NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 81 82 83 84 85 86 87 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 14:54  
Cytuj
CYTAT


Normalnie bo się przejmę kimś takim jak ty... goodgoodgood


Ach, dreszczyk emocji przeszedł naszego mirusia umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 14:54  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 14:56  
Cytuj
mirosław katolik artykułów wklejanek nie kradnie, więc złodziejem nie jest
on głosi słowo boże (buk jarosław zawsze dziewica)
co będzie jak buk przewodnik światła jarosław zejdzie z tego padołu?
czy mirosław pójdzie jego śladem i dokona udanego zamachu na swoje życie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 15:00  
Cytuj
Ja każdemu odpisuje ... to ty ciągle twierdzisz że nie dyskutujesz z "lemingami" jednak to co napisałem widocznie ubodło twoje ego ... potluczony ... swoją drogą wy PiSlamiści stwierdzenie leming uważacie za obraźliwe ... możesz mi wytłumaczyć dlaczego świadomie obrażasz innych użytkowników tego portalu ?? jak widzisz staram się podnosić swoje kwalifikacje jako "mod"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2012r. 20:33  
Cytuj
Wszyscy o Amber Gold,więc ja na inny temat.
Gaz łupkowy.
Podobno wydobycie bardzo niszczy środowisko, ale też jest...nieopłacalne.
Kilka miesięcy temu,w Polsce był niejaki pan Miedwiediew(nie "ten",ale może jakiś jego pociotek),prezes Gazpromu.
Prowadził rozmowy z naszym "Pegenige".Nie wiem o czym dokładnie dyskutował,ale z relacji prasowych wynikało,że przekonywał właśnie o braku opłacalności wydobycia gazu z łupków.
Tak się dziwnie składa,że rosyjskie firmy weszły w relacje handlowe z firmami chyba kanadyjskimi, w sprawie...wydobycia gazu łupkowego w Rosji.
Chodzi o dostęp do odpowiedniej technologii.
Taką dysponują Amerykanie, którzy już szykują się do wysyłki skroplonego gazu ze swoich łupków.
Cena gazu w USA, jeśli dobrze pamiętam, oscyluje wokół 80-90 USD za 1000m.3.Odkąd Amerykanie wydobywają łupki,spadła do tej kwoty z ok.400 dol.
My płacimy ruskim ok.500 USD.Kontrakty które nas obowiązują są długoterminowe -chyba do 2035(dzięki panu Pawlakowi).zdegustowany

Rosjanie m.in.wraz ze Statoilem mieli rozpocząć wydobycie w 2012 r.gazu z największych konwencjonalnych złóż na świecie,znajdujących się na Morzu Barentsa ,ale zmienili plany.
Rezygnują z eksploatacji złoża Sztokmana,gdyż przy planowanych kosztach rzędu 8 a nawet 17! mld.USD "impreza"nigdy na siebie nie zarobi.
Powód prozaiczny-kryzys światowy i mniejsze zapotrzebowanie na gaz(teoria),a w rzeczywistości-Amerykanie są praktycznie gotowi dostarczyć każdemu swój gaz łupkowy.
Każdemu i w każdej ilości,w bezkonkurencyjnej cenie.
Ruscy leżą i kwiczą...

Car Putin obiecał modernizację rosyjskiej armii i wydatki na ten cel miały wynieść ok.700 mld dolarów w ciągu kilkunastu lat.
Z forsy pochodzącej z eksportu gazu i ropy.
Niestety, ale ceny tych surowców lecą w dół...
Mając w pamięci umorzenie kilkuset milionów zł.kar spółce EUROPOLGAZ przez Waldka Pawlaka,zastanawia mnie brak Ustawy regulującej wydobycie gazu łupkowego w Polsce.
Praktycznie od kwietnia br.nikt nic nie wie o działaniach podjętych przez nasz Rząd w tym temacie.

Pamiętamy chyba próbę wykupienia naszych zakładów azotowych przez ruskich.Przecież to te firmy, jak Puławskie Azoty,Tarnów czy Police ,zużywaja najwięcej gazu w Polsce.
Gdyby sowieci mieli te zakłady,byłby pewny zbyt na ich gaz.

Kiedy słyszę,że Putin obiecuje modernizację armii,przypominam sobie słowa "Sralina" o rozbudowie krasnej armii w latach 30-tych XX wieku.
Finał wszyscy znamy...

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 19:09  
Cytuj
Szczerze mi was żal. Lemingowa trójco.



Nie zawsze zgadzam się z jego poglądami. Tym razem trafił w dziesiątkę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 22:25  
Cytuj
Jeśli chodzi o politykę w ostanich latach i rządy POPiS powiem tak:
Nie rozumiem jak można ślepo popierać to co robi PO i nienawidzić PiS lub odwrotnie. To jest jakiś absurd, żeby dwie prawice zwalczały się. Czy myślenie jednej partii opiera się jak dopier.. drugiej lub czekać na jakieś potknięcie, aferę.... Najlepiej nie popierać żadnej z dwóch i żeby powstała nowa jedna zdrowa i silna parta prawicowa mająca na celu rządzić a nie... co teraz .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 10:56  
Cytuj
Powiem tak. Głosowałem na PO. Ale ta ich druga kadencja zepsuła ich całkowicie. Władza stała się arogancka, nie licząca się z opinią społeczną,przeprowadzająca pseudo konsultacje społeczne z wybranymi srodowiskami i organizacjami,wykonująca za własne pieniądze sondaże społeczne by satysfakcjonujące ich wyniki powtarzane 1000 krotnie stały się prawdą ( tak czynił Gebels za rządów Hitlera ).
Władza ta powinna być natychmiast odsunięta. No cóż, ale skoro władza ta działa wbrew wszelkim zasadom cywilizowanego świata, chyba trzeba poczekać do wyborów. No bo jak można nazwać wszystkie fakty powiązania syna Premiera i samego Premiera z ostatnią aferą. W każdym innym cywilizowanym kraju taki Premier podał by się do dymisji, a u nas jest coś gorszego niż mafia, bo w mafi panowały też jednak pewne zasady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 11:06  
Cytuj
Może by tak tusk i reszta gównych działaczy Peło wsiadła w jakiś samolot lecący do...nieważne gdzie i pierdolnęła nim o ziemię.
To byłaby dla mnie radosna wiadomość.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy o Amber Gold,więc ja na inny temat.
Gaz łupkowy.
Podobno wydobycie bardzo niszczy środowisko, ale też jest...nieopłacalne.
Kilka miesięcy temu,w Polsce był niejaki pan Miedwiediew(nie \"ten\",ale może jakiś jego pociotek),prezes Gazpromu.
Prowadził rozmowy z naszym \"Pegenige\".Nie wiem o czym dokładnie dyskutował,ale z relacji prasowych wynikało,że przekonywał właśnie o braku opłacalności wydobycia gazu z łupków.
Tak się dziwnie składa,że rosyjskie firmy weszły w relacje handlowe z firmami chyba kanadyjskimi, w sprawie...wydobycia gazu łupkowego w Rosji.
Chodzi o dostęp do odpowiedniej technologii.
Taką dysponują Amerykanie, którzy już szykują się do wysyłki skroplonego gazu ze swoich łupków.
Cena gazu w USA, jeśli dobrze pamiętam, oscyluje wokół 80-90 USD za 1000m.3.Odkąd Amerykanie wydobywają łupki,spadła do tej kwoty z ok.400 dol.
My płacimy ruskim ok.500 USD.Kontrakty które nas obowiązują są długoterminowe -chyba do 2035(dzięki panu Pawlakowi).zdegustowany

[...]



W tym ciekawym temacie, ciekawszym niż polityka, sprawa jest dość skomplikowana.

Wydobycie gazu łupkowego jest BARDZO opłacalne dla wydobywującego i BARDZO nieopłacalne dla konkurencji z Rosji, sprzedającej gaz kila razy drożej. W dodatku kraj ten 90% PKB pokrywa ze sprzedaży ropy i gazu więc gaz łupkowy w Polsce jest dla nich wyjątkowo nie na rękę.

Zaraz po odkryciu Rosjanie zaczęli propagandę w Brukseli o tym, że wydobywanie gazu łupkowego jest niebezpieczne, nieekologiczne itd. Było blisko wydania dyrektywy zabraniającej wydobywanie gazu łupkowego w Polsce ze względów 'ekologicznych'.

Prawda jest jednak taka, że Rosjanie mają nóż na gardle. Polacy wybudowali gazoport, który jest w stanie przyjmować 5 mld m3 gazu rocznie i chcą sprowadzać go z USA oraz od Arabów. Jednak nasz pawlakowski super-kontrakt na gaz z Rosją do 2020 roku spowodował, że gazoport prawie stoi, bo musimy brać drogi gaz od ruskich a nie tani z USA i Bliskiego Wschodu i PGNIG bierze tylko 1.5 mld m3 rocznie. Sytuacja powinna się odwrócić za 8 lat.

Do tego czasu ruscy będą na głowie stawali, żeby coś z tym zrobić w tym niedopuścić do wydobycia gazu łupkowego w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
Powiem tak. Głosowałem na PO. Ale ta ich druga kadencja zepsuła ich całkowicie. Władza stała się arogancka, nie licząca się z opinią społeczną,przeprowadzająca pseudo konsultacje społeczne z wybranymi srodowiskami i organizacjami,wykonująca za własne pieniądze sondaże społeczne by satysfakcjonujące ich wyniki powtarzane 1000 krotnie stały się prawdą ( tak czynił Gebels za rządów Hitlera ).
Władza ta powinna być natychmiast odsunięta.


Problem jest taki,że nikt nie ponosi odpowiedzialności za niezralizowane obietnice, zwalając wine na innych. Powinnna być zmiana w konstytucji aby winni ponosili konsekwencje.

To co wciskała platforma nazywa się obietnicami, jak wyszło wszyscy widzimy.

Utrało się przekonanie, że inteligencja popiera platforme, wiec pewien procent wyborców chciał należeć do tej grupy, wiele osób głosowało na nich za sprawą bajkopisarzy, inni wybierali mniejsze zło itd. Dziś wielu zaczyna żalować swojej decyzji. Tak jak zaznaczyłeś, ta partia nie liczy się z innymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 14:45  
Cytuj
Więc chcecie"powiedzieć" że lepszy byłby PiS i ich ostatnia "Alternatywa" ... każdy się z tego śmieje i wyszło jak zawsze zamiast alternatywa ... "Alternatywy 4" ... I kupa obietnic dla "plebsu" nie do spełnienia ... PiS przez czas swoich "rządów" prawie nic nie zrobił ... wymyślił sobie gimnazja a teraz chce je likwidować zaklopotany

dziś Kłamczyński mówi pięknie ludziom da wszystko ... tylko mnie wybierzcie smiech2 nabuduje autostrad potluczony a co robili gdy rządzili ... wygrają jedyne co będą robić to rozliczać Smoleńsk ...
to ja już im dziękuje ...

Na PO zawiodłem się jak i sporo ludzi ponad rok po wyborach a buraki odpowiedzialne za IV RP nadal nie stanęli przed trybunałem co ... co do samego rządzenia i obietnic ... wychodzi jak zawsze ale patrząc na czasy w jakich rządzą wypadają i tak o wiele lepiej od PiSu i przynajmniej wiadomo czego się po nich spodziewać po Kłamczyńskim nigdy tego nie wiadomowykrzyknik

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 17:49  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 19:06  
Cytuj
"Ujadający" Niesiołowski przegrał proces

Stefan Niesiołowski długo będzie pamiętał ten dzień. Warszawski sąd uznał dziś, że wydawca "Rzeczpospolitej" nie musi płacić posłowi PO 10 tys. zł za felieton, w którym napisano m.in., że Niesiołowski "ujadał" i że "spuszczono ze smyczy".

Chodzi o felieton z marca 2011 r. ówczesnego redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" Pawła Lisickiego. W dodatku "Plus Minus", w artykule "Sekrety strategii premiera", napisał on m.in., że "nic nie pomaga spuszczenie ze smyczy Stefana Niesiołowskiego. Wprawdzie po staremu ujada za swoim panem, tyle że szkody nie czyni".

Niesiołowski poczuł się urażony tymi słowami i pozwał gazetę o ochronę dóbr osobistych. "Porównanie mnie do psa jest tym, co robili naziści, czyli próbą odczłowieczenia" - żalił się na sierpniowej rozprawie, choć sam znany jest z wyzywania innych od "cymbałów", "załganych hipokrytów", "nikczemnych durniów", "planktonu" czy "nutrii".

Sędziowie wzięli powyższy fakt pod uwagę. "Ja tę małpiarnię widziałem", "Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek" - cytowała wypowiedzi posła PO sędzia Borkowska, dodając, że "sąd zna też z urzędu wypowiedzi posła Niesiołowskiego do dziennikarki Ewy Stankiewicz".

"Wolność wypowiedzi i prawo do wyrażania opinii polega również na tym, że prawo to względem osób publicznych - a taką niewątpliwie jest Stefan Niesiołowski - zależy od tego, jak one same tego prawa używają. Skoro sam od ostrego języka nie stroni, nie może domagać się od sądu ochrony za używanie wobec niego podobnego języka" - zakończył sąd, powołując się na orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
Więc chcecie\"powiedzieć\" że lepszy byłby PiS i ich ostatnia \"Alternatywa\" ... każdy się z tego śmieje i wyszło jak zawsze zamiast alternatywa ... \"Alternatywy 4\" ... I kupa obietnic dla \"plebsu\" nie do spełnienia ... PiS przez czas swoich \"rządów\" prawie nic nie zrobił ... wymyślił sobie gimnazja a teraz chce je likwidować zaklopotany



To jest problem jeden z wielu,że zaczyna sie mówić o platformie i zaraz pojawia się pis.

Nie popieram wielkiej czwórki.

Ps: Ja nie głosowałem na pis ale to dzięki Kaczyńskiemu wielu Kowalskich mogło wykupić swoje, SPÓŁDZIELCZE mieszkanie za "złotówke".
Więc coś zrobili dla zwykłego szaraka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 07:36  
Cytuj
CYTAT

To jest problem jeden z wielu,że zaczyna sie mówić o platformie i zaraz pojawia się pis.

Nie popieram wielkiej czwórki.

Ps: Ja nie głosowałem na pis ale to dzięki Kaczyńskiemu wielu Kowalskich mogło wykupić swoje, SPÓŁDZIELCZE mieszkanie za \"złotówke\".
Więc coś zrobili dla zwykłego szaraka.


To jest właśnie jakaś paranoja, jakiś obłęd.
Jak w towarzystwie napierdalam na komuchów - tych sprzed 89 to się zaczyna gadka - a co ci teraz robią? - tak jakbym to ja popierał obecnych eurokomuchówumiechmlotek

To samo jak się napierdala na Peło, to od razu jest się szufladkowanym do rangi pisiora.

Wielu ludzi jest tak ograniczonych, że nie dopuszcza istnienia innych opcji jak tylko 2 nawzajem się zwalczające i przy pomocy mediów dalej brnące w ten konflikt - a masy to łykają.

Też nie głosowałem nigdy na żadne ugrupowanie z bandy czworga (teraz z palikmiotem to już pięciorga) ale w porównaniu do tej swołoczy z peło to SLD obniżyło stawkę CIT do 19% z 27% i akcyzę na wódę co spowodowało spadek przemytu i większe wpływy do budżetu.
To PiS zlikwidował podatek od spadku, zmniejszył trochę podatek dochodowy, zmniejszył składkę rentową co spowodowało pozostanie w kieszeniach polaków dodatkowych kilku mld zł umożliwiając w miarę łagodne przechodzenie polski przez kryzys w wyniku napędzania konsumpcji - ale to już się kończy bo peło dożyna gospodarkę i drenuje kieszenie ludzi z resztek oszczędności.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 08:50  
Cytuj
Jeszcze chwila a w Polsce zostaną, politycy, prawnicy , lekarze i kler. Ciekawe to będą czasy.

Polska kiedyś ukochany kraj dziś dla złodziei raj. Takie prawo uchwalili polscy posłowie idioci, ćpuny, alkoholicy, podpisywali kolejni prezydenci. a zaczęło sie od pomroczności jasnej Walesycool girl.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 19:07  
Cytuj
"polskie" wybory...

"Istnieje raport, według którego rosyjskie służby specjalne mogły wpływać na wynik wyborów w Polsce. Dokument otrzymał poseł PiS Maks Kraczkowski, który będzie żądał w tej sprawie od Państwowej Komisji Wyborczej. Chce również złożyć interpelację do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

- Kilka dni temu otrzymałem raport grupy ekspertów, dotyczący tego, że Państwowa Komisja Wyborcza korzystała w czasie ostatnich wyborów z serwerów rosyjskich firm - powiedział dziś telewizji Superstacja Maks Kraczkowski, poseł PiS. Nie ujawnił nazwisk ekspertów, ale twierdzi, że są to osoby, które współpracowały bądź współpracują ze specsłużbami.

W rozmowie z portalem Niezależna.pl poseł Kraczkowski potwierdził te rewelacje. - Nie chcę jednak ujawniać szczegółów, dopóki nie otrzymam odpowiedzi z ABW i innych służb odpowiedzialnych za prawidłowy przebieg wyborów w Polsce - mówi nam Maks Kraczkowski.

Dziennikarzom Superstacji powiedział zaś: - W raporcie jest cały wydruk informatyczny wskazujący na to, że duża część materiałów analizowanych przez Państwową Komisję Wyborczą przechodzi przez rosyjskie serwery. I teraz pytanie - czy to prawda i czy te serwery zostały sprawdzone pod względem bezpieczeństwa przechowywanych i przetwarzanych informacji przez np. Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego? "

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 09:40  
Cytuj
Państwowa spółka odpuściła bratu polityka PO 1,6 mln zł


http://janpinski.nowyekran.pl/post/73930,panstwowa-spolka-odpuscila-bratu-polityka-po-1-6-mln-zl

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 11:09  
Cytuj
Wystarczył telefon dziennikarza, podającego się za pracownika kancelarii arabskiego by prezes gdańskiego sądu sikał w pory w sprawie Amber Gold, i zgadzał się na wszystko.

To są polskie niezawisłe sądy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 11:37  
Cytuj
Elyty boją się współpracy polityków różnych partii w sejmie. Dziś wojują między sobą licząc, że zamydlą nam oczy problemami biedy i arogancji władzy. A tak musieliby doprowadzać do zgody między sobą dla uchwalenia ustaw DOBRYCH DLA SPOŁECZEŃSTWA. I to im staje kością w gardle, bo teraz tylko dbają o swoje kieszenie; na głupotę brak jest leków, przecież im naród bogatszy tym więcej mają też politycy ! Ale rzeczy najprostsze są najtrudniejsze do zrozumienia, politycy muszą pokazać dozę arogancji, kto to JA jestem. Polska to jednak dziki kraj, wredna macocha dla społeczeństwa---nie dotyczy wysokich ELIT.
Odbiciem tego jest to forum, zamiast patrzeć na ręce Prezydenta St. Woli Starosty i ich pracowników wytykać im ich błędy, pokazywać stanowcze zdanie mieszkańców St. Woli, uczestniczyć aktywnie w życiu miasta to my się ciągle sprzeczamy, udowadniamy sobie kto z nas ma racje.
Panowie nie tędy droga. Iuż nie raz udowodniono że w zgranej grupie mówiącej jednym językiem jest siła.ok

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2012r. 07:56  
Cytuj
No pewno że nie tędy droga. Ale politycy, niezależnie od partii, zawsze będą dbali w pierwszej kolejności o własny interes, a temat prezydenta jest "jakby trędowaty".

Wyobrażasz sobie zgodę na polskiej scenie politycznej? Odsumięcie aferzystów, rządy fachowców.... Polska tak szybko stałaby się silnym krajem, że nasi sąsiedzi szybko zaingerowaliby w nasze sprawy, by znów wyglądało tak jak dziś.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2012r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
No pewno że nie tędy droga. Ale politycy, niezależnie od partii, zawsze będą dbali w pierwszej kolejności o własny interes, a temat prezydenta jest \"jakby trędowaty\".

Wyobrażasz sobie zgodę na polskiej scenie politycznej? Odsumięcie aferzystów, rządy fachowców.... Polska tak szybko stałaby się silnym krajem, że nasi sąsiedzi szybko zaingerowaliby w nasze sprawy, by znów wyglądało tak jak dziś.



No nie poznaję kolegi umiechok

Pozostaje mi się tylko z Tobą zgodzić. 3m sie

poprzyj JOW i głosuj na fachowców nie na partie. ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2012r. 13:57  
Cytuj
Prezydent Stalowej ma swoje dobre i złe strony, dobre to inwestycje ,wyremontowane ulice, chodniki, prace przy parku itp. Do wad należy ująć niepotrzebną walkę z krzyżem czy to aluminium. Żyję tu jak każdy i na własnej skórze odczuwam wpływ aluminium w tym mieście. Te fabryki "alminium" (obozy pracy) są kompletnie nie potrzebne, nie kalkuluje nam się ta fabryka za parę miejsc pracy, bo zdrowie jest najważniejsze i nie jest tu mowa o pracownikach tych fabryk ale mieszkańcach całego miasta łącznie z panem prezydentem. Należy albo zwiększyć kontrole w tych fabrykach, zrobić dodatkowe badania (niezależne) albo zwiększyć im podatki a wtedy same się wyniosą na wschód.

wracając do tematu PO, nie ma co komentować szkoda zdrowia i czasu... Ten czas radzę poświęcić na rozkręcanie własnych biznesów i planów, jedyna rada nie głosować na partię przy której zauważamy niższe zarobki czy większe podatki a przy tym problemy w prowadzeniu biznesu. "Po owocach ich poznacie" rządzą 2 kadencję i jest tylko gorzej. Tyle w temacie.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 09:47  
Cytuj
"niezawisłe" partio-sądy....

"Wielkie mi halo! Do sędziego zadzwonił sekretarz i uzgodnił, co tam, wicie, rozumicie, dałoby się zrobić w sprawie kolegi syna, który siedzi, a nie powinien, skoro się chłopaki lubią. A czy to pierwszy raz? Dzwonili, dzwonią, i dzwonić będą, a inni odbierać będą i realizować życzenia sekretarzy na wyścigi. Bo odkąd zainstalowali się oni w Polsce w roku 1944, siedzą, dzieci i wnuki wychowali, i nie odejdą, bo gdzie się podzieją, i co będą robili, kiedy nie uda się nic „załatwić"?

Od „pomroczności jasnej" po dyrektywy wydawane sądom i prokuraturom ciągnie się epopeja kształcenia nowego chowu przyszłych władców post-Peerelu w nadziei, że znów nic się nie zmieni. Nie sposób nie zauważyć, że po faszystowskiej epoce rządów PiS, kiedy to biznesy trzeba było omawiać na cmentarzach, znów wszystko stało się proste, łatwe i przyjemne. W czym wielka zasługa naszego pana premiera, którego jednak nie ma co zbytnio rozpieszczać chwaleniem, bo przecież on właśnie po to jest – by żyło się lepiej. Im."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 10:34  
Cytuj
Pójdź dziecię, ja cię POlskiego uczyć każę


o waszej renatce buryn czyli jak siąść jedną POselską dupą na dwóch stołkach



http://bombardier.nowyekran.pl/post/75002,pojdz-dziecie-ja-cie-polskiego-uczyc-kaze

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 81 82 83 84 85 86 87 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »