tych którzy teraz dla swojego interesu rozwalają państwo przed trybunałem ,sądami dalej będą popierać tych którzy będą mieli większość (nie racje) i interpretować będą prawa po swojemu jak teraz robi to PiS. Państwo w którym zmienia się prawo wedle swojego widzimisię ( interpretuje się po swojemu bo tak pasuje) nie jest Państwem tylko folwarkiem.
Przepraszam z kim przegrają te wybory ? Z charyzmatycznym Schetyną czy genialnym Petru ? Rozwalają państwo ? Typowa retoryka czytelnika GW i Newsweeka oglądającego Tvn 24. Reprywatyzacja,Amber Gold, afera hazardow to było naprawianie Państwa jak rozumiem ?

No niestety jak widzę nie rozumiesz.
A co do źródeł do jakich zaglądam to są rożne .U was możne tylko z tv Pis można wyciągać wnioski.Ja osobiście oglądam różne tv w tym czasami tv Pis i trwam (chociaż czasami wymaga to wielkiego samozaparcia jak "leje" się propaganda PiSowska) dotyczy to również rożnej prasy i witryn internetowych. I na podstawie wielu opinii ,materiałów i interpretacji wyrabiam sobie zdanie.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 22:14  
Cytuj
CYTAT


To się zdecyduj napisałeś 25 umiech


Dobrze bobku niech stracę. Powiedzmy że mówimy o okresie 25 lat.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 07:35  
Cytuj
Wczoraj było krótkie podsumowanie chamskich zachowań poprzednich marszałków sejmu. Komorowski, Niesiołowski.....

I choć tamte zachowania były bezczelne, aroganckie, chamskie. A nic takiego o postępowaniu Marszałka Kuchcińskiego nie można powiedzieć....PiS nigdy nie blokował fotelu marszałka ani mównicy.
Nie było nagłówków "Kryzys Parlamentarny"

A byli poniżani i poniewierani na sali sejmowej. Nie dali się sprowokować.

A to coś z PO. To Targowica.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 09:20  
Cytuj
Wczoraj widziałem jak Kidawa Błońska i Tusk jako marszałkowie wykluczali posłów z obrad i jakos nie było blokady...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 09:53  
Cytuj
No właśnie.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj było krótkie podsumowanie chamskich zachowań poprzednich marszałków sejmu. Komorowski, Niesiołowski.....

I choć tamte zachowania były bezczelne, aroganckie, chamskie. A nic takiego o postępowaniu Marszałka Kuchcińskiego nie można powiedzieć....PiS nigdy nie blokował fotelu marszałka ani mównicy.
Nie było nagłówków "Kryzys Parlamentarny"

A byli poniżani i poniewierani na sali sejmowej. Nie dali się sprowokować.

A to coś z PO. To Targowica.


A kto to podsumowywał ? "Łapacz szczupaków" czy "donosiciel mleka" ? smiech2 ty jak już coś napiszesz smiech2 nie kończę nawet...

Jak już takie podsumowanie ci zrobili to ilu posłów pis wymienieni marszałkowie usunęli z obrad przez te 8 lat tyrani ? smiech2smiech2smiech2

Obrazek

konkurencja nie śpi

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 10:37  
Cytuj
banan - w sam raz dla ciebie jak czytam program.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 10:41  
Cytuj
Misiewicz,Misiewicz.

Mucha w roku 2012 zatrudniła jako wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu swojego znajomego - Marka Wieczorka. Wieczorek jest właścicielem lubelskiego salonu fryzjerskiego, z którego usług korzystała Mucha.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 10:44  
Cytuj
lewaku ... Mucha czy jakiś tam Wieczorek należą do pisu ?

Jak już takie podsumowanie ci zrobili to ilu posłów pis wymienieni marszałkowie usunęli z obrad przez te 8 lat tyrani ?

powtórzę bo widocznie nie doczytaliście ...

Jakiś link bym poprosił jeśli to nie problem ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 10:52  
Cytuj
Wczoraj pokazano 4 takie sceny. Usuwali Komorowski i Niesiołowski.
Nie za mówienie notorycznie nie na temat, nie za wnoszenie transparentów. Za próby odniesienia się do wypowiedzi ludzi, którzy mieli z mównicy swobodę wypowiedzi - zarówno co do treści , jak i czasu.

Zresztą - niesiołek jako marszałek zachowywał się jak totalny prymityw.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:00  
Cytuj
Nie wiem kogo PO usuwało z mównicy, ale jedno jest pewne, przez osiem lat sukcesywnie usuwali resztki mózgu ludziom takim jak Ty bananowy chłoptasiu. Za bardzo się nie napracowali bo ich zwolennicy to typowe półgłówki bez własnego zdania smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:02  
Cytuj
Ciężko ci/wam znaleźć link ? ... ja myślę że łżesz jak typowy pisowiec ...w pisie kłamstwo powtórzone przez dwie osoby staje się prawdą nie wiem ale nie wszędzie tak to działa zarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:03  
Cytuj
W miesięcznicę wypuszczono niesiołka. Chodziło o to, żeby poprzeszkadzał. Facet ewidentnie toczył pianę z ust. Już nie wspominając o szambie jakim były jego wypowiedzi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:04  
Cytuj
Nie wiem kogo PO usuwało z mównicy, ale jedno jest pewne, przez osiem lat sukcesywnie usuwali resztki mózgu ludziom takim jak Ty bananowy chłoptasiu. Za bardzo się nie napracowali bo ich zwolennicy to typowe półgłówki bez własnego zdania smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:07  
Cytuj
łżyj dalej smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:09  
Cytuj
banan ty myślisz, że ktoś się przejmuje twoją krytyką, bądź wytykanymi przez ciebie "sprawami"?

good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:17  
Cytuj
Bananowy chłoptaś to taki lokalny wirażka z za klawiatury, w realu to wystraszony i zakompleksiony kurdupel. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:17  
Cytuj
Ja cię nie krytykuję ja stwierdzam FAKT jaką jesteś ty i to drugie coś zakłamanym robalem smiech2 ...kończę... łżyj dalej i ciesz się jaki jesteś "ynteligent" ...tylko licz się z tym że od czasu do czasu ktoś powie sprawdzam cool girl

ps. próbujecie zaskomleć rzeczywistość smiech2uśmiechzarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:23  
Cytuj
Kończ już bananie to swoje pajacowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:24  
Cytuj
CYTAT


ps. próbujecie zaskomleć rzeczywistość smiech2uśmiechzarumieniony


Mnie obecna rzeczywistość polityczna cieszy.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:35  
Cytuj
Banan podejrzewam,ze sam ma 160 cm,a skomle o kurduplu...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 398 399 400 401 402 403 404 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »