NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 73 74 75 76 77 78 79 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 11:04  
Cytuj
Wiktor - tuskaszenko nie podpisał żadnego odstąpienia od ACTA. Mamy za to podpisaną ratyfikację. Wdrażanie ACTA biegnie swoim - prawnym torem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 11:04  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 08:47  
Cytuj
Teraz już wiem dlaczego historia nie jest nam potrzebna

Rządząca woj. podkarpackim koalicja PO – PSL dopuszcza się podwójnego skandalu. Z publicznych pieniędzy dofinansowuje imprezę gloryfikującą stalinowskiego zbrodniarza, odpowiedzialnego za śmierć żołnierzy podziemia niepodległościowego - pisze „Rzeczpospolita”. onet.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 11:07  
Cytuj
tuskowa mafia znów zabiera ludziom ich pieniądze

"Po 75. roku życia ludzie zostaną bez dodatków pielęgnacyjnych. PO planuje ich obcięcie. W zamian proponuje niepełnosprawnym seniorom specjalne bony, którymi zapłacą za opiekę. Zanim je dostaną, czekają ich kolejki u lekarzy orzeczników.

Obecnie każda osoba, która ukończyła 75. rok życia, otrzymuje co miesiąc trochę ponad 190 zł brutto. Jest to dodatek pielęgnacyjny. Niestety, niebawem się to skończy.

Parlamentarzyści PO planują bowiem zastąpienie dodatku specjalnymi bonami, którymi można będzie płacić za usługi pielęgnacyjne. A to oznacza likwidację dotychczasowego świadczenia.

Hanna Czechowska ma 72 lata, liczyła na dodatek. Teraz załamuje ręce. – Po rewaloryzacji dostaję 1298 zł emerytury, po opłaceniu mieszkania i wykupieniu leków starcza na bardziej niż skromne utrzymanie – wylicza. – Dodatek pielęgnacyjny mogłabym przeznaczyć na leki.

Senator Mieczysław Augustyn z PO, który kieruje specjalnym zespołem przygotowującym pakiet zmian ustaw o pomocy społecznej, przekonuje, że chodzi o to, by było… lepiej.

– Zależy nam, aby wsparcie trafiało do najbardziej potrzebujących – zapewnia. Wyjaśnia założenia projektu: – Każdy emeryt, który chciałby się ubiegać o dodatek pielęgnacyjny, musiałby uzyskać zaświadczenie o stopniu niepełnosprawności. Projekt przewiduje, że będą trzy stopnie niepełnosprawności. O tym, który z nich dostanie osoba niepełnosprawna, zadecyduje specjalny orzecznik.

A co z kolejkami do komisji? Senator Augustyn nie widzi problemu. Twierdzi, że powiatowe zespoły orzekania o niepełnosprawności dadzą sobie radę.

Senator stara się uspokoić emerytów. Twierdzi, że ci, którzy już otrzymują dodatki, nie stracą ich, natomiast na świadczenie nie będą mogli liczyć ci, którzy w czasie wejścia nowych przepisów w życie nie skończyli 75 lat.

Pani Czechowska nie wierzy, że poprawi to sytuację najbardziej potrzebujących. – Patrzę na to, co się dzieje, na starszych ludzi chodzących po śmietnikach, na to, co robi rząd Donalda Tuska, i chce mi się wyć – mówi."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 12:12  
Cytuj
Nie dożyjesz? Rząd zbierze profity



CYTAT
Już dziś 30 proc. ubezpieczonych mężczyzn umiera, nie dożywszy wieku emerytalnego.
Premier Donald Tusk, informując, że "dla naszego państwa najbardziej opłacalne są rodziny bezdzietne", nie powiedział jeszcze wszystkiego o polskim systemie finansowym. Okazuje się bowiem, że nasz system emerytalny jest tak wypaczony, że państwu opłaca się, gdy obywatele nie dożywają emerytury. W takim przypadku środki zaewidencjonowane na ich kontach indywidualnych w ZUS są po prostu wygaszane. De facto przepływają do budżetu, powodując zmniejszenie dopłat budżetowych do ZUS. Innymi słowy, składki zmarłych niedoszłych emerytów finansują redukcję deficytu budżetowego. Im więcej osób nie doczeka emerytury, tym lepszy stan finansów państwa, lepszy rating i tym większe zaufanie rynków finansowych.
Ten patologiczny mechanizm widać jaskrawo w rządowej propozycji podniesienia wieku emerytalnego. Jeśli wiek emerytalny przesunie się o 2-7 lat w górę - znacznie większa niż dotąd grupa ubezpieczonych kobiet i mężczyzn nigdy emerytury nie dożyje, co pozwoli rządowi szybciej zredukować dziurę budżetową. Z informacji ZUS wynika, że przy obecnym wieku emerytalnym - 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn - w roku 2010 wygaszono 8,4 mld zł na kontach osób zmarłych przed emeryturą. Ponadto suma stanów kont osób, które jeszcze przed emeryturą przeszły na rentę, wyniosła 9,3 mld złotych. Są to osoby w kiepskim stanie zdrowia. Przypuszczalnie część z nich nie dożyje emerytury i ich środki także zostaną wygaszone. - Co się dzieje ze środkami, które są wygaszane na indywidualnych kontach w ZUS? - zapytaliśmy rzecznika resortu pracy Janusza Sejmeja. Chociaż pytanie zadaliśmy ponad 3 tygodnie temu, do dziś nie uzyskaliśmy na nie pisemnej odpowiedzi, mimo wielokrotnych monitów. Zatelefonował natomiast jeden z urzędników, usiłując przekonać, że tak postawione pytanie nie ma sensu, ponieważ "w systemie repartycyjnym ZUS nikt z ubezpieczonych nie ma ani złotówki na koncie", "zobowiązania emerytalne wobec społeczeństwa nie istnieją w wymiarze finansowym", a indywidualne konta emerytalne to tylko "kolorowy zawrót głowy". Słowem - nasze składki roztapiają się w systemie.
- Chciałabym jednak uzyskać pańską odpowiedź na piśmie. Chcę ją zacytować - poprosił urzędnika "Nasz Dziennik". - Nie odpowiem pani, bo rozmawiałem dostatecznie długo i szkoda mi czasu - uciął dyrektor Zbigniew Januszek. Interwencja u rzecznika ministerstwa pracy, aby uzyskać odpowiedź, nic nie dała. Resort nabrał wody w usta i już.
Państwo dopłaca obecnie ok. 40 mld zł rocznie do ZUS na wypłatę emerytur. Jeśli po podniesieniu wieku emerytalnego więcej ludzi umrze, nie doczekawszy emerytury, i ich konta w ZUS zostaną wygaszone, to jest oczywiste, że państwo będzie musiało dopłacić do ZUS mniej, np. 30 mld zł rocznie. Potwierdził to dyrektor Januszek z resortu pracy, zanim przerwał rozmowę. - Jeśli wymarłoby 7,5 mln emerytów finansowanych z FUS, to istotnie nie tylko nie byłoby dotacji budżetowej, ale ZUS byłby na plusie - przyznał. - Wtedy składki pojawiłyby się w ZUS fizycznie, bo obecnie są one od razu wydawane na wypłatę bieżących emerytur, a ZUS per saldo notuje dziurę. Co stanie się ze środkami z naszych comiesięcznych składek, skoro liczba emerytów skurczy się drastycznie wskutek kolejnych podwyżek wieku emerytalnego? - Propozycje rządowe rozmontowujące reformę emerytalną sprawią, że składka emerytalna stanie się de facto najgorszą daniną, bo opodatkowującą pracę, i to podatkiem wysoce niesprawiedliwym, bo najbogatsi nie płacą składki od dochodów powyżej 2,5-krotności średniego wynagrodzenia. Z drugiej zaś strony to właśnie najbogatsi często w ogóle nie pracują na umowę o pracę, a dzięki dobrym warunkom życia i dostępowi do prywatnych usług medycznych częściej niż pozostali dożywają emerytury, żyją długo na emeryturze i będą pobierać świadczenia dopłacane przez państwo niezależnie od puli uzbieranej w III filarze - zwraca uwagę dr Cezary Mech, były wiceminister finansów.
Dzięki wygaszanym co roku wielomiliardowym składkom na kontach osób zmarłych przed emeryturą rząd może pochwalić się w Brukseli sukcesami w redukowaniu deficytu budżetowego. Jeśli do tego podniesie wiek emerytalny, sukcesy będą proporcjonalnie większe. Zamiast 8 mld zł rocznie z kont emerytalnych zniknie dwa lub trzy razy tyle wpłaconych przez Polaków składek emerytalnych, w związku z tym mniejsza będzie dopłata budżetowa do ZUS i większa skala redukcji deficytu budżetowego, którą premier Donald Tusk wraz z ministrem Jackiem Rostowskim będą mogli pochwalić się w Brukseli. System finansowy III RP został przez elity polityczne tak skonstruowany, że państwu z jednej strony nie opłaca się inwestowanie w młode pokolenie, z drugiej zaś - opłaca się przedwczesna śmierć starszych ludzi.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 20:10  
Cytuj
" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 20:16  
Cytuj
Wiktor, co Ty byś bez tego TVN'u zrobił ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 11:07  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 16:12  
Cytuj
Jesteśmy śledzeni najczęściej w Europie



Policja i służby ponad 1 mln 856 tys. razy sięgnęły w zeszłym roku po informacje, do kogo i skąd dzwoniliśmy, wysyłaliśmy SMS-y i kiedy wchodziliśmy do Internetu. To rekord Europy - pisze Gazeta Wyborcza powołując się na dane fundacji Panoptykon zdobyte od UKE. W 2010 roku służby pobrały od teleoperatorów 1,4 mln informacji, a w 2009 roku - milion.

Nasza policja i służby mogą zajrzeć do danych telekomunikacyjnych w każdej sprawie, nawet jeśli nie toczy się postępowanie. Sięgają po nie do firm teleoperatorów (przez bezpośrednie łącze), zostawiając tylko ślad, kto i co pobrał. Argumentują, że to niezbędne do zwalczania przestępczości. Policja niemiecka sięga po takie dane 35 razy rzadziej (w przeliczeniu na tysiąc mieszkańców). Za każdym razem prosi o zgodę sąd. Czeska bez sądu może pytać tylko w sprawach o terroryzm.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 21:18  
Cytuj
Nie mam nic przeciwko emeryturom od 67 roku,ale pod pewnymi warunkami.
Rząd zapewni mi pracę i niech nie będzie to kosztem młodego pokolenia,dla którego nie będę konkurencją.
Odpowiednią opiekę zdrowotną.Abym nie musiał krążyć pomiędzy pracą a szpitalem.
Na tyle wysokie świadczenie abym nie musiał żebrać na głodowej emeryturze.
I zagwarantujecie mi,że będę żył odpowiednio długo,aby po tylu latach zapierdalania miał odpowiednio długi czas na opierddalanie się.

Czy zagwarantuje mi von Tusk,że będzie tak jak mi teraz obiecują?potluczony
Warunki na jakich "zawarłem"umowę z ZUS-em ulegają zmianie jednostronnie.
Miałem pracować do 65 roku-dołożyliście mi 2 lata.
Podobno im dłużej będę pracował,tym więcej zbiorę kapitału i wyższą będę miał emeryturę.Czy aby?
Waloryzacje miały być procentowe,a wy wprowadzacie kwotowe.Na rok?Głupiego szukajcie sobie w rodzinie...
Część składek trafiała do OFE.Te pieniądze miały być pomnażane lepiej niż w ZUS-ie.Już się widziałem w Las Vegas-kasyna,dziwki,dragi...Zostanie mi nieleczona prostata,żona i czopki...neutralny
Zagarniacie składki z OFE do ZUS-u.Dlaczego nikt nie mówi,że jest projekt zmian w Ustawie?Że przed moim ustalonym przejciem na emeryturę(kilka lat wcześniej),składki z OFE przechodą do ZUS i ten złodziejski bankrut będzie wypłacał mi "zapomogę"?

Za te -naście czy -dziesiąt lat,kto inny będzie u władzy ,a my ,obecnych reformatorów nawet nie będziemy mogli pocałować w doopę.neutralny
W tą,w której nas zresztą teraz mają.Głęboko.

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 06:43  
Cytuj
Jusek - myślisz, że zdrowie pozwoli ci pracować do tak późnych lat? Ile twoim zadaniem, jeśli dożyjesz, uda ci się lat z tej emerytury korzystać? Twoje pieniądze nie zostaną nawet odziedziczone przez twoje dzieci.

Za trzydzieści kilka lat nie będzie kto miał finansować naszych emerytur, bowiem pieniądze nie są "odkładane" - są przejadane na bieżąco, a nawet z wyprzedzeniem.

To jest skok na kasę. Nic więcej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2012r. 00:46  
Cytuj

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2012r. 06:43  
Cytuj
tuskaszenko wprowadza reformę emerytalną - zwalnia 60-cio letniego fotografa

"Premier Donald Tusk sprawił swojemu fotografowi wyjątkowy prezent urodzinowy i… zwolnił go z pracy. Oficjalny fotograf Kancelarii Premiera Grzegorz Rogiński, który skończył wczoraj 60 lat i tuż przez na kilka lat przed emeryturą został bezrobotny.

Początkowo, jako przyczynę zwolnienia podawano likwidację stanowiska fotografa KPRM, okazało się jednak, że w miejsce Rogińskiego zdjęcia premierowi robi teraz zewnętrzna firma. Co ciekawe Grzegorz Rogiński zarabiał ok. 3,5 tys zł, a nowa firma za obsługę fotograficzną dostaje aż 4,5 tys. zł netto.

- Moi przełożeni powiedzieli mi, że nie znają szczegółów rozstania się ze mną. Zrozumiałbym, gdyby do mojej pracy były jakieś zastrzeżenia. Ale nie było żadnych. Byłem zaskoczony... Słyszałem, że zdjęcia premierowi na umowę-zlecenie robi teraz Maciej Śmiarowski, który ma firmę(…)Wyszło na to, że jestem za stary na pracę w Kancelarii Premiera - w miejscu wydawałoby się wzorcowym do tego, by pracować jak najdłużej. I niestety za młody, by przejść jutro na emeryturę - mówi w rozmowie z „Super Expressem” Grzegorz Rogiński.

Dotychczasowy fotograf Kancelarii Prezesa Rady Ministrów robił zdjęcia Donaldowi Tuskowi od lutego 2008 roku. Grzegorz Rogiński jest doświadczonym fotografem, laureatem nagrody World Press Photo."

Zapewne nie potrafił zatuszować kłamstwa na twarzy i ton makijażu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2012r. 10:13  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2012r. 11:08  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 15:22  
Cytuj
" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 21:11  
Cytuj
Obrazek

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2012r. 10:30  
Cytuj
27 tys. podwyżki dla szefowej PKP




Sławomir Nowak (38 l.) dumnie obwieścił, że robi "wietrzenie" w zarządzie kolei i odwołał prezes PKP. Po co? Ano po to, by ją ponownie zatrudnić - już na stanowisku wiceprezesa, za to z ponad dwukrotnie większą pensją! Maria Wasiak (52 l.) ma zarabiać teraz aż 46 tysięcy zł...

Wielkie wietrzenie zarządu Polskich Kolei Państwowych ogłosił osobiście Sławomir Nowak. Minister stwierdził, że wizerunek kolei należy odświeżyć, dlatego do zarządu zatrudnił nowych niezwiązanych z układami kolejowymi fachowców. Jednym z nich jest Maria Wasiak, czyli... dotychczasowy prezes PKP!

Jaka jest różnica pomiędzy Wasiak jako niedawną prezes a obecną wiceprezes kolei? Kosztowna. Od teraz będzie zarabiać ponad dwukrotnie więcej. Jak podaje Radio Zet, każdy z członków zarządu zarobi ok. 46 tys. zł miesięcznie!



Być może pani Wasiak przybyło nagle kompetencji i postanowiono ją docenić, lub minister Nowak doznał chwilowej amnezji, zatrudniając osobę, którą dopiero zwolnił. Tak czy inaczej wietrzenie Nowaka wyszło przynajmniej w jednej trzeciej zarządu dość nieświeżo. Miejmy nadzieję, że ogromne pieniądze z kieszeni podatników spowodują, że Wasiak pilnie zabierze się do pracy i nie zawiedzie ministra. Ani pasażerów.


BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ WSZYSTKIM ...

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 11:04  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 10:55  
Cytuj
Drugie podejście rządu do podatku ekologicznego od samochodów



Resort gospodarki proponuje, by nowy podatek był płatny jednorazowo przy pierwszej rejestracji auta w Polsce - informuje "Dziennik Gazeta Prawna"

Jak przypomina dziennik, kilka lat temu pomysł upadł, bo wprowadzenie daniny wiązałoby się z obciążeniem kierowców średnio kwotą kilkuset złotych rocznie. Teraz ma być inaczej.

Nowy wariant zakłada jednorazową płatność podatku przy pierwszej rejestracji samochodu w Polsce.


Resort gospodarki proponuje, by nowy podatek był płatny jednorazowo przy pierwszej rejestracji auta w Polsce - informuje "Dziennik Gazeta Prawna"

Jak przypomina dziennik, kilka lat temu pomysł upadł, bo wprowadzenie daniny wiązałoby się z obciążeniem kierowców średnio kwotą kilkuset złotych rocznie. Teraz ma być inaczej.

Nowy wariant zakłada jednorazową płatność podatku przy pierwszej rejestracji samochodu w Polsce.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 11:07  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 13:59  
Cytuj
Wiktor.Coś Ci się pierdykło przy pisaniu i wyszło 2 razy tak samo.

Nie dziwię się,bo pisząc o poczynaniach von Tuska i jego ministrantów, mi samemu yebie się pod kopułą.sciana
Taka np.pani Mucha jedyną papierkową robotą, jaką mogłaby się zająć,to trzepanie worków po cemencie.good
Przynajmniej wyglądem nie straszy jak minister sportu w rządzie Kaczyńskiego.:szok:
Obie mają predyspozycje do bycia w rządzie ,takie jak ja.Dla kasiory...potluczony
A stadionów to nam będą wszyscy zazdrościli z Burkina Faso na czele.mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 14:58  
Cytuj
Przed czy po ich rozbiórce?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 15:26  
Cytuj
Oglądając komedię przed snem pt.: "wiec KAczora" w pewnym momencie na scenę wszedł Sir Macierewicz i zaczął krzyczeć Jarosław Jarosław JArosław....jedyny moment który zapadł mi w pamięci. Dlaczego Pismaki kaczorowi w dupę wchodzą głębiej niż się da..? Dla mnie PO może rządzić cały czas ale gdyby przypadkiem Pisior wygrał zrzekam się obywatelstwa gdyż wstyd mi będzie za tych kretynow!!Przynajmniej jak już chcą wiece prowadzić daliby spokój zmarłym w smoleńsku a nie idąc po trupach chcą dojść do władzy!! Kaczyńskiego z Macierewiczem powinni kuźwa w kosmos wysłać z biletem w jedną stronę.... może wodę by na marsie odkryli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2012r. 11:10  
Cytuj
bul komoruski i tuskaszenko bezhonorenko o

wszystkim wiedzieli


"Premier Donald Tusk i p.o. prezydent Bronisław Komorowski od pierwszych dni po smoleńskiej katastrofie byli informowani o tym, co się dzieje na smoleńskim lotnisku. Wiedzieli, w jaki sposób Rosjanie potraktowali ciała ofiar, wiedzieli, że jest niszczony wrak Tu-154M, wiedzieli, że będący na lotnisku w momencie tragedii świadkowie słyszeli eksplozje.

Wiedza ta była dostępna także m.in. szefowi MSZ Radosławowi Sikorskiemu, szefowi MON Bogdanowi Klichowi i szefowi MSWiA Jerzemu Millerowi.

Rano 10 kwietnia 2010 r. oficerowie BOR, którzy przyjechali na smoleńskie lotnisko z Katynia, zrobili zdjęcia i filmy szczątków Tu-154M oraz ciał ofiar. Materiały te zostały później przekazane pocztą specjalną do Polski i zostały zakwalifikowane jako ściśle tajne.

Także po katastrofie nasze służby dokumentowały to, co się dzieje na miejscu i z wrakiem tupolewa, który był niszczony przez rosyjskie służby – działania Rosjan na smoleńskim lotnisku zostały sfilmowane, a materiały trafiły do Polski.

Donald Tusk jako zwierzchnik służb specjalnych był na bieżąco informowany o tych ustaleniach, które poczynili w Rosji podlegli mu funkcjonariusze polskich służb.

Biuro Ochrony Rządu, które podlega ministrowi spraw wewnętrznych, przekazywało raporty Jerzemu Millerowi, a służby dyplomatyczne o sytuacji w Smoleńsku informowały na bieżąco Radosława Sikorskiego. Szczegółowe informacje na ten temat trafiały do Bronisława Komorowskiego jako p.o. zwierzchnik sił zbrojnych.

Przedstawiciele polskich służb specjalnych byli obecni w Smoleńsku i w Moskwie przez pierwsze tygodnie po katastrofie, także na nocnej naradzie przeprowadzonej w nocy z 10 na 11 kwietnia w Smoleńsku. Prowadził ją przewodniczący Komitetu Śledczego przy Prokuraturze Generalnej Federacji Rosyjskiej gen. Aleksander Bastrykin. Jako goście w naradzie udział wzięli prokurator Ireneusz Szeląg oraz szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej Krzysztof Parulski, który zgodził się, by polscy prokuratorzy nie uczestniczyli w sekcjach zwłok ofiar katastrofy.

Polski rząd nie podjął żadnych działań, by badaniem katastrofy zajęli się międzynarodowi eksperci.

– Trzeba również przypomnieć, że premier oraz zespół rządowy ds. zbadania katastrofy mieli wgląd w raport płk. Mirosława Milanowskiego, który jednoznacznie wskazuje stronę rosyjską jako winną smoleńskiej tragedii. Rząd postanowił tę sprawę ukryć – to wskazuje, że Donald Tusk współdziała w ukrywaniu dowodów tej zbrodni. Zdecydowane stanowisko rządu pozwoliłoby na wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz na potwierdzenie tez naukowców, którzy przeprowadzili badania na zlecenie zespołu parlamentarnego ds. zbadania przyczyn smoleńskiej katastrofy – mówi nam Antoni Macierewicz (PiS), przewodniczący zespołu."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 10:39  
Cytuj
Radny zbija kokosy na Narodowym, zgadnijcie z jakiej jest partii?



Tak, prawie wszyscy zgadli, że chodzi o PO, czyli przysłowiowego kręcenia lodów ciąg dalszy trwa w najlepsze.

Warszawski radny Platformy Obywatelskiej zarabia na Stadionie Narodowym. Dzięki pięciu kontraktom z Narodowym Centrum Sportu, inwestorem i operatorem Stadionu.

Dzięki pięciu kontraktom z Narodowym Centrum Sportu, inwestorem i operatorem Stadionu, firma radnego Piotra Kalbarczyka prawie trzykrotnie zwiększyła przychody, a chodzi o niebagatelne sumy,firma AR podpisała w ciągu roku kontrakty na ponad 57 milionów złotych brutto.

Nie byłoby to może aż tak szokujące gdyby nie fakt, że dwa zlecenia firma "zaradnego radnego" pozyskała bez przetargu, w trybie negocjacji bez ogłoszenia, a trzy w trybie przetargu nieograniczonego, jednak za każdym razem była jedyną uczestniczącą firmą.
Jakież to charakterystyczne dla Platformy i jej sposobu sprawowania władzy. Ci którzy prowadzą działalność gospodarczą i nie należą do PO o takich przypadkach i zbiegach okoliczności i to kilku pod rząd mogą niestety tylko pomarzyć.

http://finan(...)osc.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 73 74 75 76 77 78 79 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »