NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 363 364 365 366 367 368 369 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Gru 2016r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
tusk sie cieszy
Zumbaa i tristan87 nie Tusk się cieszy tylko wy .Będziemy mieć nowy rozdział w historii Odsiecz wiedeńska pod dowództwem karaczanajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2016r. 22:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2016r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Z tego co widzę sytuacja opozycji bardzo ciężka, Rzepliński odchodzi w niebyt, unia zajęta brexitem i spadkiem poparcia dla lewactwa nie ma czasu zajmować się "brakiem demokracji w Polsce", nakład Wyborczej i Newsweeka spada a rząd ma zarąbiste poparcie. I jeszcze to 500+, wolna kwota od podatku no i sędziów da się ukrócić. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, że to wszystko da się zrobić i powoli nawet do niedowiarków dociera, że z tym wirtualnym państwem to nie był żart.
I jak tu mówić ludziom, że chcesz im to wszystko zabrać. Sytuacja jak po reformie rolnej, nikt nie chce powrotu hrabiów.


Trudno uwierzyć ale tak właśnie coraz więcej poprzednich sceptyków zaczyna wszędzie mówić. Prawda sama się obroni, reszta potrzebuje dystrybutorów.

PS.

Co do hrabiów, to pozwolę sobie zasugerować co następuje, Korwiniści wypełzną i mogą się zdenerwować.. Jeśli już to bezpieczniej użyć słowa Baronów good bardziej postępowe skojarzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2016r. 22:54  
Cytuj
Ja jestem z tych co akurat pamięć mają bardzo dobrą ... Nawet do loginów do których mam jakiś sentyment ...
A jak masz takie dobre skojarzenia motoryzacyjne to czemu do nich się nie stosujesz ?Czemu udostępniasz na lewo i prawo swój "tłumik" zarumieniony

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 00:09  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 00:45  
Cytuj
Słyszeliście ten dowcip- że teraz aby dostać pracę w państwówce trzeba wpisywać na CV "wierzący praktykujący"

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 01:22  
Cytuj
CYTAT
Słyszeliście ten dowcip- że teraz aby dostać pracę w państwówce trzeba wpisywać na CV "wierzący praktykujący"
A kto Ci powiedział że to dowcip?neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 431
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 02:46  
Cytuj
Co to znaczy TUSK?
- Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa.


Spotyka się Putin z Miedwiediewem.
- Słuchaj Dmitrij, trzeba coś zrobić z tymi różnicami w czasie, bo same gafy strzelam. Na przykład - dzwonię do Prezydenta Chin, żeby mu złożyć życzenia urodzinowe, a on mi mówi, że to dopiero jutro.
Przerywa mu Miedwiediew:
- Władimir, ja dzwonię do Tuska, żeby złożyć kondolencje, a on mi mówi, że jeszcze nie wystartowali!

Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:
– Czy ty rybko jesteś ze złota?
– Nie – odpowiedziała rybka – ja jestem z Platformy. – Zafrasował się stary rybak…
– No to ty nie spełniasz życzeń? – zapytał ją.
– Nie. – odpowiedziała rybka – ja tylko obiecuję.

Siedzą, każdy na swojej chmurce, Castro, Putin i Tusk, przyglądają się na ziemię i płaczą. Pan Bóg przechadzał się i zbliżywszy się do Castro, pyta:
– Co tak płaczesz synu?
– Panie Boże – odpowiada Castro zalany łzami – całe życie gnębiłem ten biedny naród, głodziłem, więziłem, co ja im zostawiłem, tylko głód i ubóstwo.
– Nie martw się – odpowiada Pan Bóg – dzięki twojemu reżimowi wychowałeś ich na zahartowanych ludzi, poradzą sobie.
Pan Bóg podchodzi do Putina i pyta, czemu tak płacze.
– Panie Boże – mówi Putin – tak gnębiłem tych moich Rosjan i goniłem do pracy, zamykałem do więzienia, co ja im zostawiłem?
– Nie martw się – odpowiada Pan Bóg – Rosjanie to dzielny naród, poradzą sobie wyjdą na ludzi.
Wreszcie podchodzi Pan Bóg do płaczącego Tuska, patrzy ponad jego ramieniem na ziemię, siada koło niego i zaczyna płakać razem z nim.

Tusk umarł i dostał możliwość wyboru miedzy Niebem a Piekłem. W Niebie widzi modlących się, grających na harfach, śpiewających. Nuda. Za to w Piekle balanga, popijawy, panienki, wesołe towarzystwo… Wybrał Piekło. Ale jak tam trafił, balangi już nie było, tylko tradycyjnie umieścili go w kotle ze smołą. Tusk się poskarżył się diabłu, że nie tak miało być na co ten odparł: „Sam to wiesz najlepiej. Kampania wyborcza ma swoje prawa.”

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika.
Francuz zaprasza go do okna:
– Widzi pan tę autostradę?
– Tak.
– Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta:
– Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana… Platformerski urzędnik podchodzi do okna:
– Widzi pan tam autostradę?
– Nie.
– No właśnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 03:10  
Cytuj
CYTAT
Co to znaczy TUSK?
- Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa.


Spotyka się Putin z Miedwiediewem.
- Słuchaj Dmitrij, trzeba coś zrobić z tymi różnicami w czasie, bo same gafy strzelam. Na przykład - dzwonię do Prezydenta Chin, żeby mu złożyć życzenia urodzinowe, a on mi mówi, że to dopiero jutro.
Przerywa mu Miedwiediew:
- Władimir, ja dzwonię do Tuska, żeby złożyć kondolencje, a on mi mówi, że jeszcze nie wystartowali!

Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:
– Czy ty rybko jesteś ze złota?
– Nie – odpowiedziała rybka – ja jestem z Platformy. – Zafrasował się stary rybak…
– No to ty nie spełniasz życzeń? – zapytał ją.
– Nie. – odpowiedziała rybka – ja tylko obiecuję.

Siedzą, każdy na swojej chmurce, Castro, Putin i Tusk, przyglądają się na ziemię i płaczą. Pan Bóg przechadzał się i zbliżywszy się do Castro, pyta:
– Co tak płaczesz synu?
– Panie Boże – odpowiada Castro zalany łzami – całe życie gnębiłem ten biedny naród, głodziłem, więziłem, co ja im zostawiłem, tylko głód i ubóstwo.
– Nie martw się – odpowiada Pan Bóg – dzięki twojemu reżimowi wychowałeś ich na zahartowanych ludzi, poradzą sobie.
Pan Bóg podchodzi do Putina i pyta, czemu tak płacze.
– Panie Boże – mówi Putin – tak gnębiłem tych moich Rosjan i goniłem do pracy, zamykałem do więzienia, co ja im zostawiłem?
– Nie martw się – odpowiada Pan Bóg – Rosjanie to dzielny naród, poradzą sobie wyjdą na ludzi.
Wreszcie podchodzi Pan Bóg do płaczącego Tuska, patrzy ponad jego ramieniem na ziemię, siada koło niego i zaczyna płakać razem z nim.

Tusk umarł i dostał możliwość wyboru miedzy Niebem a Piekłem. W Niebie widzi modlących się, grających na harfach, śpiewających. Nuda. Za to w Piekle balanga, popijawy, panienki, wesołe towarzystwo… Wybrał Piekło. Ale jak tam trafił, balangi już nie było, tylko tradycyjnie umieścili go w kotle ze smołą. Tusk się poskarżył się diabłu, że nie tak miało być na co ten odparł: „Sam to wiesz najlepiej. Kampania wyborcza ma swoje prawa.”

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika.
Francuz zaprasza go do okna:
– Widzi pan tę autostradę?
– Tak.
– Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta:
– Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana… Platformerski urzędnik podchodzi do okna:
– Widzi pan tam autostradę?
– Nie.
– No właśnie.
Wszyscy słyszeliśmy o przyszłej niedoszłej debacie prezesa [tu jakoś tak samoistnie wyskakuje Dyzma]z Donaldem.PO podstępnie wkręciło PiS w zawody sportowe ,bieg na dystansie czterystu metrów.Jak łatwo się domyśleć bieg jako człowiek młodszy i wysportowany wygrał Donald.Na drugi dzień TVPiS ogłosiło; W odbywających się zawodach Prezes zajął zaszczytne drugie miejsce,Donald był zaledwie przedostatni.Moje pytanie;Czy według was TVPiS skłamało?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 08:00  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 08:50  
Cytuj
Stan wojenny jako "Kulturalne Wydarzenie" w oczał zeszmaconego płk Mazguły


Obrazek



Obrazek




Obrazek


Oczywiście pełna kultura ze strony milicji.


Dzisiaj te wszystkie gnidy co stoją w obronie tych oprawców to najwięksi szmaciarze jakich tek kraj widział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 09:14  
Cytuj
Pozbawione bezpośredniego dopływu gotówki od państwowych firm i instytucji, Agora i jej flagowy produkt, odnotowują wyraźne spadki...
Organ Michnika coraz bardziej dołuje. „Super Express” pierwszy raz w historii wyprzedził „Gazetę Wyborczą”
Bądzmy dobrej myśli, jest szansa że ten stary żydzior po nowym roku zbankrutuje.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 10:21  
Cytuj
youtube.com/watch?v=t-Or0TZ8xNE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 12:20  
Cytuj
"Bo koryto jest najważniejsze i należy się tylko nam. Trzeba je odzyskać za wszelką cene."
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 13:50  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 14:53  
Cytuj
W ten sposób Kijowski chciał w wywiadze udzielonym w radiu RMF FM wybielić zbrodnie swoich starszych kolegów. Zapomniał dodać że podczas tych zamieszek kulturalnie rozdano kuli kilku górnikom którzy akurat weszli na pod lufy milicjantów strzelających na wiwat, pewnie któryś miał urodziny.
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 16:40  
Cytuj
Dobra Stara Szkoła Informacji to:


Śledztwo wszczęte w związku z publikacją tygodnika „Newsweek Polska” w sprawie rzekomych podejrzeń o korupcję zostało umorzone. Bartłomiej Misiewicz został tym samym oczyszczony z oskarżeń kierowanych pod jego adresem.

Cała sprawa ma związek z publikacją kierowanego przez Tomasza Lisa tygodnika. Chodziło o rzekome namawianie radnych PO do wsparcia koalicji z PiS w Bełchatowie w zamian za pracę w państwowej spółce.

Prokuraturę po publikacji gazety zawiadomili posłowie Platformy Obywatelskiej, natomiast Bartłomiej Misiewicz stanowczo zaprzeczył kierowanym pod swoim adresem oskarżeniom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 19:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 19:37  
Cytuj
Na tym zdjęciu, ZOMO w kulturalny sposób, podaje w upalny dzień wodę uczestnikom mszy ...



Obrazek




Banan, twój stary to w jakich oddziałach służył ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Słyszeliście ten dowcip- że teraz aby dostać pracę w państwówce trzeba wpisywać na CV "wierzący praktykujący"
A kto Ci powiedział że to dowcip?neutralny


Taki Pan na M.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 21:15  
Cytuj
ropa drożeje, złoty słabnie i dolar droższy. Benzyna w górę. Dobra zmiana ;-)
No ale to nieważne. Ważne by szukać komuchów,którzy nic nie znaczą i bronić komuchów ważnych dla dobrej zmiany ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 21:33  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
ropa drożeje, złoty słabnie i dolar droższy. Benzyna w górę. Dobra zmiana ;-)
No ale to nieważne. Ważne by szukać komuchów,którzy nic nie znaczą i bronić komuchów ważnych dla dobrej zmiany ;-)


Idziesz na 13-go?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2016r. 08:03  
Cytuj
Szok! Ty śpisz, a nadminister Morawiecki działa! Ostre podwyżki akcyzy na paliwo, papierosy w 2017 roku


Kilka dni temu polskich kierowców zmroziły oficjalne juz zapowiedzi podwyżek akcyzy na zakup samochodów osobowych. Przypomnijmy, że dotychczasowy dość prosty system z kilkoma stawkami zastąpi biurokratyczny twór, w którym obowiązywać będzie aż 31 pozycji. Oczywiście w większości przypadków będzie to oznaczać podwyżkę. Skorzystają tylko ci, którzy zdecydują się na zakup luksusowych nowych pojazdów o wartości przekraczającej… 200 tysięcy złotych. Pozostali, czyli zdecydowana większość kierowców, zapłaci dużo więcej niż dotychczas.

Całość TU

Polecam przeczytać do końca. Tam jest wisienka ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2016r. 08:27  
Cytuj
Obrazek


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 348
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Gru 2016r. 08:41  
Cytuj
Obrazek

"Legenda" Piotrowicza posypała się jak domek z kart. Przemówiły akta IPN oraz były opozycjonista

Politycy PiS bronią Stanisława Piotrowicza, ale uciekają się do nieczystych zagrań. Podczas ostatniej awantury w Sejmie jeden z posłów powołał się na Antoniego Pikula, którego Piotrowicz miał uratować przed skazaniem. Ale były opozycjonista mówi, że to nieprawda. Co więcej, politycy PiS zostali przyłapani na kłamstwach także odnośnie dokumentów – przekonywali, że Piotrowicz nie tworzył aktu oskarżenia, tymczasem jego podpis widnieje na dokumencie.
Stanisław Piotrowicz jest twarzą walki Prawa i Sprawiedliwości z Trybunałem Konstytucyjnym, przez co jest na celowniku opozycji i mediów. Kontrowersje budzi jego przeszłość – był członkiem PZPR i prokuratorem, który w stanie wojennym oskarżał opozycjonistów. Politycy PiS przekonują, że polityk bronił wówczas opozycjonistów i wykorzystywał swoją pozycję do ich chronienia.

...

Dziennikarze TVN24 dotarli do opozycjonisty, którego w stanie wojennym miał bronić Stanisław Piotrowicz.
Dziennikarze TVN24 dotarli do opozycjonisty, którego w stanie wojennym miał bronić Stanisław Piotrowicz.  Fot. Sławomir Kamiński / AG
Politycy PiS bronią Stanisława Piotrowicza, ale uciekają się do nieczystych zagrań. Podczas ostatniej awantury w Sejmie jeden z posłów powołał się na Antoniego Pikula, którego Piotrowicz miał uratować przed skazaniem. Ale były opozycjonista mówi, że to nieprawda. Co więcej, politycy PiS zostali przyłapani na kłamstwach także odnośnie dokumentów – przekonywali, że Piotrowicz nie tworzył aktu oskarżenia, tymczasem jego podpis widnieje na dokumencie.

Stanisław Piotrowicz jest twarzą walki Prawa i Sprawiedliwości z Trybunałem Konstytucyjnym, przez co jest na celowniku opozycji i mediów. Kontrowersje budzi jego przeszłość – był członkiem PZPR i prokuratorem, który w stanie wojennym oskarżał opozycjonistów. Politycy PiS przekonują, że polityk bronił wówczas opozycjonistów i wykorzystywał swoją pozycję do ich chronienia.



Jako przykład podają sprawę Antoniego Pikula. Politycy PiS wręcz namawiali dziennikarzy do tego, by dotarli do niego. Zrobił to reporter programu "Czarno na białym" w TVN24 Dariusz Kubik. – To jest nieprawda, bo pan Piotrowicz ani mi, ani innym osobom z podziemia nie pomagał – mówi Pikul.
nc+ rozdaje świąteczne prezenty! Wypróbuj pakiet TV premium już od 9,99 zł i odbierz kanały HBO i HBO GO nawet do 6 miesięcy w prezencie!
Chcę dowiedzieć się więcej.
Nie, dziękuję (pokaż inny program)

Tak podsumował słowa posła PiS Bogdana Rzońcy, który z mównicy Sejmowej przekonywał, że Pikul – prywatnie jego sąsiad – jest Piotrowiczowi wdzięczny. Z całej opowieści posła PiS zgadza się tylko to, że panowie są sąsiadami. – Posłużył się moim nazwiskiem w niecnej. sprawie. Stosować kłamstwa w takiej sprawie nie wolno – dodaje Pikul.

Ale Rzońca skłamał nie tylko na mównicy, ale także później, kiedy zadzwonił do Pikula. –
Poinformował mnie tylko, że wystąpił w Sejmie i że przedstawił krótką opinię na temat mojego stosunku do pana Piotrowicza – relacjonuje opozycjonista.

– A to się zgadza z tym co usłyszeliśmy? – dopytuje dziennikarz. – W sposób oczywisty nie – mówi Pikul. – Czyli okłamał pana w rozmowie telefonicznej? – stwierdza Kubik. – Myślę, że nie powiedział mi prawdy – mówi Antoni Pikul.7
...

więcej TU

Ciekawe która sabaka pierwsza zaskomli smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 363 364 365 366 367 368 369 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »