NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 87 88 89 90 91 92 93 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 14:35  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 14:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 23:02  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 10:09  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
Historii uczyłem się gdy ktoś taki jak Kaczyński jeszcze nie istniał w polityce ... no może był doradcą Wałęsy ale nawet on poznał się czym Kaczyńscy śmierdzą ...

O.K może ciut fantazja ale chyba nie chcesz powiedzieć że nie od upadku komuny ?? (stosunki międzynarodowe)

Ja nie jestem zwolennikiem PO jak co niektórzy sugerują a tylko zwykłym przeciwnikiem PiSu umiech i tylko czekam aż się rozpadnie to może 2 raz w życiu zagłosuje z przekonaniem na kogoś a nie tylko przeciw komuś ... (mniejsze zło)

ps. najgorsze dla Polski w tej chwili jest to że mamy taką opozycję a nie inną ... Takie czasy


Takie mamy teraz świetne stosunki międzynarodowe ? Jesteśmy dym... przez resztę jak się patrzy, oto ci chodzi ?
W ubiegłym roku Gazprom zażądał od Polski 575 dol. za 1000 m3 gazu. Niemcy za ten sam gaz płacą 379 dol. Holandia czy Francja ok. 380 dol.
Policja polityczna ? Teraz mamy zaostrzone prawo ws. wolności zgromadzeń, areszty blogerów, niewyjaśnione samobójstwa, tak, terror IV RP rzeczywiście był niemożliwy...
Stosunki są lepsze, bo niemieckie gazety dobrze piszą o Tusku ? Jak mają pisać jak włazi im do dupy ?

I jeszcze fragment wypowiedzi Ziemkiewicza:

"histeria, która miała miejsce za rządów Kaczyńskiego na temat wszechwładzy służb specjalnych, wtedy całkowicie bezprzedmiotowa, teraz się spełnia w sposób doskonały. Gazeta obsesyjnie prorządowa opublikowała materiał, z którego wynika, że w Polsce na tysiąc obywateli zakłada się 27,5 podsłuchu, w Wielkiej Brytanii, która ma autentyczny problem z terroryzmem to jest 8 na tysiąc, a w Niemczech 0,2 na tysiąc. Coś to, na litość Boską, mówi o tym systemie. Panowanie Tuska tak demoluje państwo prawa w Polsce, że każdy następny, kto przyjdzie, nic nie będzie już musiał psuć. Będzie miał władzę dyktatorską, bo wszystkie hamulce zostały rozbite przy kretyńskim entuzjazmie pożytecznych idiotów z elit intelektualnych i medialnych."

Mainstream i szemrani biznesmeni nie chce zmian, kolejnych zatrzymań łapówkarzy, kontroli, chce kraść jak do tej pory, dlatego rękami i nogami bronią się przed zmianą władzy, a Bananki i Andrzejki łykają teorie o "policji politycznej i złych stosunkach międzynarodowych"...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 17:49  
Cytuj
Dyktatura jak cholera i sami pożyteczni idioci w koło. Czyli dziennikarze niepokorni, prawicowi, wolni z "Uważam Rze" czy "W Sieci", "Gazeta Polska" i innych pisowskich pism też do tych pożytecznych idiotów się zaliczają? Przy takim dyktatorze jak Herr Tusk nic wolnego się nie uchowa.
Reżim Tuska tak skutecznie walczy z niepokornym Rydzykiem że ten już ledwo zipie. Jarosław to widząc zakłada nową religijno-społeczną telewizję.

Kurczę znowu ktoś uzna żem jest pełowiec.

Ktoś kto jeszcze myśli, że jest różnica między PO a PiS jest debilem. Jarek walczył hakami ze wszystkimi w koło, a Tusku ma takiego haka na Jarka że się musieli "dogadać". Jarek jest królem opozycji nawet jak nic nie robi a Tusku premierem "najlepszym" nawet jak nic nie robi. Po obu stronach są dziennikarze, którzy dbają by granica za bardzo się nie przesuwała.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 18:29  
Cytuj
Z tym dyktatorem to coś jest na rzeczy - wystarczyło, że kumpel Donka Graś pogadał z Hajdarowiczem i było po Uważam Rze... Chyba, że się Andrzejek dalej nie zorientowałeś, że obecne Uważam Rze to zupełnie inni ludzie...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 18:29  
Cytuj
Obrazek

ANDRZEJEKcool girl TY WIESZ, POWIEDZ DLACZEGO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 19:24  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

ANDRZEJEKcool girl TY WIESZ, POWIEDZ DLACZEGO?



Tak się składa, że tę informację przeczytałem na pasku w TVN 24 i usłyszałem w PR1. To nie jest tak, że jak ty czegoś nie usłyszałeś to tego nie było. Dla ludzi, którzy interesują się światem wiocha.pl nie jest źródłem informacji.


CYTAT
Z tym dyktatorem to coś jest na rzeczy - wystarczyło, że kumpel Donka Graś pogadał z Hajdarowiczem i było po Uważam Rze... Chyba, że się Andrzejek dalej nie zorientowałeś, że obecne Uważam Rze to zupełnie inni ludzie...


Aha.... No mogłem się nie zorientować czy Hajdarowicz do trotylu był szefem niepokornych a później po trotylu się spokorniał i niepokorni założyli własne pismo. Jak Jarek otworzy konkurencje dla trwam to niepokorni się na pewno u niego znajdą.

Trzeba mieć rozum kury by wierzyć, że ci ludzie pracują w pocie czoła dla Polski ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 21:20  
Cytuj
Napewno Olejnik, Lis, Żakowski i Paradowska, cała GW, TVN przykrywając każde szkodliwe działanie rządu, a to Jarkiem, a to związkami partnerskimi pracują dla Polski...

Spinasz się o telewizję która jeszcze nie powstała, a PIS tak naprawdę wspiera tylko Trwam, a PO TVN, Polsat i TVP, sprawiedliwy podział ?

Gazety? Gazeta Polska, W sieci- PIS, Wyborcza, Polityka, Newsweek, Wprost - PO...

Radia ? Zet i RMF - PO...

Pluralizm i wolność jak cholera...

Ps. Trzeba mieć rozum kury, by wierzyć, że PO to mniejsze zło...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Napewno Olejnik, Lis, Żakowski i Paradowska, cała GW, TVN przykrywając każde szkodliwe działanie rządu, a to Jarkiem, a to związkami partnerskimi pracują dla Polski...

Spinasz się o telewizję która jeszcze nie powstała, a PIS tak naprawdę wspiera tylko Trwam, a PO TVN, Polsat i TVP, sprawiedliwy podział ?

Gazety? Gazeta Polska, W sieci- PIS, Wyborcza, Polityka, Newsweek, Wprost - PO...

Radia ? Zet i RMF - PO...

Pluralizm i wolność jak cholera...

Ps. Trzeba mieć rozum kury, by wierzyć, że PO to mniejsze zło...


Tak to prawda, tu przesadziłem nie ma tu mniejszego zła. Jedno zło to cholera, drugie to dżuma. Które lepsze? Które wybierasz? Ja dziękuje.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 09:05  
Cytuj
PiS nie jest bez wad, ale nieudolność PO powoduje, że moja decyzja to PiS. Na Tusku to ja się poznałem już w trakcie Nocnej Zmiany w 1992r.

Nie rusza mnie straszenie Kaczorem ani gadanina w stylu "zaścianek, ciemnogród, homofoby..."

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 10:22  
Cytuj
Nenad od 2 tygodni w TVN 24 w kółko nawijali o rozłamie w PO ...czy Gowin się "złami" czy wyleci ... większość programów publicystycznych na tym kanale przez ten czas zapraszała jak nie gejów z PO kontra Godson to wielkich znawców ... nie rozumiem jak możesz porównywać "POwskie" media do "PiSowskich" (zacznij oglądać dopiero oceniaj)

A jakoś bardzo szybko ucichło o "aferze szpiegowskiej" PiS vs SP ...
oni nigdy chyba nie wyrosną ze zbierania haków na konkurencje smiech2
a to dowodzi że jeśli nawet PiS wygra jakieś wybory (Nie daj Boże) to i tak nie jest w stanie z kimkolwiek się dogadać i jest skazane na porażkę ... jak z kimś takim jak Kaczyński ktoś normalny może się dogadać w jakiejkolwiek sprawie ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 10:36  
Cytuj
Widocznie "afera szpiegowska" była dęta, skoro tak mało czasu jej poświęcili, kiedyś o akcji z Beger, zresztą zorganizowanej przez Sekielskiego nawijali bez ustanku.

Ciekawe ile by rzeźbili temat, gdyby to żona ministra PiS, a nie PO kradła futra ?

Rzecz nie polega na tym by się z kimś dogadać, bo Tusk też dogaduje się z PSL, bo PSL nie ma innego wyjścia, nie chce przyśpieszonych wyborów i potulnie popiera PO...

Przejrzyj na oczy! Tusk nikomu nie obiecywał związków partnerskich, ale jak go mainstream nacisnął to zrugał Gowina. Jest jak chorągiewka - wyczuje,że autorytety,media chcą zalegalizowania trawy też to poprze...

Teraz jest problem z Wałęsą, był git, bo jechał po Kaczyńskim, teraz Olejnik chce by oddał Nobla za słowa o gejach, obłudnicy...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Tak się składa, że tę informację przeczytałem na pasku w TVN 24 i usłyszałem w PR1.


Samcool girl potwierdzasz to co pokazałem . O pierdołach typu związki partnerskie, gej a adopcja , czy ostatnia wypowiedz Wałęsy mówi się w polskojęzycznych mediach tygodniami a o obaleniu Rządu w Bułgari można było przeczytać na pasku w TVN-24.
Brak rzetelnej dyskusji o tym co było w Bułgari a czeka nas Polaków, po prostu niewygodny temat.
Ty Andrzejkucool girl jako nadworny opiekun PO dobrze o tym wiesz.
Widzę że ścile stosujesz się do wytycznych centrali. Wszystkich opluć, PO zawsze i wszędzie chwalić .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 11:08  
Cytuj
Jeśli Hofman gadał na konferencji że będzie bronił dobrego imienia swojej pracownicy to raczej coś było na rzeczy umiech

polityka to dogadywanie się ... jak sam widzisz i Twoi koledzy zauważają Tusk jest w stanie dogadać się z każdym ... może nawet z PJNem czy SP (mniej prawdopodobne) ... Kaczyński z nikim ... wygrana PiS 50% + jest nierealna ... Byt polityczny jakim jest PiS już dawno powinien się rozpaść i dla Polski był by to najlepsze co może zrobić Kaczyński ...

Wałęsa to osiołek ... od zawsze mówił co myśli ja akurat w tej sprawi (ogólnie związków partnerskich) jestem jak najbardziej za Tuskiem z prostej przyczyny ... Bo to nie tylko geje a wszystkie pary żyjące w związkach nieformalnych ... sam żyłem przez kilka lat w takim związku ... po pewnym czasie wziąłem ślub i mógłbym to olać bo żyje "jak pan Bóg przykazał" ... no ale dlaczego Ci wszyscy ludzie muszą robić podobnie jak pasuje im życie w ten sposób ... mi też "papierek" nie był do niczego potrzebny ... człowiek był młody zdrowy nie myślał o jakimś dziedziczeniu czy szpitalach ... ale czasy się zmieniają i pewne problemy teraz widzę ciut inaczej ... i jak najbardziej jestem za jakąś zmianą i ułatwienie życia tym ludziom

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 14:15  
Cytuj
Niekorzystne zmiany w wynagrodzeniach za nadgodziny



Nowe rozwiązania przewidują również obniżenie kosztów po stronie pracodawcy, poprzez obniżenie dodatków za pracę w godzinach nadliczbowych, które wynosiłyby:

1. 80 proc. wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających:

- w nocy,

- w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy,

- w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub

- w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy.

2. 30 proc. wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu.


http://praca.interia.pl/news-tansze-godziny-nadliczbowe-poslowie-chca-zmian-w-kodeksie-pr,nId,939609

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 21:12  
Cytuj
Tusk się tak potrafi dogadywać, że jak Solidarność zebrała 2.5 mln podpisów ws. referendum o przedłużenie wieku emerytalnego to miał w dupie społeczeństwo i przy pomocy Palikota przepchnął ustawę.

Ale jak Niesiołowski rzekomo obraził Holland, która zarzekała się, że nie zagłosuje na PO to przepraszał za jego słowa. Cały Tuj Chusk - nieważny naród, byle celebryci i mainstream z nami...

Ps. Stare znalezione w necie, ale prawdziwe:

Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło! Ślepy jestes?!

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 11:13  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 15:24  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 16:01  
Cytuj
CYTAT



Nadal tylko wklejki uśmiech w temacie PIS o głodnych dzieciach nie miałeś nic do powiedzenia.

PS.
czytałeś to co wkleiłeś?
te pieniądze chciał dać i wnioskował o nie poseł z twojego ulubionego PiSu. Przeciwny był Rostowski. Tak, ten znienawidzony przez ciebie nasz minister finansów.

Pomyliłeś tematy. Nadal podtrzymuję. Jesteś intelektualnym zerem. Inna sprawa, że Nathaniel autor bloga jest debilem, który uważa że Samsung kupując Amikę za 76 milionów dolarów kupił fabrykę za bezcen.

CYTAT
Samsung dostał w posagu 614 doskonale wyszkolonych pracowników za darmo - w posagu niejako.


No tak to tylko debil na twoim poziomie może napisać. Możesz sobie z Nathanielem podać ręce.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 18:15  
Cytuj
bareła sprawdzałem czy czytasz ze zrozumieniem jednak nie jesteś taki głupi na jakiego wyglądasz szczgólnie na tym swoim rowerku.




Debata o polskiej biedzie

Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz przyznaje, że w naszym kraju rośnie odsetek rodzin znajdujących się poniżej progu egzystencji. Środków zaradczych brak.


http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/26152,debata-o-polskiej-biedzie.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 20:47  
Cytuj
Sprawdzałeś czy czytam ze zrozumieniem? Dlatego wklejasz linki do artykułów, których nie czytasz? Koleżko nie po raz pierwszy dajesz dupy i wklejasz coś czego nie czytasz. Przecież nie po raz pierwszy ci to wypominam. Jesteś debilem i pora się do tego przyznać.

A tekst o rowerku? Co to za przytyk? Od kogo? Od goscia z obwodem w pasie 1,5 metra i wagą jak świnia gotowa na ubój?
Chłopie wsiądź na taki jak mój rowerek zrzuć trochę z brzucha może ci się mózg dotleni i nie będziesz takich debilizmów wklejał. Czytaj co zamieszczasz bo się tylko ośmieszasz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 12:12  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 12:22  
Cytuj
Tak, teraz pozostało nam się tylko śmiać z tego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 87 88 89 90 91 92 93 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »