NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Bagpak, adres
~~ttaadd
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:54  
Cytuj
szukam adres firmy Bagpak

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:57  
Cytuj
ul. Spam, SpamSpam-SpamSpamSpam SpamSpam, woj. Spamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 22:57  
Cytuj
Ja moge ci ewentualnie wytlumaczyc jak dojechac... TO jest ulica grabskiego (kwiatkowskiego) 1 umiech Ale na t ej ulicy jest mnostwo firm.

Takze tak:
Jak jedziesz ulica solidarnosci od Burger Baru skrecasz w prawo na ulice grabskiego. Dojezdzasz do ronda i na rondzie skrecasz w lewo... jedziesz jakis moze kilometr w strone kuźni. Przed nastepnym rondem (gdzie znajduje sie kuźnia matrycowa) jest łuk i na tym łuku przystanek jezyk Zaraz za przystankiem jest skret w prawo w las... jedziesz dalej prosto i przy samej bramie (jakas tam firma sobie urzeduje) skrecasz w lewo na taki jakby parking z plyt betonowych jak juz dojedziesz do konca (jakies moze 200 m) jest brama i to jest brama BAG PACK umiech Mysle ze w miare jasno wyjasnilem.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 23:01  
Cytuj
scianascianasciana jasne ze jasno:szok::szok:cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ttaadd
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 15:02  
Cytuj
dzięki bardzo !!:szok::szok:

 
 
 
 
~~Gen
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 02:33  
Cytuj
Są tam wogóle przyjęcia? I na jakie stanowiska?

 
 
 
 
~~info
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 08:59  
Cytuj
ludzie przyjecia były od poczatk roku ,w tej chwili juz nie przyjmują .Szkoda że nagle wszyscy sie teraz ocknęli!

 
 
 
 
~~ted
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 09:14  
Cytuj
a czy planuja jakies przyjecia po nowym roku bo ciagle sie oglaszajasmiech2 nie wiem

 
 
 
 
~~ludwik
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 13:41  
Cytuj
Ja słyszałem, że tam na razie żadnej produkcji nie ma

 
 
 
 
~~ttaadd
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 21:20  
Cytuj
jak cos powiesz to już powiesz anulka...okokgoodgood

 
 
 
 
~~~~~~lol~~~~
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 20:06  
Cytuj
a ja słyszałem ze maja byc przyjecia ale trzeba miec znajomosci umiech

 
 
 
 
~~///kiler///
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 20:16  
Cytuj
[cytat]a ja słyszałem ze maja byc przyjecia ale trzeba miec znajomosci umiech

 
 
 
 
~~WIELKI
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 20:29  
Cytuj
JA MAM ZNAJOMOSCI.

 
 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 20:31  
Cytuj
czy sa przyjęcia do ATS obozu??

 
 
 
 
~~~~~~lol~~~~
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
JA MAM ZNAJOMOSCI.




no to masz znajomosci to dobrze tylko pisze ze cała jest tam mafia i brygadzisci i inni z kontroli jakosci tam pracuja same cwaniaki a jeden na drugiego gada ale i tak was w balona robia bo ja wiem jak sie znasz z szefem lub innym pracownikiem to masz znajomosci i pracujesz to po co daja ogłoszenia ze potrzebuja pracowników ???????????????????????????????

 
 
 
 
~~info
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 08:59  
Cytuj
Wcale nie jest prawdą że przyjmują po znajomości.Swego czasu dużo ludzi było kierowanych z bezrobocia równiez i kobiety.

 
 
 
 
~~PRACOWNIK
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 20:14  
Cytuj
...potwierdzam, do pracy w BagPak wcale nie sa potrzebne znajomości... przynajmniej do obecnego czasu nie były konieczne...

Ale jeśli widzimy co sie dziej na rynku pracy w Stalowej Woli to juz nie jest to takie pewne czy jakiś mały "plecak" nie będzie koniecznie wskazany...

Istotne sa kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz zdecydowana chęć do pracy! ;-)


A pamiętają koledzy jakie "znajomości" należało posiadać by pracować ATSie? Niejeden uczyl prosiaki po schodach chodzić... ;-)

OBY TE CZASY NIEWRUCIŁY!

 
 
 
 
~~amola
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 12:00  
Cytuj
Czy to prawda ze BakPak pracuje w innych godzinach niz pozostale zaklady w stalowej woli?
Mam ofeerte pracy w tej firmie ale taka odmienny rozklad godzin stwarza trudnosci z dojazdem. Brak komunikacji miejskej w godzinach pracy tej firmy...

...zasadnicze pytanie kto to wymyslil? Chyba jakis nadenty idiota ktory do pracu jezdzi helikompterm i niemartwią go problemy szarych ludzi!

 
 
 
 
~~~~lol~~
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 12:03  
Cytuj
a kto wymyślił z tego co wiem to brygadzisci tak wymyslili bo mi jeden znajomy powiedział ze tam sa własnie brygadzisci tacy madrzy jak sa tacy madrzy to niech sami robia po 12 godzin a oni robia jak sie im podoba i biara po 4000zł stalowa wola trabi tylko o tym

 
 
 
 
~~info
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:15  
Cytuj
CYTAT

a kto wymyślił z tego co wiem to brygadzisci tak wymyslili bo mi jeden znajomy powiedział ze tam sa własnie brygadzisci tacy madrzy jak sa tacy madrzy to niech sami robia po 12 godzin a oni robia jak sie im podoba i biara po 4000zł stalowa wola trabi tylko o tym
co ty za głupoty cedzisz jakie 12 godzin?Nie wiesz to sie nie wypowiadaj!Przed świętami pracowali parę dni po 12 godz ale wzamian mieli wolne od wigili az do dziś czyli do 5 stycznia!!!Teraz robia normalnie po8 godzin.A ty dalej słuchaj znajomych niech ci kity żenią i tego się trzymaj!MASAKRA!!!!!

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:18  
Cytuj
CYTAT

a kto wymyślił z tego co wiem to brygadzisci tak wymyslili bo mi jeden znajomy powiedział ze tam sa własnie brygadzisci tacy madrzy jak sa tacy madrzy to niech sami robia po 12 godzin a oni robia jak sie im podoba i biara po 4000zł stalowa wola trabi tylko o tym
lol ty idioto jakie 4000zł?Moze kierownik tyle zarabia a nie brygadzista burakuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRĄBI TO TOBI WE ŁBIE!!!

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:33  
Cytuj
coMoże niech się wypowie ktoś kto tam pracuje ,a nie ten co gdzieś coś usłyszy bo niby znajomy mu powiedział.Co do tych zarobków to myśle że troche przesada pewnie zarabiają tyle co wszędzie.

 
 
 
 
~~amola
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 01:42  
Cytuj
zarobki sa spoko tylko dojazd jest do bani... moze sie to zmieni...

 
 
 
 
~~Aja
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 18:10  
Cytuj
Czy dalej jest jedna zmiana czy już są ludzie przyjęci na trzy zmiany ?

 
 
 
 
~~morda...
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:16  
Cytuj
Pracujemy w systemie 3zmianowym... niedziela wolna. W soboty pracujemy ale to beda nadgodziny... Ogulnie jest spoko... choć niektorym nieodpowiadaja godziny pracy...

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »