NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Bagpak, adres
~~giza
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 14:47  
Cytuj
ci co byli zatrudnieni na samym poczatku w chwili obecnej maja 2800 brutto.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 14:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~kierownik
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
ci co byli zatrudnieni na samym poczatku w chwili obecnej maja 2800 brutto.

\ale bzdury opowiadasz chyba się kleju nawąchałeś.Jak można takie głupoty wypisywać bredniemlotekmlotekmlotekmlotek

 
 
 
 
~~acti
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 17:33  
Cytuj
to ile tak naprawde sie tam zarabia ???

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 18:50  
Cytuj
Żeby się tu dostać trzeba mieć znajomości i układy.Nie można kogoś zatrudnić z zewnątrz bo sami się boimy o swoje posady że będzie ktoś podpierdzielał.Nie ma znaczenia doświadczenie.
Grunt to żeby ktoś Cie wkręcił inaczej zapomnij.

 
 
 
 
~~Konrad
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 23:02  
Cytuj
Do tego BigPacka przyjmuja tylko ludzi ze Stalowej Woli wiec jak ktos chce tam pracowac musi zamieszkac w Stalowej i zmienic w dowodzie adres zamieszkania, a zapomnialem dodac ze trzeba miec blekitna krew najlepiej 0 rh + ale jak cos to mozna zrobic transfuzje - Hrabia Konrad

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:08  
Cytuj
za niedlugo opanuja te firme ludzie z gorzyc i nie bedziecie juz nazekac w stalowej ze prace macie do dupy

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 19:16  
Cytuj
czy dalej szukaja ludzi do pracy w bagpak???

 
 
 
 
~~andrzej
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 18:27  
Cytuj
Trzeba miec znajomosci inaczej zapomnij.Zwłaszcza gdy swinia decyduje

 
 
 
 
~~PAULINA
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Trzeba miec znajomosci inaczej zapomnij.Zwłaszcza gdy swinia decyduje
sam jesteś świnią i nie obrażaj innych.KIEROWNICZKA JEST W PORZĄDKU!

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:39  
Cytuj
Podtrzymuje pytanie.
Czy nadal zatrudniają tam?

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 23:41  
Cytuj
Robota w bakpaku jest luks. Kasa juz ktos wczesniej wspomnial aktualnie jest nie za specjalna ale za to praca sama w sobie jest ok . Na nockach sie siedzi na necie i na dwujkach . Takze nie ma tego zlego umiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 23:52  
Cytuj
SUNIA a ty pracujesz w bp?zapytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 08:34  
Cytuj
prosTY jak czytam twojego posta to sie mi smiac chce smiech2 osobiscie pracuje w BP od kilku miesiecy i jestem zadowolony, kasa na koncie na czas i fizycznie nie jest cieżko, nie dżwigasz jak wół. nigdy nie widziałem zeby ktoś spał na nocnej zmianie, jest to wrecz nie wykonalne, każdy ma swoje stanowisko pracy i odpowiada za prace jaką jego maszyna wykonuje a dodatkowo musi sie orientowac co sie dzieje na lini, w przeciwnym razie linia stanie i w tedy masz przeje... a na necie posiedzisz chyba w WC z lapkiem i iplus'em pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 08:54  
Cytuj
Żałosne... anulka skasuj ten bałagan...bo inaczej tego nie nazwę. Jeden o chlebie drugi o niebie.mlotekmlotekmlotekscianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 10:44  
Cytuj
oni maja swoja strone internetowa ? jesli tak to zna ktos adres ?

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 13:18  
Cytuj
powiem wam krótko ze kto sie dostanie do bagpaku to współczuje pracować z jednym z kierowników on jest podpier.....dalaczem i uwazajcie na niego bo przez niego gościa zwolnili

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
powiem wam krótko ze kto sie dostanie do bagpaku to współczuje pracować z jednym z kierowników on jest podpier.....dalaczem i uwazajcie na niego bo przez niego gościa zwolnili


znazcy się koles sie opierdalał i go zwolnili ?

i MASZ O TO PRETENSJE ??
MĄDRY ??

Nikt dobrego pracownika nie zwolni. A jakieś nieroby - wypad z Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 13:24  
Cytuj
powiem ci tak ze pracuje tam i znam go i wiem ze gosciu pracował i sie nie opirda...lał tylko znajdzie sie taki jednen pojebany kierownik i podpierda....lacz i ludzie lecą przez takiego barana pasowało by go tak podpier....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 13:59  
Cytuj
ale co to znaczy podpiedala ??

jak by pracownik schylił głowe, i tyrał jak mu każą - to BY NIKT nic do niego nie miał !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 12:04  
Cytuj
PIKANTNA::::mylisz sie bo ja pracuje na tej firmie i wiem jak jest naprawde a ty jak niemasz co robic to sie do roboty wez i schyl głowe i tyraj jak ci każa i zeby do ciebie nikt niemiał jakiegos ale:powodzenia w pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 14:23  
Cytuj
LOLO: chyba nie wstrzeliłeś się w robotę bo widzę że wcześniej napier..alasz na tartak a teraz na bagpak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
LOLO: chyba nie wstrzeliłeś się w robotę bo widzę że wcześniej napier..alasz na tartak a teraz na bagpak.


a skad ty mozesz wiedziec gdzie ja wczesniej pracowałem lub ktos inny pracował jak sie pracuje to sie wie a ty jak niemasz co robic na forum to sie suchej gałezi czep,ciekawe czy ty gdziekolwiek pracujesz chyba W.... szkoda gadac :::

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 18:01  
Cytuj
nie wiecie gdzie w STW jest praca na CNC gdzie dobrze płacą i człowiek sie nie marnuje ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
a skad ty mozesz wiedziec gdzie ja wczesniej pracowałem lub ktos inny pracował jak sie pracuje to sie wie a ty jak niemasz co robic na forum to sie suchej gałezi czep,ciekawe czy ty gdziekolwiek pracujesz chyba W.... szkoda gadac :::



Sam nie wiesz co piszesz.

Jest jeden temat gdzie piszesz ze tartak to ch..je, tu piszesz ze bagpak to ch...je więc coś jest z tobą nie tak.
Nie pracuję w żadnej z tych firm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2016r. 01:59  
Cytuj
Witam! był ktoś na rozmowie w bagpaku? na produukcje ktos sie przyjmował? chciałem sie dowiedziec co tam oferują , jakie stawki i na czym polega ten system pieciobrygadowy , pytam bo wysłałem tam CV i pani oddzwoniła ,żebym na nastepny dzien przychodził na rozmowe co jest dla mnie dziwne bo w kazdej firmie co składałem CV dawali jakiś odstęp kilku dni od rozmowy tel tak ,ze jak pracowałem to mogłem sobie wziąć wolne wczesniej ,a tak z dnia na dzien nikt mi wolnego nie da na telefon na to pani powiedziala ,ze jak chce to moze odlozyc moje cv to kiedys zadzwoni ,ale tez rozmowa bedzie z dnia na dzien jak dla mnie porazka. :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »